Pereiti prie turinio

Goldshare

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.318
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  99.5%

Apie Goldshare

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1987-12-28

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Buvęs
  KieStas

Paskutiniai lankytojai

8.759 profilio peržiūros
 1. Dėl to ir nebeieškau jau, bandysiu tarpininkų ieškot tiesiog DE, kurie sutvarkys viską :) EDIT: 04/08/2022 11:46Cleared Import Customs Your parcel has cleared customs and is on the way. Kažkaip išėjo..
 2. Jezau, įsiskaityk pirmiau, tas adresas yra gavimo adresas, vežėjų kurie veža siuntas DE-LT, juk minėjau, siunta eina į vežėjų adresą Vokietijoje. Tu man parodyk kur aš prašiau Vokiško adreso? Ne aš čia kažko nesuprantu, ne jie, O TU :) Neįsižeisk.
 3. Sakai nesuprantu? Antras atsakymas jau po mano EORi kodo davimo. Aš puikiai suprantu, kad EORI kodas reikalingas asmens identifikavimui, kuris galioja visoje EUROPOJE, tačiau UPS tai visiškai neįdomu, nelaikyk manęs kvailu, turit žinoti, kad visose įstaigose yra taisyklė "kaip ant ko papulsi", šiuo atveju papuoliau ant nesupratingo žmogaus ir ką tu jam? Apie ką aš ir kalbu, kad nesusijas, dėl to ieškau kaip matai Vokietijoje gyvenančo asmens, ne būtent tuo adresu, o to, kuris gali užregistruoti ant mano kaip gavėjo adreso EORI kodą.. Jesus christ.
 4. Pagalvojau, gal paieškosiu tiesiog tarpininko, šiaip niekada nekilo bėdų išclearint CN siuntas, bet šį kartą labai priekabūs papuolė mutininkai.. Išėmiau ant įmonės EORi kodą, kur adreso išvis nerodo ir taip netinka.
 5. Sveiki, reikia ant Vokietijos adreso (LT vežėjai DE-LT) išimti EORI kodą. Long story short: Gaunama siunta iš Kinijos, siuntėjas pasakė, kad įspėjo jį, kad sunaikins greitu metu, tai pavyko šiaip ne taip susiskambinti su UPS DE, nes niekas nesivargino su manim susisiekti, gavau sąrašą ko jie prašo, vieno dalyko ko negaliu gauti tai EORi kodo, išsiėmiau ant savo įmonės Lietuvoje, netinka jiems, nes adresas Lietuviškas, o reikia Vokiško, išimant EORI kodą, galima vesti betkokį išdavimo adresą, tik neleidžia keisti šalies.. Kreipiausi į vežėjus, gal šie gali išimti, sakė
 6. Kiek siūliau visiems, kad apmokėt galiu siuntimą į Lietuvą, galovji nors vienas sutiko? Sako siunčiam tik Lenkijos teritorijoje, tai ar tikrai problema manyje ar su jais?
 7. Iseitis kazkokia turi butu, nes Lietuvoje pilna shopu kur prekes is lenkijos, uzsimete po 2-10€ nuo prekes, paskaiciuomim jiem pvm Lietuvoje nuo parduodamos sumos ir sunku suvokt kaip pelnas dar jiem iseina, nekalbu jei dar moka lenkam VAT.
 8. Keisti jie žmonės, aš jiem CMR pateiksiu po kiekvieno išvežimo.. Galėtų patys siųst tada į Lietuvą, bet nenori apsiimt, kad ir apmoki siuntimą.
 9. Paaiškink antrą variantą, kaip išlošiu jei užregistruosiu savo įmonę Lenkišku PVM mokėtoju?
 10. Cia ir prasideda linksmybes, kad jie siuncia tik Lenkijos teritorijoje.
 11. Kodel turi sakai irodinet? NO ir viskas
 12. Manoji sakė, kad per epris gali susigrąžinti, bet visada yra BET, nes gali atmesti, nes faktiškai sako turėjo būti 0 PVM.
 13. Gal žinai kiek užtrunka? Nes jei užtrunka tai susikaupia vistiek nemenka suma kurią sumoki iš pradžių, o kol susigrąžini.. Nes ir taip mokėti reikia LT, LV ir EE už gautas pajamas, tai pikta, kad reikia mokėti dar ir perkant.
×
×
 • Sukurti naują...