Pereiti prie turinio

Goldshare

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.321
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  99.5%

Apie Goldshare

 • Rangas
  Forumo senbuvis
 • Gimimo data 1987-12-28

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 • Buvęs
  KieStas

Paskutiniai lankytojai

9.090 profilio peržiūrų
 1. Sportas pas mane nuo mažų dienų, turnikai ir lygegretės nuo tada kai nėjau dar į mokyklą. Sporto salėje sportuoju nuo 2010 metų, reguliariai, buvo pirmus metus trumpos pertraukos, o pastaruosius 8 metus, 5 kartai per savaitę, todėl esu matęs daug visko ir galiu drąsiai pasakyti, kad mes tikrai nekreipiam dėmesio į naujokus, jų yra kasdien ir tikrai neužfiksuoji nei ką jie daro, nei kaip daro, niekas į jus nežiūri, nebent tokie patys naujokai, čia jūsų vidinė baimė, žinau begalę trenerių, kurie patys prastai viską daro ir ką? Galvoji jiem dėl to gėda? Šiaip yra įvadinės kitų sporto klubų trenir
 2. 2 metams. 2021m Liepos 1d.
 3. Šiuo metu Ignitis Dieninis: 0,16535, Naktinis: 0,10606, galioja iki Liepos 1, bet pasistačiau ir pasijungiau Saulės elektrinę, modulius iš Olandų Kino warehouse, inverterį iš alibaba, laikikliai ebay, laidai ebay, sumontavau su švogeriu pats, tik atestuotas elektrikas priduoti turėjo. O dar ir Apva iš praeitų metų Liepos šaukimo perkėlė iš Rezervinio sąrašo į Pagrindinį, šiandien sumečiau jiems visus dokumentus, kad grąžintų 3.2k, tai elektrinė bus gavesi gal 1.5-2k max, atsipirks pirmą sezoną. Sumoje 10,27Kw, todėl nesuku galvos, pasirinksiu kai baigsis sutartis su Ignitis nuo biržos p
 4. Dėl to ir nebeieškau jau, bandysiu tarpininkų ieškot tiesiog DE, kurie sutvarkys viską :) EDIT: 04/08/2022 11:46Cleared Import Customs Your parcel has cleared customs and is on the way. Kažkaip išėjo..
 5. Jezau, įsiskaityk pirmiau, tas adresas yra gavimo adresas, vežėjų kurie veža siuntas DE-LT, juk minėjau, siunta eina į vežėjų adresą Vokietijoje. Tu man parodyk kur aš prašiau Vokiško adreso? Ne aš čia kažko nesuprantu, ne jie, O TU :) Neįsižeisk.
 6. Sakai nesuprantu? Antras atsakymas jau po mano EORi kodo davimo. Aš puikiai suprantu, kad EORI kodas reikalingas asmens identifikavimui, kuris galioja visoje EUROPOJE, tačiau UPS tai visiškai neįdomu, nelaikyk manęs kvailu, turit žinoti, kad visose įstaigose yra taisyklė "kaip ant ko papulsi", šiuo atveju papuoliau ant nesupratingo žmogaus ir ką tu jam? Apie ką aš ir kalbu, kad nesusijas, dėl to ieškau kaip matai Vokietijoje gyvenančo asmens, ne būtent tuo adresu, o to, kuris gali užregistruoti ant mano kaip gavėjo adreso EORI kodą.. Jesus christ.
 7. Pagalvojau, gal paieškosiu tiesiog tarpininko, šiaip niekada nekilo bėdų išclearint CN siuntas, bet šį kartą labai priekabūs papuolė mutininkai.. Išėmiau ant įmonės EORi kodą, kur adreso išvis nerodo ir taip netinka.
 8. Sveiki, reikia ant Vokietijos adreso (LT vežėjai DE-LT) išimti EORI kodą. Long story short: Gaunama siunta iš Kinijos, siuntėjas pasakė, kad įspėjo jį, kad sunaikins greitu metu, tai pavyko šiaip ne taip susiskambinti su UPS DE, nes niekas nesivargino su manim susisiekti, gavau sąrašą ko jie prašo, vieno dalyko ko negaliu gauti tai EORi kodo, išsiėmiau ant savo įmonės Lietuvoje, netinka jiems, nes adresas Lietuviškas, o reikia Vokiško, išimant EORI kodą, galima vesti betkokį išdavimo adresą, tik neleidžia keisti šalies.. Kreipiausi į vežėjus, gal šie gali išimti, sakė
 9. Kiek siūliau visiems, kad apmokėt galiu siuntimą į Lietuvą, galovji nors vienas sutiko? Sako siunčiam tik Lenkijos teritorijoje, tai ar tikrai problema manyje ar su jais?
 10. Iseitis kazkokia turi butu, nes Lietuvoje pilna shopu kur prekes is lenkijos, uzsimete po 2-10€ nuo prekes, paskaiciuomim jiem pvm Lietuvoje nuo parduodamos sumos ir sunku suvokt kaip pelnas dar jiem iseina, nekalbu jei dar moka lenkam VAT.
 11. Keisti jie žmonės, aš jiem CMR pateiksiu po kiekvieno išvežimo.. Galėtų patys siųst tada į Lietuvą, bet nenori apsiimt, kad ir apmoki siuntimą.
 12. Paaiškink antrą variantą, kaip išlošiu jei užregistruosiu savo įmonę Lenkišku PVM mokėtoju?
 13. Cia ir prasideda linksmybes, kad jie siuncia tik Lenkijos teritorijoje.
×
×
 • Sukurti naują...