Pereiti prie turinio

Versatilepr

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  22
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Versatilepr

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Vardas
  Tomas
 1. Sveiki. Iš pradžių noriu papasakoti savo patirtį, ieškant (ir surandant) žmogaus, galinčio pagelbėti su viskuo, kas paminėta temos pavadinime: nedideli svetainės pakoregavimai, blog'o paleidimas. Atrodė, kad radau tinkamą, patikimą ir patyrusį žmogų. Kas sekė toliau: 2+ mėnesiai susirašinėjimo 50-100 žinučių Skype, aptarinėjant einamuosius darbus 3-5 žinutės Skype kas savaitę - su priminimu, kad laukiu rezultatų 3 skambučiai telefonu 5 email'ai Rezultatas? - Beveik pabaigta tvarkyti svetainė. Beveik. - Paleista pabandymui blog'o WP theme (blog'ą šiuo metu gali matyti svetainės lankty
 2. Retai komentuoju, bet kazkaip suintrigavo. Kas labiausiai suintrigavo? Kaip zmogus, besipasakojantis, kad turi, ir susiremontavo, 170m2 buta ir dar uz 250K euru gali buti toks kiauras ir taip komentuoti? Pagarba, jei turi versla, leidzianti 250K investuoti i buto remonta, bet ne kazka su poziuriu, oi ne kazka.
 3. Ieškau žmogaus, kuris: - Galėtų koordinuoti blog'o turinį (kuriamą skirtingų autorių) - Pageidautina - turėtų patirties su social media ir galėtų valdyti social media account'us - Būtų entuziastingas PM. Ačiū.
 4. Reikalinga viešbučio rezervacijų administravimo sistema (Excell). Turime tokios sistemos šablona/pavyzdį (Excell'yje; parsisiųsta iš interneto), kurio pagrindu reikia sukurti mums tinkamą lentelę su formulėm. Reikalinga tiek konsultacija, tiek sprendimas.
 5. Sveiki. Ieškant info (apie retargeting'ą) kiek nustebau, kad čia, Uždarbyje, beveik niekas apie tai nekalba. Ar aš būsiu kažką praleidęs? Nuomonės welcome.
 6. Geriausia būtų, kad parašytų tie, kas su tuo dirba. Aš jums daug apie tai nepapasakosiu, ieškau žmogaus, kuris man papasakotų. Ir sutvarkytų. AŽ.
 7. Update: kol kas žmogus surastas. Kaip ir parašyta - smulkūs, nesudėtingi darbai: pakonsultuoti, įdėti keletą plugin'ų. AŽ, su valandiniu įkainiu.
 8. Teko patikėti Tautvydui keletą mūsų projektų. Likome labai patenkinti: darbai atliekami laiku, komunikacija paprasta ir aiški. Rekomenduoju!
 9. Sveiki. Reikalingas sekantis dalykas: sukurti vieno puslapio svetaine bei i ja integruoti sortable table. Noreciau suzinoti, kas tai gali padaryti, per kiek laiko ir kiek tai +- kainuotu. Aciu.
 10. Laisvai samdomi autoriai, plius rašantys stiprius, specializuotus straipsnius prasideda nuo 50 eu už straipsnį Ar esate nusimatę panašų biudžetą?
 11. Labas. Kiek tenka pastebėti, forume daugiausia vyriškos giminės atstovai. Ar yra merginų? Turbūt geras klausimas. Taigi: ieškoma mergina (dėl darbo pobūdžio - darbas su interjerais, dizaino, NT sritimi, tendencijomis) darbui su socialiniais tinklais. Perspektyvoje - platesnės karjeros galimybės. Koks mūsų ieškomos merginos idealas? Gyvenanti Vilniuje, vairuojanti automobilį, kalbanti bei rašanti anglų, rusų kalbomis. Lauksiu žinučių ir ačiū už dėmesį.
 12. Trumpai apie veiklą: Siūlome NT valdymo paslaugą privatiems asmenims ~60-70% veiklos atliekama online Veikla kol kas vykdoma Vilniuje, planuojama plėtra į kitas Europos sostines Ieškomas investuotojas, kuris galėtų konsultuoti strategijos, plėtros klausimais Investicija: 12-18K eurų (pirmiesiems metams) Rimtai besidomintiems galėsiu suteikti daugiau info.
 13. Kol kas tai - blog'as medium.com platformoje (pagal kuri ir sprendziu apie lankomumo statistika) Per menesi - ~30K perziuru
×
×
 • Sukurti naują...