Pereiti prie turinio

duobe

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  284
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  88.9%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo nikasjohnsonas VCC PAYPAL   
  nu nesiulyk savo pigiu sudinu vcc niekas cia ju nepirks.
   
   
   
  pasiulykit daugiau kas, kur maziau naudojami, ne toki populiarus bin butu, pirkciau pastoviai
 2. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo Bomberis Payoneer MasterCard kortelė + JAV Banko sąskaita +25$ Nemokamai!   
  trink ta ref nuoroda
 3. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo marcinbrynda Už kiek pigiausiai esate nuskridę kurnors?   
  Budapest uz 80ct ^_^
 4. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo vycius2003 telefonas iki 1k lt   
  http://www.ebay.co.uk/itm/1-7GHz-QUad-core-FUJITSU-F-02E-ARROWS-X-16Mpix-docomo-UNLOCKED-Smartphone-White-/290955691438?pt=Cell_Phones&hash=item43be4f85ae
   
   
   
  geriausias variantas
 5. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo l777 Pardavimas eBay   
  http://feedback.ebay.com/ws/BayISAPI.dll?FeedbackOption2
 6. Patinka
  duobe sureagavo į dziu-mAn-dzy Anglų VBE 2013   
  Dar tau klausimu kyla? Jeigu vietoj mama parasiau tetis klaida bus?
 7. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo marcinbrynda Už kiek pigiausiai esate nuskridę kurnors?   
  Budapest uz 80ct ^_^
 8. Patinka
  duobe gavo reakciją nuo marcinbrynda Už kiek pigiausiai esate nuskridę kurnors?   
  Budapest uz 80ct ^_^
 9. Patinka
  duobe sureagavo į Kernius Verslo studijos: kokią specialybę pasirinkti?   
  Užimti 599-tąją vietą yra visiškai niekas. Atsidarius tuos reitingus šalia VU gali matyti prasčiausius UK universitetus, į kuriuos jokie protingi žmonės nestoja. Vienintelis dalykas kuo galima pasidžiaugti - kad VU apskritai į tuos reitingus buvo įtrauktas.
   
  Gerai išlaikęs valstybinius Lietuvoje, gali laisvai įstoti į universitetus iš pirmojo šimtuko. Daugybė lietuvių (tarp kurių ir Rimas aka T-mix) studijuoja Edinburgo universitete, kuris užima 22 vietą pasaulyje.
   
  Tai vienintelė su vadyba susijusi specialybė, kurią rekomenduočiau. Kai buvome abiturientai, apie ją užsiminiau Omui ir dabar jis jau turėtų būti verslo informatikos trečiakursis VU Kauno humanitariniame fakultete. Tiesa, prieš kelis metus šios specialybės programa atsirado ir Vilniuje - ją (jei neklystu) MRU nusipirko iš VU. Tuomet stoti į pirmus metus renkamą kursą pabijojau, bet iš ne vieno dabar ją studijuojančio draugo girdėjau daug puikių atsiliepimų. Verslo informatika - tai 50% informatika, 50% verslas ir gauni informatikos bakalaurą - kas yra nuostabu, nes jis tikrai vertingesnis už vadybos (vien dėl turinčių žmonių skaičiaus). Apie MRU verslo informatikos studijas galima paskaityti vieno studento bloge ir yra didžiulė tema šiame forume.
 10. Patinka
  duobe sureagavo į Kernius Verslo studijos: kokią specialybę pasirinkti?   
  Ne vienas ekonomikos profesorius sako, jog vadyba nėra mokslas ir neturėtų būti dėstoma universitete, - greičiau tai asmeniniai žmogaus sugebėjimai.
   
  Jei vis dėlto nori studijuoti vadybą / verslą / ekonomiką Lietuvoje, vienintelė vieta, kurią tikrai verta rinktis, yra ISM - priešingai nei dauguma universitetų, jie turi viską, kas naujausia, siūlo galimybę rinktis paskaitas anglų kalba ir išgirsti dėstytojus, atvykstančius iš užsienio. Iš draugų pasakojimų girdėjau apie viešojo kalbėjimo paskaitas, kuriuose tu esi filmuojamas ir vėliau analizuojamas, atkreipiant dėmesį ne tik į turinį, bet ir į laikyseną (pavyzdžiui, dėjimas rankų ant galvos gali sumažinti balą) - tai yra tai, kas tau realiai gali praversti ateityje.
   
  Jokiu būdu nestok į Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą, nes taip tik prarasi brangius metus (sakau iš asmeninės patirties jį metęs ir bevertes vadybos (vadybos informacinių sistemų) studijas iškeitęs į informatiką): visa medžiaga yra pasenusi, mokaisi apie tai, kas buvo prieš 20-30 metų; per paskaitas sprendi kolūkio laikų uždavinius ("pašarų kiekis sandėlyje"); dėstytojų amžiaus vidurkis maždaug 60 metų (kai kurie skaito paskaitas nuo 1965-jų - nuo tada, kai asmeninis kompiuteris dar nebuvo išrastas); dalis vadovėlių 1970-1975 metų leidimo - juose trūksta daugybės puslapių, jų neužtenka visiems ir negali niekur įsigyti, nes per 40 metų jų niekas neperleido (turbūt todėl, jog atsirado geresnių). Taip atrodo didžiausio šalies universiteto didžiausias fakultetas, į kurio studijų programas (ekonomikos, vadybos) nori patekti daugiausia abiturientų Lietuvoje.
 11. Patinka
  duobe sureagavo į WeXaS Verslo studijos: kokią specialybę pasirinkti?   
  As baigiau vadyba SU.
  Negaliu pasakyti, kad nieko nedave, dave kaip tik labai daug. Tik zinoma kiekvienas sugeba tai ivertinti savaip.
  Seip nevertetu lyginti vadybos paskaitos kitu specialybiu programuose ir pacios vadybos specialybes, du skirtingi dalykai, nenorek peprasti vadybos per pusmeti, ir per valanda per savaite. Pirmam kurse taip pat bendros paskaitos, praplesti akirati, paskui nuo 3 kurso, jau mokoma sistemintos, konkretesnes informacijos.
  Pasakyk, palei save, kuri specialybe nera tik laiko gaisimas? (greiciausiai ivardinsi ta specialybe, kurios mokaisi pats)
  Ir paskutinis punktas: Ne kiekvienas yra sukurtas mokytis vadybos, taip pat informatikos, kalbu, pedagogikos ir tt.
  Tai sakyti, kad si specialybe yra tik laiko gaisimas - labai abstraktu.
 12. Patinka
  duobe sureagavo į asdf Nemokami laikraščiai   
  Todel, kad matau reitingus, zinau reitingus ir siaip mano darbas tokius dalykus zinoti..
  O beje yra minimalus skaiciai prieinami ir varguoliams :D :D :D :D Svarbiausias taip vadinamas pyragas - zip - 4 proc, Pukas - 7.8... Beveik dvigubai...
  http://www.tns.lt/lt/ziniasklaidos-tyrimai-radijo-auditorijos-tyrimas-duomenys-2010m-ruduo
  Na reitingai keliu menesiu senumo, taciau per tiek laiko pasikeisti reitingavimas desimtosioms dalims maksimum galejo, beto naujesniu nera ir uzsakovams butent sie reitingai pateikiami yra :)
  Cia aisku labai mazai parodyta (norint daug matyti, reikia pirkti), bet esme vistiek matosi, Pukas dvigubai didesne auditorija turi negu Zipfm, LRT pirmas radijas Lietuvoje..
  O kad su apple vaiksto darbuotojai... anglijoje indu plovejai su iphone 4 vaiksto ir ka? :D O respublikiniui radijuj tureti tik 4 procentus auditorijos yra mirtis... Stebek TAU (regionine Kauno stotis, TIK kaune grojanti) o turi visa procenta, zipas grojantis VISOJE LIETUVOJE, t.y pasiekiantis 6 kartus daugiau zmoniu turi tik 4 proc... :) Taigi logiska ir paprasta :) Nesakau, kad bloga radijo stotis, mano nuomone viena geresniu Lietuvoje (as vertinu siek tiek is kitos puses).
 13. Patinka
  duobe sureagavo į KasparasV Nemokami laikraščiai   
  Pinigai iš reklamos, vardo populiarinimas, žmogus žinodamas 15min paprastai užeina ir į ju puslapį kuriame yra dar daugiau reklamos. O dar užsakyta reklama straipsnio forma...
 14. Patinka
  duobe sureagavo į shown Partizaninis marketingas   
  Reklama, išryškinati problemą. :)
  Kas būtų, jeigu viskas būtų varoma bendzinu. ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=j0sCCJFkEbE&feature=player_embedded
 15. Patinka
  duobe sureagavo į SuomY777 mobivokas/auksovokas   
  Tikrai idiotiskas kainas siulo, nesuprantu kaip ten jie tuos 917 telefonu supirko....
 16. Patinka
  duobe sureagavo į Akatsaki mobivokas/auksovokas   
  Už tokias kainas kokias siulo už mano telefona, aš jį geriau sudaužyčiau, negu jiems atiduočiau. Apsurdiškas sumas siulo!
 17. Patinka
  duobe sureagavo į edgha Rodykite savo stalą ant kurio stovi jūsų kompiuteris   
  mano darbo vieta:)

 18. Patinka
×
×
 • Sukurti naują...