Pereiti prie turinio

Ramūnas

Nariai
 • Pranešimai

  8.026
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  28
 • Atsiliepimai

  100%

Ramūnas paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 4 2017

Ramūnas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Ramūnas

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

11.712 profilio peržiūros
 1. Senokai neteko matyt tiek daud žodžių ir tiek mažai informacijos :D *varIAntas, seniuk. Pamiršk J šitam žody.
 2. iki pabaigos liko 30 minučių. Gal kas 18€? Pridėčiau priedų šitam telefonui :)
 3. Puikios kosmetinės būklės Sony Xperia X3 Compact D5803. Privalumai: Labai mažas (4.6" ekranas, 13cm ilgio, 6,5cm pločio), Gerai išlaikytas (vienoj vietoj plastmasė nuskilusi 1mm dydžio) Įsigijimo dokumentai iš Telia LT (2016 balandis), 20,7MP galinė kamera, 4K filmavimas Snapdragon 801 2GB RAM, 16GB ROM, MicroSD lizdas https://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3_compact-6538.php Pora dėvėtų silikoninių dėkliukų, ant galo užklijuotas apsauginis stiklas Trūkumai: Ekranas ne visur reaguoja į prisilietimus, Top Bar iššaukimas neveikia dėl to paties (neveikia digitaizeris, foto su testu prisegta).
 4. Sony Vegas, juk parašyta nuorodoje. Pavasarį pirkau 14, dabar - 15. Viskas puiku.
 5. Geras laikas nusipirkti ganėtinai gero softo: https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-even-more-software?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2
 6. Asmeninis el. paštas visuomet YRA asmens duomenys. Nors ir [email protected] (taip pat [email protected], kai juo naudojasi Jonas Jonaitis, bet [email protected] - jau ne asmens duomenys). Bet kokie duomenys, kurie GALI būti susieti su konkrečiu žmogumi - asmens duomenys. Kad ir Lineage avatar vardas.
 7. Atrodo, kad trolini :) Jeigu veikla yra tęstinė, jos pajamas reikia deklaruoti. O aš jos bus apmokestintos, ar ne - VMI nuspręs.
 8. Keista, kad kažkas tikisi, jog infrastruktūrą ir jos kūrimą kažkas pasiūlys dykai. Jūsų pinigų vistiek tokie "bankai" negali investuoti.
 9. i3 ir i3U - labai skirtingi. Jūs nebevarkit su tais senais HDD, meskit lauk, storage pasidaryk, pasidėk po lova. SSD dabar išvis centus kainuoja. Kaip 2 buteliai vyno.
 10. Dėk 120GB (25€) ar 240GB (40€) SSD ir baigsis strigimai.
 11. Atsiųsk 6 metų senumo stacionaro specifikacijas. Kiek čia matosi, tai Ultra silpnas procesorius ir senas 1TB HDD.
 12. Nu kaip, čia tik startupas (gal jau ir nebe). Jeigu užsilenks - grąžinti nereikės. Jeigu ne - tai išieškotų tuos pinigus. Aš būčiau siūlęs imt, kiek eina ir ištaškyt. Va, tada būtum ne tik pats pamoką gavęs, bet dar ir 10 aplinkinių papasakojęs, kad vogti negalima :D
 13. Pabandyk JAV nedeklaruot "1 cento". Jeigu nepatinka Lietuvoj, kas čia tave laiko? "Čemodan, vokzal, [patinkanti šalis]". Kadangi nesi labai norintis deklaruoti pajamas, nes nesidomi, be to niekini savo šalį, tai į klausimus neatsinėsiu. Galiu padėt tik bilietus į vieną pusę įsigyt. *Kai pagaus pirmą kartą, VMI pradėk 'prikolint', kad jie neturi ką veikt, tada ir pamatysi 'kas bus'.
 14. Pajamas gautas šiais metais reikia deklaruoti iki kitų metų gegužės 1. Gal neprisikabins, o gal prisikabins, tau spręst, ar ramiai miegot. Šimtai tokių, kurie vieną dieną gauna skambutį iš laidinio VMI telefono ir kviečia susipažinti :)
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...