Pereiti prie turinio

Insake

Nariai
  • Pranešimai

    28
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Pagarba
    Insake sureagavo į DonatasL Zoom korteles   
    Jo!
  2. Patinka
    Insake sureagavo į Tomas O. Zoom korteles   
    As tai siuo metu maxima naudoju kaip liniuote per pamokas, labai gerai tinka brezti visokius trikamius ar kordinaciu asis.
  3. Patinka
    Insake sureagavo į ifixas Logotipas   
    O įdomu ar mūsų gerbiamieji dizaineriai, kurie nustatė tokias sumas gali išrašyti saskaitas-faktūras, nes tarkim toks dalykas yra naudingas. Visi čia apie taisykles, ribas, kainas ir t.t. bet patys taisykles iš aukščiau laužo. Sutinku, kad reikia tai kažkiek apibrėžti, bet taip naglai nustatyti kainas ir aiškinti jog tu negali skelbti aukciono, tai ką žinau. Kiekvienas gali pasiūlyti savo biudžetą. Jei nepatinka suma, dizaineris tai gali ignoruoti ir nedalyvauti. Saviveiklininkų būrelis...
     
    Vėlgi kas dėl plagijatų. Ar darbus patentuojat jog čia aiškinat, kad darbas plagijuotas? Kaip įrodysite kada, kuris dizainas sukurtas? Kuom pasiremti? Jūsų taisyklėm? Juokinga ir graudu tuo pat metu.
     
    P.S. Kas dėl kainų, man negaila už tikrai gerą dizainą mokėti 200-300lt., bet vėl kur garantijos jog atsiras man patinkantis ar ten pasirodys profas, kurio dizainas bus vertas tų pinigų?
  4. Patinka
    Insake sureagavo į ramon_lt Reikalinga informacija darant vizitinę kortelę ir lankstinuką   
    sveika,
     
    jei programa "egzotine" kaip Scribus(o jis palaiko CMYK?), spaustuvei atiduoki pdf, tik apsitark pries atiduodama - gali pageidauti kokio nors specifinio subformato , pvz pdf-x-3 ar senesnio.
    kitas vienas seniausiu variantu ir bene labiausiai "error-free" - TIFF. CMYK, 300dpi, 1:1 masteliu, 3mm uzlaidos.
     
    bendra taisykle - tiek indd tiek bet kur - lankstukas- (ne brochure ir ne skrajute!) daromas is kart viena puse, t.y. imi programoje tokio dydzio lapa koks bus islankstytas lankstukas ir ant jo susidelioji guidus lenkimams, uzlaidoms, priduoda faila i spaustuve, uz lapo ribu (uz 3 mm nuo krastu )pazymek lenkimo linijas.
    prideki spaustuvei atspaudus ant lapu su printeriu kaip atrodys lankstukas - suklijuok lapus ar susegi ir sulankstyk.
    del lenkimu. aibe variantu , standartas - A4 i 3 dalis skersai. Jeigu paskutine dalis uzlenkiama i vidu - teoriskai ne storam popieriui ismatavimai- 97x100x100mm. beja, nepamirsk, kad kitos puses lenkimu ismatavimai tavo lape veidrodiniai - sulankscius suprasi!
    velgi - nepatingek susilankstyt A4 i tris dalis ir kaip minejo TWEA - nuipiesk dizaina ant visu daliu, pazymek kur kas eina. beja nepamirsk, - kas tesinga uzlaidu atzvilgiu teisnga ir vidiniu elementu atzvilgiu - 3mm nuo krasto nedek rieksmingu tekstu, elementu , nebet yra sumanymas juos nupjaut.
     
    /Ramunas
  5. Pagarba
    Insake sureagavo į twea Reikalinga informacija darant vizitinę kortelę ir lankstinuką   
    Nėra už ką, sėkmės darbuojantis :)
  6. Pagarba
    Insake sureagavo į twea Reikalinga informacija darant vizitinę kortelę ir lankstinuką   
    Dvipusę vizitinę gali kurti tiek su Coreliu, tiek su Illustratorium, tiek su Photoshopu. Dažniausiai naudojamos vektorinės programos (Corel ir Illustrator), o gamybai atiduodami sukreivinti *eps'ai, bet galima atiduoti ir *tiff, *pdf ar net senesne versija (kad ir 9) išsaugotą *cdr (be abejo taip pat sukreivintą).
     
    Spalvos turi būti CMYK (kartais gali būti pantone, jei spausdinama ofsetu taip galima gerokai sutaupyti ant spaudos, naudojant tarkim tik dvi pantone spalvas vietoj visų keturių CMYK).
     
    Svarbiausias dalykas yra kad failas turi būti su užlaidomis, jei yra ne baltas fonas, arba prie krašto prieina koks nors elementas. Jei vizitinė bus 50x90 mm, tai spaudai atiduodamas failas turi būti pvz. 60x100 (gali būti ir truputį mažiau, bet ne mažiau nei po 3 mm iš kiekvienos pusės). Ir žinoma, ne tik lapo dydis turi būti toks, bet ir visas background'as - jei išilgai vizitinės eina, tarkim, mėlyna juostelė - tai ji turi būti pratęsta už vizitinės kraštų bent po tris mm. Jei prie krašto yra nuotrauka - ji turi būti išlindusi už tikro vizitinės dydžio tuos pačius 3 mm ar daugiau (nepamirštant įvertinti kad pjūvis gali nugrybauti 3 mm ir į vidinę pusę).
    Jei šitas dalykas bus pamirštas, apipjaunant beveik garantuotai liks nevienodi balti kraštai, kažkas svarbaus gali nusipjauti. Ir ši taisyklė galioja visiems spaudos darbams, kurių fonas nėra baltas - plakatams, bukletams, lankstinukams, flyer'iams..
     
    Bet gal ir be reikalo tas smulkmenas pasakoju, nelabai įsivaizduoju kiek ir kokios informacijos reikia :)
     
    Lankstinuko matmenų dabar nepamenu, bet InDesign'e guideline'us tikrai gali pasidėti kur nori, taip pasižymėdamas lenkimo vietas. Gal kas nors šiuo metu dirba InDesign'u ir papasakos plačiau, primiršau jo subtilybes, dar nusišnekėsiu ką nors.. :)
  7. Patinka
    Insake sureagavo į ramon_lt Logo iš .psd į vektorini.   
    sveiki,
     
    1. paprasciausias variantas - uzsaugoji i koki *.tiff 1:1, kad kokybe nenukentetu , isikeli i iliustratoriu (arba CorelDraw)
    ir perpiesi ir perspalvuoji kreiviu pagalba pagal sluoksnius arba kaip visuma - cia individualus priejimas reikalingas.
    2.jeigu tai Labai paprastas variantas - gali pabandyti CorelDraw funkcija Trace
    3. kai kada (mano, pvz :D ) autorius ir psd failuose naudoja vektorika, tada path'us galima iseksportuoti i *.ai kas sutaupo 70 proc laiko.
     
    kiekvienu atveju gali tekti naudoti skirtinga priejima, jei cia ne akademinis klasuimas o turi konkretu darba, atsiusk, parasysiu kaip tiksliau pervesti i kreives
     
     
    /Ramunas
  8. Patinka
    Insake sureagavo į DarekaZ Sportinis pokeris naujokams - nuo ko pradėti lošti pokerį?   
    Sportinis pokeris naujokams- Texas Holdem
     
    Tikriausiai jau kiekvienas girdėjote ką nors apie pokerį, galbūt norėjote pradėti lošti, bet taip ir neišdrįsote, nes nežinojote nuo ko pradėti. Tad, jei niekada nesate žaidęs pokerio ir norit išbandyti nieko neinvestuodamas, tai ši informacija kaip tik jums. Daugelis mano, kad jei pradėsi lošt iškart teks investuoti savo pinigus, juos pralošinėt besimokant lošt daugiau patyrusiems žaidėjams, bet taip tikrai nėra, aš jums išdėstysiu kaip pradėt mokytis lošt ir pasidaryti sau pradini kapitalą visiškai nuo nulio.
    Neginčijamai populiariausia pasaulyje pokerio rūšis yra vadinama Texas Hold’Em No Limit, kas supaprastintai išvertus reikštų Teksasas Be Limitų. Todėl daugiausiai pateiksiu informaciją būtent apie šią žaidimo rūšį.
     
    Pirmas žingsnis
    Texas Hold’em informacija
     
    Be abejo pradžiai reik susižinot bent šiek tiek informacijos apie pati žaidimą.
     
    Žaidėjai
    Prie vieno stalo gali žaisti iki 10 žaidėjų, dažniausiai stalai yra dviejų rūšių maksimumas 6 žaidėjai (ang.-shorthanded) arba iki 10 žaidėjų (ang.- full ring).
     
    Dalintojas
    Internetiniame Texas Hold’em pokeryje D mygtukas (ang.- dealer button) parodo, kuris žaidėjas tuo metu yra kortų dalintojas. Dalintojas keičiasi kiekvieną partiją pagal laikrodžio rodyklę.
     
    Pradiniai statymai
    Texas Hold’em yra žaidžiamas su dviem pradiniais statymais: mažasis statymas (ang.- small blind) ir didysis statymas (big blind). Šie statymai yra padedami dar prieš išdalinant kortas. Žaidėjas esantis dalintojui iš kairės padeda mažąjį pradinį statymą (small blind), o kitas pagal eilę žaidėjas padeda didįjį statymą (big blind).
     
    Dalinimas
    Kiekvienam žaidėjui yra išdalinama po 2 kortas (ang.- hole cards). Tada ant stalo atverčiamos 3 bendros kortos, (ang.- the flop). Tada bus atverčiama ketvirta bendra korta, (ang.- the turn). Galiausiai ant stalo atverčiama penktoji bendra korta, (ang.- the river) iš viso bus 5 atverstos kortos.
     
    Statymo tvarka
    Pirmasis statymų raundas vyksta įvertinus turimų gautų dviejų kortų stiprumą – kiekvienas žaidėjas turi tris pasirinkimus – 1. išmesti kortas ir partijoje nedalyvauti – (ang.- fold). 2. Padėti statymą, kuris yra lygus didžiajam statymui (ang.– call) 3. Didinti statymą 2 kartus ir daugiau (ang.– raise). Didįjį statymą padėjęs (big blind) žaidėjas dar turi variantą palikti statymą t.y. žaisti (ang.- check), arba kelti statymą (raise). Tada ant stalo atverčiamos 3 bendros kortos (the flop), prasideda antrasis statymų raundas.
    Pirmasis žaidėjas esantis dalintojui iš kairės gali statyti bet kokią sumą (ang.- bet) arba perduoti oponentui žodį nedidindamas banko (ang.- check), jeigu kuris nors zaidejas statyto bet kokią sumą, kiti einantis po jo gali statyti sumą (call), kelti (raise) arba išmesti kortas ir partijoje nedalyvauti (fold). Atlikus visiems statymus, bus atverčiama ketvirta bendra korta (the turn), vėl visi atlieka statymus- trečiasis statymų raundas. Galiausiai ant stalo atverčiama penktoji paskutinioji bendra korta, (the river). Atliekamas paskutinis statymų raundas.
     
    Kortų atvertimas (ang.- Showdown)
    Ant stalo atvertus visas 5 kortas visiems pabaigus statymus arba visiems jei visi perduodavo žodi oponentui, tikrindavo korta (check), vyksta žaidėjų kortų atvertimas (showdown), kad būtų nustatytas laimėtojas. Geriausia 5 kortų kombinacija laimi banką (ang.-pot). Apie kortų kombinacijas 2 žingsnyje.
     
    Video įtvirtinimas:

     
     
     
    Antras žingsnis
     
    Kortų kombinacijos:
    http://img32.imageshack.us/img32/5649/kortukombinacijos.jpg
     
     
    Daugiau informacijos apie kortų kombinacijas:
    Daugiau informacijos
     
     
    Video pamokeles:

     
     
     
    Trečias žingsnis
     
     
    Pagrindinės žaidžiančios kortos (ang.- Startings hands)
    Texas holdem svarbu žinoti su kuriomis kortomis reikia lošt, o kurias tiesiog numesti. Pagrindinės kortos tai yra dvi, tik tau priklausančios kortos, apie kurias oponentai nieko nežino. Pradinės kortos skirstomos į kelias rūšis. Poros (ang.- Pocket pair)- poros dalijamos į mažas (22, 33, 44, 55), vidutines (66, 77, 88, 99, 1010) ir dideles (JJ, QQ, KK, AA). 2. Sujungtos vienodos spalvos (ang.- suited)- tai yra tos pačios spalvos šalia viena kitos pagal dydį einančios kortos. Sujungtos spalvos būna didelės (AK, AQ) ir vidutinės (KQ, KJ, QJ, J10), mažosios sujungtos spalvos(109, 98, 87..).
    Sužinojus daugiau apie kortas jums reik išsiaiškinti apie lošiančias kortas, patarčiau atsiusti šiuos du dokumentus ir naudotis vos pradėjus lošt, su kuriomis kortomis ką daryti:
    Žaidžiančios kortos skirtos "Texas NL holdem" žaidimui (5-6 žaidejai)(shorthanded):
    ShortHanded
     
    Žaidžiančios kortos skirtos "Texas NL holdem" žaidimui (9-10 žaidejai)(full ring):
    Fullring
     
     
    Ketvirtas žingsnis
     
    Geras pokerio žaidėjas turi daug žinot, todėl kiekvienas norintis laimėt, turėtų domėtis pokerio naujienomis ir skaityti pokerio literatūrą. Čia pateiksiu šiek tiek informacijos, bet patariu perskaityti bent kelias knygas.
     
    Dabar teks paskaityt šiek tiek informacijos apie statymus:
    Informacija čia
     
    Apie poziciją:
    Informacija čia
     
     
    Video:

     
    Žaidimas po "Flop'o":
    Informacija čia
     
     
    Video:

     
    Ir apie taktikos pagrindus:
    Daugiau informacijos
     
    Video pamokėlės:
     
    Šiek tiek apie procentų skaičiavimus, kad bent susidarytumėt vaizdą:

     
    Dažniausios naujokų klaidos:

     
     
    Pokerio mokomoji literatūra, video, pamokos, programos:
     
    Nuorodos iš kur atsiųsti video
     
    Taip pat galite ieškoti:
     
    1) bestpokertorrents.com - yra cardrunners, stoxpoker mokylų video, daugelis programų;
    2) torrents.ru - yra cardrunners, stoxpoker mokylų video;
    3) 2+2 forumas didžiausias forumas anglų kalba, visi geriausi straipsniai 6max Texas NL žaidėjams.
    4) Linkomanija.net labai daug e-book, kurios geriausios naudokitės paieška :)
     
    Taip pat prieš pradedant lošt supraskite du dalykus, kad geriausia pokerio pamoka yra pralaimėjimas ir nėra nei vienos garantuotos pokerio taktikos!
    O norint laimėt svarbu: talentas, sėkmė, disciplina, varžovų tikslų ir motyvacijos suvokimas, protingas agresyvumas.
     
     
    Penktas žingsnis
     
    Pradžiai siūlyčiau pabandyti poker-academy išmoksite skaičiuoti procentus, suprasite su kuriomis kortomis reikia žaisti, kurias reikia išsimesti, žaisite su kompiuteriu. (Duoda nemokamai pabandyti kelias valndas, bet bestpokertorrents.com manau pagalbės)
     
    Taigi susidarius šiokį tokį įvaizdi apie pokerį galima kulniuoti lošt prieš tikrus žaidėjus, na tikrai nepatariu lošt iš netikrų pinigų (ang.- free money), nes ten visi žaidžia kaip nori, nes nesupranta kas per dalykas yra pokeris. Todėl siūlau pradžiai pasiimti po kelis ar keliasdešimt dolerių į pokerio kambarius ir pasipraktikuoti ant mažiausių statymų 0.01/0.02$ "No limit Texas holdem". Juos pasiimt visai nesunku, nes juos Jums gali duot visiškai nemokamai! Taip, nereikės investuoti savo pinigų, o jei pralošite nereikaluos atiduoti :)
     
    Todel registruojamės (mažiau reikalavimų):
     
    1) FreePokerCashBankroll - gausite 100$ į Full Tilt Poker;
    2) PartyPoker - duoda $50;
    3) Bankrollmob
    4) CASH4FREE - įvairios premijos.
     
    Čia pateikiu nuorodas benrovių kurios siūlo nemokamus pinigus, bet juos gausite tik įvygdę testus (patariu perskaityti jų pateikiamą medžiagą), taip pat kartais prašo atsiust dokumentus, kad patvirtintų jūsų tapatybę. (neišsigaskite, visos bendrovės rimtos, todėl Jūsų privatumas saugomas):
     
    1) PokerStrategy - pati geriausia bendrovė, premiją galima pasiimt vieną kartą, bet jei žaisite gerai siūlys ir daugiau, duoda net $50 nemokamai. Rinkitės geriausiai PokerStars;
    2) http://www.yourpokercash.com/addby/f7a58a - gaunat $20 iki $120 nemokamai į įvairius pokerio kambarius;
    3) http://www.pokerspace.com/?u=obser - įvairios premijos;
     
    Taigi ivygdę visus reikalavimus, padarę viską ko prašo iškart, turesite įvairiuose pokerio kambariuose daugiau nei 300$ pokerio žaidimui, be abejo išsiimti iškart negalėsite, reikės žaist pokerį, gauti tam tikra kieki taškų, tada galima bus galvot apie pinigų išgryninimą.
     
     
    Taip pat siulyčiau kiekvieną atradienį sulošti unibet tinkle freerollą skirtą tik lietuviams su 100 eurų priziniu fondu, taip pat rasite gerų freerollų kiekvieną dieną. Freeroll- tai nemokamas turnyras, kurio prizini fonda skiria pati bendrovė.:
     
    Daugiau infomacijos
     
     
    Bet jeigu pabodo nemokami bonusai, išmokot lošt pokerį, norit inešti savo pinigų i kokia nors bendrovę, tai siulyčiau pasirinkti šias bendroves:
     
    PokerStars didžiausia bendrovė, ypač daug žaidėjų, siūlo 100% pirmojo įnašo premiją (pvz. įnešę 50$ gausite dar 50$ nemokamai), taip pat daugybę freerollų
     
    FullTiltPoker viena iš didžiausių pokerio bendrovių siūlančių 100% pirmojo įnašo premiją(pvz. įnešę 50$ gausite dar 50$ nemokamai)
     
     
     
    Tobulejimui nėra ribų, todėl mokykitės, domėkitės. Sėkmės.
     
     
     
    Teksto autorius: DarekaZ
  9. Patinka
    Insake sureagavo į NuPagady Ieškai įkvėpimo?   
    Dar keletas tinklalapių įkvėpimui:
    http://www.cssimport.com/
    http://screenfluent.com/
    http://www.cssremix.com/
     
    http://www.cssshowcase.com/
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...