Pereiti prie turinio

Rolex

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  803
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  98.9%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo Darkera Kur bandysit stot siais metais?   
  GAP year B-)
 2. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo the7n Sandėliavimo paslaugos   
  Taigi mėnesio begyje atidarysiu naują paslaugą Lietuvoje tai bus sandėliavimo paslaugos(atsiėmimo punktas). Trumpai papasakosiu kaip visa tai atrodys. Kolkas planuojama atidaryti 2 didžiausiuose miestuose tai Vilniuje ir Kaune. Pasirinktos vietos yra patogios privažiavimui, jose yra stovėjimo aikštelės ir jos yra strategiškai gerose vietose. Į kiekvieną iš klientų t.y. el.parduovių scriptą interguosime mūsų sistemos kodą, kuris prie kiekvienos prekės rodys ar ji yra pas mus atsiėmimo punkte. Taip pat bus keleta pristatymo galimybių atsiimti atvažiavus į punktą, gauti prekę klientui patogiu laiku tą pačią dieną(Vilniuje ir Kaune), bei gauti prekę per kurjerius kituose miestuose.
   
  Ko siekiu šia tema? Tai tiesiog noras išgirsti komentarus bei pasiūlymus ir netgi iš anksto susirasti galimus klientus, kuriems galėčiau pasiūlyti geresnes kainas ;)
   
  Būtų malonu sulaukti, protingų ir argumentuotų komentarų, kodėl tai gali būti nesėkminga arba atvirkščiai ką dar galėčiau prie visa to pridėti.
 3. Patinka
  Rolex sureagavo į IdejosVerslui Ar atleistumėte vertingiausią darbuotoją?   
  Na, jeigu žvelgti būtent į TG atvejį - tai laida neteko ne tik J.C., bet ir J. May bei R. Hammond'o. Ir nesakyčiau, kad laida uždirbo pinigus, o tai darė žmonės, kurie kūrė ir vedė tą laidą.
   
  Ačiū už nuomonę. :)
 4. Patinka
  Rolex sureagavo į kaunomanas Kiek galėtų kainuoti toks puslapis?   
  5-10tukst priklausomai nuo imones. Fotkiu atidirbimas, sumaketavimas kambariu, kiekvieno namo o gal ir auksto skirtingi planai. Kad pats puslapio adminas atsisedes kurtu namus ir kambarius, tai isvis eitu kainos nuo 30tukst. Cia be programuotojo ranku nelabai ka ir prides administratorius, nes reikia koordinates sudet paveikslelio ir linka kad pasisispaustu tokioj ir tokioj vietoj. Mano tokia nuomone.
 5. Patinka
  Rolex sureagavo į heksagonas Kiek galėtų kainuoti toks puslapis?   
  Va taip ir gimsta mitai apie firmas plėšikes, kurios už paprasčiausius puslapius 10 tūkst. prašo. Panašu, kad niekas iš komentuojančių ir nepastebėjo, kad tas planelis tai ne paprastas paveiksliukas, o interaktyvi schema, kur paspaudi ant namo, o, tada atsidaro vidinis, jau su namo 3d schema, ten vaikštai per aukštus, o paskui per butus, ir pateikiamas kiekvieno iš jų pjūvis 2d ir 3d formatu, visi duomenys, galimybė per tvs pažymėti, ar parduotas, rezervuotas ir t.t. Kaip suprantu, temos autoriui būtent šitas dalykas ir aktualu, o ne bendra puslapio išvaizda ar tekstai. O čia yra individualus programavimas, visų tų schemų piešimas - tai realiai kaina būtų didelė, kur net iš pirmo žvilgsnio pasakyti sunku, bet tikrai nieko panašaus, negu čia minėta.
 6. Patinka
  Rolex sureagavo į Simonas Paslaugų teikimo sutartis laisvai samdomiems interneto svetainių kūrėjams ir dizaineriams   
  Antrinu tiems, kas sakė, kad sutartis niekinė. Šita sutartis gal mažoj lygoj kai esi ir gerai, bet nusiųstum tokią sutartį kontraktui už 100.000 Lt ir būtų batai, dar visi žinotų kaip dauną.
 7. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo NeedReload Kažkodėl WP dizaine (poste) negalima naudoti tagų   
  Spėju tu šito ieškai http://codex.wordpress.org/Function_Reference/the_tags
 8. Patinka
  Rolex sureagavo į Gugiss Skype programuotojų/tinklalapių kūrėjų grupė   
  Elitas pagal kokią atskaitą? Aš galbūt daug ką išmanau tik nesireklamuoju. Ar čia elitas pagal pažintis skaitosi?
  Gal ir skamba kaip anekdotas, bet FB nesinaudoju.
 9. Patinka
  Rolex sureagavo į Ievaontop Lygintuvas, turintis du karštus pagrindus   
  Mano draugė šiandien išsilygino suknelę su plaukų tiesinimo žnyplėmis ir rezultatas ją nudžiugino. Kaip manote, ar toks lygintuvas yra gera idėja? Dabar kyla problemų apverčiant drabužį, gaunasi raukšlės... jei jis būtų tokio tipo, kaip plaukų tiesinimo žnyplės? Ar tai nebūtų geras būdas palengvinti žonių kasdienybę?
 10. Patinka
  Rolex sureagavo į Marius Prezidento rinkimai 2014   
  Auksinę frazę ką tik suskėlei :)
   
  Kaip sakant rinkimų debatai tam ir yra, kad galima būtų išryškinti problemas, kurias galbūt ir apsiims spręsti išrinktas kandidatas, nepaisant to, kad jas galbūt išryškino debatų metu, kiti kandidatavę asmenys.
   
  Galbūt skamba ir paradoksaliai, bet man atrodo, kad Grybauskaitė, vienintelė iš kandidatuojančių į prezidentus, turi kiaušus :)
   
  Jinai turi savo stiprų požiūrį į daugelį problemų, nesimėto populistinėmis frazėmis ir situaciją sugeba įvertinti tikrai gana realiai.
   
  Puteikis galbūt ir išviešina esamas problemas, ir aišku, gerai, kad jis jas apie jas kalba, tačiau kitas klausimas yra, kiek jis sugebėtų visa tai įgyvendinti tapęs prezidentu. Nes toli gražu, ne viskas apie ką jis kalba būtų įmanoma įgyvendinti, pagal jo kompetencijas.
   
  O kas liečia Grybauskaitę, tai man labai patinka, jos tvirtas stovis politikoje.
   
  Kad ir pavyzdys, kai Butkevičius grįžo iš Olimpnių žaidynių išsišiepęs ir patenkintas ale suderėjo gerą pasiūlymą su Gazpromu. Jei Grybauskaitė nebūtų nuleidusi ant žemės, tai galbūt jau dabar ir sėdėtumėm vėl apsipančioje "pigesnėm" dujom iš rusijos ir ilgalaikėm sutartim.
  Jinai yra labai didelė atsvara dabartinėm seimo vykdomom nesąmonėm ir gana neblogai sureguliuoja seimo bandomus priimti neadekvačius įstatymus.
  Net tie patys konservatoriai, kurie praeitoje kadencijoje rėmė Grybauskaitės kandidatūrą gaudavo kartais per nagus nuo jos, kai per daug įsijausdavo.
   
  Pasižiūrėkit, kaip Uspackich'as laidosi ant jos žaibais dabar per įvairias žiniasklaidos priemones. Aiškiai matyti, kad Grybauskaitė yra jų priešas Nr. 1, nes jinai labai puikiai stato juos į vietą ir neleidžia įsisiautėti per daug su savo populistinėm nesąmonėm.
   
  Ir galiausiai, mano asmenine nuomone, Lietuvos politikoje pats didžiausias stabdis yra tai, kad joje nėra tęstinumo.
 11. Patinka
  Rolex sureagavo į Silke Geriausia programavimo kalba norit pradėti nuo nulio   
  Labai už Python kaip pirmąją. Dinamiška kalba, leidžianti lengvai pasiekti matomus rezultatus. Jokio jaudinimosi dėl tipo int32 vs. int64, atminties, public static virtual final void ir t.t. Tačiau tai nereiškia, kad tinkama tik pradinukams: puikiausiai naudojama webe (Instagram, Disqus, ir pan.), skriptinti kitas aplikacijas (Battlefield 2, GIMP), komandinės eilutės programoms, GUI aplikacijoms (didelė dalis defaultinio Ubuntu softo, kaip Software Center, ir pan.), serveriams, daemonams, ir t.t. :)
   
  Aišku, yra sričių, kur reikia būtent konkrečios kalbos (Android, iOS, OS X, ...). Saknis iš dalies gerai susumavo (su dalimi nesutikčiau, pvz. unix'o gimtoji kalba yra C ir iš esmės buvo tikrai svarbesniu pagrindu už C++, tuo tarpu Androidui svarbu Java). Bet iš esmės gerai yra pirmiausiai išmokti programavimą kaip bendrąjį dalyką, tik toliau lįsti į atskirų platformų specifiką. Tai, kad išmoksi Python, tikrai nepakenktų bet kokiu atveju.
 12. Patinka
  Rolex sureagavo į biz Verslas ar Automobilis   
  Cia skambi fraze, turimas mintyje pilnas verslo isukimas kai gali atsipusti. O 10k. vertes masinai uzdirbt verslas gali ir po 1 metu ar dar greiciau. Aisku priklauso nuo verslo sferos.
 13. Patinka
  Rolex sureagavo į bestdaytips Auto varymas iš vokietijos   
  Gerai neberašyk, niekam neįdomus tu ir tavo pasakojimai.
 14. Patinka
  Rolex sureagavo į ivg Logotipu ivertinimas   
  Kritiškai įsivertink savo tinklapio logotipą dizaino eksperte.
 15. Patinka
  Rolex sureagavo į Arvydas Forumo Grand Meet'as.   
  neturit Jūs ką veikti. Va jums kortelių dizainas:

   
  Svarbiausia žinoti nick, kad prisimintum, kas per tipas prieš tave sėdi ir vardas.
  "KyCaS - mhm, čia tas spameris, tauškutis"
  Ir kad galėtum kreiptis žmoniškai - "Jurgi, paduok keptos duonos ... ir užsakyk mums alaus"
   
  Visą šį grožį įsegti su smeigtuku į atlapą, megztuką ar gauruotą krūtinę. VISKAS :)
 16. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo querty Galiu padaryti jūsų matematikos namų darbus   
  Taigi matau sukurta tema, kad žmogus prašo pagalbos darant anglų nd, tai aš galiu pasisiūlyti padaryti matematikos namų darbus, labiausiai norėčiau sulaukti 11-12 kl. namų darbų, tačiau ir su kitais galiu padėti, viskas žinoma už dyka ;) Tai jeigu kaikas turite matematikos pamokas tik dėl valandų skaičiaus arba nenorite daryti namų darbų mielai jums padėčiau ;)
 17. Patinka
  Rolex sureagavo į Arnas Su CC3 load page nesigauna (neatidaro puslapio)   
  niekas nežino kas tas CC3
 18. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo querty Galiu padaryti jūsų matematikos namų darbus   
  Taigi matau sukurta tema, kad žmogus prašo pagalbos darant anglų nd, tai aš galiu pasisiūlyti padaryti matematikos namų darbus, labiausiai norėčiau sulaukti 11-12 kl. namų darbų, tačiau ir su kitais galiu padėti, viskas žinoma už dyka ;) Tai jeigu kaikas turite matematikos pamokas tik dėl valandų skaičiaus arba nenorite daryti namų darbų mielai jums padėčiau ;)
 19. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo querty Galiu padaryti jūsų matematikos namų darbus   
  Taigi matau sukurta tema, kad žmogus prašo pagalbos darant anglų nd, tai aš galiu pasisiūlyti padaryti matematikos namų darbus, labiausiai norėčiau sulaukti 11-12 kl. namų darbų, tačiau ir su kitais galiu padėti, viskas žinoma už dyka ;) Tai jeigu kaikas turite matematikos pamokas tik dėl valandų skaičiaus arba nenorite daryti namų darbų mielai jums padėčiau ;)
 20. Patinka
  Rolex sureagavo į Arnas Prašau įvertinti dizainą   
  omg... :D
 21. Patinka
  Rolex sureagavo į Ignas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
  O ką ponas pasiekėt, apart mestų mokslų ir motyvacinių video žiūrėjimo? Nes skaitant jaučiau tik pagalvojimus kas būtų, jeigų būtų.
 22. Patinka
  Rolex gavo reakciją nuo Fuzzy Visual Basic   
  == ?
 23. Patinka
  Rolex sureagavo į NeuTronas Informatika ir Informacinės sistemos   
  Informatiką renkasi tie žmonės, kurie yra mažiau apsisprendę ko nori IT srityje.
  Informacinės sistemos kaip ir programų sistemos turi gan daug programavimo, tačiau su IS specialybė bus daug lankstesnė palyginus su kitomis studijų programomis. Bent jau taip man pasakojo. Gal kas jau pradėjo studijuoti papasakos plačiau apie tai...
 24. Patinka
  Rolex sureagavo į Julykaz Informatika ir Informacinės sistemos   
  Programavimo bus visur, tiek informatikoj, tiek programų sistemose, tiek ir IS.
  Informacinės sistemos, kaip turbūt ir sako pats studijų programos pavadinimas, labiau susijusios su duomenų bazių ir pačių sistemų projektavimu, labiau gilinamasi į UML įsisavinimą, dokumentavimą, analitiko darbą.
  Informatika skirta labiau besidomintiems multimedija ar kompiuterių tinklais, t. y. būsimiems sistemų administratoriams, be kurių būtų labai liūdna.
  Tiek trumpai... Jeigu yra kokių nors konkrečių klausimų - galite kreiptis asmenine žinute.
 25. Patinka
  Rolex sureagavo į Mykolas Programavimas = nervų gadinimas?   
  Niekas taip neatpalaiduoja - kaip seksas. Prie kompo praleidžiu labai daug laiko kiekvieną dieną. Jokių slogių minčių ar kažko panašaus :) Pabandyk!
×
×
 • Sukurti naują...