Pereiti prie turinio

Arvydas

Administratoriai
 • Pranešimai

  4.983
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  29
 • Atsiliepimai

  0%

Arvydas paskutinį kartą laimėjo Spalio 14 2019

Arvydas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Arvydas

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Kontaktai

 • Tinklalapis
  http://noriu.info/

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

14.013 profilio peržiūros
 1. Kadaise a.a. Leonidas Donskis (Lietuvos filosofas, eseistas, pedagogas, visuomenės veikėjas ir politikas) kalbėdamas apie neapykantos kurstymą ir kalbas, kurios žemina aplinkinius, buvo pasakęs gana įdomią filosofinę mintį, kuri man labai patiko ir noriu ja pasidalinti su jumis. Kiekvieną kartą kažką kalbėdamas ar rašydamas aš vadovaujuosi jo patarimu - vietoje nekenčiamo ar nemylimo žmogaus ar reiškinio įrašyk savo mėgiamą ir labai mylimą ir pažiūrėk ar tavo sakinys tampa įžeidus tau? Paprastas pavyzdys ir šiuo klausimu, jei pavyzdžiui LGBT bendruomenės vienas iš lyderių, kuris kovo
 2. Dažnai tokiose paletėse parduodamas brokuotos, sugedusios, grąžintinos ir kt. prekės. Jei jos parduodamos tiesiai iš kokio Amazon tarpininko, kuris užsiima tokių prekių surinkimu, sandėliavimu ir realizavimu, tai galima atrasti ir menko remonto reikalaujančių prietaisų. Bet, jei tos prekės praėjusios kelias rankas, kažką vertingo sudėtinga atrasti. Dažnu atveju prekės jau neremontuotinos ir tinkančios tik dalims.
 3. Ir iš kur toks pyktis bei agresyvumas? 🙂 Atrodo, kad normaliai užduodu klausimus ir diskutuojame argumentais, o ne emocijomis? Jei cituoji kabutėse, tai cituok, o ne parašyk savo išvedžiojimus. Nes aš taip nerašiau ir nedariau 🙂 jei taip lengvai interpretuojama su citavimu, tai dizainus galima vogti ir užsakovo neinformuoti apie pavogtas mintis?
 4. Man labai patinka, kaip interpretuoja dizaino elementus naujieji forumo nariai 🙂 Pateikiu dizaino elementą, kuris anot jūsų, galimas naudoti. Nes, daugelis analogiškų logotipų išskiria X skirtinga spalva, naudojamas žodis "maximas" - tai ginklo žargoninis pavadinimas. Veiklos sritis kardinaliai kita, nei originaliaus logotipo savininkų. Klausimas salei, kiek ilgai užsakovas vykdytų veiklą su tokiu "praktinio dizaino" logotipu? Ir ar jis nebūtų paduotas į teismą už plagiatą?
 5. Nes bendra kompozicija ir atpažinimas yra praktiškai identiški - akinukai ir “antakis” dešiniame kampe 😉
 6. Esmė ne pačiame logotipo elementų panaudojome, o pačios unikalios idėjos buvime. Pagal visus požymius - tai nėra unikali mintis.
 7. Dar tais gūdžiais laikais, kai uždarbis.lt laimėjo metų forumo apdovanojimą, aktyviai veikė Dizainų konkursų skiltis. Ten su kolege Ieva administruodavome ir gaudydavom tokius plagiatorius 🙂 čia akivaizdus logotipo idėjos plagiatas. Toks gudruolis dizaineris forume gaudavo baną rašyti ir dalyvauti konkursuose ilgam laikotarpiui. Pamačius šį šedevrą abejonių nekyla 🙂
 8. Paskaičiau, nusišypsojau 🙂 Ko čia peštis ir ardytis? Kas ką nori, tas tą organizuoja. LGBT turi savo renginį, kiti užsimanė maršo. Valio, tokios štai demokratijos grimasos. Aš esu už Lietuvos Konstitucijoje įrašytą šeimos sampratą, bet šiame marše tikrai nedalyvausiu ir jums to paties linkiu. Aš žinau šiek tiek daugiau apie tai ir galiu pasakyti tik tiek, kad šios iniciatyvos autoriai buvo grubiai nustumti agresyvesnių darmajiedų, kurie yra angažuoti politiškai ir su neaiškiais (rusiškais) pinigais. Norint ginti tradicines vertybes nereikia marširuoti ir skel
 9. Kaip manote ar šis, naujasis Raseinių rajono logotipas - plagiatas? 🙂 Apačioje pridėjau per Google image paiešką atrastą paveiksliuką.
 10. Labai priklauso nuo gebėjimų :) perprasti veikimą man pakako pusdienio. Laisvai naudotis didesne dalimi funkcijų - savaitės.
 11. Vienareikšmiškai - SketchUp. Daug metų dirbu. Itin lengva dirbti nepatyrusiam, daug tutorial. Ant kiek paprasta programa galima pasižiūrėti čia ;) Nemokamai (iki 10 GB) galima paišyti internete: https://app.sketchup.com/app?hl=en
 12. Pagausinkime Lietuvių dirbančių Google gretas :) Pažįstamas paprašė pasidalinti, tai gal kas susidomėsite ir pabandysite sudalyvauti. https://careers.google.com/jobs/results/136895371046462150-senior-software-engineer-site-reliability-engineering/?company=Google&company=Google%20Fiber&company=YouTube&employment_type=FULL_TIME&hl=en_US&jlo=en_US&location=Dublin,%20Ireland&q=site%20reliability&sort_by=relevance
 13. Teko ne kartą su Skirmantu reikalų turėti. Dažnu atveju šiek tiek hiperbolizuoja, gal kiek pernelyg emocionaliai reaguoja į dalykus, bet iš esmės yra sąžiningas ir teisingas žmogus. Tad tikrai galima palaikyti, net ir ne visada sutinkant su jo argumentais.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.