Pereiti prie turinio

Vaidas*

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3.238
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Vaidas* gavo reakciją nuo Darkera Kaip pradeti gyvenima anglijoje?   
  Neįsivaziduoju ką čia šneki, ir po kokia koldra 5metus slėpeisi. UK pats antras mėnesis, esu tinginys nieko neieškojau pats tai išvažiavau su pirma pasitaikiusia agentūra. Ryte atskirdau susimokėjau už kambarį po pietų jau sedėjau interviu ir traininge. Aš pats buvau nuostaboje kaip čia viskas paprasta. Nusileidau oro uosto, pasižiūrėjo į id atidavė atgal ir viskas tu jau uk. Darbo pokalbyje pradėjo prašyt NIN ir banko sąskaitos. Sakau nieko neturiu kątik atvykau. Tai niekas nei žodžio nesakė. Kaip ir minėjo temoj davė OnePay aplication užpildyt ir jau kitą savaitę gavau algą į tą kortelę. Onepay yra visiškai apgailėtinas dalykas ir skirtas tik atlyginimui gauti, bet vistiek tinka tiesiog iš atm algą iškart nusiimt. NIN numerį iškart suteikė laikiną. Pačiam įdomu, bet dar dabar neprašė pastovaus nors ir susitvarkiau viską pats ir turiu NIN. Dėl normlios banko sąskaitos nekilo absoliučiai jokių problemų. Parsisiunčiau Monzo programėlę ir jau už dviejų dienų turėjau kortelę ir pilnaverę anglišką banko kortelę. Nereikia į jokį banką eit. Taip pat puikiai tinka ir Revolut. Jei patinka stovėt eilej ir bendraut su konsultantėm lloyds bankas taip pat imigrantams be jokių problemų atidaro banko sąskaitą(puikiai žinau nes dauguma kolegų turi). Kadangi netinginiaut atvažiavau, o dirbti tai nepraėjus nei dviem mėnesiams jau gavau pasiūlymą pasirašyti kontraktą. Darbas nesunkus, pačiam teko dirbti įvairius darbus Lietuvje nematau čia visiškai jokių problemų. Alga neįpūdingą(11gbp/h 13gbp/h OT) bet kaip tiek pastangų įdėjus į darbo paieškas ir šiaip antras mėnuo tik uk. Bet absoliučiai viskam užtenka. Tuo labiau dar taxų nereikia šiais metais mokėt.
   
  Taip išvykau per agentūrą. Bet viską ką parašiau laaaabai lengvai susiorganizuoti pačiam. Kambarį labai paprastai išsinomuoti tiesiog per facebook tarkim lietuvių grupes. Nes pilna žmonių kurie išsinomuoja namus ir pernomuoja į kambarius. Sunkesnis variantas susirasti pačiam per tarkim spareroom. Šiuo atveju bus reikalinga didesnė pinigų suma pradžiai nes gali tekti mokėti už mėnesi o ne už savaitę +nemažas depozitas. Pats šiuo momentu derinuose per ten kambarį nes keisiu miesto dėl keičiamo darbo.
   
  Darbo pilna internete. Elementariai googlej suveskite miesto pavadinimą ir jobs. Susirasit pilną agentūrinių darbo skelbimų. Arba galima tiesiog mieste susirasti pačias agentūras.
   
  Tikrai nesiruošiu čia visam gyvenimui likti tiesiog norėjau išbandyti emigranto duoną.
   
  Patys žmonės yra labai draugiški, visada šypsosi, kad ir kokia ta šypsena bebūtų dirbtinė. Niekad nesusidūriau su jokia diskriminacija. Visada galima užkalbinti bet kurį anglą.
   
  Pabaigai pamiršau paminėti, kad anglų kalbą puikiai moku tai gal be kalbos ir būtų viskas daug sunkiau. Gyvenu 50mylių nuo Londono. Suprantu, kad dar daug ko nemačiau, bet mačiau pakankamai, kad galėčiau pagrįsti tai ką parašiau.
 2. Patinka
  Vaidas* sureagavo į erne456 Vakcina keičia pavadinimą   
  Perki teleloto bilietus? Nori laimėti loterijoje? Žinai kokia maža tikimybė? Gal laimėsi, gal ir ne, bet visi juk nori laimėti. Užsikrėtus virusu norėtum dalyvauti toje pačioje loterijoje ir laimėti sveikatą ar lovą ligoninėje? Jeigu laimėsi lovą ir jos nebus laisvos ką tada darysi?
   
  Žinoma, forumų ir socialinių tinklų "egzpertai" yra protingesni už visus mokslininkus, žmones baigusius mediciną, tyrimus ir jiems jokie faktai nėra svarbūs,nes juk, paprastas paaiškinimas - viskas papirkta farmacininkų.
   
  Nieko neperšu, kiekvieno žmogaus pasirinkimas ir Jų taip skleidžiama žmogaus laisvės, bet ką pasakysiu - sėkmės dalyvaujant loterijoje. Linkiu sėkmės ir nelaimėti. Taip pat labai palinkėsiu neklausyti tų visų pseudo influencerių kurie rašo anti vaxer dalykus tik dėl wannable šlovės ir dėmesio.
   
  P.S. 30 milijonų žmonių suvalgė kebabą, 30 iš jų paleido vidurius. Reikia uždrausti kebabus ir būtinai uždaryti šią maisto įmonę.
 3. Patinka
  Vaidas* gavo reakciją nuo mck Vakcina keičia pavadinimą   
  Gyvenu ne Lietuvoje, lygiai pries savaite pasiskiepijau AstraZeneca. Sekancia diena sektiek sirguliavau bet dar po dienos jokiu pojuciu. Labai gaila, kad ir i uzdarbi atkeliavo sitos diskusijos ir nepasitikejimas mokslu :)
 4. Patinka
  Vaidas* gavo reakciją nuo mck Vakcina keičia pavadinimą   
  Gyvenu ne Lietuvoje, lygiai pries savaite pasiskiepijau AstraZeneca. Sekancia diena sektiek sirguliavau bet dar po dienos jokiu pojuciu. Labai gaila, kad ir i uzdarbi atkeliavo sitos diskusijos ir nepasitikejimas mokslu :)
 5. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Mindogas Vakcina keičia pavadinimą   
  Ou je, Milda tai visad teisybe pramusa. Citata is Mildos: Ar žinote, kad AstraZeneka buvo patvirtinta masiniam vartojimui, nors klinikiniai tyrimai tebuvo atlikti vos TIK su 12 000 žmonių? Reikia turėti omenyje, kad pusei iš jų buvo leidžiamas placebas, tad lieka tik 6 000.
   
   
   
   
  Ar zinote, kad UK paskiepijo pirma AZ doze jau beveik 30mln zmoniu, ir jau nuiminineja karantinus, Londone vakar nemire nei vienas zmogus nuo Covido. AI bet kas as cia aiskinu, gi as avis. NesiskiePINKIT, sirkit, tevus uzkreskit, dar pabukim karantinuose, be kelioniu, mokyklu, kaviniu, su blokpostais. Juk tai fun
 6. Patinka
 7. Patinka
  Vaidas* sureagavo į d2b Samokslo teorija   
  Labai aktuali informacija.
 8. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Apocal Skirmantas Malinauskas ne toks jau tiesos ieškotojas?   
  Gal ya tiesiog faktų kurių jis tikrai nežino,gali visadajams parašyti, užklausti ir papasakoti, ką tu žinai :).
 9. Patinka
  Vaidas* sureagavo į s3cr3t Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
  Eik paziurek ar robotukas nemiega - gal pasert reikia sertifikatais ar kuo ten jus ji matinat
 10. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Vilkates Ar kaip nors ruošiatės galimai krizei?   
  Na apie jaunima, matau diskusija užvirė.
   
  Mano nuomonė - jaunimas nekaltas, kalčiausi yra tie žmonės kurie išleido į pasaulį juos. Asmeniškai auginu tris vaikus, ir matau kad su mano mastymu pas juos nieko panašaus nėra. Tai ir bandau įdėgti į jų mažas galvas ko daugiau įvairių dalykų, bet vienas iš geriausių, tai ką ir pats patyriau gyvenime. Tai viska padaryti pačiam, bet turi būti tas mokytojas kuris užveda tik ant kelio, o daugiau turi patys viska daryti.
  Dar vienas toks dalykas - Lietuva labai neturtinga šalis, o visas vakarų pasaulis turi pinigų. Ir kiekvienam jaunam žmogui yra noras turėti tą naują daikta kuris padeda pasijusti turtingu.
  Kai buvau jaunas ir dariau daug klaidų, kūriau ir verslus ir to pačiu norėjau greitų pinigų, ko pasekoje prisidares turėjau nemažai skolų, kurias per laika išsisrėbiau. Dabar jų taip pat turiu, bet to pačiu turiu ir sukaupto kapitalo.
   
  Atsakymas paprastas apie jaunima - nori gyventi taip kaip piešiamas pasaulis, kaip kuriamas pasaulis didelių pinigų. O paprastas žmogus net nesupranta kad ta reklama kuri supa jį aplink, yra sukurta iš labai didelių pinigų, nors reklamos tikslas parodyti, kad tas jaunas žmogus ir yra toks turtingas ir gali viska turėti čia ir dabar...
   
   
  Čia tik mano pamastymai:
  Pamastymui kas bus toliau po krizės - manau kad jeigu ir toliau tesis pinigų spausdinimas ir įlėjimas į rinką. Tai žmonės nepajutę kaip jų lėšos nuvertėjo, užpuls kavinukęs, barus ir toliau linksminsis. Vėl verslas gaus lengvai finansavimo, priims darbuotojus. Visks bus kaip buvę. , žmonės bus išsiilgę laisvės, bendravimo. (kažkaip šitaip ir tikėtina). (Didelių pinigų reklama vėl bus užsukta.)
   
  Kita teorija, nusiresetins viskas, atsifiltruos įmonės. atlyginimai sumažės, prekės (gali išlikti brangios), bus padidintas spredas tarp skurdžiųjų ir oligarkų. (to tikrai nenorėčiau kad nutiktų)
   
  Kita teorija - Qanon (mažai tikėtina kad taip ir bus, bet jeigu taip nutiktu, tada idomu būtų )
   
  Reziumė: Manau kad pirmoji teorija išliks, ir toliau dideli pinigai kurs reklamas, iliuzijas kad mes esame turtingi ir taip toliau suksis ekonomikos varikliukas.
 11. Patinka
  Vaidas* sureagavo į sydzei Kopenhagos gidas   
  Ta proga, jog bilietai Kaunas - Kopenhagą yra pigūs (iki 20€ pirmyn atgal) ir daug žmonių klausinėjo, ką veikti Danijoje, Kopenhagoje, tad stengsiuosi kuo plačiau aprašyti viską. Nesu lietuvių kalbos ekspertas, tad nepykite dėl rašybos. Taip pat aš nesu gidas, gyvenu čia ir dalinuosi tai, kas patiko mano pažįstamiems, kuriems aprodžiau Kopenhagą.
   
  Tai yra tik mano rekomendacijų rinkinys ir nebūtina juo vadovautis, visad galite atlikti savo research.
  _______________________________
  PRIEŠ KELIONĘ
  Ar reikia keistis eurus į kronas ir turėti grynų? Nebūtina, visur galima atsiskaityti kortele, ką ir rekomenduočiau, nes patogu ir greita.
   
  Ar reikia pasimokinti danų kalbos, frazių? Visiškai nebūtina, visi be problemų kalba angliškai, jeigu norite, galite išmokti frazių tik dėl mandagumo.
   
  Kokios kainos? Iškarto perspėju, jog su lietuvišku atlyginimu viskas gali atrodyti brangiai, viskas yra kronomis, tad norint sužinoti kainą eurais, dalinkite iš 7,45.
   
  Visiem labiausiai rūpimas klausimas: O KOKS ORAS? Nenoriu nuliūdinti, bet dažnai oras nėra palankus, pasiruoškite atšiauriam orui, t.y. dažniausiai didelis vėjas, lietus (nesmarkus, retai lyja stipriai). Tad jei keliaujate žiemos, rudens, pavasario metu, pasiruoškite atsakingai, taip pat orus visada galite pasitikrinti internete, kadangi nebūna visada taip niūru, kaip minėjau.
   
  ______________________________________
  Jūsų lėktuvas nusileidžia Kopenhagos oro uoste ir tikriausiai pirma mintis keliauti į savo gyvenamą vietą pasidėt visas manatkes. Viskas labai paprasta, tiesiog sekate rodykles link išėjimo ir Metro. Pakeliui į metro turėtumėt nusipirkti bilietą iki tam tikros stotelės, didelė tikimybė, kad tai Kongens Nytorv (8 stotelės) arba Nørreport (9 stotelės), ten nuvykus yra viskas kojom įveikiamu atstumu. Bilietų aparatai atrodo štai taip:
   

   
  Bilietas kainuos 36kr (4,83€). Įsigiję bilietą, žingsniuojat į metro ir lipat į bet kurį, galimybės pasiklysti nėra, kadangi visi važiuoja į ta pačią pusę (Vanløse).
   
  JEIGU JŪSŲ VIEŠBUTIS NĖRA CENTRE T.Y. šalia Nørreport ar Kongens Nytorv, visada galite gauti instrukcijas įsivedus savo norimą kelionės vietą Google Maps paspaudus viešo transporto mygtuką.
   
  SVARBU, skaitykite, kas parašyta, neužtenka pamatyti B ar C traukinį, stebėkite kokia turi būti galutinė stotelė ir ar ji atitinka jūsų nurodytas instrukcijas Google Maps, tada važiuokite.
   
  SVARBU, visad įsigykite bilietą keliaujant bet kur, sustabdžius kontrolei gresia 750kr (100€), nebent mokate puikiai meluoti ir įtikinti kontrolę, jog neturite dokumentų prie saves, bet galimai nepavyks, kadangi važiuojate iš oro uosto.
  _____________________________________
  Pasidėjus visas šmutkes ir čiumodanus, kyla klausimas TAI KĄ VEIKT? Veiklos yra labai daug, priklausomai nuo jūsų poreikių, motyvacijos ir kiek laiko būsite Kopenhagoje.
   
   
  CHRISTIANIA (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Freetown_Christiania)
  5 minutės pėškomis nuo Christianshavn metro stotelės.
  Turbūt nekartą girdėjot pasakojimų apie kristianiją, jeigu neapsilankot čia, reiškias nebuvote kopenhagoje. Primenu, jog marihuana nėra legali Danijoje, tad jei norite įsigyti do it at your own risk. Čia tikriausiai vienintelė vieta, kur gali prireikti grynūjų, už 50kr (6,7€) gausite maišelį apie 1,5g (nesveria, deda iš akies, būna visaip), taip pat yra galimybė įsigyti ir pre-rolled jointų už tą pačią kainą. SVARBU: nefotografuoti ir nefilmuoti, už tai jus gali užpulti, dažniausiai vietiniai stebi ir tiesiog paprašys jūsų ištrinti visą medžiagą. Tad tiesiog mėgaukites aplinka.
   
  TIVOLI(https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tivoli_(Copenhagen))
  Prie pat centrinės stoties.
  Taip pat dar vienas Kopenhagos simbolis, kuriame siūlau apsilankyti. Iėjimas kainuos 130kr (17,44€), tai yra paprastas bilietas, galėsite pasivaikščioti po teritoriją, pasidaryti begalę nuotraukų. Tiem, kas mėgsta atrakcijas, siūlau pirkti Unlimited ride ticket, kaina 245kr (32,88€). Su šiuo bilietu galėsite neribotai bandyti vietines pramogas, visus atrakcionus galite susirasti Tivoli svetainėje.
   
  NY CARLSBERG GLYPTOTEK (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ny_Carlsberg_Glyptotek)
  5minutės pėškomis nuo centrinės stoties.
  Dėmesio vertas muziejus, REKOMENDUOJU TIK ANTRADIENIAIS (tada iėjimas nemokamas).
   
  NATIONALMUSEET(https://natmus.dk/)
  Visada skiriame vieną dieną pasikultūrinimui, siulyčiau šią dieną paskirti nacionaliniam muziejui. Čia yra begalė dalykų iš įvairiausių laikų ir kulturų, pasimėgaujant ir ramiai apeinant užtrunka apie pusdienį. Bilietas kainuoja 100kr (13,4€) Daugiau informacijos galite rasti jų puslapyje.
   
  STRØGET
  Gatvė prasidedanti nuo Nørreport stoties, joje gausu įvairiausių parduotuvių, kavinių, restoranų. Taip pat einant gatve, galima užlipti į Rundetaarn(https://www.rundetaarn.dk/en/front-page/), bilietas kainuoja 25kr (3,35€)
   
  Apskritai užtenka tiesiog pasivaikščioti po miestą ir gerėtis Kopenhagos grožiu, kadangi miestas nebuvo nusiaubtas pasaulinio karo, tad visa architektūra yra išlikusi iki šių laikų.
   
  VIETOS, INSTAGRAM NUOTRAUKOMS (galite pasižiūrėti su Instagram locationu ir nuspręsti ar ir jūs norite tokios nuotraukos)
  Nyhavn
  Royal Library
  Superkilen
  Mermaid
  Amalienborg
  Inderhavnsbroen
  ________________________________
  KAIP KELIAUTI APLINK MIESTA?
  Žinoma pirmas variantas, pėščiomis, pagrindinės lankytinos ir vertos dėmesio vietos yra centre. Aišku reikės nemažai pavaikščioti, bet tokiu būdu pamatysite daugiausiai.
   
  Antras variantas, pajusti tikrą danišką patirtį - išsinuomoti dviratį. Danijoje yra daugiau dviračių nei žmonių, tad dviratininkų eismas didelis. Infrastruktūra išvystyta nepriekaištingai, tad su dviračiais galite nusigauti bet kur. SVARBU: prieš važiuojant dviračiu, pasidomėkite apie jų kultūra ir kaip važiuoti Danijoje, t.y. rodyti posukius ir t.t.
  Trečias variantas: viešasis transportas (metro, autobusai, traukiniai). Didelė tikimybė, jog naudositės centre (zone 1), tad už vieną kelione (nuo taško A į tašką B viešuoju transportu sumokėsite 24kr ( 3,22€ ). Jei žadate važineti visa diena, nusipirkite City Pass(https://dinoffentligetransport.dk/citypass), kainuos 80kr(10€). SVARBU, skaitykite, kas parašyta, neužtenka pamatyti B ar C traukinį, stebėkite kokia turi būti galutinė stotelė ir ar ji atitinka jūsų nurodytas instrukcijas Google Maps, tada važiuokite.
   
  Ketvirtas variantas: elektriniai paspirtukai, kuriuos galite išsinuomoti ant kiekvieno kampo, tereikia parsisiųsti programėlę ( Lime arba Voi scooters). Tarifus pamatysite nuskenavę paspirtuko kodą. Išsinuomavę privalote važiuoti dviračių taku!
   
  _________________________________
   
  KUR VALGYTI?
  Kopenhagoje maisto kainos yra nemažos, pasiruoškite mokėti bent 100kr(13€) už patiekalą. Vidurkis už maistą vienam žmogui manau būtų apie 20-25€. Jeigu nenorite išlaidauti, visada galite eiti į McDonalds, Burger King, ten cheeseburgeriai po 10kr(1,3€), taip pat nepatingėjus galima nueiti iki Nørrebro (10-15min pėščiomis nuo Nørreport stoties, arba galima važiuoti su M3 metro nuo Kongens Nytorv) pavalgyti kebabų pas turkus po 20 - 25kr(2,7€ - 3,35€) arba apsiprekinus parduotuvėje pasidaryti maisto. Arba parsisiųsti Dalle Valle programėlę ir ten pasiimti kuponą ir nuėjus valgyti kiek nori. Dar yra programėlė Early Bird, ten yra daug pasiūlymų maistui, kartais galima valgyti net už trečdalį kainos.
   
  Torvehallerne (prie pat Nørreport stoties)
  Rasite įvairaisių daniškų patiekalų, jūros gerybių. Siūlau pabandyti smørrebrød (tai tradicinis danų valgis). Tai yra paprasčiausias sumuštinis su rugine duona, dažniausiai ant viršaus dedama žuvis, bet yra visokių kombinacijų.
   
  Kødbyen
  Senas mėsos pakavimo rajonas, su begale įvairių hipsteriškų restoranų/kavinių.
   
  Reffen
  Įvairių kultūrų gatvės maistas. ŽIEMAI UŽDARYTA, ATSIDARO BALANDŽIO MĖNESĮ.
   
  Siūlau pabandyti:
  Gasoline grill burgerį (Vesterport stotelėje)
   
  ________________________________
   
  NAKTINIS GYVENIMAS
  Danijoje naktinis gyvenimas yra labai aktyvus, dažniausiai iėjimas į klubus nemokamas, bet kainuoja rūbinė 30 - 75kr(4€ - 10€), tai atstoja iėjimo į klubą mokestį. Rekomenduočiau prieš einant, apšilti, susimest sklatkę ir nusipirkt alkoholio iš parduotuvės. ALKOHOLI VIEŠOSE VIETOSE VARTOTI GALIMA(Traukiniuose, metro ir t.t.). Jeigu nuspręsite išgerti klube, kainos gali būti tokios: alus 35 - 60kr (4,7€ - 8€), kokteiliai 75 - 150kr (10€ - 20€)
   
  PRIEŠ IŠSIRENKANT KLUBĄ SIŪLAU PASITIKRINTI JŲ INSTAGRAMUS IR PASIRINKTI ARTIMIAUSIĄ ŠIRDŽIAI.
  Culture Box
  Studentų pamėgta vieta, nebrangi vieta. Groja elektroninė muzika. Klubas yra padalintas į tris dalis Box 54, Red Box, Black Box, skirtingi party lygiai.
   
  Chateu Motel
  Būtina apsilankyti šiame 4 aukštų klube.
   
  NOHO
   
  Arch
  Iėjimas kainuoja 150kr (20€). Apskritai, vienas brangesnių klubų Kopenhagoje.
   
  LA Bar
  Nebrangus klubas, bet dažniausiai čia varoma nakties pabaigoje dasimušt.
   
  Rumors club
  Hive
   
  At Dolores
   
  _________________________________
   
  KAINOS PARDUOTUVĖSE
  Patarčiau prekintis Netto, Fakta, Føtex. Geriausias variantas Lidl, bet jų nėra daug ir taip dažnai nepamatysite, tad pigiausias alternatyva išlieka Netto (parduotuvė geltonos spalvos).
  Siūlau vengti parduotuvės Irma, net danams brangu ten.
  Kainų nevardinsiu daug, tiesiog keletą, kad susidaryt įspūdį, kiek turėtumete maždaug sumokėti už tam tikrus dalykus.
   
  Vanduo (1,5l) 7kr (0,93€)
  Kiaušiniai (10vnt.) 20kr (2,68€)
  Pienas (1L) 10kr (1,34€) BŪKITE ATIDŪS, PIRKITE SØD MÆLK, KITAIP GALI TEKTI MĖGAUTIS RŪGPIENIU ARBA KEFYRU
  Batonas/Duona 10 - 20kr (1,34€ - 2,68€)
  Dansk salami 10kr (1,34€)
  Cigarečių pakelis 39 - 45kr (5,2€ - 6€)
  Alkoholis (0,7l) 100 - 200kr (13,4€ - 26,8€)
  Alus (0,33l) 10kr (1,34€)
   
  ___________________
   
  Kažko nežinant visada galima klausti praeivių, visi jum draugiškai pagelbės. Siūlau nesidrovėti ir iškart prašyti pagalbos, o ne užsispyrus grybauti su mintimi, kad patys galite viską susirasti. Taip pat yra facebook grupė Kopenhagos Lietuviai, į kurią galite įstoti ir ten ieškoti, kur apsistoti, prašyti rekomendacijų ir t.t.
   
  Jeigu turite pastabų ar asmeninių rekomendacijų galite susisiekti asmeniškai. Gidas bus pildomas.
  -sydzei 2020
 12. Patinka
  Vaidas* sureagavo į venom Ciniškas verslo modelis   
  Patys portalai trina rankomis, kad mirė. Delfi portale išėjo belekiek straipsnių su Cololo mirtim, net kitos žvaigdės "reklamuojasi", kaip Bunkė, nei ji kalbėjo su juo, nei ką, svarbu pezėti ir dešimt straipsnių apie tai, kaip jai sunku išleisti.
 13. Patinka
  Vaidas* sureagavo į karka1234 Sveiki, tuoj sprogsim :D   
  Sveiki,
   
  Esu Karolis. Baigiau studijas KTU IT inžineriją. Dirbu užknisantį darbą, programuoju pačią neįdomiausią sistemą pavadinimu Axapta. Supratau, kad nenoriu visos savo ateities sieti su programavimu ir "rudyjimu" vietoje. Stengiuosi kas metus keisti darbą ir mėginti atrasti save. Tad išbandžiau juodą darbą Fredoje (nes gi reikia suprasti kas yra darbas kurio niekad nenorėsiu), dirbau IT inžinieriumi (darbas patiko, bet norėjau išmėginti save kitur), dabar jau pusę metų esu baigęs studijas dirbu programuotoju, gaunu padorų atlyginimą, bet gyvenimo džiaugsmo teikia tik kelionės ir nenorėjimas sėdėti vietoje. Tad dalyvauju renginiuose, savanoriauju, važinėju po visokius apleistu dvarus, slėptuves ir jaučiu malonumą. Turėdamas laisvo laiko darau elektronikos projektus, nes tai taip pat veža(3D spasudintuvas už 30 eurų.. Taip tai įmanoma, padaryta ir atsiskaityta bakalauro darbe, jei ką domina detalės kreipkitės). Papildomai tvarkau draugų mašinas, bei tobulinu saviškę, tvarkau elektronikos prietaisus. Įdėjų visada turiu, bet kartais jų būna perdaug, tad nežinau kuros imtis... Taip ir lieka 0 progreso. MAnau džiaugsmo turi teikti ir darbas, tad mąstau dirbti sau arba su bendraminčių kolektyvu. Esu jaunas, mane domina robotai, elektronika, mašinos, naujos technologijos, išradimai, informatika.
   
  Galbūt būtų žmonių, kurie norėtų padiskutuoti prie kavos puodelio apie FutureWorld ir WaysToMake ######ing money to live for freee.
  Darbo niekad nebijojau(nes tik idėjęs 101 procentą savęs gali užaugti kaip profesionalas), visad mėgstu iššūkius ir spaudžiu save kaip įmanydamas.
   
  Kaunas.
  ....
  O dėl susitikimo, parašom į komentarus kas norėtų susitikti ir pakalbėti, dėl galbūt bendro verslo ar kažkokio tai projekto įgyvendinimo :)
 14. Patinka
  Vaidas* sureagavo į DomantasV Servisas/garaziukas perspektyvumas?   
  Per paskutinius kelis metus uždarbyje susirinko labai daug vienuolių iš bažnyčios kuriems suvokimą apie rinką ir jos tendencijas artai dievas nupasakoja ar sapnai po pigių narkotikų.
   
  Kaip gali pasibaigt garažiukų/serviziukų biznis kažkada, jeigu visą amžių maža dalis visų ekploatuojamų automobilių yra apynaujai, visi kiti važinėja su senom lupynom.
   
  Čia tas pats kas pasakyt, kadangi pasikeitė namų statybos technologijos tai už dešimet metų visi statys ir gyvent ne mažesniuose negu 300kv/m namuose.
   
  Kaip dabar kažkas bulką laužo, taip pat už 15 metų laužys 20+ metų senumo prijusą.
   
  Antras dalykas, nereiks meistrų, reiks tik geekų su kompais, elektrikų? Seriously? Man įdomu kaip jum tokiem proto šviesuliam elektrikas padangas pakeis, šarnyrus su kompu surestauruos, ar stabžių kalades pakeis. Pakeitus benzininį ar dyzelinį variklį elektrinių automobilio principas ir didžioji dalis komponentų išliks tokie pat ir panašūs...
   
  Iki kol ateis tas amžius kai mašinos be padangų važinės ir stabdžių sistema veiks 100% elektriniu principu be jokių metalinių ar kitos materijos mechaninių, dylančių detalių tai mes visi po du kartus numirt spėsim.
   
  Kažkoks narkomanų forumas darosi, iš fantastikos pakampių diskutuotojai renkasi...
   
   
  P.s. On topic: aišku apsimoka jeigu supranti ką darai, pradžioje čia bus kaip ir visur geri pinigai vien dėl to jog konkurencija bus maža, kol daugelis šito biznio atstovų adaptuosis prie naujovių ir technologijų.
 15. Patinka
  Vaidas* sureagavo į bratkax Turime vienaragį   
  https://en.wikipedia.org/wiki/Unicorn_(finance)
 16. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Sorigonas Ką dirbate ir kiek uždirbate?   
  Mano tėvai daug pykstasi tarpusavyje, tai tėvas irgi į darbą kaip į šventę einą. :D
 17. Patinka
  Vaidas* sureagavo į pinciukas123 Ką dirbate ir kiek uždirbate?   
  .
 18. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Simonas Kur dingo Uždarbio meeto tema?   
  Paulius žiūriu įpylė čia žibalo į ugnį ir pasidarė elementariausią meškos paslaugą sau ir dabar visi prisigalvojo kažkokių sąmokslo teorijų. Trumpai parašysiu ką manau. Svarbiausia - ne, kol kas galutinai nesustabdžiau šio renginio. Laiko dar yra nemažai, galutinį sprendimą ar tęsti idėją ar netęsti priimsiu iki Lapkričio 11 d. Apšnekėta su žmonėmis, kurie prisidės prie renginio suorganizavimo.
   
  Nežinau, kaip kiti „verslininkai" šiame forume, tačiau mano laikas yra žiauriai ribotas resursas. Kiekvieną valandą norisi panaudoti efektyviai ir, be abejo, kad būtų kažkas nuveikta per tą laiką naudingo. Mano mintis - suorganizuoti forumiečių meet'ą, kuriame visi konkrečiai pristatytų savo esamas veiklas ir talentus, o tai galėtų virsti efektyviu bendradarbiavimiu ir vertės kūrimu, kuri išliks dar ilgai po renginio. Galbūt net gi kažkokios bendros idėjos kils visiems po renginio? Vizitinių kortelių mainai, bendradarbiavimo galimybių aptarimas, būsimo kliento, užkakovo, ar kaip tik paslaugų tiekėjo, partnerio suradimas - tai yra renginio esmė.
   
  Renginio formatas taipogi nėra stipriai įpareigojantis. Oficiali dalis, susipažinimas su norimais nariais, visada galima prasitęsti vakarą Trinity bare, Nisha Craft Beer Capital ir t.t. Pranešimai įdomomios temomis, kurias būtų realiai galima panaudoti praktikoje. O po renginio pagal veiklas ar networkingo metu sutiktus žmones galima eiti į barą, kam toks noras kyla.
   
  Dabar atsakau į žemiau pateiktus klausimus:
   
   
   
  Taip, Pauliau, prapuola kritika. Ir žinai, pasakysiu kodėl. Bendrauju su žmonėmis - jie nori prisidėti prie renginio organizavimo, ir čia atsiranda kažkokie vaikai su savo komentarais - organizatoriai uždirba, norim gerti, kodėl ne bare renginys, čia per daug rimtas. Spėk, ar tie žmonės toliau norės prisidėti prie renginio organizavimo. Gaila, kad tai ne Facebook ir gaila, kad šis forumas yra viešas ir reikia gerbti kiekvieną nuomonę, kurios negali užblokuoti. Būtent todėl ir noriu padaryti renginį, kuriame visi prisistatytų - man tos minutės pilnai užteks suprasti, koks čia žmogus prisistato.
   
   
  Tmaster, tu esi vienas iš tų žmonių, kuriuos po šios tavo žinutės noriu pavadinti žmogum iš didžiosios D. Pilnai žodžio parašyti neleidžia mano rangas, bet duosiu tau pora minčių:
  Vat kur kur, bet būtent meetuose ir nereikia pagerti ir prisigerti. Prisigerti reikia šiaip nueiti į barą jei toks noras yra ir pagerti. Žmonės važiuoja iš kitų miestų čia tikrai ne pagerti, o pasiimti iš renginio naudos. Taip, tu esi teisus - aš tikrai nemegziu verslo ryšių su žmogum, kuris renginyje bus visą laiką pagėręs, ir blevyzgos. Taip pat greičiausiai nebendrausiu ir su žmogum, kurio verslas yra pardavinėti kino bilietus ar Tele2 papildymus. Aš ieškosiu gamyklos vadovo, reklamos agentūros, programuotojų agentūros vadovų, kad galėčiau užmezgti verslo ryšius. DjManas lyg tais rašė, kad planuoja į renginį važiuoti iš Klaipėdos. Žinoma jis pats nieko nesakė. tačiau aš smarkiai abejoju, ar jis nori dėl keletos valandų atvažiuoti, pablevyzgoti ir važiuoti namo.
   
  Apibendrinant klausimą Paulius gale, kad renginio esmė yra ne meet'as - aš jam pritariu. Taip, Pauliau, ne meet'as, o renginys, iš kurio kažkas lieka. Lieka kontaktas, lieka pranešimas, lieka galbūt nauja pažintis. Pats buvai prieš 7 ar kiek metų meet'e Kaune - daug išsinešei? Tikrai nori kartoti?
   
  O galiausiai, šiuo pranešimu, pasakysiu taip, kad jį rašau tikrai ne kaip moderatorius, ir leisiu sau tam tikrus forumo narius vadinti tikraisiais jų vardais (žinoma mano nuomone).
  Mano tikslas - tikros vertingos pažintys ir laikas, padedantys mano verslams. Alkoholio nevartoju paskutiniu metu, tad neturiu tikslo eiti į kažkokius barus, o plius ir jų nauda abejotina. Renginį organizuoju ne kaip moderatorius, o kaip eilinis forumo narys. Kadangi aš organizuoju, tai renginio išpildymas yra mano atsakomybė. Pats turiu išlaidas - geros salės nuoma, vanduo, furšetas, honorarai (nors ir simboliniai) kalbėtojams.
   
  O kas norit į barą, kurkit naują meet'ą ir gerkit. :) Kartais būna gyvenime laikotarpių (turbūt), kai reikia ne verslus plėsti ir ryšius plėtoti, o elementariausiai gerą sugerovą susirasti.
   
  Sorry, jeigu kas įsižeidėte, bet tokių pranešimų labai nemėgstu nei skaityti, nei pats rašyti.
   
  P.S Tiems, kam reikia - mane supras. Tiems, kurie nesupras, greičiausiai šis meet'as ir nėra skirtas, ir vis gi jeigu atsitiktų taip, jog tokių dauguma, atsisakysiu savo planų.
 19. Patinka
  Vaidas* sureagavo į BenasT Servisas/garaziukas perspektyvumas?   
  Nu tu cia ir prifantazavai. Po 5 metų žmonės vis dar važinės su b5 passatais, o garažiukai turės tiek pat darbo kiek ir dabar.
 20. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Frankenstein Nuo idejos iki exit'o   
  Is esmes investicijos siai dienai apie 3k skaiciuojant mano paties laika.
  Reklamos investicijos - $0, manau kad nsfwsauce.com domenas yra labai geras ir jis man leidzia praslysti neuzbanintam ant ivairiu social media saitu.
  Plius faktas kad nera reklamu irgi padeda islaikyti userius.
   
  Sita svetaines versija yra minimal viable product, t.y. nepersistengiau overbuildinti.
 21. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Frankenstein Nuo idejos iki exit'o   
  Sveiki,
   
  Arteja mano 10-metis uzdarbis.lt bendruomeneje, ir ta proga sugalvojau sukurti tema kurioje gyvai dalinsiuosi vieno is savo naujai sukurto projekto progresu.
   
  Tikslas: Pasiekti 20,000 unikaliu lankytoju per diena lankomuma per ateinancius 6 menesius ir parduoti projekta uz $30K USD
   
  Trumpai apie pati projekta - Projekto pavadinimas NSFWSauce, NSFW - Not safe for work, Sauce - interneto slangas zodziui source, kuris turi dviguba reiksme kai turimas omenyje pr0n. Is esmes projekto ideja yra labai paprasta, tie kas naudojasi Reddit, 9gag galbut zinot, jog daug zmoniu pamato kazkokia trumpa pr0n video istrauka arba gif, nuotrauka ir iesko arba pr0n aktores vardo arba linko i pilna video. Tai NSFWSauce projektas tiesiog leidzia ta daryti patogiau.
   
  Turiu nemazai patirties adult website kurime, mano networke yra zmoniu kurie dirba mindGeek (firma valdanti PornHub) todel esu isitikines, kad sie kontaktai bus potencialus projekto pirkejai.
   
  Ispejimas, turinys skirtas tik suaugusiems.

   
  Projekta officialiai paleidau Rugpjucio 10 diena, nuo paleidimo iki Rugsejo 5 dienos pasiekimai tokie:
   
  34,7k unikaliu lankytoju.
  850 registruotu vartotoju.
  Lankomumas nereklamuojant 650-700 zmoniu per diena.
   
  Monetizacija - Monetizacija man siuo metu visai nerupi, nes tikslas yra useriai ir engagement, jeigu turi lankomuma monetizacija yra lengva. As asmeniskai nenoreciau svetaines apkrauti reklamomis.
   
  Galbut daug kas nezino, bet PornHub moka siektiek uz unikalius lankytojus nusiustus pas juos. 1k unikaliu is geru saliu sugeneruotu apie $2. Kadangi visa platforma pagrysta tuo, jog mes siunciam traffic i video sources, su dideliu lankomumu turbut net pavyks is to siektiek uzdirbti, nekalbant apie ivarius affiliate ir t.t.
   
  Kaip as reklamuoju projekta siuo metu? - 9gag.
   
  https://9gag.com/gag/an5YmML
   
  Kadangi 9gag useriam labai aiskus NSFW ir Sauce terminai, man iseina prisivilioti ta audience. Faktas, kad zmones netingi sutypinti pavadinima ir net uzsiregistruoti yra labai geras zenklas pacios idejos prasme.
   
  Jeigu kam bus idomu galesiu pasidalinti apie daugiau niuansu, kas liecia sio projekto kurima, marketingo strategijas ir panasiai.
   
  PAPILDYMAS:
  Google Analytics Reportas
   
  Dekui, Frank
 22. Patinka
  Vaidas* sureagavo į s1lenc3 Renkuosi nauja laptopa   
  Jo, kaip ir masina be vaziuokles ir pavaru dezes.
 23. Patinka
  Vaidas* sureagavo į babunas Kas i Olandija?   
  Gal būtų norinčių kartu rugpjūčio pirmoje pusėje nuskristi į Olandiją kokiom 3-4 dienom parūkyt žolės, su dviračiais pavažinėti ir šiaip papramogaut, apgyvendinima per airbnb susirastume. vienam neidomu varyti
 24. Patinka
  Vaidas* sureagavo į DEZAVU Ar visada vaikinas turi mokėti už viską   
  Ne, neturi. Atsakymas i tavo klausima. Mergina iesko tik naudos, nemanau, kad su ja kas nors iseis, nes vargu ar ji svajoja apie ateiti su tavim.
 25. Patinka
  Vaidas* sureagavo į Loganas Erasmus+ savanoriavimas (įgauk darbo patirties, keliauk, atrask naujų kontaktų)   
  Naudinga tiems kurie nori ''atrasti save'', papildyti CV/žinių bagažą, nežino kuom užsiimti, nori keliauti, susirasti bendraminčių.
   
  Ši programa suteikia nemokamą pragyvenimą užsienyje kol ten būsite (būstas, mokesčiai, internetas, sim kortelė, tam tikra paskirta pinigų suma kas mėnesį maistui ir kitoms smulkioms išlaidoms).
   
  Visa informacija:
  http://www.erasmus-p...avanoriauti-156
   
  * Ši programa nėra skirta tiems kas kas tuo metu dar studijuoja, joje turi dalyvauti prieš/po studijų.
   
   
  Taip pat neseniai paleistas Solidarumo Korpusas: https://www.solidarumokorpusas.lt/jaunimui/
×
×
 • Sukurti naują...