Pereiti prie turinio

zyzlyz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  548
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  93.8%

Apie zyzlyz

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  Tomas_K

Paskutiniai lankytojai

2.182 profilio peržiūros
 1. Situacija tokia, kad buvo užregistruotas žmogus pirmadieniui ateinančiam, 8:40 ryto, per esveikata.lt Vizito būsena: Laukiama patvirtinimo. Pagal DUK: Tai dabar klausimas, jei per savaitgalį nebus patvirtintas tas vizitas, kaip tada elgtis? Ar galima vistiek vykti pas gydytoją lyg pilnai užsiregistravus? Supportas nedirba savaitgaliais, pirmadienį 8 valandą tik atsidaro. O bėda ta, kad iki gydymo įstaigos 2 valandų kelionė, tad reiktų išvažiuoti dar 6 ryto. Tad pirmadienį 8 ryte paskambinti ir pasiklausti kaip ten yra - ne išeitis. Nesinori nuvykus išgirsti, kad vizita
 2. Pagrindinis klausimas, kuris domina tai kaip su įrodymu. Tarkim atvažiuoja policija ir tu sakai tas ir anas rūkė, anas sako, kad nerūkė. Ir ką tada?
 3. 1) Kada bus antras balsavimas seime? 2) Kada įsigaliotų įstatymas teigiamai nubalsavus? 4) Kaip bus įrodoma ar tikrai rūkė. 5) Kada atvažiuos policija dėl tokio iškvietimo? 6) Kiek bus iškvietimų didmiesčiuose? Keli paskutiniai klausimai tiesiog veda į tai, ką manote apie įstatymą, ar jis turės kokios naudos.
 4. 1) Aš išvykstu iš: Ryga, Vilnius, Kaunas 2) Vykstu į: Helsinkis 3) Kada išvykstate: 2015 lapkričio 17 4) Kelionės trukmė: iki 2015 lapkričio 19 5) Skrendu į vieną pusę: ne 6) Domina skrydžiai su persedimais: ne
 5. Tiesiog atsiversk egzamino programą ir po vieną punktą viską mokykis.
 6. Smagu. Tikrai klausysiu. Beje, negalima pageidauti kūrinio, neesančio sąraše?
 7. Kaip ten bebuvę, kritika pastūmėjo žmogų pripažinti klaidas ir bandyti taisytis. Sveikintina.
 8. Verslu nesidomiu, prisiregistravau, nes čia būdavo žmonių, kurie galėdavo padėti su programavimu. Dabar, jei kokia rimtesnė problema, čia atsakymo nesulauksi, nežinau ar tingi gilintis žmonės ar nežino, bet dažniau rašau tokiais klausimais į dreamincode ar stack. Bet klientų galima čia vis dar rasti. Tas tikrai džiugina.
 9. Perrašyt į kitos kalbos sintaksę, švelniai tariant užsip**imas. Manau nesunkiai pagooglinęs gali rasti kaip rašosi writeln atitikmuo. Pvz Java System.out.println() C++ cout << (jei į konsolę)
 10. Na normaliai, gal tris kartus eitų išsivalyti dantis. Dabar jau viskas tvarkoj :D
 11. Na pats universitete esu buvęs paskaitose, tai tas pats codeacademy.com jau vien ten buvo įdomiau mokytis, gali pabandyti. Duoda ženklelius, aišku jie niekiniai bet motyvacijos priduoda.
 12. Matosi išmanai tokius dalykus, netyčia prarijau dantų pastos ir dabar skauda gerklę ryjant, jau antra diena. Gal žinai kokių priemonių išgydymui šio dalyko?
 13. Temos autoriaus noriu paklausti, visgi, kodėl toks nepasitenkinimas? Ne kartą minėjai apie bent simbolinio atlygio siūlymą, todėl spėju tu čia tikrai širsti ne dėl to, kad žmogus, prašantis pagalbos nieko neišmoks.
 14. Jei gerai supratau, tai pasidarai kažką panašaus: turi kintamuosius: Sarasas *d, *pradzia, *pabaiga void GriztiIPradzia() { d = pradzia; } void Kitas() { d = d->kitas; } bool ArYraKitas() { return d->kitas == NULL); } Tada metodą sukuri, kuris ieškotų didžiausio, kažkas panašaus turinys: max = pradzia; Kitas(); while(ArYraKitas()) { if d > max { max = d; } Kitas(); } Pradzia(); return max; Turėtų gražinti rodyklę į didžiausią elementą, o po to ištrini kažkas panašaus: Randi elementą, kurio sekanti rodyklė rodo į rastą maximumą. Ta rodyklę pakeiti į max elemento sekančią rodykl
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.