Pereiti prie turinio

Marcela

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  403
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Marcela sureagavo į MagicVision Ar šiuolaikinis jaunimas suvokia žinių ir išsilavinimo svarbą?   
  Ir kas iš to, kad Bilas taip pasakė? Nereikia visko priimti už pinigą. Bilas atsirado laiku ir vietoje - tai nereiškia, kad taip nutiks kiekvienam. Mokyklinės žinios praktiškai laiptai karjerai, įgytos žinios mokykloje atskiria žmonių srautus: kylančius laiptais ir besileidžiančius žemyn. Kaip, tu, sakai - "padės minimaliai", galbūt ir nesudaro didžiulio vaidmens asmenybės brandai, bet tai pamatas, o be pamatų nestovi joks namas.
 2. Patinka
  Marcela sureagavo į Fenix2010 Kur įstojote?   
  Natural and Cultural heritage management , University College of Northern Denmark :) labai gaila, bus savo draugus Lietuvoje palikti...bet toks jau gyvenimas
 3. Patinka
  Marcela gavo reakciją nuo Neformal~ Pokerio pasiūlymai.   
  HU pokerstarse sulost nenoretum? Geras pokerio pasiulymas :D
 4. Patinka
  Marcela sureagavo į ZerG Pokerio pasiūlymai.   
  "nes unibet trunka apie 5-6 valandas, kad kazka galetum laimeti" - laimejimo dydis/h priklauso nuo pasirinkto pokerio kambario.
   
  tu pats save supratai ??
   
  Be to azartiniai lošimai ne vaikams.
 5. Patinka
  Marcela sureagavo į KGBkid Gyvenimas Anglijoje (Pastebėjimai)   
  Perskaičiau visą temą. Nustebęs... Įžvelgiu problemą. Mūsų mąstymas iškreiptas, kurį iškreipė tikriausiai dar mokykloje mokydami, mokytojai pasakojantis kiek daug pasieksim kai baigsim universitetus, kolegijas, turėsim aukštojo mokslo diplomus. Gyvenimas yra gyvenimas, kuris bėga, o mes esame tas - kas esame dabar. Ne kas buvome anksčiau ir ne kas būsime, BET KAS ESAME. Dirbate fabrike - esate paprastas darbininkas, turite savo verslą - esate verslininkas. Dirbate statybose - valio jūs statybininkas. Kiekvienas valgo savo duona, t.y. tai ką mato ant stalo. (Perkeltine prasme šneku, kad kiekvienas gyvena savo gyvenimą). Atminkite kuo greičiau susitaikysite su tuo kas esate, tuo laimingesni būsit. Visi mes kalbam apie gerą gyvenimą, aukštus laipsnius ir siekius, bet visi juk nesulipsim ant Everesto k. viršūnės. Dauguma kalbėjo apie rutiną darbas - namai - namai - darbas ir buvot labai nusiminę tuo. O kur rutinos nėra? Ji visur yra: Lietuvoje, Meksikoje, UK, Amerikoje visur. Visur reikia dirbti. Fabrike, banke, policijos nuovodoje, ligoninėje, šachtuose - visur. Darbo diena yra 10 valandų, nesvarbu ką dirbi - pavargsta visi. Todėl siūlau mažiau vergti apie rutiną ale kuri čia taip nepalieka gyvenančių UK. Iš karto pasakau, kad skirta ne visiems, bet kai kurie dar iki dabar nesupranta, kad visos problemos ir kyla dėl jų. Vienas verkia, o mūsų niekas UK nemėgsta, t.y. britai konservatyvūs mūsų atžvilgiu, komentuoja ir šneka apie emigrantus už nugarų, o mes dirbam kaip arkliai 7 dienas per savaitę. Iš karto tokiems keliu klausimą: kas būtų jai britai į Lietuvą važiuotu dirbti? Tikriausiai ne už nugaros atsistoję rėkautumet: O tas ryžas, o tas storas eina i KFC, o tos bobos kokie papai ir t.t., bet su pagaliais trankyt mieli tautiečiai pradėtų, nes Lietuva juk lietuviams! Kiti burnoja sunkaus gyvenimo, sunkaus darbo, bet net nesusimąsto, kad kitaip ir būti negali, nes atvažiavo čia su apskritu 0 - nėra namų, draugų, giminių, pažinčių, anglų kalbos. Tai ko jus norit? Po mėnesio nusipirkti namą, susirasti draugų ir dar po mėnesio tapti anglais? Ir dar sakot, tai tikrai ne man. Aš taip negyvensiu, susikursiu geresnę ateitį. Turėčiau pasakyti, neskubėkite taip sakyti, nes vietoje to, kad darytumėte kažką rašote į forumą, pakabinę nosis kaip negerai UK. Atsiminkit vieną, kad atvažiavom čia, visada būsim emigrantai, kol gyvensim svetimoje šalyje, o jei norim gyventi turim prisitaikyti ir išmokti gyventi taip kaip čia gyvena žmonės, kuriems UK yra gimtoji žemė.
  Išmokit kalbą tam, kad suprastumėte kas vyksta aplinkui. Kad neliktų sienų bendraujant, padėkit, būkit mandagūs ir tolerantiški, nes kaip elgsitės jūs taip ir su jumis. Nešvaistykit pinigų veltui, nebūkit ta vartotojų masių auka - pirkti, pirkti. Pataupykit savo sunkiai ar lengvai uždirbtus pinigus ir investuokit juos į save, į mokslą, pasaulio bei kultūrų pažinimą, ir jai turit svajonių ar norit įsigyti bilietą į "geresnį gyvenimą", turit užsidirbti tai savo kailių, nes tik 1 iš kelių milijonų pasiseka, kuris nieko nedarydamas gyvena kaip žuvis vandenyje. Bet svarbiausia yra daryti, o ne diskutuoti, kaip šiais laikais madoje. Žmonės, darykit!
   
  Ir pabaigai norėčiau pasakyti dar kai ką: "Nesidairyk toli, nes viską rasi čia, lai kasdienybė tampa tavo šventykla."
   
  Visur yra ir gėrio ir blogio, egzistuoja pusiausvyrą pasaulyje, o kokią spalvą įžvelgiame labiau čia jau nuo mūsų pačių priklauso.
 6. Patinka
  Marcela gavo reakciją nuo ginte55 Tema ne į temą :)   
  Paatrinsiu cia visiem,jog mikas pratestu savo teorija sita!
 7. Patinka
  Marcela sureagavo į Grundul Tema ne į temą :)   
  Man atrodo Ekranas state pries save, o Airiai pries save :D
 8. Patinka
  Marcela sureagavo į mikas1982 Kas kuom uzsiemat ?   
  Ginklai, narkotikai, prostitucija :D
 9. Patinka
  Marcela sureagavo į Ziziukas Tema ne į temą :)   
  Nu tu žiūriu gerą nuojautą turi. Aš irgi manau, kad arba lygiosios bus arba kažkurie laimės.
 10. Patinka
  Marcela gavo reakciją nuo ginte55 Tema ne į temą :)   
  Paatrinsiu cia visiem,jog mikas pratestu savo teorija sita!
 11. Patinka
  Marcela sureagavo į DarekaZ Sportinis pokeris naujokams - nuo ko pradėti lošti pokerį?   
  Sportinis pokeris naujokams- Texas Holdem
   
  Tikriausiai jau kiekvienas girdėjote ką nors apie pokerį, galbūt norėjote pradėti lošti, bet taip ir neišdrįsote, nes nežinojote nuo ko pradėti. Tad, jei niekada nesate žaidęs pokerio ir norit išbandyti nieko neinvestuodamas, tai ši informacija kaip tik jums. Daugelis mano, kad jei pradėsi lošt iškart teks investuoti savo pinigus, juos pralošinėt besimokant lošt daugiau patyrusiems žaidėjams, bet taip tikrai nėra, aš jums išdėstysiu kaip pradėt mokytis lošt ir pasidaryti sau pradini kapitalą visiškai nuo nulio.
  Neginčijamai populiariausia pasaulyje pokerio rūšis yra vadinama Texas Hold’Em No Limit, kas supaprastintai išvertus reikštų Teksasas Be Limitų. Todėl daugiausiai pateiksiu informaciją būtent apie šią žaidimo rūšį.
   
  Pirmas žingsnis
  Texas Hold’em informacija
   
  Be abejo pradžiai reik susižinot bent šiek tiek informacijos apie pati žaidimą.
   
  Žaidėjai
  Prie vieno stalo gali žaisti iki 10 žaidėjų, dažniausiai stalai yra dviejų rūšių maksimumas 6 žaidėjai (ang.-shorthanded) arba iki 10 žaidėjų (ang.- full ring).
   
  Dalintojas
  Internetiniame Texas Hold’em pokeryje D mygtukas (ang.- dealer button) parodo, kuris žaidėjas tuo metu yra kortų dalintojas. Dalintojas keičiasi kiekvieną partiją pagal laikrodžio rodyklę.
   
  Pradiniai statymai
  Texas Hold’em yra žaidžiamas su dviem pradiniais statymais: mažasis statymas (ang.- small blind) ir didysis statymas (big blind). Šie statymai yra padedami dar prieš išdalinant kortas. Žaidėjas esantis dalintojui iš kairės padeda mažąjį pradinį statymą (small blind), o kitas pagal eilę žaidėjas padeda didįjį statymą (big blind).
   
  Dalinimas
  Kiekvienam žaidėjui yra išdalinama po 2 kortas (ang.- hole cards). Tada ant stalo atverčiamos 3 bendros kortos, (ang.- the flop). Tada bus atverčiama ketvirta bendra korta, (ang.- the turn). Galiausiai ant stalo atverčiama penktoji bendra korta, (ang.- the river) iš viso bus 5 atverstos kortos.
   
  Statymo tvarka
  Pirmasis statymų raundas vyksta įvertinus turimų gautų dviejų kortų stiprumą – kiekvienas žaidėjas turi tris pasirinkimus – 1. išmesti kortas ir partijoje nedalyvauti – (ang.- fold). 2. Padėti statymą, kuris yra lygus didžiajam statymui (ang.– call) 3. Didinti statymą 2 kartus ir daugiau (ang.– raise). Didįjį statymą padėjęs (big blind) žaidėjas dar turi variantą palikti statymą t.y. žaisti (ang.- check), arba kelti statymą (raise). Tada ant stalo atverčiamos 3 bendros kortos (the flop), prasideda antrasis statymų raundas.
  Pirmasis žaidėjas esantis dalintojui iš kairės gali statyti bet kokią sumą (ang.- bet) arba perduoti oponentui žodį nedidindamas banko (ang.- check), jeigu kuris nors zaidejas statyto bet kokią sumą, kiti einantis po jo gali statyti sumą (call), kelti (raise) arba išmesti kortas ir partijoje nedalyvauti (fold). Atlikus visiems statymus, bus atverčiama ketvirta bendra korta (the turn), vėl visi atlieka statymus- trečiasis statymų raundas. Galiausiai ant stalo atverčiama penktoji paskutinioji bendra korta, (the river). Atliekamas paskutinis statymų raundas.
   
  Kortų atvertimas (ang.- Showdown)
  Ant stalo atvertus visas 5 kortas visiems pabaigus statymus arba visiems jei visi perduodavo žodi oponentui, tikrindavo korta (check), vyksta žaidėjų kortų atvertimas (showdown), kad būtų nustatytas laimėtojas. Geriausia 5 kortų kombinacija laimi banką (ang.-pot). Apie kortų kombinacijas 2 žingsnyje.
   
  Video įtvirtinimas:

   
   
   
  Antras žingsnis
   
  Kortų kombinacijos:
  http://img32.imageshack.us/img32/5649/kortukombinacijos.jpg
   
   
  Daugiau informacijos apie kortų kombinacijas:
  Daugiau informacijos
   
   
  Video pamokeles:

   
   
   
  Trečias žingsnis
   
   
  Pagrindinės žaidžiančios kortos (ang.- Startings hands)
  Texas holdem svarbu žinoti su kuriomis kortomis reikia lošt, o kurias tiesiog numesti. Pagrindinės kortos tai yra dvi, tik tau priklausančios kortos, apie kurias oponentai nieko nežino. Pradinės kortos skirstomos į kelias rūšis. Poros (ang.- Pocket pair)- poros dalijamos į mažas (22, 33, 44, 55), vidutines (66, 77, 88, 99, 1010) ir dideles (JJ, QQ, KK, AA). 2. Sujungtos vienodos spalvos (ang.- suited)- tai yra tos pačios spalvos šalia viena kitos pagal dydį einančios kortos. Sujungtos spalvos būna didelės (AK, AQ) ir vidutinės (KQ, KJ, QJ, J10), mažosios sujungtos spalvos(109, 98, 87..).
  Sužinojus daugiau apie kortas jums reik išsiaiškinti apie lošiančias kortas, patarčiau atsiusti šiuos du dokumentus ir naudotis vos pradėjus lošt, su kuriomis kortomis ką daryti:
  Žaidžiančios kortos skirtos "Texas NL holdem" žaidimui (5-6 žaidejai)(shorthanded):
  ShortHanded
   
  Žaidžiančios kortos skirtos "Texas NL holdem" žaidimui (9-10 žaidejai)(full ring):
  Fullring
   
   
  Ketvirtas žingsnis
   
  Geras pokerio žaidėjas turi daug žinot, todėl kiekvienas norintis laimėt, turėtų domėtis pokerio naujienomis ir skaityti pokerio literatūrą. Čia pateiksiu šiek tiek informacijos, bet patariu perskaityti bent kelias knygas.
   
  Dabar teks paskaityt šiek tiek informacijos apie statymus:
  Informacija čia
   
  Apie poziciją:
  Informacija čia
   
   
  Video:

   
  Žaidimas po "Flop'o":
  Informacija čia
   
   
  Video:

   
  Ir apie taktikos pagrindus:
  Daugiau informacijos
   
  Video pamokėlės:
   
  Šiek tiek apie procentų skaičiavimus, kad bent susidarytumėt vaizdą:

   
  Dažniausios naujokų klaidos:

   
   
  Pokerio mokomoji literatūra, video, pamokos, programos:
   
  Nuorodos iš kur atsiųsti video
   
  Taip pat galite ieškoti:
   
  1) bestpokertorrents.com - yra cardrunners, stoxpoker mokylų video, daugelis programų;
  2) torrents.ru - yra cardrunners, stoxpoker mokylų video;
  3) 2+2 forumas didžiausias forumas anglų kalba, visi geriausi straipsniai 6max Texas NL žaidėjams.
  4) Linkomanija.net labai daug e-book, kurios geriausios naudokitės paieška :)
   
  Taip pat prieš pradedant lošt supraskite du dalykus, kad geriausia pokerio pamoka yra pralaimėjimas ir nėra nei vienos garantuotos pokerio taktikos!
  O norint laimėt svarbu: talentas, sėkmė, disciplina, varžovų tikslų ir motyvacijos suvokimas, protingas agresyvumas.
   
   
  Penktas žingsnis
   
  Pradžiai siūlyčiau pabandyti poker-academy išmoksite skaičiuoti procentus, suprasite su kuriomis kortomis reikia žaisti, kurias reikia išsimesti, žaisite su kompiuteriu. (Duoda nemokamai pabandyti kelias valndas, bet bestpokertorrents.com manau pagalbės)
   
  Taigi susidarius šiokį tokį įvaizdi apie pokerį galima kulniuoti lošt prieš tikrus žaidėjus, na tikrai nepatariu lošt iš netikrų pinigų (ang.- free money), nes ten visi žaidžia kaip nori, nes nesupranta kas per dalykas yra pokeris. Todėl siūlau pradžiai pasiimti po kelis ar keliasdešimt dolerių į pokerio kambarius ir pasipraktikuoti ant mažiausių statymų 0.01/0.02$ "No limit Texas holdem". Juos pasiimt visai nesunku, nes juos Jums gali duot visiškai nemokamai! Taip, nereikės investuoti savo pinigų, o jei pralošite nereikaluos atiduoti :)
   
  Todel registruojamės (mažiau reikalavimų):
   
  1) FreePokerCashBankroll - gausite 100$ į Full Tilt Poker;
  2) PartyPoker - duoda $50;
  3) Bankrollmob
  4) CASH4FREE - įvairios premijos.
   
  Čia pateikiu nuorodas benrovių kurios siūlo nemokamus pinigus, bet juos gausite tik įvygdę testus (patariu perskaityti jų pateikiamą medžiagą), taip pat kartais prašo atsiust dokumentus, kad patvirtintų jūsų tapatybę. (neišsigaskite, visos bendrovės rimtos, todėl Jūsų privatumas saugomas):
   
  1) PokerStrategy - pati geriausia bendrovė, premiją galima pasiimt vieną kartą, bet jei žaisite gerai siūlys ir daugiau, duoda net $50 nemokamai. Rinkitės geriausiai PokerStars;
  2) http://www.yourpokercash.com/addby/f7a58a - gaunat $20 iki $120 nemokamai į įvairius pokerio kambarius;
  3) http://www.pokerspace.com/?u=obser - įvairios premijos;
   
  Taigi ivygdę visus reikalavimus, padarę viską ko prašo iškart, turesite įvairiuose pokerio kambariuose daugiau nei 300$ pokerio žaidimui, be abejo išsiimti iškart negalėsite, reikės žaist pokerį, gauti tam tikra kieki taškų, tada galima bus galvot apie pinigų išgryninimą.
   
   
  Taip pat siulyčiau kiekvieną atradienį sulošti unibet tinkle freerollą skirtą tik lietuviams su 100 eurų priziniu fondu, taip pat rasite gerų freerollų kiekvieną dieną. Freeroll- tai nemokamas turnyras, kurio prizini fonda skiria pati bendrovė.:
   
  Daugiau infomacijos
   
   
  Bet jeigu pabodo nemokami bonusai, išmokot lošt pokerį, norit inešti savo pinigų i kokia nors bendrovę, tai siulyčiau pasirinkti šias bendroves:
   
  PokerStars didžiausia bendrovė, ypač daug žaidėjų, siūlo 100% pirmojo įnašo premiją (pvz. įnešę 50$ gausite dar 50$ nemokamai), taip pat daugybę freerollų
   
  FullTiltPoker viena iš didžiausių pokerio bendrovių siūlančių 100% pirmojo įnašo premiją(pvz. įnešę 50$ gausite dar 50$ nemokamai)
   
   
   
  Tobulejimui nėra ribų, todėl mokykitės, domėkitės. Sėkmės.
   
   
   
  Teksto autorius: DarekaZ
 12. Patinka
  Marcela sureagavo į MrDBVids Lietuvių k. VBE (2012)   
  Man vienam vidurius susuko? :D
 13. Patinka
  Marcela sureagavo į Mariius Lietuvių k. VBE (2012)   
  Patrolino tave tos struktūros...
 14. Patinka
  Marcela sureagavo į madafukeris Lietuvių k. VBE (2012)   
  visus metus suda maliau ziuresim kiek is bendro isprusimo isspausiu :D
 15. Patinka
  Marcela sureagavo į lukse Lietuvių kalbos VBE   
  11-12 klasių kūriniai argumentams 11-12-kūriniai.ppt
 16. Patinka
  Marcela sureagavo į slotas Anglų kalbos įskaita 2012   
  Nu ir nafik... Pora metų ruošiesi kalbėt apie diagramas ir panašius dalykus, o čia ateini ir šauna temą apie " intern day for preservation of ozone layer"....
 17. Patinka
  Marcela gavo reakciją nuo Meilutė Bažnyčia   
  Siaip Jonas Paulius II atsiprase uz visas ankciau baznycios padarytas klaidas ir nuodemes.Galima tiketi ar netiketi,tai kiekvieno asmeniskas apsisprendimas,tik paklauskyte saves pries vadindami siuolaikine baznycia brudu ar nesamone,ka blogo baznycia skiepija zmonems dabar?Zudyti,prievartauti,meluoti ir pns?Nes turbut nei vienas is tu zmoniu kur dabar matome naujienu skiltyse "Nusiklatimai ir krimanalai" nekarto nebuvo baznycioje.
 18. Patinka
  Marcela sureagavo į viewty Dainų rekomendacijos   
  http://www.youtube.com/watch?v=DuA6ZCOesbY

 19. Patinka
  Marcela sureagavo į epsaitas Dainų rekomendacijos   
  http://www.youtube.com/watch?v=iBWmEJiKXiI
 20. Patinka
  Marcela sureagavo į ticiukas Kaip priaugt svorio ?   
  Labas gal ir durnas klausimas, bet kaip priaugt svorio ? Norečiau asmeniškai priaugt kokius 10 kilogramu nes dabar kaip yra 72 kg tai tiktais tiek ir yra jau kokius 2 metus,. Būtų gerai kad sverčiau kažkur tai 82kg, o paskiau bus matyt kaip atrodau. Žinau, kad reikia kažkokia dieta susidaryt sportuojant, bet bėda tame, kad aš nežinau kaip todėl ir klausiu amžius 19 metu, 0gis 184 svoris 72kg...
 21. Patinka
  Marcela sureagavo į Mr. Tomas Dainų rekomendacijos   
  http://www.youtube.com/watch?v=7VjtCyjN6MA
   
  http://www.youtube.com/watch?v=Rx4juaUG9HU
 22. Patinka
  Marcela sureagavo į dziu-mAn-dzy Dainų rekomendacijos   
 23. Patinka
  Marcela sureagavo į Arvydas Dainų rekomendacijos   
  Кого хочешь лайкай :D

 24. Patinka
  Marcela sureagavo į Akatsaki Dainų rekomendacijos   
 25. Patinka
  Marcela gavo reakciją nuo Arvydas Dainų rekomendacijos   
  http://www.youtube.com/watch?v=prCV3gXaiKY
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.