Pereiti prie turinio

SofteriZ

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.306
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Pagarba
  SofteriZ gavo reakciją nuo Mr Kent Kokia dienotvarkes programa naudojat?   
  Naudoju TickTick, puikiai pateisina lūkesčius. 🙂
 2. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo MartynasKu Būsto paskolos klausimas   
  Tam, kad po to žmonės kurie bandys Googlintis ir nieko neras kaip aš, ras šį klausimą. 🙂 O skirtumas pagrinde yra NT kainose, kurios auga kaip ant mielių, todėl jei galima pasiimti metais anksčiau, manau, geriausia yra taip ir padaryti, nes po metų NT kainos bus dar kitokios.
  Dėkoju už atsakymus!
 3. Patinka
  SofteriZ sureagavo į RTS Būsto paskolos klausimas   
  Turi mintį šaukimą į kariuomenę? Jei taip tai tai bankui įtakos neturi. Jeigu būtnant šauktiniu tau sudėtinga vykdyti įsipareigojimus, tai visada gali kalbėti su banku ir jis mielai tuos 9 mėnesius sustabdys būsto paskolos mokėjimus (mokėti reikės tik palūkanas), jeigu tau ir tavo finansams jokio skirtumo, kad tapsi LK kariu - nėra - gali tiesiog mokėti savo paskolos kasmėnesinę dalį. Atsakant į klausimą ar bankui įdomu, kad esi ar būsi šauktinis - tai tikrai NE. Taip pat bankui vertinant riziką toks dalykas sakyčiau netgi sumažina riziką. (Jeigu 9 mėnesius trunkančia šauktinio tarnybą pabaigsi gerais įvertinimais, tau bus pasiūlytas kontraktas, kuris užtikrins, kad kol turėsi jį - sugebėsi mokėti paskolą.
 4. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo MartynasKu Būsto paskolos klausimas   
  Tam, kad po to žmonės kurie bandys Googlintis ir nieko neras kaip aš, ras šį klausimą. 🙂 O skirtumas pagrinde yra NT kainose, kurios auga kaip ant mielių, todėl jei galima pasiimti metais anksčiau, manau, geriausia yra taip ir padaryti, nes po metų NT kainos bus dar kitokios.
  Dėkoju už atsakymus!
 5. Patinka
  SofteriZ sureagavo į Vileikis Galimybių pasas nustos galioti, kas toliau?   
  Tik nesupyk, bet neįmanoma rimtai žiūrėt į žmogų kuris sako/rašo "pasiskiepino" 😄 Čia mano asmeniniu vertinimu, jei išgirstu, kad žmogus sako ne pasiskiepijo, o pasiskiepino, tai aš jau automatiškai jam tam tikrą etiketę ar redflagą užsidedu 😄
 6. Ekspertas
  SofteriZ sureagavo į Dijegas Ar skolinimasis gadina tavo kreditingumo reitingą?   
  Tak kam cia smulkintis ,geriau uzdirbti LABAI gerai ir per metus sala vudurzemio juroje nusipirkti  ,ir tarnus nusismadyti.
 7. Patinka
  SofteriZ sureagavo į Paulius. Linksmų švenčių, mielieji! :)   
  Palinkėsiu visiems netik svajoti, bet ir daryti. Apsupti save tais, kurie jus daro laimingais ir veda pirmyn.
  Siekti savo tikslų ir  nesidairyti atgal.
  Po kiekvieno tamsaus etapo ateina šviesa, po kiekvieno nepavykusio darbo, ateina tai kas pasiseka dvigubai.
  Pamirškim kaip gyvena kiti ar  kaip sekasi kaimynui. Nesistenkime gyventi teisingai ar laikytis kažkieno primestu standartu. Gyvenkim taip, kad jaustumėmės patys gerai ir ne tik per šventes, o visada.
   
  Gražių švenčių. 🙂
   
   

 8. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo Mr Kent Kokia pinigu suma padarytu jus turtingu ir iseitumete i pencija?   
  Ir nevalgyt bei užsišaldyt laiko kapsulėj 16-ai metų. Niekad nesuprantu taip pagrįstų skaičiavimų. Kas iš to pusės milijono, jei yra einamosios išlaidos ir tiek vis tiek nebus. 🙂 Yra įmonių kurios padaro 1.000.000 pardaviminės apyvartos, bet jų grynasis pelnas vos kelesdešimt tūkstančių.
  Nereikėtų taip skaičiuoti, nes labai depresyviai atrodys dabartinė situacija, prisijunk prie banko ir pasižiūrėk savo 5m debeto istoriją, palygink kiek turi dabar ir kiek rodo debetas per tuos 5m ir puikiai suprasi apie ką kalbu.
 9. Patinka
  SofteriZ sureagavo į android Plaukų persodinimas/transplantacija   
  Smagu kad uzdarbio lygis pakilo, panasia tema postinau pries 2-3 metus tai issipizdavojo ir pasiule galva nusiskust tiesiog 😄 Kita karta gal uzdarbyje reikstis pradejo labiau.
 10. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo mendinskis Plaukų persodinimas/transplantacija   
  Su barzda man problemų nebėra iki šiol, realiai ne tik nebėra kelių plikų spot'ų, bet ir stipriai patankėjo, tad sakyčiau davė puikų rezultatą. Galvai Minoxidil taip ir nenaudojau, bet efektas pasijautė ir plaukų tankumui, gal tik kiek vargindavo lakstyt į barbershop'us, kad tiek barzdą paformuotų, tiek plaukus apkirptų, kurių augimas buvo žymiai spartesnis. Bet jei tai problema - sakyčiau preparatas veikė puikiai. 🙂 Realiai tik po poros metų nebenaudojimo pastebėjau, kad antakiai nebe tokie juodi ir plaukai šiek tiek paretėjo, bet čia pilnai galėjo sutapti ir su amžiumi.
  O šiaip manau pats geriausias, sveikiausias ir protingiausias variantas pradžiai - pradėti vartoti vitaminus kuriuos siūlė @babunas ir žiūrėti ar taisosi reikalai. Jei matysi, kad netenkina, išbandyk dermatologo konsultaciją, galiausiai Minoxidilį, apie persodinimą manau reikėtų tik paskutinėje vietoje galvoti, nes čia jau kraštutinumas, kai esi pasidaręs visus namų darbus ir matai, kad visa tai, ką jau išbandei nepatenkina lūkesčių. O rezultatų tikrai bus. 
 11. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo mendinskis Plaukų persodinimas/transplantacija   
  Ar esi kažką daręs be to skatinti plaukų augimui? Rekomenduočiau nesigult iškart ant operacinės, ypač kai yra kitokių alternatyvų padėsiančių su tuo kovoti. Seniau siunčiausi iš užsienio Minoxidilį, naudodavau barzdai (turėjau keletą plikų lopų kuriuos puikiai ir greitai užtaisiau jo pagalba), tai žinok poveikis jautėsi tiek antakiams, tiek galvai. Tikrai veiksmingas preparatas, pats galvoju pakartoti kursą, dar nesiskundžiu, bet su metais plaukų irgi nedaugėja. 🙂
  Minoxidil, kurį naudojau pats - https://www.amazon.com/Minoxidil-Strength-Regrowth-Kirkland-Signature/dp/B008NE0E9W . Naudojant Minoxidil pasijusdavo, kad šiek tiek kyla kraujospūdis, bet čia vienas šalutinių poveikių, kadangi kažkiek aktyvina kraujotaką. Rekomenduočiau plačiau pasiskaityti apie galimus šalutinius poveikius, bet mano atveju tikrai nieko baisaus nebuvo, o naudojau vieną stipriausių.
  Taip pat yra ir tokia alternatyva, kuri ne per seniausiai skaičiau, puikiai veikia (https://www.eurovaistine.lt/crescina-plauku-ataugima-skatinancios-ampules-vyrams-transdermic-re-growth-hfsc-1300-20-ampuliu?c=1169). Kaip bebūtų, nori vešlių plaukų - mokėk, jei nesi apdovanotas genetiškai. Ir čia liūdna realybė. 🙂 
  Aišku nežinau konkrečios pačio situacijos, bet pradėk nuo paprastesnių metodų, galbūt neprireiks jokių persodinimų, visgi dar tik 27, ne 40. Jei turi atliekamų finansų, persodinimas ilgalaikis, bet sudėtingas būdas. Jei nori pasižiūrėti ką "natūraliai" dar gali iš to išspausti (patikėk, įmanoma), rekomenduočiau paprastesnį kelią.
 12. Patinka
  SofteriZ sureagavo į delfas2 Sutarties nutraukima su sporto klubu   
  Paprasčiausia tai būtų nustot išsikalinėt ir pasiskiepyt, daug problemų išsispręstų 🙂
 13. Patinka
  SofteriZ sureagavo į l781 Pradžių pradžia, nuo ko pradėti?   
  Pavydzys kalbant apie namo statybas:
  Pirmu variantu nama statai uzsakinedamas atskiras statybines medziagas: plytas, cementa, dažus, vinis ir is siu medziagu pats rankiniu budu dtatai nama.
  Antru variantu statai nama uzsakydamas jau is anksto kazkieno suprojektuotus namo modulius-blokus, juos atsivezi i statybviete, kranu sukrauni savo norimoj vietoj, pabaiges - viska perdazai norimom spalvom, skype paseji zole, pasodini medelius ir taip "greitai bei pigiai" pastatydamas tipinio isplanavimo nama.
  Gryztant prie webo: pirmu atveju tu pats rasai programini koda pasirinkta programavimo kalba (tarkim html) o antru atveju tu tiesiog i serveri suleidi wordpress instala, ir tau is esmes svetaine jau "gatava" - tereikia pridet reikiamu pluginu, pasirinkti norimus sablonus, dizaino elementus...
 14. Patinka
  SofteriZ sureagavo į suzinok Turisto Americano Arba Emigracija į JAV   
  Prieš savaitę susikrovėme lagaminus ir su šeima atskridome į Čikagą. Žalią kortą laimėjome žiauriai seniai - gal prieš 3 metus, bet visos sąlygos buvo prieš mus: vizos neišdavė dėl Trumpo politikos, kirsti JAV sieną neleido Bidenas su covidu...
  Vizą JAV ambasada išdavė paskutinę loterijos galiojimo savaitę. Tiksliau, pasus su viza atidave spalio 3, jau po loterijos pabaigos. Dar rugsėjo priešpaskutinę savaitę paraše, kad vizos išduodamos nebus, tačiau paskutinę savaitę, loterijos laimėtojams laimėjus teismuose prieš Trumpą, ambasada pasakė - turite 5 dienas praeiti sveikatos patikrinimą ir pokalbį ambasadoje. Kas paprastai trunka keletą mėnesių. Vizas gavome.
  Viza galioja 6 mėnesius nuo sveikatos praėjimo datos. Mūsų galiojimas buvo iki kovo 24 dienos. Beveik visą tą laiką galiojo Baideno draudimas (kaip ir dabar galioja) kirsti JAV sieną iš Šengeno šalių. Tik kovo 8 ar 10 dieną buvo pakeista proklamacija, kad siena kirsti leidžiama su imigracinėmis vizomis. Teko skubiai pirkti bilietus ir per  kelias dienas skristi į JAV, kad spėtume kirsti sieną iki vizos galiojimo pabaigos. Spėjome. Po 2 savaičių grįžome atgal į LT su metiniu vizos galiojimo antspaudu, nes reikėjo susitvarkyti su darbais, vaikams su mokslais. 
  Dabar jau savaitė kaip JAV. Pirmiausia, teko nusipirkti telefono kortelę. Pirkau prepaid, kaip ir kovo mėnesį, kai buvome dėl vizos aktyvavimo. Kovo mėnesį viskas veikė ok. Šį kartą pirkau unlimited pokalbiai ir SMS, bei 15GB. Kaina mėnesiui $40 už kortelę bei $15 aktyvavimas. Sh*t happens... Per senas mano Samsung Note 8. 4 dienas teko varinėt po salonus, kol pajungė.
  Vėliau apie automobilio pirkimą ir vairuotojo pažymėjimo laikymą 🙂

 15. Patinka
  SofteriZ sureagavo į antler 2021 m migrantų krizė Lietuvoje   
  Ar tu bent įsivaizduoji kiek dar dalykų yra daroma už mokesčių mokėtojų pinigus? Kiek tu ir tavo giminė naudojosi, naudojasi ir naudosis dalykais, kurie buvo pirkti už mokesčių mokėtojų pinigus? 
  Kodėl tau netrukdo našlaičiai, neįgalieji, įkalintieji ir t.t. kai jie yra išlaikomi už mokesčių mokėtojų pinigus? Čia tu būsi iš tų budulių kurie galvoja, jog jeigu moka mokesčius, tai turi teisę prisidėti prie valstybės valdymo?
  O kas tie kaimiečiai tokie, kad reikia gauti iš jų leidimą apgyvendinti tiems migrantams poligone? Aplamai, nuo kada reikia piliečių leidimo valstybės institucijoms atlikti jiems pavestas užduotis?
 16. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo Jasinka Marshall kolonėlės   
  Puikiai į namų stilių įsipaišanti interjero detalė + pakankamai geros kokybės garsas. 🙂
 17. Pagarba
  SofteriZ gavo reakciją nuo wwwutglt Tinklapio meta description ir keywords   
  Seniau dar Bing'as žiūrėdavo į meta keywordus, bet jei neturi multimilijoninės svetainės tarptautinei rinkai su žiauriai dideliu lankomumu - jokio skirtumo, ištrinsi ar paliksi. Blogo nieko nedaro. Gero irgi.
  Meta description geriau orientuok į tai, pagal kuriuos keywordus Googlėje nori iškilti, jokiu būdu nerekomenduočiau daryt nesąmonės ir dėt plikus url į descriptioną. Meta description turi būti trumpas, aiškus, su tavo raktiniais žodžiais ir dar prie viso to kabinantis žmogų clickint.
 18. Pagarba
  SofteriZ gavo reakciją nuo wwwutglt Tinklapio meta description ir keywords   
  Seniau dar Bing'as žiūrėdavo į meta keywordus, bet jei neturi multimilijoninės svetainės tarptautinei rinkai su žiauriai dideliu lankomumu - jokio skirtumo, ištrinsi ar paliksi. Blogo nieko nedaro. Gero irgi.
  Meta description geriau orientuok į tai, pagal kuriuos keywordus Googlėje nori iškilti, jokiu būdu nerekomenduočiau daryt nesąmonės ir dėt plikus url į descriptioną. Meta description turi būti trumpas, aiškus, su tavo raktiniais žodžiais ir dar prie viso to kabinantis žmogų clickint.
 19. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Efektyviausi Nootropics produktyvumui   
  http://www.vvkt.lt/lit/III-narkotiniu-ir-psichotropiniu-medziagu-saraas/313
  451. Modafinilis (Modafinil, 2-acetamide)*.
   
  Taip pat dėl Modafinilo buvo pradėta ir baudžiamųjų bylų, pvz: http://eteismai.lt/byla/95144383674855/1-313-327/2018?word=142-3
   
  Na tuomet antibiotikai priklauso psichotropinėms medžiagoms taip pat. :) Su manim galima daug diskutuoti šita tema, bet esu nemažai research padaręs apie legalumą Lietuvoje ir tai tikrai nėra legalus preparatas, tai, kad tau jo atsiuntė įsigijus internete dar nereiškia, jog yra legalu. :)
 20. Patinka
  SofteriZ sureagavo į digital Netrukus pradėsime Uždarbis.lt atnaujinimo darbus   
  Sveiki, uždarbiečiai!
   
  Informuojuoju, kad nuo penktadienio (04.09) 22 val. iki pirmadienio (04.11) 9 val. bus vykdomi pirmieji atnaujinimo darbai.
   
  Vykdant atnaujinimą forumas veiks „read-only“ režime – negalėsite kurti temų, rašyti pranešimų, redaguoti profilių, siųsti asmeninių žinučių ir pan.
   
  Pirmadienį išvysite naująją versiją. Kad ir kaip norėčiau tikėti, kad klaidų nebus - jų greičiausiai bus. Todėl kurį laiką forume veiks “Pranešti apie klaidą” modulis, jo pagalba keliais paspaudimais galėsite pranešti apie rastą klaidą.
   
  Po perkėlimo kelias dienas pilnai neveiks paieškos ir veiklos srauto funkcijos. Taip pat dalis pranešimų nebus suformatuoti iki galo. Pvz.: vietoje paryškinto teksto matysime [b ]tekstas[ /b], vietoje paveikslėlio matysime nuoroda[ /img]. Visa tai bus sutvarkyta per porą dienų ir apie tai pranešti nereikia.
   
  Visus vykstančius aukcionus rekomenduoju baigti iki penktadienio 22 val. Jei aukciono baigti nenorite - naujoje versijoje galėsite jį pratęsti.
   
  Esant reikalui, visą svarbią informaciją apie atnaujinimą pateiksiu šioje temoje.
   
  Jei apie artėjančius pokyčius nieko negirdėjote, kviečiu pasiskaityti šioje temoje.
   
  Atsiprašau už visus nepatogumus, kuriuos Jums gali sukelti atnaujinimo darbai.
 21. Patinka
  SofteriZ sureagavo į guliano Įmonės pajamų istorija   
  abalt.lt
 22. Patinka
  SofteriZ sureagavo į Gerdatalks Prisistatymas   
  Labas, aš esu Gerda, man 28 metai.
   
  Man patinka ir mane domina nemažai veiklų. Turiu kirpėjos diplomą, dirbau kirpėja. Dar ir dabar ši profesija praverčia. Sugalvojau pasibaigti antakių kursus - prijungiau dar vieną paslaugą. Bet visada šalia buvo domėjimasis grafikos dizainu, UX, reklama, marketingu. Įdomu buvo kaip žmonės sukuria reiklą, tekstus, straipsnius, kas slepiasi už rezultato. Į kokią audience taiko, kokius user testus atlieka.
   
  To pasekoje pradėjau rašyti plaukų priemonių apžvalgas ir sukūriau savo tinklaraštį. Susisiekiau su keliomis parduotuvėmis, kurios atsiųsdavo produktus mainais į apžvalgą. Buvo metas, kai pardavinėjau plaukų priemones, kurios sulaukdavo didžiausio skaitomumo.
   
  Po kurio laiko pradėjau freelancinti. Dabar pagrindinė veikla produktų nuotraukų redagavimas. Man šis darbas patinka, tik norisi daugiau iššūkių. Pradėjau mokytis rašyti SEO tekstus ir daugiau domėtis google anlytics, google Ads. Turiu patirties administruojant elektronines parduotuves: prekių kėlimas, produktų nuotraukų redagavimas, prekių aprašymas. Darbas su Wordpress.
   
  Gyvenu užsienyje, bet noriu parvažiuoti atgal į Lietuvą. Labai pasiilgau savo šuns. Taigi šiuo metu nuo ryto iki pietų dirbu sandelyje, vakarais redaguoju nuotraukas ir vartau CV banko skelbimus. Darbo neskirstau ir savo galimybes suprantu. Bet noriu pafreelancinti rimčiau. Didesniu tempu. Todėl šiuo metu siūlau savo paslaugas:
   
   
  Galiu rašyti SEO tekstus, parinkti tinkamus keywords, seo title, puikią meta-description
  Redaguoti nuotraukas
  Padaryti dizainą su Adoble XD (žinau kas yra usability, UX, target audience)
  Dirbu su Wordpress ir Elementor
   
  Esu kruopšti ir atsakinga. Noriu mokytis ir tobulėti.
  Išrašau SF. Su manimi galima susisiekti: [email protected]
 23. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo AudriusN Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Manau būtų smagu pagaliau uždrausti temas apie filmus, warez ir muziką ir ypač nelegalių projektų pardavinėjimą. Taip, yra pasaulinis BHW forumas, bet jis manau nesisieja su uždarbio vertybėmis. Jau visi išaugome iš tokių projektų, nebe 2008-ieji ir atsiriboję nuo wannabe "verslininkų" bet kokia kaina pritrauksime rimtesnės auditorijos, kuri gali rimtai padiskutuoti apie verslą ir skatintume užsiimti rimtais projektais. :)
   
  Tuo pačiu būtų smagu "Projektų pardavimų" temose kažkoks filtras ar papildomi laukeliai kuriuos suvedus galima būtų iškart po pavadinimu matyti:
   
  A) Lankomumą.
  B) Pelną / pajamas.
  C) Kainą.
 24. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo AudriusN Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Manau būtų smagu pagaliau uždrausti temas apie filmus, warez ir muziką ir ypač nelegalių projektų pardavinėjimą. Taip, yra pasaulinis BHW forumas, bet jis manau nesisieja su uždarbio vertybėmis. Jau visi išaugome iš tokių projektų, nebe 2008-ieji ir atsiriboję nuo wannabe "verslininkų" bet kokia kaina pritrauksime rimtesnės auditorijos, kuri gali rimtai padiskutuoti apie verslą ir skatintume užsiimti rimtais projektais. :)
   
  Tuo pačiu būtų smagu "Projektų pardavimų" temose kažkoks filtras ar papildomi laukeliai kuriuos suvedus galima būtų iškart po pavadinimu matyti:
   
  A) Lankomumą.
  B) Pelną / pajamas.
  C) Kainą.
 25. Patinka
  SofteriZ gavo reakciją nuo Impaler Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Pamesiu dar keletą minčių:
   
  - Implementuoti teikiamų paslaugų funkciją profilyje. Daugelis turi savo verslus, freelancina ar gali kažką pasiūlyti kitiems. Būtų smagu tą matyti pagrindiniame profilio puslapyje pvz, jei naršau forume, paspaudžiu ant kito uždarbiečio profilio man būtų smagu matyti, jei jis rašo seo straipsnius ar programuoja, kad nereikėtų per visą forumą ieškoti kur ta jo tema apie teikiamas paslaugas.
   
  - Skiltis ,,Sėkmės istorijos". Daugumai įdomu ką veikia kiti uždarbiečiai ir tikiu, kad čia atsirastų daugybė protingų ir sėkmingų žmonių kurie pamotyvuotų kitus savo istorija. Taip, turime prisistatymų skiltį, bet ten dažniau žmogus ateina pasakyti ko čia atėjo, bet nėra sukurta erdvės pasireikšti jau kažko pasiekusiems nariams.
   
  - Grąžinti minusų sistemą. Jei postą daug kas užminusuoja - jis paslėpiamas kaip "Nenaudingas". Trolius "išbrokuotų" pati bendruomenė.
×
×
 • Sukurti naują...