Pereiti prie turinio

OutCOME

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  4.650
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  OutCOME sureagavo į Gudruolis Expired Domain Redirect   
  DA nuo 25, PA nuo 30, domain age daugiau nei 3 metai. Ir kas be ko NYŠA, jeigu domenas iš visai kitos nyšos  tai žiūrime tik į DA nuo 30 PA nuo 40. 

  Beje mes dirbame su ne LT rinka.
 2. Patinka
  OutCOME sureagavo į brb Expired Domain Redirect   
  Aš žiuriu į MZ >5, DA >25, PA >35 ir kad domenas buvo veikiantis bent 5 metus.
 3. Patinka
  OutCOME sureagavo į wan2o Expired Domain Redirect   
  Tikrai veikia, bet domenas turi tureti labai gera backlink profili.
  Dar labai tinka i PBN'ui pasikurti, jei domenas  pagal tematika. Tada gali nukreipineti ne pati domena, o isideti nuoroda norima, keisti  ja, zaisti su anchor tekstu ir t.t. Nemazai link juice persiduos ir taip.
 4. Patinka
  OutCOME sureagavo į brb Expired Domain Redirect   
  Labai gerai veikia, ypac tais atvejais tai webu tematika panasi. Daug projektu taip i top3 pakelta be jokio papildomo isorinio SEO. Pozicijos laikosi jau kelis metus, svarbu nepersistengti. Ir svarbu kad redirect odmenai patys butu kokybiski.
 5. Patinka
  OutCOME sureagavo į Gudruolis Expired Domain Redirect   
  Labai gera ir pasiteisinusi praktika. Ypac jeigu expired domenas vis dar turi gera backlinku porfelį ir buvo tos pačios tematikos kaip tinklapis į kurį nukreipiate. Turbut vienas geriausiu dabartinių seo metodų konkurencingose rinkose.
 6. Patinka
  OutCOME sureagavo į WinSim Kiek uždirba naujų automobilių pardavimų vadybininkai?   
  Apie kasdien pardavima po viena nera net kalbos dabar. Visas salonas ne kiekviena diena parduota bent 1 auto, o vadybininku daug. Pardavimai krite kartais. Vienas is VW salonu.
 7. Patinka
  OutCOME sureagavo į agadyz Klausimai savęs klausti   
  Kiek tau? 15? Dar kreipi dėmesį ką kiti apie tave galvoja? 🙂 Vertetų ir tau saviguda užsiimti. Gal suprasi, kad kitų nuomonė dažnai nieko verta ir į ją kreipti daug dėmesio nereikia. Kaip šiuo atvėju tavo.
  Sakai, kad saviguda užsiemantis žmogus kvailas. Bet man atrodo, kad kvailas čia tu su tokiais komentarais.
 8. Patinka
  OutCOME gavo reakciją nuo GaDz Kaip TikTok gaut US traffic?   
  Ufff, nu neblogai jie čia apsisaugoję. Na aš asmeniškai dabar dar ant senesnio telefono viską nuo Factory reset ir be SIM bandau daryt. Pranešiu, jei pavyktų. Bet jei sakai, kad IMEI seka, tai tada jo, turbūt be šansų čia bus kažką nuveikt..
 9. Patinka
  OutCOME sureagavo į GaDz Kaip TikTok gaut US traffic?   
  Nepavyks.. Kadangi tavo SIM LT, tik LT auditorija pagrinde ir rodys. Pvz. didesnėse šalyse, reklama ant reklamos yra tiktoke, pas mus - nėra. Turėjau gerą praktika kai buvau išvykęs į Ispanija, ten man vien Ispaniškus tiktok'us ir ads'us mėte (kortelė Bitės, bet kadangi užsienis prisijungė prie tos šalies operatorių). Tiktokas nedurnas, daug dalykų kai susikuri account'ą pasiflagina (panašiai kaip ir ebay), jei tavo IMEI buvo kažkada prie LT prisijungęs, realiai accountas fiksuojamas kaip LT, nes didžiają dalį tu ten praleidęs esi. Kitur kita situacija. Jei bandysi su virtual machine (BlueStacks 5) Tiktokas išvis neveiks, nieko ten padaryt negalėsi, nes jis mato, kad tai nėra tikras įrenginys, o tik virtualus. (čia mano research, kiek pavyko rasti ir ištestuoti)
 10. Patinka
  OutCOME sureagavo į spyrsmen Vilniaus būstų kainos   
  Asmeniškai nesitikiu, jog Vilniuje kažkas greitu metu pasikeistu. Medžiagos tik brangsta, darbo jėga taip pat, žmonių Vilniuje daugėja. Nesimato ženklų, jog turėtų atpigti, 
 11. Patinka
  OutCOME sureagavo į AudriusN SKUBIAI DĖL KARO Ukrainoje   
  Jį gali sustabdyti tik pati tauta ir šone sėdintys.
 12. Patinka
  OutCOME sureagavo į Gudruolis SKUBIAI DĖL KARO Ukrainoje   
  Venom kaip visada skleidzia savo trumpo spindulio durnas izvalgas.

  Tu surpanti kad visa sita gali uzbaigti tik pati rusu tauta? Ji turi sukilti ir nuversti savo cara. Siuo metu rusijos tauta yra okupuota caro ir jai jau desimtmecius yra klaidinanciai plaunama smegenu zieve apie pasaulio suvokima. Net dabar pries kelias dienas kai kijevas is visu pusiu bombarduojamas RU televizija maskvieciams rodo kaip zmones Kijeve parke sunelius vedzioja ir laukia rusijos islaisvintoju.

  Tik rusijos pilieciai gali viska uzbaigti nuversti cara is vidaus. Pasaulis to net ir jega daryti negali, betkoks isikisimas bus protokolas rusijos ginybai pries kitas salis: WW3 pradzia arba tiesiog branduolinis atsakas.

  O pats putinas dabar jau visa savaite sedi savo bunkeryje, paranoiskai bijo net savos aplinkos zmoniu kurie ir gali PAKEISTI VISKA.
 13. Patinka
  OutCOME sureagavo į emexas SKUBIAI DĖL KARO Ukrainoje   
  RU pilieciai, kurie nepritaria tokiai karo politikai, turi kaip minimum eiti i gatves ir protestuoti.. bet jie renkasi nedaryti nieko.
  Negana to, pagal apklausas 67%  rusijos pilieciu sau ledzia smegenis plauti ir palaiko sita kara pries Ukraina. 
  Apgailetina aviu banda
  P.S. - tarp moderatoriu panasu kad yra vatniku, metosi ispejimai praktiskai del nieko
 14. Patinka
  OutCOME sureagavo į Klaud94 Kokia pinigu suma padarytu jus turtingu ir iseitumete i pencija?   
  Milijonas, prisipirkčiau NT ir toliau nebereikėtų man dirbti samdomo darbo 🙂
 15. Patinka
  OutCOME sureagavo į biz Neišnaudotos SEO nišos bei frazės   
  Kaip tie automatiskai versti straipsniai taip gerai patenka i topus? Mane pastoviai jie erzina, kazko ieskai, ir primeta tu auto translate puslapiu.
 16. Pagarba
  OutCOME sureagavo į n0l Homofobas.lt ir bestuburis.lt   
  vargsai tie LGBT, vis jiems demesio truksta.
 17. Patinka
  OutCOME sureagavo į neprisimenu Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  Na, ar pasižymėjot kalendoriuje datas, kada leisitės trečią, ketvirtą ir penktą dozes ? - https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/viceministre-numatoma-visos-visuomenes-revakcinacija.d?id=88079835
  Taipogi, ar savo vaikučiams, kurie dar eina į darželį, prieš mokyklą planuosite skiepą? - https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/medikai-ruosiasi-nauju-ligoniu-skaiciaus-augimui-kalbama-ir-apie-vaiku-nuo-6-metu-vakcinavima.d?id=88079985
  Juokingiausia, kad žiniasklaida varo tokią propagandą, kad čia medikai išsišiepę laukia vakcinų, bet kažkaip medicinos įstaigose realiai kalbama kitaip. 🙂 Sunku pasakyti, iš tiesų gal priklauso nuo ligoninės, - turi covid skyrių, ar ne. Bet kad nuomonės tarp medikų dviprasmiškos - faktas.
 18. Patinka
  OutCOME sureagavo į neprisimenu Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/eva-janssen-vakcina-retais-atvejais-gali-sukelti-imunine-liga-ir-spengima-ausyse.d?id=87896601
  Skamba grėsmingai, nesu medikas, bet: kaip suprantu vakcina gali sukelti kraujo krešėjimo problemas, apie kurias net gali nežinoti, kol negausi rimtesnės traumos ir niekaip nepavyks sustabdyti kraujavimo. Klausimas, kiek tai pagydoma.
  Tai Jansen turbūt atkrenta, o juolab paskaičius jos informacinį lapelį ir jame randi 16-ką kartų žodį unknown... 😄
  Siuprantama, kad šalutiniai poveikiai itin reti, bet niekaip nesuprantu to prievartinio skiepijimo ne rizikos grupėje esantiems asmenims, ypač kai vakcinos iki galo neištirtos ir galutiniai rezultatai bus apibendrinti tik 2023-aisiais... Ar ne per didelė rizika skiepyti jaunus žmones, kuriems šeimos kūrimas, visas gyvenimas prieš akis?
  Per 2 metus nepasigavau koronos atsainiai nešiodamas kaukę ir rankas plaudamas lygiai tiek kiek iki pandemijos. Tai ką žinau. 🙂 Dar nesuprantamas dalykas, pro-vakseriai (čia tie kur eilėj stovi 3čią dozę gaut) nors ir pasiskiepyję nevakcinuotų bijo labiau nei velnias kryžiaus, o pagrindinis jų argumentas, kad nevakcinuoti užims ligonines ir jie negaus būtinosios pagalbos. Tačiau pirmo karantino metu visi būtinąją pagalbą gavo, nors daug medikų sirgo, o buvo sustabdytos tik planinės operacijos, kurios net pasibaigus karantinui nebuvo atnaujintos laiku (turbūt iš tingėjimo dirbti, o ne dėl to kad nebuvo kam dirbti).
  Ne, nesu antivakseris, esu skiepytas tiek kiek ir visi, plius nuo erkinio taipogi. Taip pat esu baigęs aukštąjį ir gyvenime turiu visko ko noriu, tai plokščiažemio nebandykit lipint. 😄
 19. Įdomu
  OutCOME sureagavo į MrHeksas redtube.lt   
  Gali panaudot raudonų vamzdžių prekybai. Bet daugumai bus ne kokia asociacija.
 20. Patinka
  OutCOME gavo reakciją nuo neprisimenu Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  Turiu antikūnų nuo COVID'o Sausio mėn. pasigauto. Kolkas 7 mėn palengva augo tik (3 tyrimai, kiekvieną kartą vis truputį daugiau būna). Jei antikūnai išnyks ir matysiu, kad be jų visiškai suvaržomos žmonių laisvės, tuomet lauksiu kol atsiras Valneva vakcina Lietuvoj. Visur buvo rašoma, kad ją pirks. Kažkaip ji man patikimiau (ne efektyvumo, o tyrimų ir pačios technologijos atžvilgiu) atrodo. Tuo labiau, kad ir panašu, kad nuo atmainų labiau apsaugos, nei mRNR ar adenovirusinės vakcinos:
   
 21. Patinka
  OutCOME gavo reakciją nuo neprisimenu Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  Turiu antikūnų nuo COVID'o Sausio mėn. pasigauto. Kolkas 7 mėn palengva augo tik (3 tyrimai, kiekvieną kartą vis truputį daugiau būna). Jei antikūnai išnyks ir matysiu, kad be jų visiškai suvaržomos žmonių laisvės, tuomet lauksiu kol atsiras Valneva vakcina Lietuvoj. Visur buvo rašoma, kad ją pirks. Kažkaip ji man patikimiau (ne efektyvumo, o tyrimų ir pačios technologijos atžvilgiu) atrodo. Tuo labiau, kad ir panašu, kad nuo atmainų labiau apsaugos, nei mRNR ar adenovirusinės vakcinos:
   
 22. Patinka
  OutCOME sureagavo į Paulius. Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  Laukiu 3 Pfizer skiepo, bomba bus. Po 4 girdejau tampama nemirtingu.
 23. Patinka
  OutCOME sureagavo į Tmaster kas nori i Amerika?   
  @Mommyme bent supranti ką reklamuoji?
   
 24. Patinka
  OutCOME sureagavo į Loganas SEO karjera   
  Tu tik pats žinai kas tau patiks/nepatiks gyvenime, kur norėsi gilinti žinias ir taip toliau.
  Kas iš to jei kažkas bus labai paklausu, bet tu tam neturėsi žinių ir/ar tai bus ne tau.
  Pirma atrask tai kas tau labai patinka. Po to išsirink nišą ties kuria norėtumei susikoncentruoti. Ir tada jau mėgink atrasti save gilindamasis į konkrečius dalykus.
  Nes tik praktikoje pamatysi kur tau labiausiai sekasi, ar tai yra tau ir panašiai.
  Eik ten kur jauti, kad tau bus smagu ir labai įdomu. Nes jei tu tuom mėgausiesi, tada ateis žinios, motyvacija, geri rezultatai ir t.t.
   
 25. Patinka
  OutCOME gavo reakciją nuo ubeR Paskelbtas policijos nežymėtų automobilių sąrašas   
  Renault Fluence | Tamsiai mėlyna | GGD 923 -> šitą atsimenu neseniai pravažiavau, kažkokia intuicija įsijungė, kad čia bus policijos nežymėta, pristabdžiau, žiūriu - o, tikrai 😄
×
×
 • Sukurti naują...