Pereiti prie turinio

Hustler

Sustabdyti pačių prašymu
 • Pranešimai

  897
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Hustler sureagavo į itlead Lietuvis Maskvoje - blogas apie gyvenimą Maskvoje   
  Man taip pat įdomu būtų paskaityti apie verslo subtilybes Maskvoj, kaip ten žiūri į europietiškas įmones tarkim ir t.t. Ir kažkas rašė, kad labai neišsiplėstum, tai nesutikčiau.. Kaip tik įdomu kuo išsamiau, plačiau, nes vis dėlto čia toks labiau pramoginis skaitalas būtų:) Kiek teko skaityti tavo postų šia tema, labai įdomiai viskas susiskaitė, tai blogas super būtų visai. Įdomu ir išsamesnė istorija kaip pats ten atsiradai, kaip sekėsi pirmaisiais metais, kaip prisitaikei, ar mokėjai rusų kalbą ar teko mokintis nuvykys ir t.t
 2. Patinka
  Hustler sureagavo į zuts Lietuvis Maskvoje - blogas apie gyvenimą Maskvoje   
  Būtų idomu išgirsti apie verslą Maskvoje. Ar paprastas žmogus gali jį pradėti ar visur reikalingas "stogas"? Ar visur klesti korupcija taip, kaip kad atrodo iš šalies?
 3. Patinka
  Hustler sureagavo į Pipirmete Lietuvis Maskvoje - blogas apie gyvenimą Maskvoje   
  Įdomu!
  Papasakok apie socialinę ir sveikatos apsaugą, jei pačiam įdomu apie tai rašyti. Apie ligonių kasos atitikmenį, keliones pas daktarus, įdomu ir motinystės/tėvystės atostogos, atleidimo išmokos, darbo sąlygos ... Tikrai būtų įdomu tamstos pasakojimus palyginti su Lietuva ir vakarų Europa. :)
 4. Patinka
  Hustler sureagavo į Tmaster Lietuvis Maskvoje - blogas apie gyvenimą Maskvoje   
  na jis manau nori pasirinkti idėjų, apie ką rašyti, kas aktualu, nes jis ten gyvendamas gali aprašyti beleką, bet rašydamas beleką nebūtinai būsi aktualus ir idomus skaitytojui
   
  temą seku, parašyk naują postą, kai paskelbsi blogą
 5. Patinka
  Hustler sureagavo į Arturas1985 Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 6. Patinka
  Hustler sureagavo į tuner Kebabinė   
  Iš manes keletas patarimų kaip pirkėjo. Netoli namų Vilniuje buvo tokia kebabinė, pagal aptarnavimą ir tom dienom maisto kokybę matydavosi kada savininkas dirba, gal pavaduodavo kai kažkas serga ir pan. Kartais ateidavau kai šeimininko nėra, beveik kiekvieną kart už prekystalio ant žemės vietoj pagalvės susisukus striukę guli darbuotoja, nepatenkintais dūsavimais, kad kažkas užėjo, keliasi ir nemaloniu tonu maždaug: ko reik?
   
  Kitose kebabinėse dažniausiai būna, kad pas merginas darbuotojas ateina vaikinai, draugai, tuomet jie atlieka nepatenkintų komentarų ir žvilgsnių "pareigą", kodėl kažką užsisakei ir trukdai man su merga bendraut, dažniausiai svečiuose pas tokias sėdi marozai, todėl nenustebčiau jei ir prispjaudytų į maistą kam nors :D
   
  Turint tokią įstaigą, reikia turėti omeny, kad darbuotojams, ypač už minimumą, yra nusispjaut ant tavo verslo ir ant klientų. Reikia daryti ne tik motyvaciją nuo parduotų skaičiaus, o stengtis pačiam būti kuo daugiau kiek įmanoma. Noriu pasakyti, kad jei pasamdysi pora merginų ar vaikinų už minimumą, o pats pasirodysi tik produktus atvežt, tai ilgai toks verslas neišsilaikys.
 7. Patinka
  Hustler sureagavo į iPauL Kada galima tikėtis Samsung Galaxy S10, S10e atpigimo?   
  Modeliai, kurie pasiseka ilgą laiką nekeičia kainos
 8. Patinka
  Hustler sureagavo į venom Kebabinė   
  Patarimas duoti bonuso nuo kiekvieno padaryto kebabo, pvz. +50 cnt., tada bus motyvacija daryti skanesnius, kad dažniau ateitų
 9. Patinka
  Hustler sureagavo į Erikas013 el. parduotuvė   
  Su tokiu mąstymu niekada ir nedirbsi sau, praktiškai visur yra konkurencija, o ar tapsi didesniu priklauso tik nuo tavęs ir nuo tavo sprendimų. Ankščiau gal pakakdavo padaryti bet kokį shopą ir jau pradeda eiti pardavimai, bet dabar ir kuo toliau, tai bus sudėtingiau.
 10. Patinka
  Hustler sureagavo į DavidH el. parduotuvė   
  Prastai suformuluotas klausimas, tokį nebent ekstrasensui gali pateikt. Niekas tau nepasakys vietos kur tu sukurtum paprastą e-parduotuvę ir įkėlęs 5 prekes pasidarytum tūkstantinį pelną.
  Tavo siūlomos prekės turi patenkinti kažkokį vartotojo poreikį geriau, nei tai konkurentai ir tai nebūtinai turi būti tikslus konkurentai, tai gali būti visai kitas prekes pardavinėjantys, bet tą pačią problemą sprendžiantys.
   
  Atlik rinkos tyrimą, apklausk žmones, įmones ir sužinok ar tavo prekė ar paslauga reikalinga. Jeigu reikalinga tęsk toliau.
   
  Sužinok kaip vartotojai norėtu gauti, apžiūrėti, pirkti tavo prekes ir t.t, daryk pakeitimus pagal tai kokį grįžtamąjį ryšį gausi.
   
  Kad žmonės pirktu nebūtinai iškart turi tavo prekė būt pigiausią, bet tai viena iš strategijų.
   
  Parašei, kad turi patirties, kontaktus ir t.t, tai kam klausi patarimų? Mes juk priėjimo prie tavo kontaktų neturim, nežinom situacijos ir sąlygų su tiekėjais.
   
  Jei mąstai, kad tik sukūrus parduotuvę pasipils pinigai, kaip iš gausybės rago, tai net nevark su tuo.
   
  Ir čia tik maža dalis to ką tu turėtum žinot. Internete yra straipsnių ar kursų verslo kūrimo ir vystymo temomis, bibliotekose yra knygų, o gal atsiras koks mentorius kuris apsiims žaist su tavim ir atsakys į visus tau kylančius klausimus.
   
  Mokykis ir mąstyk! Sėkmės tau.
 11. Patinka
  Hustler sureagavo į biz Pristatymo laikas, Klaidinanti reklama   
  Prie ko cia tai?
   
  Gal reikejo iki tos dienos kazko, o be tos reklamos butu pirkes kitur.
  Gal apskritai ta reklama suvliojo kazka.
   
  Prie ko cia "reikejo pirkti anksciau" jei kalbama apie melaginga reklama.
   
  Tokia "logika" galima ir daugiau nesamoniu sugalvot pateisinant kladinancias reklamas.
  Na ir aisku legendiniai "nereikejo palikti, butu nepavoge", "nereikejo sijono detis, nebhutu isprievartave" ir kiti perliukai.
 12. Patinka
  Hustler sureagavo į Kapitalyst Pristatymo laikas, Klaidinanti reklama   
  Šiaip sutikčiau, kad nereikia paskutinę minutę užsakinėti, bet kad praktiškai visos didžiosios el. parduotuvės didžiausius banerius buvo susikėlusios prieš šventes, kad užsakyk iki tada ir tada, ir pristatysime prekes iki Kalėdų. Ir dar pažymėdavo, kad GARANTUOJAME. Tad parduotuvių irgi niekas nevertė svaidytis tokiais lozungais. Būtų smagu, kad žmonės parašytų skundus vartotojų teisių apsaugos tarnybai.
 13. Patinka
  Hustler sureagavo į Stanley Pristatymo laikas, Klaidinanti reklama   
  Su el. parduotuvėm pastoviai taip. Rašo "atsiimk šiandien", užsakai, o prekę pas save į skyrių atsiveža po savaitės. Neseniai kompas sugedo, skyteche susirinkau kitą, dalis rinkausi brangesnes, bet kad būtų parašyta 1-2d.d., kad kuo greičiau gaut, nes kompas reikalingas darbui, galiausiai vos ne dvi savaites laukiau. Juokingiausia, kai varlėj norėjau pirkt, prie prekės buvo parašyta "atsiimk šiandien", atvažiuoju į vietą, o parduotuvė tą dieną nedirba :D
 14. Patinka
  Hustler sureagavo į nikoo Pristatymo laikas, Klaidinanti reklama   
  Tai mano situacija panasi, bet prie ko cia pats kaltas ? Ypac,kai as pirkau dar pigu.lt buvo paleidus laikroduka, kad tipo jei per val speji uzsakyti, bus pristatyta laiku. Tai kodel tada pateikiama klaidinanti reklama ?
 15. Patinka
  Hustler sureagavo į titasas Pristatymo laikas, Klaidinanti reklama   
  Man buvo su varle.lt, užsakiau gruodžio 17 ryte, buvo rašyta, kad garantuoja pristatymą iki Kalėdų. Būtent todėl ir užsisakiau pas juos, nes žadėjo, bet kurjeriui perdavė tik gruodžio 23, o kadangi 24, 25, 26 siuntų nevežė, tai pristatė jau tik po Kalėdų.. Kai skambinau, tai tepasakė, kad pats kaltas, nes turėjau žinot, kad dabar daug užsakymų. Iš kur ###### žinot, kad užsakius 17 diena (antradienis, ne koks penktadienis) man gali per tiek dienų nepristatyt, nors žada tai padaryt. Žiauriai tada sunervino :)) stengsiuos dabar aplenkt varle.lt
 16. Patinka
  Hustler sureagavo į diablom rx 580 pirkimas   
  Naudojama. Nieko ten blogo neatsitinka su jomis. Apskritai, rimtesni maineriai darė research'ą ir rinkosi patikimas ir ilgaamžes kortas. Mano manymu naudotas Sapphire Radeon gali ilgiau tarnauti nei neaiškaus gamintojo nauja.
 17. Patinka
  Hustler sureagavo į radvanas Mano patirtis su Vilniaus muitine 🛃 dėl grąžinamos siuntos, svarbi naujiena!   
  Kaip tik pries naujus metus buvau uzsisakes is JAV elektronines parduotuves elektroniniu komponentu, kuriu bendra suma nevirsijo 5EUR iskaitant siuntimus ir visa kita. Pries tai siusdavausi nebudavo, jokiu problemu. Taciau ne si karta. Parase man zinute numerio galas 867 tai gerb. Regina, kad mano siunta reikia muitinti, prase kontaktu. Nieko nesiunciau nu nes tikrai nesamone apsikraut nereikalingais dalykais, kai tavo pirkinys vos 5 eurus kainuoja. Tai kita ryta man ji jau skambina, as aisku pradejau aiskintis kas cia per nesamone preke vos 5 eurai o ismuitinimas 32eurai, nu visiskai nera logikos. Tai zodziu sakau nebereikia man tos prekes, siuskit atgal. Nu zodziu visiskas cirkas mano atveju.
 18. Patinka
  Hustler sureagavo į Giovanni Žygis nuo Kauno iki Baltijos jūros?   
  Neseniai pasibaigusi vasara kiekvienam įteikė vis kitokius prisiminimus. Kas pailsėjo, kas pakeliavo, o kas įgyvendino užsibrėžtą avantiūrą.
   
  Esame trys vaikinai iš Kauno: Rimvydas Ardickas, Dovydas Šaudys, Kastytis Valevičius nusprendėme šią vasarą paskirti žygiui iki Baltijos jūros.
   
  Keliavome dvyliką dienų. Pirmąją dieną 10 val. 04 min. vaikinai pajudėjome iš Kauno ir įveikėme 30 km. Vėliau per dieną vidutiniškai nueidavome apie 20 km. Jautėme, kad viską filmuoti ir tuo pačiu derintis su žygio sunkumais nėra taip paprasta.
   
  Įveikus 150 km. nusprendėme gerai pailsėti prie laužo šviesos, nes prieš akis dar laukė dviejų dienų kelionė iki Nidos, o jau buvo sunku eiti, skaudėjo ne tik kojas, bet nuvargo ir nugara tačiau nenorėjome pasiduoti.
   
  Keliavome iš Kauno iki Kačerginės, vėliau Zapyškio, Vilkijos, Veliuonos, Panemunės, Jurbarko, Šilutės, Ventės, nuo kurios keltų kėlėmės į Nidą, o iš ten į Klaipėdą ir galiausiai – Palangą.
   
  Pirmas naktis nakvojome palapinėse, Poto kelis kartus mus priėmė į namus, paprašius, ar galime pasistatyti palapinę kieme. Buvome labai nustebę žmonių gerumu Lietuvos apylinkėse.
   
  Kelionėje žinoma pasitaikė ir lietus, gero oro juk neužsakysi. Tokia avantiūra tikrai reikalauja ištvermės. Stengėmės kuo sandariau apsaugoti kuprines, kad nepatektų vanduo ir nesugadintų svarbios įrangos.
   
  Pasiekus kelionės tikslą, neslėpsiu, kad užplūdo keistas, tačiau nuostabus jausmas - Tai, kas kažkada buvo tik pasvajojimai prieš miegą, pagaliau buvo įgyvendinta!
   
  Tas jausmas pasiekus tikslą privertė mūsų galvas sprogti nuo to, kad pasiekus vieną tikslą, mes galime įgyvendinti kažką dar didesnio.
   
  Kviečiu pažiūrėti video :
 19. Patinka
  Hustler sureagavo į MartynasKu Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Aš metus laiko dirbau neskaičiuojant darbo valandų ir NIEKO visus tuos metus neprašiau, su ta mintim, kad kai bus metinis pokalbis, turėsiu neginčijamą kozirį, kad va kiek daug nuveikiau per tuos metus, galiu taip ir toliau, bet kaip ir rašiau man pasakė, ačiū, šaunuolis, bet mes nesitarėm, kad tu dirbsi viršvalandžius, todėl toliau dirbk po 8 val. bet daugiau nemokėsim.
   
  Davė suprasti, kad nesiplėšyk, dėl to daugiau negausi, tai tą ir darau ;)
   
  Mėgstu stabilumą, tad jei nesiūlo iš kart daugiau nei dabar gaunu tai sorry. Žinau šimtus istorijų, kai po to sako, ai čia žinai, užsakymų sumažėjo, ai čia stambus klientas nesumoka ir bla bla...
   
  Apskritai, kadaise kai pradėjau karjerą darbo sutartyje buvo įrašyta alga minimalus mėnesio atlyginimas plius priedai. O gaudavau daugiau nei MMA. Tokiu būdu jei įmonei prasta situacija ji moka MMA ir tu nieko nepapūsi t.y. nusiima riziką nuo savęs. Tai kaip pirmai darbovietei buvo ok, džiaugiausi, kad iš viso priėmė. Dabar tokios darbo sutarties, kurioje neįrašytas konkretus gaunamas atlyginimas, nepasirašyčiau, nors ir 30 % daugiau siūlytų.
   
  Taip, kad žmogus supranti, kad iniciatyva ir papildomas darbas nebus įvertinami, tai ir nesidrąskai be reikalo. Ir sąžinė rami - juk pabandžiau. :)
 20. Patinka
  Hustler sureagavo į Skraidytojas pasyvios pajamos - papasakokite apie savo   
  Zmonems, megstantiems filmuoti, rekomenduoju https://www.blackbox.global/ . Pats anksciau turejau drona ir beskraidydamas vis ka nors pafilmuodavau. Daznai net specialiai nesistengdamas, tiesiog beskrisdamas iki to tasko kuriame noriu fotografuoti. Blackbox'e susiradau kuratoriu patyrusi dronu srityje, sutarem su juo del %. Tada man beliko tik persiusti jam failus is mano archyvo. Jis padaro visa kita: atrinkimas, karpymas, color gradingas, profesionalus tag'inimas, teisiniai reikalai ir pan. Nieko is anksto kuriatoriams nemoki, tik % nuo pardavimu (tai jiems, zinoma, paskata stengtis). BlackBox sistema poto isdistributina paruostus klipus i keleta stock video agenturu, kuriose ir vyksta pardavimai. Poto Blackbox'as kas menesi suveda saskaitas ir ismoka pinigus savo nariams.
   
  Uzdirbau kol kas 81$, suma nedidele, bet pas mane mazas klipu archyvas. Fainiausia, kad nieko daryt nereikia - visiskai pasyvios pajamos. Visa juoda darba padaro kuratoriai - pats tikrai niekad gyvenime nebuciau tuo uzsiemes :) Aisku, galite sistemoje dirbti ir kaip kuratorius, jeigu jums patinka. Blackbox'o bendruomeneje yra kas ir iki 5000$/men stabiliai uzdirba, tik reikia suuploadinti bent keleta tukstanciu kokybisku klipu. Jei tiek neturi - tai uztruksi ne vienerius metus kol sukaupsi tokia kolekcija (neverta vien del to tiek investuoti laiko). Bet jeigu jau dabar laikai simtus gigabaitu video medziagos isoriniam harde - tai tada cia visiskai no-braineris. Nemokami pietus :)
 21. Patinka
  Hustler sureagavo į Tadas0 Nuoma ar paskola?   
  Na tai paimk ir pateik tuos skaičiavimus, kurie atitinka tavo kriterijus, tavo situaciją. Mielai pažiūrėsim. Nes dabar pilstai iš tuščio į kiaurą "pateikit skaičiavimus, nes jūsų argumentai ir skaičiavimai yra š...", nors pats nieko nepateiki.
 22. Patinka
  Hustler sureagavo į Frankenstein Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Na cia priklauso nuo strategijos, gali ir 5 vaikus padaryt jeigu turi 5 panas. Taip ir su projektais, jeigu moki deleguoti tai nematau dideliu problemu, plius esu didelis automation ir minimum viable product salininkas, kur darai ideja ir iskarto ja testuoji su minimaliais resursais. Ypac SaaS projektai mane domina siais metais, kuriem uztenka geros idejos ir adwords, kad generuotu pasivias pajamas.
 23. Patinka
  Hustler sureagavo į babunas Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Čia įgimta jau :D
 24. Patinka
  Hustler sureagavo į KasparasV Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Įprasti rašyti 2020, o ne 2019 rašant datą.
 25. Patinka
  Hustler sureagavo į aiwarazass Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Pirmą kartą gyvenime pradėti gyventi dėl savęs. Būti didesniu egoistu. Mažiau stengtis dėl kitų.
×
×
 • Sukurti naują...