Pereiti prie turinio

Diablo487

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Diablo487

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Suprantama. Patirtis reikalinga. Turiu 2 metus aktualios darbo patirties, nors tie darbai buvo labiau pagalbiniai ir kontraktiniai. Betkokiu atveju, reikia derintis prie rinkos ir turimų pasiūlymų bei mokytis. Beje, kokios perspektyvos duomenų analitikos srityje pradedančiąjam? Esu baigęs kursus ir mielai dirbčiau toje srityje.
 2. Bendrauja, bet rečiau atsiliepia negu darbdaviai Lietuvoje. Visi konsultavę šiuo klausimu akcentavo asmeninius kontaktus. Aš dominančioje srityje artimų kontaktų neturiu. Nebent dėstytojai ir kiti studentai, bet jie nelabai noriai pataria. Dažniausi atsiliepimai.: Užsienyje "Mielas, maloniai bendrauji, turi gerų žinių. Mes gavome šimtus paraiškų šiai pozicijai, todėl pasirinkome kitą kandidatą. Tikimės, kad netrukus rasite norimą darbą kitoje kompanijoje." Lietuvoje "Mielas, maloniai bendrauji. Šiuo metu galime pasiūlyti pabandyti 3 mėnesiams projektuotojo [nevisai tin
 3. Įdomi tema ir aktuali problema. Baigiau magistro studijų programą viename geresnių Skandinavijos universitetų prieš gerą pusmetį ir kol kas perspektyvos miglotos. Lietuvoje potencialūs darbdaviai bendrauja, o Skandinavijoje gana vangiai. Moku ir tos Skandinavijos šalies kalbą, ir kelias kitas užsienio kalbas bei turiu šiek tiek reikiamos patirties. Pabendravus su Lietuvos darbdaviais, įspūdis toks, kad darbas yra tik sutikus dirbti už mažiausią atlygį ir visai nepamąstoma apie galimybę pritraukti naujų projektų pasitelkiant visus įgūdžius ir patirtį.
 4. Sveiki. Atsiprašau, kad neatrašiau anksčiau. Šiuo metu turiu 22 bonus. Jeigu kas susidomėjote, praneškite. ;)
 5. mažinu kainą: 14 bonų - 5 LT papildymas. Skubu :)
 6. Sveiki. Parduodu 14 Tele2 bonų už Tele2 Pildyk sąskaitos papildymą/Plano MYGTUKAS užsakymą 1 bonas = 0,50 LTL kursu. Linksmų, šviesių ir įsimintinų Jums Velykų! Bei stiprių margučių :)
 7. Sveiki :) Kadangi vasarą ne tik keliauju ir ilsiuosi, bet ir prisėdu prie kompiuterio, norėčiau nuveikti ką nors produktyvaus. Galiu greitai rinkti tekstą lietuvių, anglų kalbomis, moku statistiškai apdoroti informaciją MS Excel ir Statistica programomis, turiu darbo programa ArcGIS pagrindus. Taip pat galiu versti nesudėtingus tekstus iš anglų ir rusų kalbų, rengiu prezentacijas MS PowerPoint programa. Jeigu Jums riekia pagalbos greitai spausdinant testą arba rengiant ataskaitas ir pan., galite kreiptis: Až skype: silber418 Tel. nr.: +37067461114 Kontaktinis asmuo: Edvinas. Esu
 8. Sveiki :D Esu forumo naujokas, o čia užklydau gana netikėtai - iešodamas būdo, kaip papildyti sąskaitą, naudojantis bonais. Kažkodėl maniau, kad tai įmanoma, bet, pasirodo, juos galima galima tik parduoti. Esu sukaupęs nedaug - 9.90 bonų, bet, jeigu kam jų reikia, galiu parduoti.
×
×
 • Sukurti naują...