Pereiti prie turinio

heitas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  70
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie heitas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1986-06-07

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Brokeriai juk bendrauja su NT turto šeiminku, būna variantas uždeda aukštą kainą dėl to, kad "a vdrug kas paims", nors realiai yra jau susitaikę parduoti ir pigiau žymiai. Asmeninė patirtis (litais): prašoma 155k, galų gale nuperku už 105k. Aišku čia vienetinis atvejis galbūt, ir tokiose derybose reikia turėti priežasčių ir tikrai gerų argumentų "mušti kainą". Bet viskas įmanoma. Sėkmės
 2. rekomenduoju filmą: Captain Fantastic
 3. beabejo. ir kas čia juokingo jeigu noriu įteisinti pradžiai galbūt mažas pajamas (keliasdešimt ar kelis šimtus eurų per metus), mano suvokime geriau tai daryti legaliai nei "juodais".. Ačiū už informaciją.
 4. Veikla būtų vykdoma Lietuvoje (intelektualinė - straipsnių rašymas, web kūrimas ir pan.). Kitas tada klausimas - deklaruotas išvykimas dėl to kad nereikėtų mokėti PSD. Ar išsiėmus IV ir toliau nereikės mokėti PSD, o tik kitus mokesčiųs kurie priklauso?
 5. Sveiki, turiu tokį klausimą: ar žmogus, dirbantis užsienyje ir deklaravęs išvykimą iš Lietuvos, gali išsiimti individualios veiklos pažymėjimą?
 6. Idomu ar iv.lt premijų pardavėjai klientus rinksis nuo post`ų apačios (kur seniau, ilgiau laukia) ar nuo post`ų viršaus kur naujesnės temos.. :)
 7. Sveiki, Perku iv.lt premiją (reikia +/- 100 e, pasiūlymai į pm). Atsiskaitau per swedbank.
 8. Sveiki, Gal kas patartų į ką galima kreiptis Lietuvoje jeigu reikia konsultacijos dėl žemės sklypo? Ta prasme ar yra kokių įmonių ar žmonių kurie už tam tikrą mokestį gali išsiaiškinti visą reikalingą informaciją apie sklypą? Situacija tokia: Yra žemės ūkio paskirties sklypas netoli Vilniaus, ir jame stovi nebaigtas statyti namas (tik pamatai, sienos ir stogas kurį reikia keisti). Ieškau kas galėtų išsiaiškinti, kokios procedūros reikalingos norint užbaigti statyti namą ir jį priduoti? Ar išvis tai įmanoma ir t.t.
 9. Parduodamas domenas hearthstone.lt už jūsų siūlomą kainą. Protingą kainą siūlyti į pm.
 10. Nėra dar milijono. Minusas kol kas (iki tol turbūt, kol laimėsiu tą milijoną), bet kaip sakant eksperimentas tęsiasi. Sisteminiai bilietai paprasčiau, nusipirkai ir pamiršai, automatiškai ateina kas savaitę bilietai. Svarbu karts nuo karto pažiūrėti ar jau "vartosi" milijonas sąskaitoje ar dar ne. ;D
 11. Tai ir žiūrinėju po booking.com, asmeniškai nėra man ten labai patogu, bet anyway, pasiūla didelė, sunku išsirinkti. Todėl ir klausiu žmonių, kurie buvę Maltoje (kaip matau nėra tokių daug ;D
 12. Sveiki, Bandau susidėlioti kelionę į Maltą pats. Bilietus jau nusipirkau, beliko susirasti viešbutį :) Taigi, gal kas parekomenduotų kokį nors? Nes pasirinkimas labai didelis, net galvą skauda... ;D
 13. Kaip paprastam blog`ui ir tokį brangų hostą siūlai? Va kad ir http://host365.lt/ Metams imant duoda 50 % nuolaidą ir gaunas 30 lt metams :)
×
×
 • Sukurti naują...