Pereiti prie turinio

Arvydas

Administratoriai
 • Pranešimai

  4.984
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  29
 • Atsiliepimai

  0%

Arvydas paskutinį kartą laimėjo Spalio 14 2019

Arvydas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Arvydas

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

15.255 profilio peržiūros
 1. Dažnai tokiose paletėse parduodamas brokuotos, sugedusios, grąžintinos ir kt. prekės. Jei jos parduodamos tiesiai iš kokio Amazon tarpininko, kuris užsiima tokių prekių surinkimu, sandėliavimu ir realizavimu, tai galima atrasti ir menko remonto reikalaujančių prietaisų. Bet, jei tos prekės praėjusios kelias rankas, kažką vertingo sudėtinga atrasti. Dažnu atveju prekės jau neremontuotinos ir tinkančios tik dalims.
 2. Labai priklauso nuo gebėjimų :) perprasti veikimą man pakako pusdienio. Laisvai naudotis didesne dalimi funkcijų - savaitės.
 3. Vienareikšmiškai - SketchUp. Daug metų dirbu. Itin lengva dirbti nepatyrusiam, daug tutorial. Ant kiek paprasta programa galima pasižiūrėti čia ;) Nemokamai (iki 10 GB) galima paišyti internete: https://app.sketchup.com/app?hl=en
 4. Pagausinkime Lietuvių dirbančių Google gretas :) Pažįstamas paprašė pasidalinti, tai gal kas susidomėsite ir pabandysite sudalyvauti. https://careers.google.com/jobs/results/136895371046462150-senior-software-engineer-site-reliability-engineering/?company=Google&company=Google%20Fiber&company=YouTube&employment_type=FULL_TIME&hl=en_US&jlo=en_US&location=Dublin,%20Ireland&q=site%20reliability&sort_by=relevance
 5. Teko ne kartą su Skirmantu reikalų turėti. Dažnu atveju šiek tiek hiperbolizuoja, gal kiek pernelyg emocionaliai reaguoja į dalykus, bet iš esmės yra sąžiningas ir teisingas žmogus. Tad tikrai galima palaikyti, net ir ne visada sutinkant su jo argumentais.
 6. Vairavimo mokyklose: 1) Teorija - veikia nuotoliniu būdu 2) Praktika - dar ne Regitroje: 1) Teorija - veikia 2) Praktika - veikia
 7. Priklauso nuo mėnesio. Paskutinį "cielą" mėnesį išleidau apie 30 proc. pajamų. O įprastai būna apie 40 proc. Pinigus leidžiu Vilniuje :) pusryčiai ir pietūs kavinėje kiekvieną dieną. Vakarienė įvairiai, dažniausiai gaminu namie. Didesnė dalis išleidžiamų pinigų išeina drabužiams, renginiams ir laisvalaikiui.
 8. Geras kainos ir kokybės santykis: https://www.facebook.com/pages/category/Fast-Food-Restaurant/Restoranas-Trapeza-1272735196204327/
 9. Labiausiai rypauja nelegalias pajamas gaunantys piliečiai, bankai čia nei prie ko :) Pervedamus limitus galima pasididinti, pervedimų kiekį taip pat, mokėjimų SEPA neatšauksi :)
 10. O dabar rimtai. Esate senbuviai, skundžiatės, kad nėra ką skaityti, patys turite daug patirties - kurkite, rašykite :)
 11. Laikai keičiasi, keičiasi bendravimo įpročiai, galų gale žmonės suauga, sukuria šeimas, pradeda dirbti ir t.t. Apskritai, vos tik atsiradus facebook tapo aišku, kad tai bus forumų nykimo metas. Buvo priimti sprendimai, buvo žadami pokyčiai, kuriama nauja sistema su naujomis funkcijomis ir etc. Pamenu, kad buvo minčių padaryti dalį funkcijų kaip versliukai.lt (tuo metu jo lyg nebuvo). Didžiausia bėda, kad tinklapis priklauso vienam žmogui, o ne organizacijai (VŠĮ, MB, UAB ir t.t.). Jam pasitraukus - viskas apmirė. Visos idėjos taip ir liko idėjomis.
 12. Nuorodos slepiamos tik (nepamenu ar tikrai, galite patikrinti) tose skiltyse, kurioms reikia patvirtinamos tapatybės.
×
×
 • Sukurti naują...