Pereiti prie turinio

vzup

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  434
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie vzup

 • Rangas
  Buvęs slapyvardis: rotor

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Citata iš: http://www.kam.lt/lt/aktuali_informacija_apie_privalomaja_karine_tarnyba/duk.html "Pradedantys savo verslą, pritraukę didelių investicijų ir panašūs karo prievolininkai, kurie atsitiktiniu atrankos būdu bus pašaukti į privalomąją karo tarnybą, turės galimybę kreiptis su argumentuotu prašymu į Krašto apsaugos ministerijos sudarytą karo prievolę administruojančią komisiją dėl tarnybos atidėjimo. Komisija galėtų rekomenduoti atidėti tarnybą, jei būtų nustatytą, kad pašaukus tokį asmenį būtų padaryta neproporcingai didelė žala asmeniniams ar visuomeniniams interesams." Manau, kad ši
 2. Esu sąraše, šaukimo lapelio negavau. 5 metus vykdau individualią veiklą IT srity. 9 mėnesiams apleidus nuolatinius darbus, visą tą laikotarpį vystyti projektai žlugtų, įdomu ar tai būtų pakankama priežastis tarnybai atidėti? Gal kas nors esat panašioj padėty?
 3. Sveiki, Man taip pat yra neaiškumų su pajamų pagrindimu iš panašių šaltinių, skambinau šiandien į VMI, nieko nesužinojau, tiesiog nesuprato mano situacijos, siūlė išrašinėt sąskaitas-faktūras arba rinkt kasos kvitus. Mano klausimas buvo paprastas - ar užtenka swedbank banko išrašo pajamom pagrįsti? CPA tinklas, kuriuo naudojuosi, pats nepateikia jokių papildomų išrašų, skirtingai nei tarkim Google Adsense (payment receipt), kurio mano žiniomis pakaktų pajamoms pagrįsti.
 4. Man teko susidurti su problemomis naudojantis LABAS užsienyje. Tiek Vokietijoj, tiek Prancūzijoj - man paskambinti gali visi iš Lietuvos, bet man pačiam bandant skambinti ne visada pavykdavo, skambinant į LABAS, tiesiog rašydavo - "pokalbis baigtas", skambinti į TELE2 kartais pavykdavo, kartais ne, taip pat bandžiau skambinti ne į Lietuvą, taip pat "pokalbis baigtas". MANO LABAS - "LABAS užsienyje" - įjungta. Ką darau ne taip?
 5. Užsisakiau rugpjūčio 30d., pirmas registravimas DHL buvo rugsėjo 1d, rugsėjo 2d spėjo keliose vietose pabūvoti ir užstrigo "EINDHOVEN - NETHERLANDS", taigi DHL dirbo visa vieną parą, o dabar savaitė siuntinys kažkur stovi Olandijoj, pats lėčiausias DHL express siuntimo būdas garantuoja, kad siuntinys pasieks gavėją per keletą darbo dienų. Gal ką nors galima padaryti dėl jų tokio prasto darbo, kad paspartinti gavimą?
 6. Man buvo tokia pati situacija, tik kitoj parduotuvėj ir kitam banke. Seb banke parašiau per internetinę pranešimų formą ir sutvarkė viską poros darbo dienų begy. Manau Swedbank irgi turėtų būt panaši galimybė paspartint visą procesą.
 7. Reikalingas nebrangus telefonas skambinimui, papildomos funkcijos nebūtinos, svarbiausia atsparumas drėgmei, smūgiams. Siūlykite.
 8. Gal žinote kur galima nusipirkt šių sėklų Lietuvoje?
 9. Gal kas nors gali patart, kokio maždaug dydžio kelnes ir maikę reikėtų rinktis esant ~184cm ūgio iš sportsdirect? Niekaip nenusprendžiu ar man L reikia ar M užtektų, turiu senesnių originalių drabužių, tai M kaip tik, bet pasižvalgius po internetines dydžių lenteles, mano ūgiui priklauso L.
 10. Ieškau 50lt vertės kupono, kas turit su kaina až.
 11. 1. Internetas yra Vdnet. 2. Internetas veikė tiesiogiai nuo kabelio prijungto į kompą. 3. Vėliau internetas buvo savaitei pajungtas per routerį (D-link dir300), routery buvo nuklonuota kompiuterio mac adresas, kad internetas toliau veiktų. (Vdnet internetą suteikia mac adresui) 4. Po savaitės routeris buvo atjungtas, internetas vėl pajungtas tiesiogiai į kompą. (mac adresas likęs toks pats) 5. Internetas nebeveikia - internet connection rašo: "Limited or no connectivity". 6. Vdnet sako: Jūsų bėdos, pas juos viskas gerai. 7. Windows'ų ir draiverių perrašymas nepadeda. Taip pat prijungiau tą p
 12. 100% - 127 x% - 1 x = 1*100/127=0.7874%
 13. Tu toks durnas, ar apsimeti?
 14. Ten jis pats ir atsiuntė tau tą laišką, o ne paypal. Gali bet kas iš kokio nori el. pašto siųst laiškus. Skelbiu.lt radau temą skaminimo klausimais ir vienas žmogus rašė: "prekę išsiunčiau o siuntos numerį jam permečiau. Visa laimė kad po kelių valandų nardydamas internete pamačiau eBay panašų forumą, o paskui ir šį... Savo siuntinį suspėjau pagauti dar Lietuvoje, kol nešskrido į Nigeriją :D. Pašte parašiau paaiškinimą." Nežinau per kiek laiko išsiunčia iš Lietuvos, bet daugiau nieko nelieka kaip bandyt sustabdyt siuntinio išsiuntimą iš Lietuvos, jeigu jis dar neišsiųstas.
×
×
 • Sukurti naują...