Pereiti prie turinio

InTeXaS

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.425
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo MartynasKu Draudimo ivykis   
  Tiesiog varyk automobilį į servisą ir sutvarkys, tuo tarpu pakaitinį automobilį pasiimk draudimo sąskaita.
 2. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo MartynasKu Draudimo ivykis   
  Tiesiog varyk automobilį į servisą ir sutvarkys, tuo tarpu pakaitinį automobilį pasiimk draudimo sąskaita.
 3. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Mr Kent Žiemines padangos paprastos ar dygliuotos?   
  Dygliuotos padangos ant automobilių lengvųjų - tik išskirtiniais atvejais, tikrai nėra jos reikalingos nei užmiesčiu nei į įkalnę jei nedidelę reikia pakilti. Priklausomai nuo važiavimo stiliaus ir kur važiuoji rinktis turi iš žieminių padangų standartinio mišinio miestui - vandens išmetimui, grūbesnio protektoriaus jei reikalingas didesnis pravažumas per sniegą, jei reikalingas didesnis sukibimas tai užmiestis įkalnės, rečiau valomi keliai, apledėję keliai minkšto mišinio ir protektoriaus grūbumą rinktis pagal tai kur važiuoji.
  Žieminės padangos skirtosi tikrai žymiai daugiau nei dygliuotos nedygliuotos. Reikia pagalbos išsirenkant, ar pačių padangų gali kreiptis asmenine žinute, parašyk kaip ir kur tenka važiuoti kiek pravažiuoji, biudžetas galėsiu parinkti tinkamų variantų.
 4. Naudinga
  InTeXaS gavo reakciją nuo l781 Stringa video, tačiau garsas ne   
  Ačiū nariui xeimax, pasijungė kurį laiką paspaudeliojo, tikrosios priežasties nerado, itarimai į windows update'ą bet bent kol kas viskas veikia ilgiau nei įprastai pastarasias dienas buvo 😄
 5. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Tmaster Ziema arteja, vel padangos   
  Jei nėra reikalingas didesnis pravažumas tai renkamasi iš įprasto mišinio žieminių padangų, bei jau pagal savo važiavimo stilių bei kiekį žvelgi ar užtenka vidutinės kokybės, ar geriau rinktis premiumą.
   
   
  Tmaster, privačia žinute imesiu pavyzdžių.
 6. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Jasinka Naujas išmanusis iki ~500€. Ką rinktis?   
  Taip, mano kasdienoje reikalingas yra telefonas kiek kitoks nei įprasta, turėjau kažkada LG naują modelį nebijantį kritimų, antroje dienoje kažkaip sulinko jis 😄 HTC su gerais dėklais buvo taip pat superiniai telefonai lengvai nepalaužiami, o vėliau jau teko pereiti prie mažiau žinomų gamintojų. Paskutinius kokius 8 metus turėjau vien tokius, buvo ir Nomu - puikus telefonas, bėda lizde o jis nekeičiamas o naujų modelių neleido, buvo ir Ulefone labai prastas softas lietuviškos programos neveikdavo bei pusė kitų programų, CAT sudužo nukritęs iš visai neaukštai pirmąją savaitę, ir lėtas pasirodė. Oukitelis taip pat dužo labai greitai. Esu "nesunaikinamų" telefonų naikintojas 😄 Vienintelis Nomu buvo superinis dalykas, kritęs iš 12 metrų aukščio ant betono ir toliau jokių bėdų, duše besiprausdamas galėjau kalbėti telefonu be jokių problemų, plauti po kranu kas dieną kai to reikėjo 😄 Dabar turiu Blackview jau berods trečia modelį, vienas vandens neatlaikė labai greit, pirmasis pakrovėjo lizdo keitimo neatlaikė, dabartinis garso kalonėlė veikia nuo nuotaikos, dažniausiai ji prasta jau pasidarė, ir prasidėjo išsikraudinėti greičiau nei įprasta, įprastu naudojimu dienos nebeatlaiko.
  Todėl žvelgiu į kitą, Nokia tikrai atrodo puikiai kaip minėjai, neatrodo "rugged" serijos, labiau domina kaip jo veiksnumas, pati įranga, ar nepradės po metų strigti? Žaidimų nežaidžiu visai, tai tik internetas bei pagrindinės programos.
  Dėl pakrovėjo lizdo uždengimo, galbūt kaip mintis būtų pabandyti, nes visgi kažkodėl Nokia XR21 pamiršo belaidį krovimą idėti
 7. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo finansai Vartojimo paskola ar turi įtakos?   
  Negaliu pakomentuoti, kiekvienam skirtingai, mano atvejis buvo nestandartinis, tai didieji visai galvas pakėlę skėlė sąlygas tokias, kad niekas jų nenorėtų žvelgiant į pradinį įnašą, iš maržų buvo siūloma swed'as su kosminiais pradiniais ir 2.4 , seb 1.95 , luminoras 1.9 , šiaulių bankas 2.2 , citadele 2.3. Su bigbanku sutarėme 1.8 +euriboras jokių mokesčių sudarimo ir administravimo. Pradinis įnašas už visus kitus mažesnis nuo 10 iki 35proc. 🙂
 8. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo As Justas Kaip ten su kiniskom automobilio padangom? Arba kokias padangas rinktis ir kur?   
  Truputį patikslinsiu, turbūt visi didieji gamintojai turi nupirkę mažesnes įmones ar įkurę. Tik Matadorai yra ganėtinai nepriklausomi ir šiuo metu jų kaina yra neadekvačiai didelė. Bei Nokian padangos specializuojasi ties šiaurės rinka, žieminėmis padangomis ir taip pat kaip ir Bridgestone priklauso premium segmentui. Labiau gislavedai, viking, semperit, barum, uniroyal, firestone, dayton,taurus, kormoran vieni pagrindiniai alternatyvūs gamintojai kuriuos valdo didieji.
  Dėl padangų amžiaus - daug veiksnių, išorinių defektų kaip suaižiojimų, trukinėjimų nesant, bei esant protektoriaus gumai vis dar minkštai, važiuoti galite, rekomenduojama naudoti ne senesnes nei 5 metų amžiaus padangas.
  O dėl kinietiškų padangų šiuo metu žvelkite į kainų skirtumus tarp kinietiškų ir kitų šalių gamintojų dėl išaugusių kaštų bei kainų nebėra tokie ir patrauklūs.
 9. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo dybala10 5G nesiojamas modemas   
  Pats emigravau jau metai kaip is mobilaus modemo 4g i 5g, nes jau buvo laikas atsinaujinti, ir išleido 5g modemą nuo sim, kaip minėjai pats, turėjau tą pačią bėdą, vakarais internetas labai strigdavo kartais, o jausdavosi nuolat apkrova. Su naujuoju modemu bėdų nebeturiu, visuomet stabilus internetas, jokio strigimo ir vakarais.
 10. Įdomu
  InTeXaS gavo reakciją nuo nix Veiklos nuoma automobilio   
  Galiu patvirtinti, niekas ten nesustojo, ima toliau
 11. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo MartynasKu Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Nepergyvenk, turbūt nematys ir carvertical jų, pasinaudojau jais, tai rodo info paskutinės tech apziuros, prieš tai dviejų net nerodo kurios buvo Lietuvoje, nusiuntus jiems tech lapą taip ir nieko nepakomentavo gero, net nedavė patikros papildomos 😄 Busas pagal kasko draudimą gavau taip pat nėra, kaip ir prieš tai kai įvažiavo 😄 Surenka iš viso pasaulio duomenis sako, o vietinių nemato 😄
 12. Patinka
  InTeXaS sureagavo į tomaxsas ubrteam youtube video   
  Visada @Stanley linkes suabsoliutinti is savo puses. Yra ne vienas ir ne du kanalai lietuviski su geru turiniu. Bet tu tiesiog toliau saves nematai, visada turi buti teisus tik tu, biski atsipalaiduok...
 13. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Stanley Freono pildymas   
  Arba klaidingai galvoji, arba ne taip tave suprantu. Išmokti dirbti žinoma reikės norint pradėti veiklą. Tačiau pažymėjimas yra reikalingas darbui su pavojingomis dujomis, niekas ten pildyti kondicionierių nemokina. Turėsi išmokti visą informaciją apie jas, bei išlaikyti egzaminą.
  Dėl tavo minėtų visų darbų - visur geras nebūsi, tikrai geriau koncentruotis į tam tikras sritis. Įrangos begalė ir visuomet jos bus maža, ji visiškai skirtinga tavo norimiems darbams, sritys visai skirtingos, pirdaliosi visur po truputį ir niekur gerai nebus turbūt. Bet vėl gi tokios vietos egzistuoja ir išsilaiko kur nors 😄
 14. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Mr Kent Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Nesikarščiuok viskas gerai, laikausi ją sau ir esu tuo patenkintas. Užsakinėk muzikas ir toliau, tik nereikia kitiems pateikti kaip sektino pavyzdžio ir teigti, jog viena rinka yra auksu klota, kitoje lavonai neužkasti tame ir buvo esmė. Bet kaip ir sekančiu sakiniu įrodei, pas tavo mastyme nėra jokių galimybių, tik vienas arba kitas variantas, arba "apynaujis nujotas" arba "senesnis brangesnis ir labai užlaikytas" , pasaulis yra įvairus tuo ir žavi juk. Su tavimi kalbos tikrai vengsiu nepyk. Kitu postu paminėjai, jog jei šiuo atveju jei žmogus elgiasi klaidingai ir nesinaudoja tokių kaip Paulius paslaugomis, kurie nupirktų jums gerą automobilį čia, tenka sumokėti keliais tūkstančiais daugiau už mažos vertės automobilį (tad tie pora tūkstančių turi įtaką nemažą) ir rinktis kito nario paslaugas. Jo verslo modelis iš esmės pastatytas ant žmonių kurie turi nuo seno potraukį Vokietijos rinkai, jis palaipsniui nyksta su ta karta žmonių. Norėjai čia ir dabar tokio automobilio, neradai vietinėje rinkoje žinoma žiūrėk plačiau arba lauk varianto čia. Kaip ir begale kartų sakiau visi skirtingi ir jų poreikiai skirtingi.
   
  Viskas yra gerai su tavo nuomone ir sveikintina, jog ją turi. Telinkiu pamatyti pasaulyje daugiau spalvų!
 15. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Mr Kent Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Dar pasikartosiu, neesu pardavėjas ar suinteresuotas asmuo. Mano veiklos sritys yra kur kas kitos. Jei įsižeidė jog pasakiau, jog yra neišmanelis toje sferoje kurioje pats prisipažįsta jog nieko neišmano tik google pagalba - jo bėdos, jei nenusimanai nereikia ir savo nuomonės kišti kitiems asmenims nenusimanantiems tuose dalykuose tiesa? Jei įžeidė siauro požiūrio sąvoka, sėkmės taikytis ir su ja, nes požiūris yra vienareikšmiškas t.y jog Lietuvoje tik lavonai, Vokietijoje yra puikios mašinos. Pakankamai ilgai bandžiau išaiškinti žmogui, jog dėl rinkos dydžio yra Vokietija pranašesnė, tačiau jei nesuvoki apie techniką gali nusipirkti bet kurioje šalyje "lavoną" . Permokėti 2000 tūkstančius eurų, tam, kad kaip minėjo nupirkti seną automobilį puikios būklės, tikrai nėra geriausias sprendimas mano nuomone. Automobilių rinka yra ganėtinai nemaža ir pas mus, tad gali ieškoti ir ilgesnį laiką ir tikrai atsiras tas geros būklės automobilis jei jų nėra šiuo metu, jei nori čia ir dabar tuomet turi žiūrėti ten kur pasirinkimas didesnis ir sumokėti už savo norus. Pasikartosiu dar kartą visų požiūriai skirtingi, ir vieno teisingo atsakymo nėra.
 16. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo JRU Senjorų auditorija   
  Laikraštis ypač vyresnio amžiaus žmonių yra vis dar plačiai naudojamas ir gana neblogai pasiteisinantis dalykas. Ganėtinai pigi reklama, daug pasieksi tikslinės auditorijos
 17. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo JRU Senjorų auditorija   
  Laikraštis ypač vyresnio amžiaus žmonių yra vis dar plačiai naudojamas ir gana neblogai pasiteisinantis dalykas. Ganėtinai pigi reklama, daug pasieksi tikslinės auditorijos
 18. Naudinga
  InTeXaS gavo reakciją nuo RokasSl Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Lazdynuose saugoma aikštelė architektų g. 57 berods jei neklystu numerio, savininkas sukalbamas patekimas visą parą gyva apsauga, tik raktų apsaugai geriau nepalikti ? (dingo vieni kai ten laikiau auto) ir savanoriu pr šalia žiedo kitoje pusėje vingio ivažiavimo to pačio savininko , mėnulio g. šalia policijos tik ten dažniausiai vietos užimtos visos. Visų berods iki 50e/men. Ir šiandien jei gerai mačiau 35e/men pašilaičių prekybos centro aikštelė kainuoja mašiną laikyti.
 19. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Blofeld Ratai123.lt Padangos | Ratlankiai. Naujas projektas   
  Na mano kuklia nuomone kaip galbūt nedaug suprantančio žmogaus šioje srityje nepasiekiate norimų rezultatų tikrai ne dėl platformos ?
 20. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Blofeld Ratai123.lt Padangos | Ratlankiai. Naujas projektas   
  Na mano kuklia nuomone kaip galbūt nedaug suprantančio žmogaus šioje srityje nepasiekiate norimų rezultatų tikrai ne dėl platformos ?
 21. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo zwiXy Kas kokį 5G ispaudziat?   
  Prieš tai buvo jau labai pagyvenęs modemas, turėdavau nestabilų dažnai apie  30-40mbps, piko metu apie 20, dabar toje pačioje vietoje turiu piko metu apie 250mbps, įprastu apie 300-400mbps atsiuntimo greitį speedteste. Internetas tapo stabilus, jokių trikdžių, tad man kaip įprastam naudojimui nieko daugiau ir nereikia ?
 22. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo zwiXy Kas kokį 5G ispaudziat?   
  Prieš tai buvo jau labai pagyvenęs modemas, turėdavau nestabilų dažnai apie  30-40mbps, piko metu apie 20, dabar toje pačioje vietoje turiu piko metu apie 250mbps, įprastu apie 300-400mbps atsiuntimo greitį speedteste. Internetas tapo stabilus, jokių trikdžių, tad man kaip įprastam naudojimui nieko daugiau ir nereikia ?
 23. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Dovisdovi Ekonominės klasės žieminės padangos   
  Priminsiu tau, jog seniais laikais kreipeisi į mane dėl padangų klientui, jau bandei tais laikais man įrodyti nebūtus dalykus ir prašei patarimo, gavęs jį nekreipei dėmesio ir pirkai kažką iš pigiausių ir atvykęs su klientu atsiimti prie mano akių jam aiškinai kad tai laaaabai geros padangos, tad teko pačiam pasakyti, kad tu šneki sau tik naudingą informaciją klientui, o mes už kelius grąšius atsakome už tavo žodžius, ir dėl tokių užsakymų tiek gaišti laiko negalime, ir daugiau nepadėsime.
  Nori argumentų - galima.
  Įtarimai tavo jog dirbu tik su naujomis - klaidingi. Užsuk, visuomet yra keleta šimtų naudotų padangų lengviesiems, bei šimtai sunkiasvorei technikai.  O dabar einame prie tavo vėjų.
  Žieminė padanga net vizualiai akivaizdžiai skiriasi nuo vasarinės, nereikia jokių žymėjimų, kad atskirt.  - Tiesa
  Bet kokia net pati pigiausia žieminė padanga žiemą važiuos nepalyginamai geriau ir saugiau nei pati geriausia ir brangiausia vasarinė padanga. Tai vadinama fizikos dėsniais. - Netiesa, vasarinių padangų yra įvairiausių paskirčių gumos mišinių, kaina nenusako jos savybių žiemą ar vasarą. Žinoma žiemai yra žieminės padangos, vasarai vasarinės tačiau teiginys yra klaidingas.
  Padangos kietumas nenurodo jos sukibimo savybių. - Padangos gumos mišinys yra viena iš pagrindinių sukibimo su keliu savybių.

  Savaime aišku, kad kuo brangesnė padanga tuo geriau važiuos, bet ne pas visus yra biudžeto brangiausioms padangoms, todėl žmonės dažnai renkasi arba premium dėvėtas arba už tą pačią kainą naujas kiniškas. - Kaina dar nenurodo padangos savybių, tikrai yra nepasiteisinusių modelių premium gamintojų kurių kaina yra aukšta, ir vidutinių gamintojų padangos už mažesnę kainą dirba geriau. Tai nėra tik nauja kiniška > premium devėta, yra daug faktorių naudotose padangose kaip laikymo/naudojimo sąlygos, pagaminimo metai dėl ko naudotos padangos praranda buvusias savybes ir yra pigesnės. Tai iš patirties galiu pasakyti, kad naujos kiniškos žymiai geriau tiek sukibimo prasme tiek patikimume tiek nuvažiuojamam atstume. - "Kiniškos" padangos apibrėžimas visų pirma yra labai klaidingas ir nieko nenusakantis, yra Kinijoje gaminamų padangų ir labai prastos kokybės yra ir neblogos, tad visų į vieną krūvą statyti negalima. Kaip pavizdys linglongas prieš gripmax'ą.  Didžiausias trūkumas, kad jos garsiau važiuoja ir būna vibruoja, bet tas aktualu tik tolimoms kelionėms. - jau manau atsakyta, į Kiniją žvelgiama kaip vieną gamintoją. Užtat pirkdamas naujas gauni garantiją.- tiesa! Aišku jeigu rasi kur apynaujes premium be defektų tai bus puikus pasirinkimas, bet tokių ir su žiburių nerasi, kur pardavinėja prekybininkai ten didžioji dalis klijuotos, lopytos, surinktos iš skirtingų komplektų ir pan. - Visko pasitaiko, apynaujes premium taip pat galima rasti, tik jų ženkliai mažiau nei vėliau paminėtų. O defektų pasitaiko tiek pas kiniečius tiek pas premium panašiu dažnumu, nes kiniečių kokybė stipriai pakilo, o premium stipriai nukrito. - visur ir visada buna visko. Paimi 15m. senumo padangą ir ji dar atrodo kaip nauja, tuo tarpu 3m. senumo jau būna visiškai sudžiuvus ir sutrūkinėjus, nebetinkama važiavimui. - 15 metų senumo padanga gali atrodyti kaip nauja tik žmogui kuriam pasaulis plokščias. O sudžiuvimas sutrukinėjimas atsiranda dėl netinkamų naudojimo/laikymo sąlygų bei amžiaus.
   
   
   
   
  Turi pastebėjimų, komentarų drąsiai rašyk į pm'ą galime padiskutuoti. Nors vargu ar verta, turbūt užteks šio tavo post'o paanalizavimui, jog rašai apie tai ko nesupranti iki galo, ir žinios yra ribotos. Nors matant tavo diskusijas, tikrai manau bus dar post'as iš tavęs su bandymu pasirodyti suprantančiu, dar betrūksta čia tik tavo auksinės narystės kliento, kuris pagirs tavo rašliavą.
  Ir ne, aš nedarau to kad tave pažeminti, įžeisti, ar parodyti kad ne viską supranti. Nesuprantu ir aš visko - jei galvočiau, jog suprantu viską kažkurioje sferoje - keisčiau ją, nes žinočiau, jog kažkas su manimi yra blogai. Tiesiog kartais užkliūna tavo rašliavos, nes jose tavo teiginiai yra tokie užtikrinti, tačiau klaidingi bent dalinai, jog žmonėms mažiau suprantantiems atitinkamas sferas tavo teiginiai gali būti pasekmės jų busimų klaidų.
 24. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Dovisdovi Ekonominės klasės žieminės padangos   
  Priminsiu tau, jog seniais laikais kreipeisi į mane dėl padangų klientui, jau bandei tais laikais man įrodyti nebūtus dalykus ir prašei patarimo, gavęs jį nekreipei dėmesio ir pirkai kažką iš pigiausių ir atvykęs su klientu atsiimti prie mano akių jam aiškinai kad tai laaaabai geros padangos, tad teko pačiam pasakyti, kad tu šneki sau tik naudingą informaciją klientui, o mes už kelius grąšius atsakome už tavo žodžius, ir dėl tokių užsakymų tiek gaišti laiko negalime, ir daugiau nepadėsime.
  Nori argumentų - galima.
  Įtarimai tavo jog dirbu tik su naujomis - klaidingi. Užsuk, visuomet yra keleta šimtų naudotų padangų lengviesiems, bei šimtai sunkiasvorei technikai.  O dabar einame prie tavo vėjų.
  Žieminė padanga net vizualiai akivaizdžiai skiriasi nuo vasarinės, nereikia jokių žymėjimų, kad atskirt.  - Tiesa
  Bet kokia net pati pigiausia žieminė padanga žiemą važiuos nepalyginamai geriau ir saugiau nei pati geriausia ir brangiausia vasarinė padanga. Tai vadinama fizikos dėsniais. - Netiesa, vasarinių padangų yra įvairiausių paskirčių gumos mišinių, kaina nenusako jos savybių žiemą ar vasarą. Žinoma žiemai yra žieminės padangos, vasarai vasarinės tačiau teiginys yra klaidingas.
  Padangos kietumas nenurodo jos sukibimo savybių. - Padangos gumos mišinys yra viena iš pagrindinių sukibimo su keliu savybių.

  Savaime aišku, kad kuo brangesnė padanga tuo geriau važiuos, bet ne pas visus yra biudžeto brangiausioms padangoms, todėl žmonės dažnai renkasi arba premium dėvėtas arba už tą pačią kainą naujas kiniškas. - Kaina dar nenurodo padangos savybių, tikrai yra nepasiteisinusių modelių premium gamintojų kurių kaina yra aukšta, ir vidutinių gamintojų padangos už mažesnę kainą dirba geriau. Tai nėra tik nauja kiniška > premium devėta, yra daug faktorių naudotose padangose kaip laikymo/naudojimo sąlygos, pagaminimo metai dėl ko naudotos padangos praranda buvusias savybes ir yra pigesnės. Tai iš patirties galiu pasakyti, kad naujos kiniškos žymiai geriau tiek sukibimo prasme tiek patikimume tiek nuvažiuojamam atstume. - "Kiniškos" padangos apibrėžimas visų pirma yra labai klaidingas ir nieko nenusakantis, yra Kinijoje gaminamų padangų ir labai prastos kokybės yra ir neblogos, tad visų į vieną krūvą statyti negalima. Kaip pavizdys linglongas prieš gripmax'ą.  Didžiausias trūkumas, kad jos garsiau važiuoja ir būna vibruoja, bet tas aktualu tik tolimoms kelionėms. - jau manau atsakyta, į Kiniją žvelgiama kaip vieną gamintoją. Užtat pirkdamas naujas gauni garantiją.- tiesa! Aišku jeigu rasi kur apynaujes premium be defektų tai bus puikus pasirinkimas, bet tokių ir su žiburių nerasi, kur pardavinėja prekybininkai ten didžioji dalis klijuotos, lopytos, surinktos iš skirtingų komplektų ir pan. - Visko pasitaiko, apynaujes premium taip pat galima rasti, tik jų ženkliai mažiau nei vėliau paminėtų. O defektų pasitaiko tiek pas kiniečius tiek pas premium panašiu dažnumu, nes kiniečių kokybė stipriai pakilo, o premium stipriai nukrito. - visur ir visada buna visko. Paimi 15m. senumo padangą ir ji dar atrodo kaip nauja, tuo tarpu 3m. senumo jau būna visiškai sudžiuvus ir sutrūkinėjus, nebetinkama važiavimui. - 15 metų senumo padanga gali atrodyti kaip nauja tik žmogui kuriam pasaulis plokščias. O sudžiuvimas sutrukinėjimas atsiranda dėl netinkamų naudojimo/laikymo sąlygų bei amžiaus.
   
   
   
   
  Turi pastebėjimų, komentarų drąsiai rašyk į pm'ą galime padiskutuoti. Nors vargu ar verta, turbūt užteks šio tavo post'o paanalizavimui, jog rašai apie tai ko nesupranti iki galo, ir žinios yra ribotos. Nors matant tavo diskusijas, tikrai manau bus dar post'as iš tavęs su bandymu pasirodyti suprantančiu, dar betrūksta čia tik tavo auksinės narystės kliento, kuris pagirs tavo rašliavą.
  Ir ne, aš nedarau to kad tave pažeminti, įžeisti, ar parodyti kad ne viską supranti. Nesuprantu ir aš visko - jei galvočiau, jog suprantu viską kažkurioje sferoje - keisčiau ją, nes žinočiau, jog kažkas su manimi yra blogai. Tiesiog kartais užkliūna tavo rašliavos, nes jose tavo teiginiai yra tokie užtikrinti, tačiau klaidingi bent dalinai, jog žmonėms mažiau suprantantiems atitinkamas sferas tavo teiginiai gali būti pasekmės jų busimų klaidų.
 25. Patinka
  InTeXaS gavo reakciją nuo Dovisdovi Ekonominės klasės žieminės padangos   
  Priminsiu tau, jog seniais laikais kreipeisi į mane dėl padangų klientui, jau bandei tais laikais man įrodyti nebūtus dalykus ir prašei patarimo, gavęs jį nekreipei dėmesio ir pirkai kažką iš pigiausių ir atvykęs su klientu atsiimti prie mano akių jam aiškinai kad tai laaaabai geros padangos, tad teko pačiam pasakyti, kad tu šneki sau tik naudingą informaciją klientui, o mes už kelius grąšius atsakome už tavo žodžius, ir dėl tokių užsakymų tiek gaišti laiko negalime, ir daugiau nepadėsime.
  Nori argumentų - galima.
  Įtarimai tavo jog dirbu tik su naujomis - klaidingi. Užsuk, visuomet yra keleta šimtų naudotų padangų lengviesiems, bei šimtai sunkiasvorei technikai.  O dabar einame prie tavo vėjų.
  Žieminė padanga net vizualiai akivaizdžiai skiriasi nuo vasarinės, nereikia jokių žymėjimų, kad atskirt.  - Tiesa
  Bet kokia net pati pigiausia žieminė padanga žiemą važiuos nepalyginamai geriau ir saugiau nei pati geriausia ir brangiausia vasarinė padanga. Tai vadinama fizikos dėsniais. - Netiesa, vasarinių padangų yra įvairiausių paskirčių gumos mišinių, kaina nenusako jos savybių žiemą ar vasarą. Žinoma žiemai yra žieminės padangos, vasarai vasarinės tačiau teiginys yra klaidingas.
  Padangos kietumas nenurodo jos sukibimo savybių. - Padangos gumos mišinys yra viena iš pagrindinių sukibimo su keliu savybių.

  Savaime aišku, kad kuo brangesnė padanga tuo geriau važiuos, bet ne pas visus yra biudžeto brangiausioms padangoms, todėl žmonės dažnai renkasi arba premium dėvėtas arba už tą pačią kainą naujas kiniškas. - Kaina dar nenurodo padangos savybių, tikrai yra nepasiteisinusių modelių premium gamintojų kurių kaina yra aukšta, ir vidutinių gamintojų padangos už mažesnę kainą dirba geriau. Tai nėra tik nauja kiniška > premium devėta, yra daug faktorių naudotose padangose kaip laikymo/naudojimo sąlygos, pagaminimo metai dėl ko naudotos padangos praranda buvusias savybes ir yra pigesnės. Tai iš patirties galiu pasakyti, kad naujos kiniškos žymiai geriau tiek sukibimo prasme tiek patikimume tiek nuvažiuojamam atstume. - "Kiniškos" padangos apibrėžimas visų pirma yra labai klaidingas ir nieko nenusakantis, yra Kinijoje gaminamų padangų ir labai prastos kokybės yra ir neblogos, tad visų į vieną krūvą statyti negalima. Kaip pavizdys linglongas prieš gripmax'ą.  Didžiausias trūkumas, kad jos garsiau važiuoja ir būna vibruoja, bet tas aktualu tik tolimoms kelionėms. - jau manau atsakyta, į Kiniją žvelgiama kaip vieną gamintoją. Užtat pirkdamas naujas gauni garantiją.- tiesa! Aišku jeigu rasi kur apynaujes premium be defektų tai bus puikus pasirinkimas, bet tokių ir su žiburių nerasi, kur pardavinėja prekybininkai ten didžioji dalis klijuotos, lopytos, surinktos iš skirtingų komplektų ir pan. - Visko pasitaiko, apynaujes premium taip pat galima rasti, tik jų ženkliai mažiau nei vėliau paminėtų. O defektų pasitaiko tiek pas kiniečius tiek pas premium panašiu dažnumu, nes kiniečių kokybė stipriai pakilo, o premium stipriai nukrito. - visur ir visada buna visko. Paimi 15m. senumo padangą ir ji dar atrodo kaip nauja, tuo tarpu 3m. senumo jau būna visiškai sudžiuvus ir sutrūkinėjus, nebetinkama važiavimui. - 15 metų senumo padanga gali atrodyti kaip nauja tik žmogui kuriam pasaulis plokščias. O sudžiuvimas sutrukinėjimas atsiranda dėl netinkamų naudojimo/laikymo sąlygų bei amžiaus.
   
   
   
   
  Turi pastebėjimų, komentarų drąsiai rašyk į pm'ą galime padiskutuoti. Nors vargu ar verta, turbūt užteks šio tavo post'o paanalizavimui, jog rašai apie tai ko nesupranti iki galo, ir žinios yra ribotos. Nors matant tavo diskusijas, tikrai manau bus dar post'as iš tavęs su bandymu pasirodyti suprantančiu, dar betrūksta čia tik tavo auksinės narystės kliento, kuris pagirs tavo rašliavą.
  Ir ne, aš nedarau to kad tave pažeminti, įžeisti, ar parodyti kad ne viską supranti. Nesuprantu ir aš visko - jei galvočiau, jog suprantu viską kažkurioje sferoje - keisčiau ją, nes žinočiau, jog kažkas su manimi yra blogai. Tiesiog kartais užkliūna tavo rašliavos, nes jose tavo teiginiai yra tokie užtikrinti, tačiau klaidingi bent dalinai, jog žmonėms mažiau suprantantiems atitinkamas sferas tavo teiginiai gali būti pasekmės jų busimų klaidų.
×
×
 • Sukurti naują...