Pereiti prie turinio

GytisP

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  133
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie GytisP

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1997-04-09

Profilio informacija

 • Vardas
  Gytis
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šilalės r. Tenenių mstl.

Paskutiniai lankytojai

736 profilio peržiūros
 1. Sveiki, Ieškau kas nupieštų labai paprastą logotipą už simbolinę kainą. Susisiekite PM
 2. Sveiki, kreipiuos į savo srities profesionalus, nes pats nesu protingiausias šitame reikale. Atėjo laikas pirkti laptopą, bus naudojamas darbui - outlook, word, kažkokios įmantrios ir stiprios programos nenumatomas. Iškart klausimas dėl cd dvd romo, ar usb cd romai perduoda informaciją gerai? Kompiuteris kartais bus naudojamas diagnostinei įrangai, noriu įsitikinti, kad išorinis diskas per usb perduos informaciją taip pat kaip ir integruotu? Tokiu atveju būtų puiku, nes žiūrėčiau mažesnį. Pliusas šiek tiek patvaresnis korpusas, nes bus nemažai nešiojamas tai, kad po pirmo kritimo nebūtų ragai.
 3. Tai parašyk įkainius į pm ir tarsimės, daugiau 10e neduosiu nes žinau, kad ten mokančiam iki 5min darbo. :)
 4. Sveiki, kas galėtumėte pagelbėt su microsoft word programa? Reikia patvarkyt turinį ir padaryti, kad ant kai kurių lapų rodytų numeravimą, ant kai kurių ne.
 5. Ieškau žmogaus kuris šį savaitgalį padarytų labai paprastą brėžinuką su autocad. Kas turit noro susisiekit.
 6. Pastaruoju metu visi ir tekalba kaip apsimoka pirkti automobilį iš JAV ir panašiai. Miratai, o gal gali duot kokių istorijų iš savo patirties su nekokiomis pabaigomis? Įdomu išgirsti ko gali kartais netikėtai sulaukt.
 7. Išėmiau lauk bateriją, įdėjau atgal. Tai dabar kas dvi sekunde pasikeičia tai rašo akumuliatorius 100proc, tai baterijos nėra, ir pastoviai keičiasi. Bet esmė, kad dabar nelagina, klausimas kiek ilgai. :D Windowsus keletą kartą bandžiau perrašyt, bet nepadėjo. Išėmus lauk bateriją irgi lagino, bet kai idėjau atgal nustojo. Tai visiški nesuprantu kas jam. Dėl krovimo tai viską 100 proc esu nustatęs, našiausią.
 8. Kai pakeičiau lizdą man išvis nebekrauna baterijos tai ji dabar pilnai iškrauta yra, negaliu patikrint. Pas vieno tokio neaiškaus meistriuko nuvežiau sako bateriją užlinkus, pakeičiau į naują ta pati bėda.
 9. Sveiki, iškilo problema su laptopu DELL INSPIRION 15, 3000 series. Viskas buvo gerai, bet palaužiau krovimo lizdo tai atsirado tokia bėda, kad kai įkiši krauti kompiuterį lagina, kai ištrauki pakrovėja viskas veikia be problemų. Buvo palūžęs pakrovimo lizdas, nusipirkau naują lizdą, nuo tada išvis nebekrauna baterijos, o su pakrovėju visad lagina. Kai keičiau tą lizdą motininės jungtis kaip ir normali atrodė, nepalaužta. Žinot kame replės čia? Su motinine kažkas, kontaktai palūžo? Įtariu, kad pats jau čia nebepatvarkysiu, gal turit patarimų kur kreiptis Klaipėdoje? Ar remonto kaina nebus brang
 10. Na pabandžiau laimę ir aš pirmą kart :) Tik nelabai suprantu, nes nu ta registracija man čia nieko sudėtingo nepasirodė, apart, kad nuotrauka reikia apdirbt. Arba kažko nedadariau, arba kai kurie per daug verkiat. :D
×
×
 • Sukurti naują...