Pereiti prie turinio

FLSHS

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.667
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  21
 • Atsiliepimai

  100%

FLSHS paskutinį kartą laimėjo Kovo 18

FLSHS patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie FLSHS

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1986-06-12

Profilio informacija

 • Vardas
  Andrius
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Siauliai
 • Pomėgiai
  Domainingas, domenu teise, e-komercija ir teise, SEO klausimai, reklamos kampanijos, verslo organizavimas ir vadyba.

Paskutiniai lankytojai

6.308 profilio peržiūros
 1. Nieko neturi "Paskirti". Arba yra DDOS apsauga, arba nėra, jei kalbame apie layer3. Diegti reikia nebent 3rd party layer7 apsaugas, bet jos jau gaunamos paprastai iš specializuotų tiekėjų, bet jos diegiamos ne serveryje, o pačio tiekėjo panelėje. pvz reikia nukreipti domeną į tam tikrus DNS serverius, tam tikras taisykles, taisyklių rinkinius sudėti ir panašiai, bet dažniausiai dabar viskas automatizuota. Serveryje galima sudiegti nebent firewall ir jį "patuninguiti".
 2. Gal yra kasnors, kas turite saulės baterijas? Ką rinkotės? Kaip kompensacijos už nepanaudotą likutį ( aišku jei buvo ). Kadangi elektros pasigaminu daugiau nei pakankamai, o tiekėją vistiek reikia rinktis, galvoju imti planą, susieta su birža ir žiūrėti kas bus.
 3. Pridavinėjau, kainavo apie 460e ( prieš 2 ar 3 metus ) už viską, tiksliai nebepamenu. Esmė, kad reikia krūvos visokių pažymų. Viskas dabar taip, kad pačiam pridavinėti yra kosmosas.
 4. Dauguma perka, bet ne visi. Yra neblogų ir nemokamų opcijų. https://www.bitcoin-vpn.com turi keletą neblogų opcijų, tiesiog įrašyk free į paiešką ir tiek, bent kelis rasi. O jei mokamas VPN, taip pat siūlau pasidomėti, pasiskaityti atsiliepimus. Yra daug VPN tiekėjų, bet tikrai gerų, sąžiningai nesaugančių logų, be leakų yra vos keletas.
 5. Jei ieškote VPN, labai geras source yra https://www.Bitcoin-vpn.com Paieškote įrašę Free rasite kelis variantus. Bent jau savom reikmėms naudoju Windscribe, 10GB duoda nemokamai ir gan nemažai šalių.
 6. Parodyk, kad nesi apsišaukėlis ir pasakyk bent vieną dalyką, kurį hostinge galima padaryti skirtignais dalykais. 🙂 Jei būtum neužsitrigerinęs, būtum tiesiog praėjęs pro šalį ir ne apie bendrus dalykus čia šnekėjai. Aš nieku nesakiau, kad kalbu apie hostingo temą ir panašiai, tu pasakei 🙂 Taip kad ramiai, ok? Ir tu man daugiau never ever neaiškink kada man rašyti ir kada man nerašyti, ok?
 7. O, pasiekiau ką norėjau - užtrigerinau vieną 🙂 Ypatignai smagu, ka būtent tą, kuris manęs nemėgsta. Viena yra domėtis, kita yra kiekvieną dieną 18 metų su tuo gyventi ir tame katile virti. Dėl visažinių, kurie tik "domisi" ir mirė hostingo skiltis apskritai 🙂Ir gaunasi situacija, kai "geriau pasakyti, negu tylėti", t.y. pasakyti kažkokią nesamonę ar fantazijos vaisių, kad nebesinori nei komentuoti, nei eiti kažką žiūrėti. Neteisus? Paskaityk viršuje pora postų, ką žmonės rašo. Mokslo pagrindais aš irgi kažkada programinau, bet dabar net elementariausio skripto neparašyčiau, tai sa
 8. Net ne pavydas, tiesiog vyksta pastovus viešas "matavimasis ilgiu" ir niekas nenori būti su trumpesniu, visi noi būti smartass'ai 🙂 Kitas dalykas - nemokėjimas priimti kritikos. Jei pasakai sorry, tu esi neteisus ir yra taip, o ne taip kaip tu galvoji, nepalaikai nuomonės, tada lieki kaltas, kad parašei kažką 🙂 Nemoku apsimesti, jog neturiu savo nuomonės.
 9. Pasišalinau iš forumo jau senai, tik nebent kažka perskaitau arba jei turiu kažką pasiūlyti įdomaus - tai ir pasiūlau. Jei rašau temoje, kurią tikrai išmanau ir kur dirbu daugiau nei pusę savo gyvenimo, tai ohoho kokių komentarų susilaukiu, jei tik su kažkuo nuomonė nesutinka. Rašyti tiesiai, be užuolankų ar pagražinimų yra neįmanoma, nes kitu atveju tampo pasikėlusiu, išskridusiu į dausas, pezančiu nesamones, įkišami kažkokie konkureniniai reikalai ir dar n nesamonių. Tonas nepatinka, rašymas nepatinka, na ką gi, yra ką veikti ir be to 🙂
 10. Šiuo atveju pas mane tikrai buvo normali dalinė apdaila su pilnu išorės baigtumu. Sienos buvo jau vieną kartą peršpakliuotos, grindys išbetonuotos, su šildymu ir panašiai. Bet jo, kai ieškojau namo, tai buvo visokių variantų, kai dėžutė su durimis ir langais jau kaip ir dalinė apdaila 😄 Bet dalinė apdaila šiuo atveju man labiau priimtinesnis variantas, nei jeu pabaigtas ir kažkieno "pagyventas" namas, šiuo atveju mes įsirengėme taip kaip norėjome, net sakyčiau kai ką perdarėme pagal tai, kad atitiktų mūsų norus. Laiko sutaupyta buvo žiauriai daug, nes dar nepabaigus iki galo susitvarkyti
 11. Dalinė apdaila reiškia, kad išorė daugiau mažiau pabaigta, o vidus yra plikas, tai ne tik kad neužtenka sienas nudažyti ta spalva, kuria nori, bet apskritai reikia viską daryti dar ten. Na elektra, santechniniai mazgai išvedžioti. Darbo buvo N+ ir nebuvo taip, kad patys nieko nedarėme tarip sutaupydami krūvas pinigų. O nemaža krūvelė pinigų dar ir suėjo į vidų. Namo ieškojome pirkti apie pusę metų, tai apie "aj priprasiu" čia nebuvo net kalbos. Apskritai buvo mintis, kad jei iki tam tikro deadlaino nerandame namo, perkame sklypą ir statomės. Bet radome, man asmeniškai viskas tinka ir pati
 12. Realiai geriau pirkti, negu statyti, jeigu pats neketini ( nesugebi ) nieko padaryti ( pvz kaip aš ). Kažkas gerai pasakė - jeigu turi pinigų namui, vadinasi paties darbo laikas gana nepigus. Aš pats pirkau, bet prieš 4 metus su daline apdaila, tai pliusas buvo tas, kad po 3 mėnesių jau gyvenau. Minusas galbūt tas, kad yra pachimičinta ir ne viskas taip, kaip norėčiau ir jeigu statyčiau, daryčiau kitaip. Iš esmės nesigaliu. Dabar kai pasižiūri kokios kainos pas tą patį statytoją, tai toks džiaugsmas, kad viską dar laiku pasidariau. Kainos baisios.
 13. Bevertė apžvalga, kuri remiasi affiliate nuorodomis. Tokiu atveju kas daugiausiai moka už atvestus klientus, to ir hostingas geriausias 🙂 Čia lygiai tas pats kas įvertumėte į Google "Best hosting provider 2021" ar kažkas panašaus. Visuose tinklapiuose suktis tie patys vardai, kurių dar pusė priklausys vienai ir tai pačiai kompanijai 🙂 Ten kuo daugiau atveda, tuo jiems nuo vieno atvesto žmogaus dar pinigai kyla 🙂 Visokie Techradar, pcmag ir panašiai iš to gauna nemažas pajamas ir tiek 🙂 Nothing personal, just business. Dar papildomai: https://missaffiliate.com/ Visi brandai pri
×
×
 • Sukurti naują...