Pereiti prie turinio

Allis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.475
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Allis paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 2

Allis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Allis

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Algimantas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šiauliai
 • Pomėgiai
  IT projektai, SEO, domainingas, programavimas, serverių administravimas

Paskutiniai lankytojai

2.768 profilio peržiūros
 1. Parduotas projektas RitosHoroskopai
 2. Parduotas dar vienas projektas RitosHoroskopai.lt
 3. Atnaujintas sąrašas, reitingai. Kainininkus siunčiu visiems. Išrašau SF.
 4. Keičiuosi nuorodomis su lygiaverčiais tinklalapiais, yra su aukštais reitingais. Turiu virš 40 LT ir EN tinklalapių į kuriuos galiu patalpinti jūsų nuorodas. Parduodu backlinkus. Rašykite AŽ tinklalapio nuorodą, parinksiu tinkamą keitimuisi.
 5. XML prekių ir NT skelbimų importas, nauja paslauga mūsų klientams.
 6. Susipažinkime - Mainuklubas.lt Projektas skirtas zero waste mainams – viskas kas neranda vietos jūsų namuose, gali atgimti kito žmogaus rankose ir širdyje. Mainų klubo portalas - tai įrankis leidžiantis įgyvendinti mainus į tai ko tikrai reikia ir norisi, vertinant daiktus pagal jų vertę, o ne viską keisti į šokoladą, kaip įprasta FB grupėse. Speciali virtualių pinigų sistema leidžia išvengti aferistų ar uždarbiautojų, kurie, priešingai portalo tikslui, tik dar labiau skatina vartojiškumą. Plačiau apie projektą: https://www.mainuklubas.lt/p/apie-mus Tai nėra įprastas skelbimų po
 7. Žinoma kad imk grynais + bedarbio pašalpą + nemokamus talonus vargšams + maisto bankas dalina kruopas + prie konteinerio gali pasiknisti rasi kažką gero. Nepamirš kompensacijos už šildymą, dar gali stoti eilei socialiniam būstui. Gyvensi geriau už prezidentą.
 8. taigi jis žaidė tą žaidimą, užkalė begalę pinigų, bet jį užblokavo. Tada jis dali savo pinigų atidavė sukčiams. Taigi vaikai kai išmeta iš žaidimų ar FB tada pamatai gyvenimą, o jis šiek tiek skiriasi nuo žaidimų kur kitiems spardai užpakalius.
 9. Kadangi forume jau seniai, taigi teko bendrauti ne tik su mažų įmonių vadovais, bet ir milijonus vartančių direktoriais. Tik tokie žmonės nešaukia forume apie savo turtus ir nesiginčija vaikiškose temose kurios jiems visai neįdomios, jie tiesiog daro savo verslą.
 10. Jei reikia buhalterinės firmos ar buhalterio galiu rekomenduoti. Galiu pasiūlyti visuose didžiuosiuose miestuose ir kai kuriuose rajonuose.
 11. Taigi buvai pas notarą, tą sutartį turi užregistruoti registrų centre. Kadangi popieriai popieriniai, tai teks eiti pačiam ir viską ten sutvarkys. O tada jau galėsi per internetą perimti bankus, draugauti su VMI, SODRA. Priimti direktorių ir kitus darbuotojus. Po sutarties sudarymo tampi tik akcijų savininkas ir kol RC neregistravai dokumentų ir neužpildei visų formų, tol nebūsi įmonės savininkas.
 12. Viskas gerai ten, aš turiu ir komercinį ir nemokamą acounta jei reikia kažką parduoti naudotą ar ką pareklamuoti.
×
×
 • Sukurti naują...