Pereiti prie turinio

lukisx7

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  326
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  lukisx7 gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Verslas su Google Adsense!   
  Bet čia dabar kai paskaičiau žmonės į tinklapį gauna po 3k unikalių į dieną, tai padauginus iš 30 dienu 90k. Tai taip išeina, kad raktažodžio paieška per mėnesį turi būti kokį 160k paieškų kad sulaukti tokio lankytojų skaičiaus ir dar tavo tinklapis turi būti googleje pats pirmas .Dažniausiai tokie raktažodžiai būna su nežmoniška konkurencija. Ar aš čia kažko nesigaudau is kur tiek daug lankytojų ateina ? :)
 2. Patinka
  lukisx7 sureagavo į simasj ilgalaike kibiru nuoma? * automobiliu   
  Kur čia tokios kainos?
 3. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Evaldukas46 Padedu / pakonsultuoju su opencart   
  Galiu padėti ar pakonsultuoti su Opencart turinio valdymo sistemos susijusiais klausimais. Pats esu mėgėjas ir naudojuosi šia sistema. Modulių nekuriu ir neredaguoju (nebent minimaliai). Jeigu turit parduotuvę ir turit kažkokią klaidelę, galiu patarti kaip sutvarkyti arba sutvarkyti. Tuo užsiimu kai turiu laisvo laiko ir noro.
   
  Buvo tokių žmonių, kurie kuria "profesionalias" parduotuves bet klause elementarių klausimų "ale" užsakovas to klausė - tai nevarkit, nes keli tokie žmonės gavo daug pagalbos tai nė ačiū nei viso gero. Žodžiu žmoniškai (jeigu sugebėsiu) pakonsultuosiu / padėsiu. Jeigu viskas labai paprasta - nemokamai, jeigu kažką reikės daugiau nuveikt - simboliškas atsiskaitymas (duosiu sąskaitą, kiek pervesit - tiek).
   
  Priduriu - nesu profesionalas, tiesiog mėgėjas, kartais to užtenka, jog žmogų užvest reikiama linkme ar padėt su maža bėda kur kiti prašo daug pinigų.
   
  Galit raštelt ir email: [email protected] tai nebūdamas uždarbyje matysiu per ten. Parašykit visada iškilusius klausimus bei Opencart versija.
 4. Patinka
  lukisx7 sureagavo į facis1 Mokslai ir ateitis, kas toliau?   
  Skaitau temos autoriaus pranešimą ir šypsausi :). Man iškart kyla klausimas - ką tu veiki dienomis ir ką žadi veikti, metęs mokslus? Ar tau mokslai trugdo kažkokiai veiklai? Nori mesti juos tik dėl to, kad "nepatinka"? Ar čia, tavo manymu, yra geriausias būdas, spręsti problemas? Tai jei, tarkim, įkursi savo verslą, ir kas nors nepatiks, ką darysi? Mesi viską į šalį ir pradėsi naują verslą? Kažkaip kvaila atrodo atsiradus kažkokiems sunkumams, ar kai kas nors nepatinka, viską tiesiog mesti. Nelabai įsivaizduoju, kaip tu tada žadi verslą įkurti? Su tokiu mąstymu čia geriausiu atveju būtų tokio tipo verslas, kaip per filmus dažnai tenka pamatyt, kur maži vaikai stovi prie gatves ir savo spaustas apelsinų sultis pardavinėja.
   
  "Nenori gyventi kaip kiti". O ką dėl to padarei, kad "negyventum kaip kiti?" Kodėl tas "kitų" gyvenimas yra blogas? Šiais laikais, pastebėjau, jaunimui į galvą yra kalama, mano manymu, labai durna mintis: "neatrandi savęs? Nežinai ką nori daryti? Nedaryk nieko, pakeliauk metus po pasaulį, sėdėk namie ir apmąstyk viską ir atrasi save." Nu o kas bus, jei neatrasi? Argi taip blogai pabaigti mokslus, įgauti specialybę, dirbti kad ir ne taip jau mėgstamą darbą, tačiau turėti galimybę kilti karjeros laiptais? Turėsi tvirtą pagrindą, laisvalaikiu galėsi mėgautis savo hobiais, šeima, draugais ir t.t., ar kad ir ieškoti savęs. Gal bedirbdamas atrasi save ir galėsi pradėti pagaliau daryti tai, ką nori. Mūsų tėvai sovietiniais laikais jau augo tokioje sistemoje, kur viskas buvo nuspręsta už juos, neturėjo beveik jokių karjeros galimybių ar pasirinkimų, ir dėl to nedejavo. Dabar, žiūriu, visi labai išlepę patapo. Skaitant tavo pranešimą tai atrodo, kad tau geriau yra išvažiuoti į ukus ir dirbti juodą darbą, negu kad čia pabaigti specialybę, įgauti diplomą ir dirbti kvalifikuotą darbą. Išvažiuoti į ukus visada spėsi. Na, o jeigu tau taip norisi, tai ką tu čia dar veiki? Mesk mokslus ir važiuok, tik nelabai suprantu, kuo šis sprendimas yra pranašesnis už mano pateiktą sprendimą.
   
  Sakai, kad žinai, jog kuriant savo verslą reikės dirbti naktimis ir t.t. ir teigi, jog esi tam pasiryžęs, bet... kur tavo verslo idėja, planas? Panašu, kad šių dalykų neturi, o dirbti ofisinio darbo nenori. Tai ką siūlai? Mesti mokslus, sėdėt tėvam ant sprando ir skaityt "self-development" knygas? Ar važiuot į ukus ir dirbt juodą darbą? Kodėl tada pvz. tau netinka idėja išmokti kad ir programuoti ir dirbti freelanceriu? Dirbsi kiek norėsi, iš kur norėsi ir kam norėsi. Not that bad, is it?
   
  Sorry, bet skaitant tavo pranešimą iš šono atrodo, kad tai tik eiliniai vaiko, kuris nori tapti dar vienu Stevu Jobsu nieko nedirbdamas. Tai, kad kažkas metė mokslus ir tapo labai sėkmingu žmogumi, nereiškia, kad ši sėkmės formulė tiks ir tau. Labai teisingai šiuo klausimu parašė Kamilė.
 5. Patinka
  lukisx7 sureagavo į elzandem Apskaitos, buhalterijos uždavinys. PAGALBOS   
  Jei gerai pamenu, tai išankstinis apmokėjimas turėtų būti turtas,
  tai sąskaitų korespondencija būtų turbūt tokia:
  Kreditas Pinigai (II klasė, turtas) 2600
  Debetas Išankstinis apmokėjimas tiekėjams (II klasė, turtas) 2600
   
  Visa kita lygtai ok.
 6. Patinka
  lukisx7 sureagavo į klientas Ar kam butu idomu?   
  https://www.youtube.com/channel/UCeNpzcxM-hUhnabwC7oZeYw kas rusu moka, gali paziuret sita video bloga, apie verslus paskakoja, kaip per menesi pasileist, kiek investiciju reikia, ko reikia :) aplanko salys, milionierius :) sitas ciuvas respectas per metus i kanala 1 limona pritrauke zmoniu, tikriausiai vienas is top 5 geriausiu blogeriu, rusijoje :) va toki LT projekta paleist, bet ne su musu auditorija ir populiacija :D
 7. Patinka
  lukisx7 sureagavo į tdk Visapusiskai gyvenima keicianti patirtis   
  čia is serijos "susikurk pats mokykla, tada kalbėk" :) ok, atsakydamas į tavo klausimus, tai taip, pirmą dalyką kurį padariau, tai atsidariau jūsų puslapį, "About" skiltis visiškai neinformatyvi, kuria galima sutrumpint į "mes labai leaders ir profesionalai ateikit pas mus mokytis ir būsit belekaip verslininkai". ką aš gausiu po dviejų metų neaišku visiškai. patirtį? žinias? verslą? how? kažkokį baigimo diplomą, kuris kažkur kažką reikštų?
   
  toliau, atsidariau lectors. pirmas lektorius: Marius King. čia bent tikras vardas ir pavardė? nes google nieko neranda. ar čia šiaip labai tylus very successful entrepreneur, kuris niekur neafišuoja?
   
  kitas: Vytautas Liesionis - VDU vadybos dėstytojas. kaip ir viskas ok... dirba žmogus šimta metų dėstytojų, mokslinių darbų neradau jokių paviešintų. kaip suprantu, mėgsta karybą ir turi ūkį. that's it.
   
  David Roberts - labai startup, labai verslininkas. atsidariau saitą: http://theothersideofthetracks.com/, paskui radau slide'us kažkokius: https://i.imgur.com/jmNEBa9.png aš tiesiog nieko nesakysiu ir paliksiu šita info čia...
   
  Paulius Boreika - rašoma, kad investor, investment consultant ir t.t. pagal linkedin'ą buvo direktorius pora mažų įmonių kurių likimas dabar nėra visiškai aiškus. panašu, kad vis bando kažką, bet nelabai sekas, tai vis grįžta prie įmonės "Orion". gal ir viskas ok, turi patirties kažkokios. :)
   
  Andrius Maziliauskas - pagal linkedin'ą baigęs Aleksandras Stulginskis University - Water management(kad ir ką tai reikštų). patirtis tiktai dabartinė įmonė, kurioje dirba - "Salesup"... ok... toliau dirbo įmonėje, UAB Tinklinio arena. google: "UAB Tinklinio arena" rezultatas: praktiškai nieko be įmonės rekvizitų puslapių. toliau "UAB PG valda" - įmonė bankrutavusi 2010. kita įmonė: "UAB Projektų gama" - bankturavusi 2012. dabar dirba: "Salesup" - kur yra kaip ir bendrasavininkas ir šį įmonė užsiima ivairiais pardavimų konsultavimais, mokymais ir t.t. "UAB Verslo vadovas" oh the irony...
   
  Marius Krasauskas - baigė ISM Business Administration and Management. dirba WEB developeriu since 2011, savo įmonėje, kurioje yra vienas darbuotojas ir tai yra jis pats. jų tinklapis: http://laimingasverslas.lt/ kaip užsakyt paslaugas ten, aš nežinau. ką žinau, tai kad meta tokį dalyką saito apačioje: https://i.imgur.com/H5cGSg6.png tai kažkaip gėda turėtų būt webdeveloperiui.... aš nežinau ką ir kaip jis daro savo įmonėje, bet kad nekuria tinklapių, tai esu beveik tikras. ir kodėl pas jūs jis pavadintas IT expert aš nežinau taip pat. ai dar turi saitą: http://krasauskas.com/ - kur turbūt mokėsi, google maps paslapčių.
   
  Valentinas Marinionokas - baigė Kauno kolegija Business management. tinklapis: http://www.grizliometodas.lt/, paklausiau youtube video... sounds like bet kokie bullshit mokymai, kurių dabar pilna. taip pats saite labai daug pagirų sau, kiek visko padarė ir nuveikė, kokius rekordus pasiekė, bet niekur tos info patikrint negalima. arba bent jau aš neradau. viską ką randa google yra jo mokymai. tik kažkaip užkliuvo viena įmonė, kurioje dirbo sales'u: http://www.laskinta.lt/ nice tinklapis. susidarė toks ispūdis, kad žmogus dirbo daug metu kaip sale'sas, paskui suprato, kad mokymus vesti lengviau, tai persimetė ant mokymų ir dabar sėkmingai pardavinėja savo mokymus.
   
  Loreta Kizelevičienė - žmogus, kurio nėra linkedin'e ir apie jokius quality management(taip ji apibūdinta jūsų saite) google nieko neranda. apskritai google nelabai ka randa apie ja. bet aišku, kad turi įmonę: UAB "LINARIUS" kurioje yra vienas darbuotojas ir tai yra ji pati turbūt. savo tinklapio įmonė neturi, ką daro ir yra padarius, nelabai aišku.
   
  tai tiek apie žmones. sorry, bet neradau nei vieno, kuris būtų iškėlęs kažkokį savo didelį verslą arba bent prisidėjęs prie kažko didelio(gali būt aišku, kad praleidau kažką). neradau nei vieno žmogaus, susijusio su kažkokiom šių laikų inovacijom. ką radau, tai grupę žmonių, kurie yra kažką kažkur savo laiku darę ir dabar labai nori mokyti kitus. nes mokymai dabar yra labai ant bangos ir easy money turbūt.
   
  ir kaip suprantu, jūs tiesiog esat vienas iš "ATHE" centrų? kaip tapti tokiu centru radau info čia: https://athe.co.uk/become-an-athe-centre/ nėra labai sunku iš pirmo žvilgsnio. :) kaip suprantu baigęs, gauni ten kažkokio lygio diplomą, kuris iš esmės yra popierius. baigus kokius nors "Coursera" mokymus gauni turbūt tokios paties vertės diplomą. nes vėlgi kiek googlinau "athe", tai vienintelę info, kurią radau yra jų pačių saituose, kas turbūt nėra labai objektyvu. ir sprendžiant iš jų youtube kanalo: https://www.youtube.com/user/atheglobal tai panašu, kad nėra čia jau tokia plačiai pasaulyje žinoma organizacija. mažiau nei tūkstantis peržiūrų ir 23 subscriberiai. o ir video kokybė nėra turbūt labai jau high standard:
  facebook: paskutinis atnaujinimas kovo 17 ir šiaip pilna stock nuotraukų. ~6000 puslapio like'ų, bet ant pačių postų vos vienas du like'ai. that's suspicious... twittery, tas pats, paskutinis atnaujinimas vasario 1, su tom pačiom stock nuotraukom. linkedin irgi nieko naujo. :) tai kaip ten su tais "ATHE"? kas nors juos žino, be jų pačių ir jų studentų? 
  taigi išvada tokia, sukūrėt "mokyklėle", radot kažkokių random žmonių, kurie turi vieno žmogaus įmones arba kurie tariamai sėkmingai(neaišku "ant kiek" sėkmingai) dirbo kažkur kažkaip kažkada, yra kažkiek kažko matę, dėstę atrarūšiuose universitetuose. tada kreipėtes į random organizacija "ATHE", kad viskas rimčiau atrodytų, gavot "ATHE centre" vardą ir važiojat toliau. viskas kaip ir ok, kad kaip moka, tas taip sukasi. :)
   
  verslų kūrimas, naujų produktų kūrimas, brainstormai skamba labai gražiai ir turbūt rasit naivių žmonių, kurie jumis patikės. bet man nuoširdžiai bus gaila tų žmonių, nes turbūt daugiausiai ką jie galės su jumis pasiekti yra būti lektoriumi jūsų mokyklėlėje. ties tuo ir baigsiu. sėkmės ;)
 8. Patinka
  lukisx7 sureagavo į babunas Monetizuok turinį akimirksniu - lockframe.net   
  Prieš porą metų turėjau porą 'black hat' idėjų, ir reikėjo social lockerio, kuris tiesiog užrakintų nuorodą ir kad lankytojas pamatytų turinį pasidalintų juo socialiniame tinkle. Tai mano nuostabai nieko nepavyko rasti, apart neveikiančiu scriptu arba wp-pluginu, tai nusprendžiau pats padaryt. Pradėjau daryt, bet kol su vienu socialinio tinklo API sugebėjau padaryt, jau kito API pasikeitę :D žodžiu ne viskas taip paprasta pasirodė kaip atrodė iš pradžių ir mečiau į šalį viską. Po poros metų hostinge atradau aš savo tą projektą, na ir nusprendžiau žūt būt paleist nors vieną iki galo pabaigt. Tai šiandien jis jau funkcionuoja ir tikiuosi bus daug kam naudingas ir pravartus :)
   
  Apie patį projektą:
   
  http://lockframe.net/img/small_head.png
   
  Yra 3 nuorodos užrakinimo būdai:


   
  Banner - tai kad lankytojas pamatytų jūsų užrakintą turinį, privalo paspausti ant jūsų patalpinto reklaminio skydelio, kuris nukreipia į jūsų norimą tinklalapį.pvz: http://lockframe.net/bbyj1d5hx
  Social - tai kad lankytojas pamatytų jūsų užrakintą turinį, privalo facebuke pasharinti jūsų užrakintą nuorodą, twitteryje patweetinti arba g-plus pasharinti. Galite pasrinikti vieną, du ar visus tris būdus vienai nuorodai. Tarkim jeigu pasirinksite visus tris tai lankytojas, kad pamatyt turinį privalės visuose trijuose socialiniuose tinkluose pasidalint jūsų užrakinta nuoroda. pvz: http://lockframe.net/sszs7vp46
  Password - paprasčiausias užrakinimas su slaptažodžiu, tam kad vartotojas atrakintų turinį privalo įvesti slaptažodį.pvz: http://lockframe.net/pp81wgisu ,pw: 123456

   
  Nuoroda: lockframe.net
   
  Ką manote apie šį projektą? Lauksiu pastebėjimų ir kritikos. ^_^
 9. Patinka
  lukisx7 sureagavo į eXPy Wordpress, galbūt ir domeno problema.   
  Failus sukėlei ne į root, o į wp spėju tai ir neveikia :)
 10. Patinka
  lukisx7 sureagavo į drakas Wordpress, galbūt ir domeno problema.   
  eini i wp papke darasai prie adreso wp-admin/options-general.php prisilogini ir suvedi du parametrus WordPress adresas (URL) bei Tinklalapio adresas (URL).
 11. Patinka
  lukisx7 sureagavo į M1ndaugas Pažadai 2013 metams   
  1) Mažiau programuoti;
  2) Pradėti eiti į kačialke;
  3) Susirasti merga :)
 12. Patinka
  lukisx7 sureagavo į z0ne Pažadai 2013 metams   
  1. Pradėt sveikiau gyvent. (kinda done.)
  2. Pagaliau užaugt ir nebepirkt kinderių (ar bent jau sumažint jų kiekį, nes jau pardavėjos kaip į debilą žiūri..) (kaip ir įstengiau :))) )
  3. Gal pradėti galvoti apie kažkokią internetinio verslo formą :?
  3. Stengtis sugalvoti idėją, susijusią su mandagumu, ir ją įgyvendinti internete :)
  4. Dar visai neblogai būtu tapt draugiškesniu ^^,
  5. Susirast antrą pusę (optional, greičiausiai vėl liksiu forever alone, bet būtu visai fainai facked it up. Atidedam ^^,)
  6. Mažint išlaidavimą visiškai bereikšmiams dalykams, bandyt taupyt ant pirmo DSLR ^_^ (nors ir islaidavimas padidejo gal 40x, bet ant dslr kaip ir sukaupiau ;o)
  7. Mažiau nervuotis dėl menkniekių. :) (kinda done (: )
  8. Pradėt džiaugtis gyvenimu ir tuo, ką turiu.. :)
   
  Į temą:
  http://www.great-advice.lt/34653
 13. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Reanox Kaip man pasikeisti?   
  Užsiimk savo mėgstama veikla. Pavyzdžiui, kai aš atradau pokerį, mano gyvenimas pasisuko visiškai kita vaga. Supratau, kad visi dalykai yra tik tavo galvoje ir viską galima keisti.
   
  P.S. Zjbs ######, nusiskėliau dantį berašydamas postą... Neklauskit kaip.
 14. Patinka
  lukisx7 sureagavo į extremist as esu kemzasLT   
  nikas maklerisLT o...
   
  Nepadauginai alaus rašydamas prisistatymą??
   
  :D
 15. Patinka
  lukisx7 sureagavo į DjiXas Forex vilkai   
  Va kaip atrodo Forex diena anot tu, kurie parduoda visokias fx strategijas:
   
  Atsikeli 12 valanda po pietu, prisedi prie kompiuterio, indikatorius X supypsi ir negalvodamas spaudi buy. Rizikuodamas 25% kapitalo uzdirbi 5% ir po sunkaus, 15 minuciu darbo, soki i savo Lamborghini bei vaziuoji i centra pietauti. Po pietu nukeliauji i SPA, ikali darzoviu sulciu, susitinki su keliais klientais ir po jacuzzi judi namo. Namuose tave pasitinka 10/10 modelis, prisedi prie kompiuterio, si karta spaudi sell (nes tau patinka ivairove) ir vel uzdirbi 5% kol drauge papietauja po tavo stalu.
   
  Suvalgai omaru, drauge atsiveda dvyne seseri, abi patenkini, ikali blue label uz dar viena sekminga diena, drauges prisiglaudzia prie tavo krutines ir ziuredamas pro stiklini stoga i zvaigzdes laimingas uzmiegi.
   
   
  Jeigu tau patinka moketi daugkartinius pavedimo mokescius ir naudodamas tokia strategija pelningai prekiauji 2-5 metus, tai nesigincysiu.
 16. Patinka
  lukisx7 sureagavo į alfa730 Alfa730   
  Sveiki,esu is Panevezio.Man 38m.
 17. Patinka
  lukisx7 sureagavo į TtomasS Metų forumietis 2012: I etapas   
  Alfa730
 18. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Arnas Pagalba del alkoholizmo onlainu   
  po 10 sesijų ištvermės pamoka: vaizdu rodoma kaip instruktorius geria, kiti bando nepasiduoti įtakai :D
 19. Patinka
  lukisx7 sureagavo į MrGiedrius Pagalba del alkoholizmo onlainu   
  Jau galvojau čia bus socialnis puslapis kur žmonės susirenka prie pc ir geria.
 20. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Frankenstein Ar gyvenime užtenka 12-os klasių?   
  Sveiki,
   
  Taigi perskaitęs šia temą: http://uzdarbis.lt/t247867/mokytis-o-gal-nesimokyti/page__st__20
  Pamaniau, kad dali viso to esu jau perejęs ir galiu kažką papasakoti iš savo perspektyvos.
   
   
  Atsiprašau, bet viskas labai padrika. Pirmas mano toks ilgas rasinys, po egzamino :D
   
  Trumpai apie mano gyvenima
   
  Man Spali suejo 19 metų.
  Tėvai išsiskyrė kai man buvo galbut 8 metai. Tiksliai net nebepamenu, tik žinau jog nusprendžiau pasilikti su tevu.
   
  Kadaise buvau BMX'eris, patikdavo važinetis, leisti laiką su draugais, trintis visa dieną po miestą. (12-14metų)
  Tačiau kadangi tevai buvo išsiskyrę teko daug padėti tevui, nes stateme namą, o mano tevas toks žmogus kuris mėgsta daryti viską pats. T.y. nemegsta samdyti žmoniu dėl to, ką gali padaryti pats.
   
  To pasekoje patekau į tikrą lažą. Pradžioje buvo labai sunku, nes norėdavau greiciau sprukti iš namo statybų ir važiuoti į butą, mieste laukdavo draugai. Bet Tevo taktika suveike nepriekaistingai, kuo daugiau zyziau, kad noriu namo, tuo daugiau darbo gaudavau :) Vieną diena suvokiau, kad tevo taip nepaskubinsiu, ir isigilinau į savo darbą, ir jis man pradejo patikti.
   
  Su laikui naujai pastatytame name net elektros instaliacija atlikau, nes fizika sekesi neblogai (15-16 metu)
  Jau buvau gana neblogai išugdytas :) Labai džiaugiuosi, kad tevas išugdė tokia savybę daiktus taisyti pačiam.
  Kažkam sulūžus nebegyu i parduotuve pirkti naujio daikto, o pirmiausia bandau ji sutvarkyti :)
   
  Butas mieste man buvo padovanotas tevo kai man buvo gal 10 metu. Laikui begant bute dažnai budavau vienas, nes tevas daugiau laiko leidzia naujame name. Kas keisčiausia, kad iš jo pusės neturėjau jokios kontrolės. T.Y. Galėjau daryti tusus, fiestas ar dar ka tik norėjau. Tačiau, savo butą vertinau, ir niekam neleidau teplioti sienu :) - todel tusu nedarydavau, draugu nekviesdavau
   
  Šitu laikotarpiu susidomejau IT, web kurimu, dizainu :)Klasiokas pasiule sudalyvauti logotipo konkurse (Uždarbyje), nes apie pinigus is piesimo net neturejau minčių. Buvo labai keista kai per 10 minučiu nupiestas logotipas atnese 70litu pelną. Tuo metu man buvo gana dideli pinigai. Taip ir pasisuko mano gyvenimas į IT puse, nes supratau, kad is to kas man patinka, galiu ir uzdirbti.
   
  Niekados nedarydavau namų darbų (Nebent budavo labai riesta iš mokytoju puses). Viskas ką darydavau, stengdavausi klausiti ką šneka mokytojai per pamokas, nes žinojau, kad grižus turiu savos veiklos su IT. O mokykloje pagrindinis mano tikslas budavo pirkti-parduoti.
   
  Pirkdamas - parduodamas, buavu nekartą nudegęs, nes ganetinai sunku visada numatyti viską, tačiau ranku nenuleisdavau, ko pasekoje pavyko išsiugdyti šioki toki verslumą :)
   
  Mokykloje visuomet buvau komunikabilus su mokytojais, kas man padejo išnešti kaili su geresniais pažymiais :) Mokėjau bendrauti su mokytojais, ir nevaidinau "didvyrio" kuriam mokslai dzin.
   
  Visuomet turedavau daug darbo užsakymu iš uždarbiečiu, todėl net pamokas taip deliodavausi, kad liktu kuo daugiau langu, kad galeciau daugiau nudirbti. 11 klaseje mokytojos net išleisdavo is nesvarbiu pamoku, nes joms parodydavau prie kokiu projektu dirbu :) Budavau atviras ir nemeluodavau.
   
  Anglu kalbos beveik nesimokiau, bet su mokytoja sutariau gerai, dvyliktoje klaseje nunešiau deže saldainiu, kad nebereiktu eiti i pamokas, nes reikejo daugiau laiko darbams.
   
  Jau 11-toje klaseje žinojau, kad niekur nestosiu, todel 12-toje egzaminus pasirinkau tokius kurie man patinka.
  Fizika, Istorija (Lietuviu buvo privalomas)
  Pavaduotoja pasake, kad su tokia kombinacija nerasiu normalios specialybes, deja as specialybes niekada ir nenorejau.
   
  Mokykla pabaigiau gana neblogais pažymiais. Ironiška, kad iš fizikos turejau 8, o iš matematikos 6. (Daug ką reiškia ir mokytojai)
  Pabaigus mokyklą:
   
  Padėtis susikloste taip, kad susiradau draugę kuri istojo į Lancaster Universitetą Anglijoje. Taigi teko rintis daiktus ir važiuoti drauge. Išukiai man patinka.
   
  Atvykęs i UK nieko nelaukiau ir pradejau ieškoti darbo, pasirašiau labai skurdu CV :) Tačiau i pokalbi buvau pakviestas po pirmo CV palikimo vienoje SEO/WEB kompanijoje.
   
  Manau nebučiau priimtas jeigu nebučiau palikes savo portfolio, kuri galite pamatyti:
  www.lizard.lt - sitame portfolio mano piesti dizainai, tačiau nevisi puslapiai koduoti mano, todėl kaikurie realus puslapiai atrodo tikrai nekaip.
   
  Į darbo pokalbi ejau su drauge, nes pats su darbdaviu beveik nesusikalbejau :D Buvo ironiška, tačiau draugei isvertus mano laužytą anglu kalbą darbdaviui, buvau priimtas :)
   
  Dabar UK esu jau 5 menesius, anglu kalba pagerejo 10 kartu, kolektyve susikalbu gana neblogai. Uždirbu taipogi visai nemazai :) Nors kaiptik zadejo pakelti atlyginimą, nes nuo wordpres developerio perejau prie E-commerce.
   
  Labai patinka tai, kad daug ką išmokau naujame kolektyve, pagylinau visas savo turetas žinias, pamačiau kaip dirba firma iš vidaus, dabar mano tikslas išmokti anglu kalbą, ir ikurti savo web kurimo imone.
   
  Reziume:
  Mano istorija skamba tikrai neblogai, man tik 19, o dirbu ofise, viskas einasi gana neblogai.
   
  Tačiau nebūkit naivuoliai, manydami, kad va, jis nebaige univero, taciau kyla karjeros laiptais visai neblogiau uz baigusius.
   
  Mano gyvenimas nebuvo rožem klotas, teko daug ką išmokti, daug ką suvokti, kol draugai tusino, as dirbau.
  Todėl nemanykit, kad tai yra taip lengvai pasiekiama.
   
  Betkokiu atveju reikia mokytis, ir stengtis viska suvokti, nes mokykla isugdo logini mastymą. As puse fizikos formuliu jau užmiršau, nors nepraejo metai po mokyklos baigimo, taciau ne formulese esme, esmė sprendime.
   
  Mokėsi spresti fiziką, mokėsi spręsti gyvenimą :)
   
   
  P.S. nepagalvokit, kad beraštis aš visiškas, tiesiog labai skubejau.
 21. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Andriuslink Mokytis, o gal nesimokyti ?   
  Šaunuolis, palaikau autorių. Geros ir sau tikros mintys.
   
  Pritariu ir dėl stojimo. Man pačiam mokykloj ankšta buvo, mokytoju nekompetencija, standartai, po standartų. Viskas sudėliota pagal tvarką, geriausius pažymius gauna ne mąstytojai, o tie kurie tik kala viską į galvą. Pasako prieš savaitę kad kontrolinis, išmoksta, gauna dešimt ir viskas. Realiam gyvenime taip nebūna. Būna čia ir dabar. Tada ir pasirodo, kurie buvo mąstantys o kurie kaip didžioji sustyguotų kitų gyvenimų žmonės.
   
  Aukštojoj jau kitaip, čia pasitaiko ir tikrai nuostabių žmonių, su kuriais galima ir padiskutuoti ir apsikeisti nuomonėmis. Jie taip pat sugeba pateikti tikro gyvenimo pavyzdžių, o ne tik atgrasyt nuo įvairausių įdomybių. Koks nuostabus dalykas chemija, fizika. O mokykloj taip skurdžiai ir taip "sausai" apie juos moko...
 22. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Lapinskis Mokytis, o gal nesimokyti ?   
  Aš esu pastebėjęs, kad labai daug žmonių į universitetą žiūri tik kaip į žinių šaltinį. Kaip į vietą kur kažką išmoksti ir po to tai taikai darbe. Vienavertus, tai yra tiesa, bet kitavertus iš universiteto gauni ne tik žinias, bet ir pažintis. Įsivaizduokit tarp kokio kiekio bendraminčių ten patenkate besidominčių tais pačiais dalykais? Manau tai pati puikiausia terpė regzti pažintims, draugų paieškai ir idėjų brandinimui, kas vėliau tikrai padės gyvenime. Nereikėtų ir to pamiršti :)
 23. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Frankenstein Mokytis, o gal nesimokyti ?   
  Jeigu kas norėtu galeciau parasyt savo istorija, kaip gyvenau, kokias klaidas dariau, ir ka veikiu galutiniame rezultate ;)
   
  Po 12 niekur nestojau...
 24. Patinka
  lukisx7 sureagavo į Glo VidBull - Užsidirbk talpindamas video   
  Smagu Nickasa, kad vogi tutorialus :) duodu 100% mano gidas pas jį, tik pervadintas, pora žodžių pakeistų. ir dalina žmonėms. Jeigu žmogus tą daro nuo pradžių, kyla retorinis klausimas ar nebus apgaulių vėliau? Pamąstykit prieš registraciją ar neturėsit problemų vėliau :)
   
  Sėkmės! :)
 25. Patinka
  lukisx7 sureagavo į ronner Kur perkate airsoft ginklus?   
  http://sklep.airsoftguns.pl
  kelios dienos ir siunta pristatyta į namus. Kainos gal ir ne idealios, bet padorios. Teko ne vieną kartą iš jų užsakinėt, jokių problemų, priima PayPal, kiek pamenu
×
×
 • Sukurti naują...