Pereiti prie turinio

Sypsnius

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.039
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  14
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo wan2o Periodiškas pinigų surinkimas   
  Tai tokius tiesiognius debetus dauguma bankų siūlo. Čia realiai yra tiesioginio debeto sutartis, tik man atrodo daugumoje bankų ar mokėjimo sistemų norint tą atlikti, reikia turėti verslo sąskaitą.
 2. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo adrenalinas Gyvūnų globos įstaiga maldauja apmokėti skolas, bet perka prabangius auto tą pačią dieną?   
  Tai čia su daug kuo tas pats, maisto bankas tas pats, dar kažkokia kaip maisto bankas įstaiga veikė Klaipėdoje, atsimenu senais laikais ateidavo i maximą susirinkti dovanojamų maisto produktų. Bet kaip išaiškėjo didesnė dalis tų produktų būdavo parduodamos per visokius autobusiukus kaimo vietovėse, o savininkai per porą metų pasistatė namus prie jūros, nuo tada nustojo maxima jiems duoti, bet vistiek iš kitur gaudavo ir toliau namus statosi
 3. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo adrenalinas Gyvūnų globos įstaiga maldauja apmokėti skolas, bet perka prabangius auto tą pačią dieną?   
  Tai čia su daug kuo tas pats, maisto bankas tas pats, dar kažkokia kaip maisto bankas įstaiga veikė Klaipėdoje, atsimenu senais laikais ateidavo i maximą susirinkti dovanojamų maisto produktų. Bet kaip išaiškėjo didesnė dalis tų produktų būdavo parduodamos per visokius autobusiukus kaimo vietovėse, o savininkai per porą metų pasistatė namus prie jūros, nuo tada nustojo maxima jiems duoti, bet vistiek iš kitur gaudavo ir toliau namus statosi
 4. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo MrHeksas Gmail gaunu ne savo laiškus, kaip jų atsisakyti?   
  Gmail info:
   
  Dots don't matter in Gmail addresses
  If someone accidentally adds dots to your address when emailing you, you'll still get that email. For example, if your email is [email protected], you own all dotted versions of your address:
  [email protected]
  [email protected]
  [email protected]
 5. Patinka
  Sypsnius sureagavo į ReborN Telefoniniai sukciai jau baigia uzvaldyti skelbiu.lt   
  Panaši istorija dėl policijos 'pochuizmo' prieš keletą savaičių. Šiaip žinau, kad sukčiai siaučia, bet čia buvo keista, kadangi niekas manęs nieko neprašė ir maždaug pats pasisiūliau pravesti šiokį tokį avansą.
  Rekomendavo mašinos skelbimą, ten BMW netoli 30 tūkst eu. Susiskambinau, susitarėm, kad grįš iš Belgų mašina ir apžiūrėsim vietoje, jokių avansų, nieko neprašė. Praėjo para laiko, perskambinau vėl pasitikslinti dėl visko - sako jo, viskas tvarkoje, kitą dieną numesiu tikslų laiką, kadangi dar yra porą žmonių, kurie domisi. Pats pasisiūliau pravesti avansą - nenorėjo, nes sako neapsimoka / galbūt nepasirodysi ir prarasiu pardavimą. Galiausiai įkalbėjau ir pravedžiau šiokį tokį avansą, skelbimą padarė 'rezervuota'. Sekančią dieną rašo, kad aukciono mokesčiai ir kaina bus didesnė (iškart sukėlė įtarimų) - pasisiūlė pravesti avansą atgal arba galutinė mašinos kaina tiesiog bus didesnė. Man vis tiek tiko kaina. 
  Nu ir tada prasidėjo.. sako tai tuomet panaudosiu avansą mokesčius padengti, o tu man dar pravesk papildomai. Iškart pasakiau, kad aiški schema ir vesk pinigus atgal - visur akimirksniu buvau užblokuotas. Susiskambinau su pažįstamais banke - patvirtino, kad sąskaitos duomenys, kuriuos nurodė, tikrai yra tikri, o ten kažkokiam 1997 gimimo iš Alytaus pravedžiau. Policijoje atsidarė sąskaitos savininko bylą - buvo tikri duomenys / namų adresas ir t.t - telefono nekėlė, bet susiradus motiną - pakėlė ji. Pasakius, kad suma yra virš 130e ir gresia BK už sukčiavimą prasidėjo ten jai panika, bet galiausiai per 30 minučių gražino pinigus ir tikino, kad jos vaikas nieko nežino. Paklausus tyrėjos kas toliau - tyrėja atsakė, kad tyngi užvedinėti bylą ir maždaug - gražino, ko dar nori.
  Kita diena - ta pati istorija, kita mašina, kitas numeris, tas pats vyras atsiliepė, bet jau sąskaitą nurodė kažkokios merginos. Informavau tą pačią tyrėja policijoje - sako ne mano reikalas, jeigu žmonės pasigauna. Man kažkaip juokingai atrodė, nes kas ten yra susekti numerio vietovę tokiais laikais plius kai pašnekovas atsiliepia ir bendrauja. 
  Bandžiau susisiekti su mergina, tiek su vaikinu, kurių sąskaitas nurodė, bet nepavyko tai taip ir neišsiaiškinau iki galo ar jie už procentą nugrynina pinigus (policijoje mačiau, kad jis bedarbis, neteistas ir darbo biržoje stovi tai gal tokiu būdu pabandė užsidirbti t.y nugryninant), ar kažkas jų sąskaitomis naudojasi, ar čia bus ta istorija, kai turi duomenis ir nieko nežinant perveda pinigus, o po kelių dienų skambinėja jiems ir grasina, kad pervestų kitur, nes 'netyčia' jiems pravedė.
  Šiek tiek panagrinėjus (el paštus, nuotraukas, numerius bei skelbimų tekstus, nes kartojosi) - per dieną bent 3-4 tokie skelbimai atsiranda to pačio žmogaus. Mašinų kainos nėra ten įtartinai žemos, jeigu rinkos vertė ten 30 tūkstančių tai mašiną įkelia už maždaug 28. Bandant ieškoti mašinų palei nuotraukas - jų nėra t.y nėra kopijuotos iš kitų skelbimų / interneto. CarVertical taip pat atitinka duomenis t.y mašinos būna parduotos kelios dienos prieš įkeliant skelbimą, šiuo atveju, Belgijoje būtent visi šitie duomenys man kaip ir nekėlė jokių 'signalų', kad čia sukčiai. Skelbimai užpirkti su žvaigždutėmis ir t.t, reiškia, kad jie (sakau jie, nes, manau, kad čia organizuota grupė) kasdien bent po 150e+- išleidžia ant skelbimų. Sunku net pagalvoti kiek žmonių apgauna, jei gali taip leisti pinigus. Vis dar keista, kad niekas manęs neprašė nieko ir pats pasisiūliau - įdomu, kada būtų paprašę - tą pačią dieną ar kada / kaip. Dar sunkiau pagalvoti kiek nukentėjusių nesikreipia, neturi tokių pažįstamų, kad per valandą laiką sugaudytum pas ką tavo pinigai įkrito.
 6. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo skurdzius Importas iš Kinijos (Alibaba)   
  Tai vat mano ir kovojimas, pats išvykau i Kiniją :D o šiaip kovojimas paprastas, daug darbo šnekant, ieškant informacijos rasti patikimus tarpininkus, agentus ir panašiai. Nes dažniausiai tos klaidos yra ne tik kad neapsižiūrėjo ar suklydo. Dažniausia klaida, tai kai informacija eina per 3 tarpininkus iki sandėlio, o dar sandėlyje per 5 darbuotojus, paskutinis atsakingas asmuo tiesiog negauna info arba gauna bloga, nes kažkuriai grandinės daliai buvo dzin. O jiems dažnai dzin, jie yra labai dideli tinginiai, ir jei gali kažką padaryti lengviau būtinai padarys. Nes realiai rūpi tik savininkams ir didiesiems vadovams ta kokybė. O eilinis darbuotojas nori kuo greičiau ir lengviau viską padaryti. Kokybiški darbuotojai kainuoja, tada ir kaina nebetokia konkurencinga. Jei kaina geriausia, kenčia ne tik prekės kokybė, bet ir visų paslaugų kokybė: supakavimas, pakrovimas, patikrinimas priežiūra.
  Kovojimas paprastas, ieškok nepriklausomų tikrintojų, naudok skirtingas įmonęs, nesinaudok įmonę kurią pervežimui rekomenduoja pardavėjas, nes tiesiog jie jau susitarę dirba kartu, ir papildomai netikrina, naudosi atskirą įmonę, ji paimdama patikrins ką gauna, turėsi papildomą saugiklį. Visada kaip minėjo daryk spaudimą. Tą jau tikrai pastebėjau ir gyvai ir laiškais kol 10 kart nepklausi tol nemastydamas atsako, po 10-20 karto klausiant atsakymas pasikeičia, nes jau sumasto tikrai pažiūrėti
 7. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo simanonisz kas nori i Amerika?   
  Tai faktas, kad suras, nebūtų durnelių tokios aferos nebūtų, niekas nekurtų ir neinvestuotų į tokias aferas jei nebūtų iš to naudos, o jei yra naudos reiškia yra pilna tokių kurie pasimaus ir sutiks, ir dar jei bandysi paprotinti tai išvadins dur-neliu kuris nieko nesupranta ir yra siaurų pažiūrų. Tokia realybė.
  Pasiklausius patiko ta dalis kaip atsirenka tikslinę rinką"paskiepytieji ir netikintys pandemija ir virusu netinka" ir iškart aiški tikslinė rinka
 8. Patinka
  Sypsnius sureagavo į submaryn John McAfee R.I.P.   
  Galbūt iš verslo pusės jis ir buvo genijus, bet atsižvelgti tik į jo pasiekimus ir laikyti jį geru žmogumi – gan naivu. Manau, kad jei šiek tiek pasidomėtum apie jo asmeninį gyvenimą po "Mcafee" antivirusinės pardavimo, pažvelgtum į jį kaip į asmenybę ir iš kitos pusės. Po antivirusinės pardavimo Mcafee investavo į nekilnojamą turtą, tačiau liko nieko nepešęs, užsiiminėjo ultralengvųjų orlaivių gamybą, kurių bandymo metu žuvo orlaivio pilotas ir jo sūnėnas, o gyvenimas Belize tai primena veiksmo filmą: narkotikų gamybą ir brukimas internetinėje erdvėje, bendradarbiavimas su vietinėmis gaujomis, vietinės policijos papirkinėjimas, prostitucija ir t.t., o ką jau kalbėti apie jo asmeninius fetišus, savadarbių narkotikų "vartojimo būdus" bei banginio istoriją... Visa ši informacija atvira, pagrįsta parodymais, nuotraukomis iš gaujos vadeivų, buvusių Mcafee prostitučių. Kalbant apie jo dalyvavimą kriptovaliutų erdvėje, žmogus tikrai nusimanė šiuose dalykuose, bet negalima paneigti fakto, kad užsiiminėjo dabar labai madingomis kriptovaliutų "pump and dump" schemomis, kai žmonės su dideliu sekėjų skaičiumi ragina pirkti nieko vertas kriptovaliutas ir išpučia jų kainas, o tada tokie žmonės kaip Mcafee parduoda savo išpopuliarintą kriptovaliutą aukščiausia kainą, kuri po didelių ir greitų pardavimų kiekio greit nukrenta. Galiausiai – Mcafee mirtis. Mcafee jau seniai buvo žinomas kaip mėgstantis "trolinti" internete ir buvo minėjęs twitteryje, cituoju, kad „jei mirsiu kalėjimę ir tai bus traktuojama kaip savižudybė – iš tikrųjų su manimi buvo susidorota kaip ir su Epsteinu". Mano asmeninė nuomonė – Mcafee tiesiog norėjo palikti pasaulį "grandioziniu" būdu, kadangi tai įvyko būtent prieš jo ekstradicija į JAV,  kur velniai žino į kokia skylė būtų įkištas. Pasikartosiu, neneigiu jo genialumo, tačiau žmogus tikrai nebuvo šventasis ir tikrai ne „ponas" . P.S. visa ši informacija atvira, ir jei yra poreikis, galėsiu numesti linkus.
 9. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo iPauL Apgavo ant 2000 eurų, investavimas į verslą   
  Patarimai, jei yra vekselis ir suėjo laikas kuo greičiau kreipkis į antstolį, nelauk nei vienos dienos ilgiau ir net neklausyk jo. Nes spėju jis su šita iėja gali būti ne tik tavę apgavęs, o su antstoliais esmė tokia, kad kas pirmas kreipėsi to pirmenybė. Taigi jeigu kreipsis 5 žmonės po 2k ir tu būsi paskutinis, tai ir atgausi paskutinis jei išis atgausi ir manau supranti pats, atstoliui iš jo ištraukti 2k yra lengviau nei 10k.
  Tavo veiksmų planas, kreiptis į antstolį kuo greičiau. Antstolio iškart reikalauti ataskaitos kiek yra oficialiai prasiskolinęs ir kiek bylų iškelta ir kokia suma kybo. SUsidarysi vaizdą kiek realu atgauti ir kada. Antsotlio reikalauti išieškoti iš sutuoktinio jei tokį turi.
  Jeigu dar vekselio laikas nesuėjęs, skelbti kuo daugiau info internete, kad mažiau žmonių pasimautų ir patikėtų juo. Nes jeigu tavo vekselis sueina tik po 1-3 ar daugiau metų tu negali nieko šiuo metu teisiškai daryti, bet jei jis prisiskolins dar daugiau ant trumpesnio laiko, tavo eilė tik tols ir šansas atgauti pinigus mažės.
  O šiaip dėl kitų smulkmenų tai kreipiesi į anstolį su vekseliu ir klausinėji visko ir gausi tikslius atsakymus
 10. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo DexHaer EORI kodas   
  Mano patirtis su šita kontora yra labai tragiška, daug siuntų teko per juos išmuitinti ir visada problemos, visada email negauna, neperskaito skanuotų dokumentų, į jų sąskaitas ir pavedimai iš LT bankų eina po savaite, visada tik problemos
 11. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo iPauL Apgavo ant 2000 eurų, investavimas į verslą   
  Patarimai, jei yra vekselis ir suėjo laikas kuo greičiau kreipkis į antstolį, nelauk nei vienos dienos ilgiau ir net neklausyk jo. Nes spėju jis su šita iėja gali būti ne tik tavę apgavęs, o su antstoliais esmė tokia, kad kas pirmas kreipėsi to pirmenybė. Taigi jeigu kreipsis 5 žmonės po 2k ir tu būsi paskutinis, tai ir atgausi paskutinis jei išis atgausi ir manau supranti pats, atstoliui iš jo ištraukti 2k yra lengviau nei 10k.
  Tavo veiksmų planas, kreiptis į antstolį kuo greičiau. Antstolio iškart reikalauti ataskaitos kiek yra oficialiai prasiskolinęs ir kiek bylų iškelta ir kokia suma kybo. SUsidarysi vaizdą kiek realu atgauti ir kada. Antsotlio reikalauti išieškoti iš sutuoktinio jei tokį turi.
  Jeigu dar vekselio laikas nesuėjęs, skelbti kuo daugiau info internete, kad mažiau žmonių pasimautų ir patikėtų juo. Nes jeigu tavo vekselis sueina tik po 1-3 ar daugiau metų tu negali nieko šiuo metu teisiškai daryti, bet jei jis prisiskolins dar daugiau ant trumpesnio laiko, tavo eilė tik tols ir šansas atgauti pinigus mažės.
  O šiaip dėl kitų smulkmenų tai kreipiesi į anstolį su vekseliu ir klausinėji visko ir gausi tikslius atsakymus
 12. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo iPauL Apgavo ant 2000 eurų, investavimas į verslą   
  Patarimai, jei yra vekselis ir suėjo laikas kuo greičiau kreipkis į antstolį, nelauk nei vienos dienos ilgiau ir net neklausyk jo. Nes spėju jis su šita iėja gali būti ne tik tavę apgavęs, o su antstoliais esmė tokia, kad kas pirmas kreipėsi to pirmenybė. Taigi jeigu kreipsis 5 žmonės po 2k ir tu būsi paskutinis, tai ir atgausi paskutinis jei išis atgausi ir manau supranti pats, atstoliui iš jo ištraukti 2k yra lengviau nei 10k.
  Tavo veiksmų planas, kreiptis į antstolį kuo greičiau. Antstolio iškart reikalauti ataskaitos kiek yra oficialiai prasiskolinęs ir kiek bylų iškelta ir kokia suma kybo. SUsidarysi vaizdą kiek realu atgauti ir kada. Antsotlio reikalauti išieškoti iš sutuoktinio jei tokį turi.
  Jeigu dar vekselio laikas nesuėjęs, skelbti kuo daugiau info internete, kad mažiau žmonių pasimautų ir patikėtų juo. Nes jeigu tavo vekselis sueina tik po 1-3 ar daugiau metų tu negali nieko šiuo metu teisiškai daryti, bet jei jis prisiskolins dar daugiau ant trumpesnio laiko, tavo eilė tik tols ir šansas atgauti pinigus mažės.
  O šiaip dėl kitų smulkmenų tai kreipiesi į anstolį su vekseliu ir klausinėji visko ir gausi tikslius atsakymus
 13. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo iPauL Apgavo ant 2000 eurų, investavimas į verslą   
  Patarimai, jei yra vekselis ir suėjo laikas kuo greičiau kreipkis į antstolį, nelauk nei vienos dienos ilgiau ir net neklausyk jo. Nes spėju jis su šita iėja gali būti ne tik tavę apgavęs, o su antstoliais esmė tokia, kad kas pirmas kreipėsi to pirmenybė. Taigi jeigu kreipsis 5 žmonės po 2k ir tu būsi paskutinis, tai ir atgausi paskutinis jei išis atgausi ir manau supranti pats, atstoliui iš jo ištraukti 2k yra lengviau nei 10k.
  Tavo veiksmų planas, kreiptis į antstolį kuo greičiau. Antstolio iškart reikalauti ataskaitos kiek yra oficialiai prasiskolinęs ir kiek bylų iškelta ir kokia suma kybo. SUsidarysi vaizdą kiek realu atgauti ir kada. Antsotlio reikalauti išieškoti iš sutuoktinio jei tokį turi.
  Jeigu dar vekselio laikas nesuėjęs, skelbti kuo daugiau info internete, kad mažiau žmonių pasimautų ir patikėtų juo. Nes jeigu tavo vekselis sueina tik po 1-3 ar daugiau metų tu negali nieko šiuo metu teisiškai daryti, bet jei jis prisiskolins dar daugiau ant trumpesnio laiko, tavo eilė tik tols ir šansas atgauti pinigus mažės.
  O šiaip dėl kitų smulkmenų tai kreipiesi į anstolį su vekseliu ir klausinėji visko ir gausi tikslius atsakymus
 14. Patinka
  Sypsnius sureagavo į ello Bootstrap 5 menu overlap problema   
  position sticky naudok, kad neperliptu, bet fixed-top klase prideda elementor position fixed
 15. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo floridaplungej Fake Atsiliepimai   
  Čia ir problema, bent Lietuvoje labai opi, kad verslas verkia, jog nėra klientų nėra kaip uždarbio, mirštam neišgyvenam, bet jeigu kreipiesi kaip klientas tai tave pasiunčia toli ir negražiai. Esu labai daug dirbęs su smulkiomis įmonėmis, prekybininkais, iš klientų aptarnavimo reklamos pusės ir labai daug jų verkia, kad nėra klientų reklama neapsimoka, neatsiperka plėtra stabdoma. O kai ieškai problemos tai gauni atsakymus panašiai taip: "probleminių klientų nenorim, nestandartinių klientų nenorim, klausinėjančių klientų nenorim". Tai panašu kad jie tiesiog nenori dirbti o po to skundžiasi, kad nėra klientų ir Lietuvos rinka yra per maža, konkurencija per didelė ir panašiai. Nors tikrai yra įmonių kurios LT rinkoje plečiasi ir nemato problemų.
 16. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo ubeR Kaip pateikti teisingą reklamos kainą užsakovui?   
  Panašiai, šiaip siūlyčiau atsižvelgti į dabar gaunamas pajamas, jeigu pajamos yra augančios atsižvelk ir į tai, kad jeigu darai tarkim metų sutartį už kainą, tai atsižvelk kad po metų iš dabartinės reklamos gali uždirbti žymiai daugiau. Plius pasidomėk kiek kainuoja reklamos kitur panašaus srauto ir tipo puslapiuose, tai irgi padės suprasti rėžius.
 17. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo moneyman Kas darosi su pasauliu, link ko einame   
  2020 buvo baisūs dėl COVID ir visi apie tai šneka, bet kiek girdžiu tai čia dar labai daug kas lieka mažiau pastebėta dėl COVID. Įvykiai kaip:
  Įvykiai Hongkonge, Kinijos ir Taivano problema, Kinija ir Indija susirėmimai ties siena, Šiaurės korėja iš bado miršta, Ukraina, Baltarusijos sukilimai, dabar jau ir RUsijos sukilimai, Irakas/Iranas, palestinos ir Izraelio problemos, Afrikoje nepamneu kurioje valstybėje ten ir praeitų metų gale vidinis karas įvyko. Pietų Amerikoje Venesuela tragiškai atrodo, Brazilijoje mitingai prieš Bosonaro, AMerikoje apkaltos mitingai, riaušės kapitolijuje, Brexitas su savo nesamonėmis, Italijoje griuvanti valdžia, prancūzijoje problemos, Lenkijoje mitingai dėl moters teisių, Estijoje vyriausybė griuvo, Nyderlandai dabar jau protestai dėl COVID degančios gatvės. Kiekvieną dieną vien sukrėtimai įvairiose šalyse, o kiek dar aš nepaminėjau visko.
  Ko pastebėjau sumažėjo, tai teroristinių išpolių, arba mažiau apie juos šneka, aišku buvo vietų kur girdėjau ir aš, kad ten susiprogdino ar sušaudė kažką bet nebuvo nieko tokio didelio kaip rugsėjo 11, ar panašiai.
  Ar tikrai pasaulis kraustosi iš proto, ar tik dabartinė media viską taip greitai pateikia ir išpučia? Nes tikrai atrodo, kad žmonės kraustosi iš proto truputį.
  Aišku tie valdžios griuvimai tai susije su tuo, kad įvairūs nepriklausomi žurnalistikos veikėjai ištraukia daugiau info, kas anksčiau buvo nežinoma ir dėl to, daug politikų pasitraukia ir valdžių griūna.
  Bet aš vis dažniau pradedu mastyti, kad mano močiutė su vienu pasakymu buvo teisi, "kad jums tie visi gėjai ir kitos problemos tiek svarbios nes jūs tikrų problemų kaip karas (pasaulinis karas) neamatėt ir per gerai gyvenat. Neturit savo problemų ir per daug keliat kitų problemas." Pradedu mastyto, kad labai daug tiesos tame
 18. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo AGhost Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Aš atimenu, kaip Kernius atrašė į mano klausimą, kad šitas forumas yra privatus projektas ir sąvininkas daro ką nori. Aš tą suprantu, bet forumas be vartotojų yra niekas. Ir manau naujas sąvininkas pagal tai kas buvo skelbiama sumokėjo ne keletą šimtų eurų už forumą ir manau yra suinteresuotas jo gyvumu ir aktyvumu.
  Tai man tik kyla klausimas, kodėl yra tik diskutuojama po pakeitimų su nariais? kodėl nedaromi klausimai prieš, kodėl nadaromi balsavimai, ir tada atsižvelgiant į balsų pasiskirstymą darant pakeitimus, kodėl neduodama vartotojams testuoti pakeitimus? Ir taip pasilengvinti sau darbą, gauti nemokamo feedback ir užtikrinti tvaresnį forumo tobulinimą?
  Susidaro toks jausmas, kad daromi pakeitimai, kad tik daryti kažką. 
  P.S. aš dar nemačiau jokių didelių problemų, man ekranas nemirguliuoja, spalvos neatrodo tragiškos. Bet taip pat nematau nieko geresnio, nieko patrauklesnio. 
 19. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo heAt0n Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Bet tai forumo turgaus esmė ir buvo, kad matai nario statistiką kiek ilgai čia esantis narys, kiek atsilėpimų, kokie atsilėpimai. Tai jei naujas marketplace nėra su tuo susietas, tai praranda daugiau nei puse privalumų nuo kitų puslapių, nes realiai patikimumas perkant ir parduodant čia man viršijo labai visus kitus market
 20. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo AGhost Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Aš atimenu, kaip Kernius atrašė į mano klausimą, kad šitas forumas yra privatus projektas ir sąvininkas daro ką nori. Aš tą suprantu, bet forumas be vartotojų yra niekas. Ir manau naujas sąvininkas pagal tai kas buvo skelbiama sumokėjo ne keletą šimtų eurų už forumą ir manau yra suinteresuotas jo gyvumu ir aktyvumu.
  Tai man tik kyla klausimas, kodėl yra tik diskutuojama po pakeitimų su nariais? kodėl nedaromi klausimai prieš, kodėl nadaromi balsavimai, ir tada atsižvelgiant į balsų pasiskirstymą darant pakeitimus, kodėl neduodama vartotojams testuoti pakeitimus? Ir taip pasilengvinti sau darbą, gauti nemokamo feedback ir užtikrinti tvaresnį forumo tobulinimą?
  Susidaro toks jausmas, kad daromi pakeitimai, kad tik daryti kažką. 
  P.S. aš dar nemačiau jokių didelių problemų, man ekranas nemirguliuoja, spalvos neatrodo tragiškos. Bet taip pat nematau nieko geresnio, nieko patrauklesnio. 
 21. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo AGhost Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Aš atimenu, kaip Kernius atrašė į mano klausimą, kad šitas forumas yra privatus projektas ir sąvininkas daro ką nori. Aš tą suprantu, bet forumas be vartotojų yra niekas. Ir manau naujas sąvininkas pagal tai kas buvo skelbiama sumokėjo ne keletą šimtų eurų už forumą ir manau yra suinteresuotas jo gyvumu ir aktyvumu.
  Tai man tik kyla klausimas, kodėl yra tik diskutuojama po pakeitimų su nariais? kodėl nedaromi klausimai prieš, kodėl nadaromi balsavimai, ir tada atsižvelgiant į balsų pasiskirstymą darant pakeitimus, kodėl neduodama vartotojams testuoti pakeitimus? Ir taip pasilengvinti sau darbą, gauti nemokamo feedback ir užtikrinti tvaresnį forumo tobulinimą?
  Susidaro toks jausmas, kad daromi pakeitimai, kad tik daryti kažką. 
  P.S. aš dar nemačiau jokių didelių problemų, man ekranas nemirguliuoja, spalvos neatrodo tragiškos. Bet taip pat nematau nieko geresnio, nieko patrauklesnio. 
 22. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo heAt0n Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Bet tai forumo turgaus esmė ir buvo, kad matai nario statistiką kiek ilgai čia esantis narys, kiek atsilėpimų, kokie atsilėpimai. Tai jei naujas marketplace nėra su tuo susietas, tai praranda daugiau nei puse privalumų nuo kitų puslapių, nes realiai patikimumas perkant ir parduodant čia man viršijo labai visus kitus market
 23. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo heAt0n Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Bet tai forumo turgaus esmė ir buvo, kad matai nario statistiką kiek ilgai čia esantis narys, kiek atsilėpimų, kokie atsilėpimai. Tai jei naujas marketplace nėra su tuo susietas, tai praranda daugiau nei puse privalumų nuo kitų puslapių, nes realiai patikimumas perkant ir parduodant čia man viršijo labai visus kitus market
 24. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo heAt0n Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Bet tai forumo turgaus esmė ir buvo, kad matai nario statistiką kiek ilgai čia esantis narys, kiek atsilėpimų, kokie atsilėpimai. Tai jei naujas marketplace nėra su tuo susietas, tai praranda daugiau nei puse privalumų nuo kitų puslapių, nes realiai patikimumas perkant ir parduodant čia man viršijo labai visus kitus market
 25. Patinka
  Sypsnius gavo reakciją nuo heAt0n Uždarbis.lt vasaros atnaujinimas   
  Bet tai forumo turgaus esmė ir buvo, kad matai nario statistiką kiek ilgai čia esantis narys, kiek atsilėpimų, kokie atsilėpimai. Tai jei naujas marketplace nėra su tuo susietas, tai praranda daugiau nei puse privalumų nuo kitų puslapių, nes realiai patikimumas perkant ir parduodant čia man viršijo labai visus kitus market
×
×
 • Sukurti naują...