Pereiti prie turinio

Grizle

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  413
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Grizle

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1995-12-28

Profilio informacija

 • Vardas
  Matas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

880 profilio peržiūrų
 1. Sveiki, Gal kas turite torrent.ai pakvietimą kurį galite padovanoti? Galėčiau tai pat iškeisti į linkomanijos pakvietimą.
 2. Sveiki, Jau ilgą laiką namie guli resiveris ir subwooferis Yamaha, dar turiu kolonėlę vieną pliką, be laido. Yra pultelis. Prisiruošiau šiandien, kad reik kažkur jį padėt, parduot, bet nelabai įsivaizduoju kiek už tokį galima prašyt. Gal kas daugiau nusimano, kokia kaina būtų ne per didelę, bet ir ne per maža. Ir ar geriau pardavinėt atskirai, ar viską kartu. Ačiū.
 3. Gal tuomet galit kažkas paaiškint kodėl vienur po kelis eurus, o kitur 90?
 4. Sveiki, Taip gavosi, kad nusipirkau laptopą su kitokia OS nei tikėjausi, tiksliau nėra windows. Gal galit patarti kokį optimaliausią variantą kaip įsigyti legalius windowsus (piratauti nenoriu) ? . Mačiau skyteche yra Windows 10 home - 90 eurų, bet galvoju gal kažkur pigiau būtų galima gaut.
 5. Muzikinis centras, CD, kasetės. Viskas lyg ir veikia kiek sugebėjau patikrint. Kaina - 50 Eur. Vilnius.
 6. Parduodamas elipsinis treniruoklis. Mažai naudotas, ilgokai stovi nenaudojamas. Visos funkcijos veikia (yra 12 programų), girgžda važiuojant, turbūt reiktų atsiardyt ir sutept kažkurioj vietoj, bet sportuot tai netrukdo. Skaičiuoja pulsą, numintą atstumą ir panašius dalykus. Žodžiu stovi nenaudojamas, todėl parduodamas pigiai. Kaina - 60 eurų. Miestas - Vilnius.
 7. Tikiu, kad kažkokia suma turėtų būti. Tai visgi institucija ir yra kažkokios išlaidos. Bet taip pat tikiu, kad ten kur žmogus prikiša rankas, pvz. prie Bažnyčios, ten gali būti paimta ir nesuprantamai daug ir vykti visokie kitokie nešvarūs dalykai. Bet netikiu, kad Bažnyčia gali sutrukdyti, žmonėms tikintiems Dievu susituokti dėl pinigų stygiaus ar dar kažkokio nepritekliaus. Jei Bažnyčia nepriima žmonių su stygiumi, reiškia ji nesuprato kuo pati tiki ir atstovauja ne Dievo o savo poreikius.
 8. Viskas priklauso nuo tavęs. Kiek esi sąmoningas. Religingumo ir dvasiškumo prasmė atsiranda tada, kai eini tuoktis tuomet, kai Dievas prieš kurį pasižadi tau yra gyvas ir tikras ir tu tiki kad Jis yra. Tada jau ne taip ir svarbu tie drabužiai, šventės dydis, svarbiausia, kad tai darai prieš Dievą, kuriuo iš tikrųjų tiki. Jei viskas remiasi į pinigus, fasadą, gražius drabužius ir dekoracijas, tuomet reiškia, kad žmonėm to ir reikia, jie kitaip nemato. Vestuvės jiems yra šventė skirta švęsti jų draugystę, be kažkokio Dievo ir dvasiškumo.
 9. Neradikalizuočiau taip visko. Viskas galiausiai atsiremia į tavo požiūrį ir pasaulio suvokimą. Jei, tiki, kad yra Dievas, santuoka bus labai vertinga ir reikalinga. Jei netiki, santuokai prasmę atrasti sunkiau, tačiau vistiek, žmonės tuokiasi, kad gautų tam tikras socialines garantijas, valstybėje juos laikytų šeima. Tačiau manau, kad yra tik vienas teisingas atsakymas, bet žmonės turi galimybę rinktis.
 10. Atsakant į tavo klausimą, manyčiau, kad sprendimas tuoktis bažnyčioj, ar ne , turėtų būti sąmoningas pasirinkimas. Labai mėgstu kai žmonės išlenda iš tradicijos ir kultūros primestų normų ir pradeda kelti klausimus, kodėl tai darau ir kam tai daryti. Mano manymu tai galiausiai atveda prie tiesos. Aš manyčiau verta tuoktis bažnyčioj tuomet, kai darai tai sąmoningai, supranti ką tai reiškia, kodėl ten esi. Nes darant tai vien tik iš kultūrinio postūmio, gaunasi savotiškas robotizmas, kai netiki niekuo kas ten sakoma, prisieki prieš Dievą, kurio nepripažįsti ir juo netiki. Manau, kad pirmiausia
 11. Sveiki, Atsirado poreikis sukurpti vieną nuotrauką, ruošiu dovaną ir reiktų kad kažkas sufotoshopintų draugės nuotrauką su jos megstamų filmų personažais, idėja būtų padaryt kažką panašaus į hario poterio filmų viršelių coverius. Kadangi pats nemoku naudotis, tai nežinau kur kreiptis, nereikia profesionalo, man svarbu, kad atrodytų neblogai ir šmaikščiai. Domina ir kiek tai kainuotų.
 12. Aisku, ačiū už atsakymus :)
 13. Tai nesijaudinu, tiesiog įdomu ar gali jie be priežasties zybčioti
×
×
 • Sukurti naują...