Pereiti prie turinio

fAron

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  48
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie fAron

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1993-07-27

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Dėja bet prekiauja, tiesiog ne visos jų parduotuvės, pvz draugystės gatvėje pardavinėjamos dušo komplektų dalys atskirai.
 2. Žaidimo apžvalga tikrai šauni bet tavo įgarsintų filmų ar serialų tikrai nežiūrėčiau, nors nežinau kiek tai yra konstruktyvi kritika kai aš visus filmus bei serialus žiūriu tik orginalo kalba.
 3. Nepatekau, bet man vistiek tokia bloga nuojauta jog po kelių dienų pašto dėžutėje rasiu šaukima. :D
 4. Tuose dokumentuose kurie yra internete dar papraščiausiai niekas nėra atnaujinta o žiniasklaida jau vakar tiesiog iš ten nurašė citata ir pasakė kad taip bus. Manau dar daug kas bus taisoma ir šlifuojama per artimiausius mėnesius taip kad neskubėkit panikuoti.
 5. Jai tavo vyro idealas yra alkoholikas su PTSD kuris savo žmona bei vaikus daužo tada taip, iš ten grįžo tikri vyrai.
 6. Nepanašu į tai jog kažkas kitas su ja atsikaitė nebent tai labai didelis sutapimas ir kažkas pasisavinęs tavo kortelę valgė toje pačioje picerijoje kurioje lankaisi ir tu. Tiesiog pasiskambink į SEB ir tikrai tau patars ką tokiu atvėju daryti.
 7. Steama tai lengvai susigražinsi tikrai o inbox.lt tai nežinia ar kas ten jį prižiūri aplamai, daug vilčių nedėčiau. Dėl paypalo tai irgi nesijaudink per daugiausiai jai ir padarytų kokius nors pervedimus nesunkiai galėsi atgal viska susigražinti. O pavogė tavo informacija tikriausiai su trojanu, kažkokį failą prijamiai virusuota. :)
 8. O tai bent PT palaiko Unibet kambarį? Nes kiek girdėjau lyg sakė kad kai padarys 3D kambarius tai tuo pačiu ir labai apsaugas sustiprins prieš tuos tracking softus, bet vėlgi bijau primeluot nes pokerio nebežaidžiu jau gan ilga laika.
 9. Spausk ant spynelės > 'Who can see my stuff' > 'Who can see my future posts?' > Spausk ant 'Public' > Custom > 'Don't share this with'.
 10. Yra žmonių kurie gali padėt susitvarkyt tuos paypalus, paskambinti ir panašiai. Berods net ir šiame forume mačiau jog kažkas siūlo tokias paslaugas, nepatingėk paieškoti.
 11. Neblogai čia žiūriu prasisuko net tris sandėrius spėjo padaryti. Įdomu ar tokiam asmeniui jo paskyra bus sugražinta po tryjų mėnesių ir ar tos vagystės iš jo paskyros bus traktuojamos kaip skolos nukentėjusiems?
 12. Užsisakyk ir galvos sau nemaišyk. Išsirinki ir priimki.
×
×
 • Sukurti naują...