Pereiti prie turinio

Apocal

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.536
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo Mr Kent kuom skiriasi pagrindine mintis nuo temos   
  Pagrindinė mintis ir tema yra teksto arba kalbėjimo elementai, bet jie turi šiek tiek skirtingus prasminius aspektus.
  Pagrindinė mintis:
  Pagrindinė mintis (arba pagrindinis teiginys) yra svarbiausias arba esminis sakinys, idėja arba nuomonė tekste. Tai yra centrinė idėja, kurią autorius nori perduoti skaitytojui arba klausytojui. Dažnai būna formuliuojama viename arba keliuose sakiniais. Tai esminis teiginys, į kurį sutelkiamas dėmesys.
  Tema:
  Tema yra platesnė, bendresnė idėja arba konceptas, apie kurį yra kalbama ar rašoma tekste. Tema apibūdina pagrindinį diskusijos arba teksto kontekstą, bet ji gali būti apibūdinta plačiau ir apimti kelias idėjas arba aspektus. Tema tai, kas svarbu kalbėtojui arba rašytojui ir kuo jis siekia pasidalinti su auditorija.
  Pavyzdys:
  Tema: Apie ekologiją ir aplinkosaugą.
  Pagrindinė mintis: Būtina sumažinti plastiko naudojimą norint apsaugoti jūrų ekosistemą.
  Tema apima plačiau suprantamus ir platesnio spektro dalykus apie aplinkosaugą, o pagrindinė mintis konkretų, aiškiai apibrėžtą teiginį šia tema. Pagrindinė mintis yra kaip svarbus teiginys arba nuomonė, susijusi su tema.
 2. Gera idėja
  Apocal sureagavo į android Paveldejimas 50% ?   
  Tokiu atveju bandyk ta jo antra puse perpirkti per kazkoki tai tarpininka. Tik cia sudetingas reikalas, is oro nepazystamas zmogus neprieis ir nepasiulys nupirkti jo puses, atrodys itartinai, nes galimai turesi laukti kol jis ides skelbima koki ir pan.
  Arba as tavo atveju surasciau tarpininka kuris apsimestu jog nupirko tavo puse ir tada tegu jis su tuo dede susisiekia del ale likusios puses perpirkimo 🙂
 3. Gera idėja
  Apocal sureagavo į Tmaster Paveldejimas 50% ?   
  jei nėra testamento, tada viskas vyks įstatymų numatyta tvarka, paveldėjimo eilė, o jei eilėje yra lygiagrečiai kitas asmuo, jie dalinasi visi po lygiai.
  Principai, emocijos ar panašiai niekam neįdomūs.
 4. Patinka
  Apocal sureagavo į buybitcoin Mano nauja verslas   
  Vadinit mane senamadisku, bet niekaip nesuprasiu siuolaikiniu/tokiu imoniu pavadinimu. Comfy By Angel  net nenoriu bandyti rasyti, o tik copy pastinti. Apie atsiminima tokio brando net kalbos nera. Kad comfybyangel.lt suvesti ranka - jokiais budais.
  Klausimas: nx?
   
  Man labai patikes prekes zenklas yra https://www.ziupsnelis.lt/ Maladiec ten biciulis varo, labai teisingos kainos ir produktai. O prekes zenklas labai grazus ir lengvai isiminemas.
 5. Pagarba
  Apocal gavo reakciją nuo xanderleaner Wordpress gallery plugin pasiulykit   
  Skamba kaip geras čili sparnelių receptas prie alaus 🙂 .
 6. Pagarba
  Apocal gavo reakciją nuo xanderleaner Wordpress gallery plugin pasiulykit   
  Skamba kaip geras čili sparnelių receptas prie alaus 🙂 .
 7. Įdomu
  Apocal sureagavo į xanderleaner Wordpress gallery plugin pasiulykit   
  Elementor pluginas + Advanced custom fields + Custom post types + Conditional logic (optional)
  1. Susikuri custom template loop'a kaip nori kad atrodytu 
  2. Susikuri custom gallery page (arba idedi loop'a tiesiog ten kur tau reikia)
  3. Susikuri Custom post type (tarkim 'gallery'), sukonfiguruoji settings pagal save
  4. Per advanced custom fields sukuri field'sus kuriuos norėsi turėti galerijoje (Nuotrauka, title, aprašymas, ir dar visko ko nori)
  5. Visk'ą sumaišai, sumakaluoji, pridedi conditional logic jei kurnors reikia ir gaunasi custom gallery 100% proc pagal tavo norus
   
  aišku neturėdamas patirties, pats sunkiai pasidarysi, jei reiks pagalbos kreipkis
 8. Gera idėja
  Apocal gavo reakciją nuo mindaugasss1 Garažiukas Kaune?   
  Tai nuvaryk į TA tau duos lapą kas blogai.
 9. Gera idėja
  Apocal sureagavo į neprisimenu Tempia laika ir meluoja?   
  Tai kreipkis į kitą kredito bendrovę ir žinosi ar tikrai neveikia 😄
 10. Patinka
  Apocal sureagavo į Aurelijusx Idarbinimo agenturos   
  Čia labiau darbdaviai outsourcin'a HR ir išvengia daugybės legalių įdarbinimo nuostatų. Agentūros veikia tik kaip introductionary žingsnis, vėliau jei geras darbuotojas, įsidarbins visam, jei tai nėra kažkoks trumpalaikis darbas. Jie gauna arba komisinį vienkartinį mokestį arba užsideda kažkiek ant viršaus nuo tavo valandinio. Darbuotojas mažiau negauna, čia įmonė daugiau moka už agentūros įdarbinimo paslaugos, apskaita ir supporta. Jeigu tavo rate'as 20eur/h tai įmonė mokės agentūrai 25-30eur/val pagal kontraktą ir panašiai. Realiai legalus filtravimo mechanizmas ir atsakomybės išpirkimas. Seniau būdavo, kad nuskalpuodavo kelis eurus nuo tavo valandinio, bet dabar tokios agentūros jau skaitomos šaraškino kontoromis. Pats jau ilgai nedirbau taip, bet turiu keletą draugų, kurie per agentūras dirba specializuotą darbą ir labai patenkinti. Patinka žmonėms keist aplinkas, dirbt per-assignment basis, vietoj darbo vienoj įmonėj 20 metų. Daugiau uždirba irgi.
  O kodėl žmonės eina į jas, tai jie turi daugiau resursų, didelį pool'ą klientų. Kur tu vienam darbui rašysi cover letter'į ir CV siųsi, eisi į intervus ir kur tau sumatch'ins 20 darbo profilių su tavo skill'ais. Dauguma šitų agentūrų klientų viešai net neskelbia darbo pozicijų, internal kanalus turi, o external kandidatus per agentūras gauna.
 11. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo doorfix3r "Kotletai Auto", UBR ir dingę žmonių pinigai   
  Nieko nežinojau, bapkės krito buvo zjbs. 
 12. Ekspertas
  Apocal gavo reakciją nuo Raktazodziai Uzdavinys   
  pascal 
  program PauliausZaidimas; var n, suplojimai, spragteliavimai, zingsnis: integer; begin writeln('Įveskite žingsnių skaičių iki mokyklos:'); readln(n); suplojimai := 0; spragteliavimai := 0; for zingsnis := 1 to n do begin if (zingsnis mod 10 = 0) then suplojimai := suplojimai + 1 else if (zingsnis mod 5 = 0) then spragteliavimai := spragteliavimai + 1; end; writeln('Suplojimų skaičius: ', suplojimai); writeln('Spragteliavimų skaičius: ', spragteliavimai); end. python
  def suskaiciuoti_suplojimus_ir_spragteljimus(n): suplojimai = 0 spragteliavimai = 0 for zingsnis in range(1, n + 1): if zingsnis % 10 == 0: suplojimai += 1 elif zingsnis % 5 == 0: spragteliavimai += 1 return suplojimai, spragteliavimai n = 15 suplojimai, spragteliavimai = suskaiciuoti_suplojimus_ir_spragteljimus(n) print(f"Suplojimų skaičius: {suplojimai}") print(f"Spragteliavimų skaičius: {spragteliavimai}")  
 13. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo Lost159 Ką daryti su REZERVACIJOM   
  Reikėjo tris kartus perskaityti, kol tokioje makalyneje supratau, ką nori pasakyti.
  Tai pvz. Gali parduoti tokius kaip ir kuponus, gausis, kaip išanskstinis apmokėjimas, bet tarkime, jei negali klientas atvykti, skayk tada pasirinkite kita laiką. Ta prasme padaryk išankstinius apmokėjimui su galimybe keisti laiką/datą, jei ten jau toks atvejis, kad reikia į ligoninė ir panašiai, bet padaryk kad keisti galima tik 2 ksrtus, o daugiau išvis negražink pinigų arba tik kokį 70proc. Aišku reikia žiūrėti, kad neitum prieš įstatymą. Nu arba imk mini avansą ir jei neatvyko pasilieki sau, arba irgi siūlyti kitą laiką.
 14. Patinka
  Apocal sureagavo į neprisimenu Ieskau gero trenerio Kaune   
  Siūlyčiau pradėt nuo šeimos gydytojo konsultacijos, esant tokiam svoriui paskirs siuntimą pas dietologą, nemokamai sudarys mitybos programą (nereiks pseudo treneriam mokėt už šablonines copy-paste mitybos programas). Gal dar ištirs nuo širdies kraujagyslių ligų. Kai susitvarkysi mitybą, galėsi ieškot trenerio ir sportuot. Sportas su esama mityba tikiu, kad tik alins toliau kūną ir pavargimo jausmas nedings.
 15. Patinka
  Apocal sureagavo į venom Kosminė hostinger domeno atstatymo kaina   
  Naujienos dėl hostingerio, atrodė, kad šiandien konkrečiai nuvylė jų paslaugos, bet susikontaktavo su manim po visko ir pripažino nesusipratimą ir padarys grąžinimą net nemokamai domeną metams pratęsiant. Jo, ta atstatymo kaina yra tikrai didelė, bet atsveria kitus dalykus, kaip super gerą hostingą, labai gerą kainą, ir dar geresnį supportą, kuris visada aktyvus. Pats po truputį persikelinėju projektus iš Iv.lt, nes tikrai užkniso jų tie kainų kėlimai kas ketvirtį, hostingo planas kuris pradžioje kainavo 3eur su pvm, dabar moku jau 18eur, net 6 kartus daugiau per keletą metų, o parašius jiems, kad galėtų seniems klientams, lojaliems, kurie beveik dešimtmečiais naudojasi padaryti normalesnes nuolaidas, tai pasiūlo tau pratęsiant 3 metams 15 procentų yra absurdų absurdas. 
  Ir viskas su iv.lt nutiko tada, kai pardavė skandinavams, tiems reikia atmušti investacijas, tai skausmina per visų klientų kišenes, kiek iš jūsų ar net manęs, staigiai išsikėlėme? Patingime, dar kažkas ir pastoviai permokam, kur kokybė eina į kitą pusę nuo kainų kilimo. 
  Šiandien pirkau hostingerį domeną .com, tik nupirkau ant bairio atsidarau - veikia, kosmosas, kai iv.lt dažniausiai reikia darbo dienos visos, kad pasileistų.
  Hostingas pradedantiesiems, tiek pažengusiems, nesveikai patogus, kelių paspaudimų pagalba sudiegsi tvs ir panašiai, jokių papildomų cpanelių/directadmin ir kito š*do, tiesiai ten gali per vieną prisijungimą.
 16. Patinka
  Apocal sureagavo į nix Pastolininkas   
  Viskas gerai seneli, atsipalaiduok. Niekas cia universaliom tiesom nesidalina. Tau vienaip, kitiems kitaip.
 17. Įdomu
  Apocal gavo reakciją nuo stressed Kedė prie stalo   
  Čia tas kur, tu jam papasakotum istorija, kaip tu matei, arklį kalbanti ir šokanti, jis tau papasakotu 10 kartų geresnė istorija 🙂.
 18. Įdomu
  Apocal gavo reakciją nuo stressed Kedė prie stalo   
  Čia tas kur, tu jam papasakotum istorija, kaip tu matei, arklį kalbanti ir šokanti, jis tau papasakotu 10 kartų geresnė istorija 🙂.
 19. Įdomu
  Apocal gavo reakciją nuo stressed Kedė prie stalo   
  Čia tas kur, tu jam papasakotum istorija, kaip tu matei, arklį kalbanti ir šokanti, jis tau papasakotu 10 kartų geresnė istorija 🙂.
 20. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo AGhost Minedas Ukrainoje po sirenu   
  Sveiki atvykę į IT ir verslo bendruomene. 
 21. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo AGhost Minedas Ukrainoje po sirenu   
  Sveiki atvykę į IT ir verslo bendruomene. 
 22. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo AGhost Minedas Ukrainoje po sirenu   
  Sveiki atvykę į IT ir verslo bendruomene. 
 23. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo AGhost Minedas Ukrainoje po sirenu   
  Sveiki atvykę į IT ir verslo bendruomene. 
 24. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo AGhost Minedas Ukrainoje po sirenu   
  Sveiki atvykę į IT ir verslo bendruomene. 
 25. Patinka
  Apocal gavo reakciją nuo AGhost Minedas Ukrainoje po sirenu   
  Sveiki atvykę į IT ir verslo bendruomene. 
×
×
 • Sukurti naują...