Pereiti prie turinio

finansai

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.737
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%

finansai paskutinį kartą laimėjo Liepos 27 2020

finansai patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie finansai

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda

Paskutiniai lankytojai

4.893 profilio peržiūros
 1. Kaip apie 40proc. balsavusiu galvojo, taip ir įvyko - iki šio momento nieko nesigavo 😄 O nesigavo, nes sukonfiguravus temą, visas mano progresas sustojo. Bet! yra tam tikrų pasikeitimų, kurie galbūt leis "nenumirti" šiam projektui. Nuo šito posto paskelbimo, metus laiko skyriau profesijos keitimui ir per tą laiką išmokau programuoti ir jau kuris laikas dirbu programuotoju. Pradinė projekto idėja buvo viską daryti ant WP, bet dabar turint jau kažkiek techninių žinių, planuoju daryti kiek kitaip: atskirsiu backendą ir frontendą daryti back'ą su Sping Boot + Java plius ju
 2. 3 ir paskutinė pamoka apie web scraping. Šioje pamokoje sukursime aplikaciją, kuri surenka nekilnojamo turto skelbimų duomenis ir įrašo juos į .json tipo failą. Taip pat pasiruošiame programą taip, kad ją galima būtų naudoti bet kuriame kompiuteryje turinčiame Java.
 3. Parduodamas domenas AtostogosTurkijoje.lt Kaina 250 Eur.
 4. Parduodu domeną BestHotelsGuru.com , kaina siūlykite jei ką domina. (Jei reikia, atiduočiau kartu su visu wordpress page). Domenui beveik 3 metai. Niekur nespamintas, nuo pradžių buvo uždėtas ant šio puslapio. Pats page indeksuojamas google, todėl norientiems naudoti domeną SEO tikslais nebus problemų. Galioja iki spalio 22d.
 5. Gal kam teko gilintis i šią dalį, kuri apibraukta paveikslėlyje? Nes turiu IV nuo praeitų metu. Prieš tai esu turėjęs patentą prieš 20metu. Man sodra aiškina, kad ta lengvata galima pasinaudoti ne anksčiau 2028m. Tai yra, kad jei kažkas turėjo iv, patentą ar pan., kad ir prieš 30metu, lengvata galios tik nuo 2028m.
 6. Niekas jokiu sutarčių su oro bendrovėmis nedaro. Jei skrydis yra su pigiomis avialinijomis, tai perka tiesiog iš jų puslapio. Kas liečia viešbučius, tai yra rezervavimo sistemos skirtos agentūroms ir kainos ten mažesnės nei booking,com (bet ne visada). Aišku būna kartais atveju, gal pasiderina su konkrečiu viešbučiu, bet tada jau turi garantuoti kažkokį kiekį, kad gautum vieną ar kitą kainą. O tokios kaip Simonos kelionės, Petro kelionės ir pan. tiesiog ieško geros skrydžio kainos, tada per kažkokią rezervacinę susiranda gerą tam tikro viešbučio kainą ir viskas. Kai kurie dar būna įtraukia per
 7. Antra dalis apie duomenų rinkimą (scrapinima) su Jsoup biblioteka.
 8. Tema sena, bet matau yra sekančių šią temą. Pasidalinsiu 1 dalimi pamokos, kur mokysiu scrapinti duomenis naudojant Java Jsoup biblioteką. Tai yra HTML parseris, kuris leidžia patogiai surinkti reikiamą informaciją.
 9. Po truputį pradedu, bet žodynas anglų kalbos skurdokas. Bet bandysiu, ir su laiku gal pagerės anglų kalba. Nes viena šiaip kažką angliškai pasakyti, visai kita sklandžiai pateikti info 🙂
 10. Pamokų serija, kurioje parodysiu kaip susikurti aplikaciją, kuri scrapina duomenis iš web svetainių. Tai 1 dalis, kur parodysiu, kokią aplikaciją kursime, kurią svetainę scrapinsime ir supažindinsiu su Jsoup biblioteka.
 11. Liuks, principe panasiai ir planavau padaryti 🙂 tik ne i cookies idesiu, o i localstorage.
 12. Jo, dėl vardų gal reiktų peržiūrėti, kad kažkurios pašalinti.
 13. Vardų yra apie 4000, is tu 4k plius minus puse vyriski, kiti moteriski. Kai atliekamas generavimas, realiai gaunasi kazkoks kiekis labiausiai tinkamų vardų. Tai paimama 50 vardų kurie turi daugiausia sutapimų. Ir iš jų atsitiktine tvarka ima 10. Manau reiks padaryti, kad tiesiog po pakartotinio pergeneravimo, nerodytu tu paciu vardu. Kadangi vardu ne vienas tūkstantis, tai natūralu kad pagal pavardę pasitaiko ir nemažai labai keistų vardų.
×
×
 • Sukurti naują...