Pereiti prie turinio

Chevy

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  630
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Chevy sureagavo į Nokia "Kotletai Auto", UBR ir dingę žmonių pinigai   
  Youtubo kanalo UBR Team veidai Aurimas Urbanovičius ir Ignas Urbanovičius, verslininkai Lukas Zaranka, Mantas Jusys ir Edgaras Šėgžda sukūrė įmones "Kotletai" ir "Kotletai Auto", kuriose pradingo šimtai tūkstančių jais patikėjusių žmonių eurų.
 2. Patinka
  Chevy sureagavo į l781 Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  P.s. istatymus pritaikant realybeje nevisuomet logika tau patinkanti nugali - kartais kiti nugali interesai, siuo atzvilgiu - noras suvaldyti seseli.
 3. Pagarba
  Chevy sureagavo į l781 GDrive.LT: nemokamas 50GB apimties Google diskas   
  Kartas nuo karto vis sulaukiu asmeninių žinučių su paklausimu - ar šis namokamas 50 GB Google disko pasiūlymas vis dar galioja?
  Taigi, atsakau, kad taip, nemokamo 50 GB Google disko pasiūlymas dar vis galioja, ir artimiausius 1-2 metus neplanuojame šio pasiūlymo atšaukti.
  P.S. Ką tik google diską sukūriau nariui @Chevy...
 4. Patinka
  Chevy sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Nekokybiškai atlikti paslaugas gal ir pliusas konkurentams, bet tai daro žalą visai paslaugai - žmonės prisiskaitę neigiamų atsiliepimų vietoje to, kad naudotis kitų tikrintojų paslaugomis važiuos į servisus ar dar blogiau tikrins mašinas tik per karvertikal. 
  Na o stumti ant konkurentų išvis žemas lygis. Vadina kitus apiplėšinėtojais kai tuo tarpu paties kainos pačios didžiausios. Dalį nuderėtos sumos tikrintojas gauna iš pardavėjo kišenės, o ne iš pirkėjo. 
 5. Patinka
  Chevy sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Pradėkim nuo to, kad 8 mėnesiai yra ilgas laiko tarpas ir jeigu jau iš gamyklos brokuota dėžė nuvažiavo net tiek, tai jokių priekaištų tikrintojui negali būt, atvirkščiai galima pagirti. Jeigu dėžė dirba tvarkingai, tai netgi profesionalus dėžių servisas nepasakys kiek ji važiuos ar kelis mėnesius ar kelis metus, nebent ją išims ir išardys. Net naujos mašinos būna sugenda po pusmečio. 

  Ar perspėti klientą dėl probleminės dėžės irgi klausimas. Jeigu jis klausia patarimo, tai aišku reikia. Tačiau jeigu siunčia apžiūrėti konkretų išsirinktą variantą, tai nebūtinai. Anksčiau aš irgi komentuodavau kiekvieną kliento išsirinktą auto, tačiau dabar taip nebedarau, nes supratau, kad kai žmogus nori nusipirkti savo naują auto, apie kurį svajojo ilgą laiką, taupė pinigus jam, jau įsivaizduoja kaip tuoj jame sėdės ir vairuos, o tu keliais sakiniais sudaužai tą jo svajonę, tai jis tiesiog nueis pas konkurentus, kurie pasakys jam "aišku apžiūrėsim, puikus modelis". Kurie modeliai kokiom ligom serga tai nėra kažkokia slapta informacija, pilna straipsnių, youtube apžvalgų, fb komentarų, forumų. Mašina tai ne kojinės, jeigu perki ją, kad važinėt mažiausiai kelis metus, todėl prieš perkant galima skirti bent kelias valandas informacijos rinkimui arba bent jau paklausti specialisto, kad ir to paties tikrintojo. Taip pat reikia turėti omenyje, kad fiziškai neįmanoma visko žinoti apie kiekvieną auto, pvz., aš dirbu su mašinom daugiau nei 10m., kone kasdien čiupinėju skirtingus auto, tačiau iki šiol pasitaiko užsakymų tokių modelių, kurių anksčiau net nebuvau girdėjęs. 

  Kad tikrintojas pasakė "rida nesukta", tai rodo, kad jis nepatyręs. Kai kuriems auto galima nustatyti, kad rida buvo sukta, tačiau absoliučiai jokiam auto neįmanoma įrodyti, kad rida yra tikra. Net jeigu yra pilna servisų ir TA istorija - visada yra tikimybė, kad savininkas pats po biškį sukiojo ridą prieš kiekvieną jos fiksavimą arba buvo įsidėjęs ridos blokatorių, kai mašina važiuoja, o rida nesisuka. Net jeigu tu pats pirkai naują auto, tai negali 100% būti tikras, kad ridos neatsuko atstovybėje jeigu auto buvo demonstracinis arba naudojamas darbuotojų. Kai Lietuvoje atstovybės parduoda daužtus auto ir tai slepia, tai ir dėl ridų galima abejoti. 

  Reikia atsiminti taisyklę - servisų darbas yra remontuoti mašinas, o ne jas tikrinti prieš pirkimą. Vežti mašiną į bet kurį servisą už kampo, kad pakeltų ant keltuvo - tik laiko gaišimas. Paklibins važiuoklę, ras kokį klibantį šarnyrą už 15€ - negi dabar dėl to nepirksi mašinos? O jeigu išbaladota visa važiuoklė, tai girdėsis važiuojant, be keltuvo. Nebent perki kokį darbinį auto už kelis šimtus €, tai tokia patikra turbūt yra geriausia, nes ten jau dažtumas, rida ir pan. dalykai nebesvarbu, o remontų sąmata tik tam, kad saugiai važiuot (važiuoklė, stabdžiai, skysčių nuotekis, supuvęs dugnas ir pan.) gali viršyt mašinos kainą kelis kartus. Bet jeigu perki normalų auto už kelis ar keliasdešimt k€, tai tikrai ne šarnyrus reikia klibint jam. Sutinku, kad automobilių tikrintojai nėra visų galų profesionalai, variklių meistras patikrins variklį geriau už bet kurį tikrintoją, dėžių meistras geriau patikrins dėžę, kėbulininkas geriau patikrins daužtumą, diagnostas su tos markės įranga už kelis k€ daugiau ką pamatys valdymo blokuose, tačiau norėčiau pažiūrėti kaip realybėje tampytum tą mašiną per skirtingus servisus, kiek už viską sumokėtum ir kaip į tai reaguotų pardavėjas. Jeigu statistiškai to modelio tik 1 iš 5 gera mašina, tai tokiu būdu tikrinti reiktų ne vieną, o penkias ir jos gali būti skirtinguose miestuose. Mašina netampa geresnė nuo to, kad ją kažkas patikrina. Jeigu išlenda defektai - tą variantą atmeti ir ieškai toliau. 
  Taip pat yra labai svarbus, kone svarbiausias faktorius - automobilio nusidėvėjimas. Jo neįmanoma nustatyti ar išmatuoti pagal ridą, amžių, pajungus diagnostiką ar kaip nors kitaip. Profesionalus tikrintojas apžiūri mašiną ir savo galvoje, subjektyviai įvertina tą nusidėvėjimą. Joks servisas to nedaro, dauguma netgi nesupranta kas tai tokio. Viena mašina gali būti šviežia, nenuvažinėta, bet turėti kelis techninius defektus, kuriuos galima nebrangiai sutvarkyti ir turėti patikimą mašiną ilgam + tie sutvarkyti defektai bus nauji. Kita mašina gali neturėti nei vieno gedimo šiam momentui, tačiau jau bus nujota, todėl ateityje tik byrės ir byrės. Servisas rekomenduos pirkti tą, kuri be defektų, tikrintojas rekomenduos tą, kuri mažiau nuvažinėta, čia ir yra esminis skirtumas tarp vienų ir kitų.
  Apie patikrinimus atstovybėse išvis tyliu, atstovybių darbas tik pardavinėti naujus auto ir aptarnauti garantinius. Viskas. Jie net neremontuoja automobilių - viso sugedusio mazgo pakeitimas nauju tai nėra remontas, todėl ir meistrų ten beveik nėra, pagrinde studentai. Tai apie kokius patikrinimus gali būti kalba. Juolab kai ta patikra pas juos kainuoja 100-300€, tai kai veši ten tikrinti kiekvieną turginį lavoną iš eilės - gali baigtis pinigai mašinos pirkimui. Daužtumo tikrinti nemoka nei vienas servisas apart kėbulininkų - su magnetu pašaudyti tai nėra daužtumo tikrinimas. 
  Tam ir yra tikrintojai, nes jie visą tą procesą supaprastina. Nežinau kaip dirba kiti, bet aš visada peržiūriu skelbimą ir daug variantų atmetu net nevažiuojant į vietą. Taip pat nemažai variantų atsimeta paskambinus pardavėjui. Jau šioje vietoje klientas sutaupo daug laiko ir pinigų. Joks servisas neatrinkinės skelbimų, neskambins pardavėjams, netikrins duomenų internete ir pan. Taip pat netikrins dokumentų, nepadės sutvarkyti pirkimo formalumų, kas irgi yra labai svarbu. Taip pat atstovybės ir dauguma servisų ypač didesni nepatars nuoširdžiai ar gera mašina ar ne, jie tiesiog pateikia sąmatą su visom detalėm ką reikia keisti ir žmogus, kuris visiškai žalias automobiliuose vistiek lieka nieko nesupratęs. Arba išsigąsta didelės sąmatos ir nenusiperka galimai vieno gyviausio varianto rinkoje arba nusiperka kokį lavoną suvirintą iš dviejų, nes servisas paklibino šarnyrus ir nieko nerado, o skysčiai neteka, nes variklis ką tik plautas. Nesakau, kad tikrinti servise išvis nereikia. Kai apžiūrėjus automobilį gatvėje visi rasti defektai tenkina klientą, tai visada jam pasiūlau dar pakelti ant keltuvo, kad apžiūrėti iš apačios, taip pat padaryti ratų suvedimą, dėl šventos ramybės. Rinkoje parduodama daug lavonų, kad atpažinti tokį ant gatvės nereikia būti variklių inžinierium. 

  Aišku nesakau, kad visi tikrintojai yra geri, juos irgi reikia atsirinkti, kuris patikimas. Yra nemažai tokių, kurie pažiūrėję kelis youtube video, nusipirkę kažkokį matuoklį vaizduoja profesionalus, nors geriau toks tikrintojas nei joks, tačiau visgi geriau rinktis labiau patyrusius. Taip pat šiuo metu vis daugėja tikrintojų, kurie dirba, tiksliau vaizduoja darbą tik dėl hype'o, kad kurti kuo daugiau video ir populiarinti save / savo kanalus. Blogiausia, kad į šią sritį yra įsiveisę parazitų, kurie yra tie patys perekupai ir tiesiog nori iškišti klientams savo/draugų parduodamus auto arba prašo iš pardavėjų pasidalinti pelnu jeigu įtikins pirkėją pirkti auto. 
 6. Patinka
  Chevy gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Mano naujausias pirkinys!   
  Jungiuosi prie BMW fanų . 330D 2004-12 Special Edition komplektacija.

 7. Patinka
  Chevy sureagavo į Tmaster Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
  Rodyk tas 5k ismokas, arba bent nebekliedek nesamoniu gelbedamas piramide
 8. Patinka
  Chevy sureagavo į venom Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
  Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.

 9. Patinka
  Chevy sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Kaip visada perekūpai savo pasauly skraido ir išvartė viską belekaip. Niekas nesako, kad prekyba ar kažką perpardavinėti yra blogai, prie ko čia vaistinės ir degalinės. Pvz. automobilių supirkėjai nieko blogo nedaro, jie teikia paslaugą ir uždirba iš to, kad pardavėjas sutinka parduoti pigiau, kad taupyti savo laiką. Aišku jie irgi dažnai slepia trūkumus, nemoka mokesčių ir t.t., bet kalba ne apie tai. Tie kas veža mašinas iš užsienio irgi teikia naudą, nes daugelis nemoka, negali, nėra pasiryžęs pats pirkt mašiną užsienyje. Kalba eina tik apie tuos perekūpus, kurie nuperka mašiną iš autopliuso, užsideda savo antkainį, įdeda atgal į autopliusą ir parduoda toliau. Galutinis pirkėjas atsidaro skelbimą, skambina, važiuoja į vietą apžiūrėti lygiai taip pat jeigu auto būtų parduodamas savininko. Perekūpas neteikia pirkėjui jokios paslaugos, niekaip nepagerina pirkimo proceso ir t.t. Tai yra parazitinis verslas (jei tai galima vadint verslu), lygiai taip pat kaip NT nuomos brokeriai - kai pats randi buto skelbimą, pats skambini, pats atvažiuoji, apžiūri kartu su savininku, jei pasakai, kad tinka, tada nuo sofos pakyla agentas ir sako "sumokėk man 300€ už tarpininkavimą ir gali gyvent". Už kokį dar tarpininkavimą?!
 10. Patinka
  Chevy sureagavo į Chanteure Ką rinkt per seimo rinkimus?   
  Atsiduoda didele didele vata nuo tavęs ir visų tavo komentarų šitam poste. Taip, jei turėsime liberalią valdžią tai pizda bus, visiem reikės nešioti aukštakulnius, pėščiųjų perėjos bus perdažytos vaivorykštės spalvom, juodaodžiai galės turėt baltaodžius vergus. Get a grip vata
 11. Patinka
  Chevy sureagavo į Vileikis Ką rinkt per seimo rinkimus?   
  Netrauk sakinio iš konteksto ir jo neabsoliutink :) Tie kurie dirba, normaliai tvarkosi savo gyvenimą džiaugiasi, kad gauna po 60 Eur už vaiką, tačiau, jiems nuo to nei šilta nei šalta, jei tos išmokos neliktų, nei vienas normalus tėvas to labai nesureikšmintų. Aš kalbu apie tuos, kurių vienintelės pajamos yra šitie vaiko pinigai ir tie pinigai tikslo (t.y. vaikų) nepasiekia. Patikėk - tokių tėvų tūkstančiai, jiems skiriami milijonai, bet, gal nuskambės žiauriai, jie jokios naudos Valstybei neneša. Ir toks pašalpinių finansavimas nėra joks ekonomikos įsukimas, ar planas kaip šią problemą tvarkyti. O Valstiečių požiūris paprastas - užkišti pinigais kuo daugiau tokių burnų, o ne iš esmės spręsti problemą.
 12. Patinka
  Chevy sureagavo į Vileikis Ką rinkt per seimo rinkimus?   
  Į didelę diskusiją nesileisiu, bet abstrakčiai kalbant tai ši valdžia nieko neišsprendė ir net nebandė spręsti. Buvo varžomos tik žmonių laisvės, daugėjo apribojimų dengiantis tuo, kad pvz. trumpinant alkoholio įsigijimo valandas - mažės alkoholizmas. Čia tik vienas vienintelis aiškiausias pavyzdys, jog nebuvo gilinamasi į problemą, nebuvo stengiamasi jos pradėti spręsti "nuo jos ištakų". Niekas negerėjo švietimo sektoriuje, negerėjo finansų sektoriuje. Visi atlikti "pakeitimai" buvo geresni tik ant popieriaus. Pvz. alga "ant popieriaus" atrodo didelė, Europos kontekste atrodo, kad visi uždirba daug, bet tik "ant popieriaus". Švietimo įstaigų darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimo pakeitimai (valandinis skaičiavimas) kurie "ant popieriaus" taip pat atrodo "solidžiai", nors realybėje niekas nesikeitė.
   
  Kas visą šį laikotarpį didėjo tai pašalpos, visokios išmokos ir pan. Didžiausias šito cirko pavyzdys kai visi bedarbiai, alkoholikai, kurie gyvenime nėra dirbę, dabar subėgo į darbo biržą ir gauna po 200 Eur puse metų,nes "nukentėjo" nuo koronos. Soc.pašalpos padidėjo beveik dvigubai. Skiriami visokie vaikų pinigai kurie daugumoje atvejų nusėda į tų "darbštuolių" tėvelių gerkles alkoholio pavidalu. Visiems be išimties vykdantiems individualią veiklą mokama po 257 Eur,net nežiūrint į tai, kad dauguma skesta skolose Sodrai, VMI. Pajamų nėra deklaravę, mokesčių niekad nemokėjo. Ironiška, kai asmuo skolingas valstybei, nemoka mokesčių,bet valstybė jį remia, nes jis per koroną "negalėjo dirbti ir uždirbti",nors oficialiai nieko ir nedirba.
   
  Apie akivaizdų melavimą visiems tiesiai į veidus visus keturi metus net nebesiplėsiu. Tad tai partija kuri visus šiuos 4 metus nesprendė nei vienos problemos "iš esmės".
   
  Asmeniškai aš kaip dirbantis privačiame sektoriuje, neturintis vaikų, nukentėjau nuo jų, nes neturiu visiškai jokių lengvatų, privilegijų, moku didelius mokesčius kurie nueis rekordinės valstybės paskolos mokėjimui. Nebūtų pikta jei tie pinigai būtų panaudoti protingai, su perspektyva, bet šiuo atveju kaip ir visus 4 metus, tie pinigai tik keliems mėnesiams užglaistė problemą kuri kiekvieną dieną vis didėja.
 13. Patinka
  Chevy sureagavo į Tmaster Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  jo jo, grįžo vasarą vaikystės draugas iš danijos "užsihaipines" visas, sako aš bendrauju su milijonieriais, važinėju po pasauli, sėkmingi žmonės šneka ir moko jį kaip veikia dalykai.
  O realybė tokia, kad tiek neturi jokio nuosavo būsto, tiek danijoje 2metus, tiek čia lietuvoje nuomoja būstą gyvenimui, važinėja su autobusais ir traukiniais, ir net už pietus paprašė sumokėti man, nes jis ale dabar pinigų neturi. Aišku su jo pasiūlymu eiti į kažkokį seminarą atsisakiau.
 14. Patinka
  Chevy sureagavo į wicked Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Jei mes nesam tikslinė auditorija, tai mes negalim išsakyt savo nuomonės? Čia kas per variantas toks?
   
  Tai neskirta man? Ta prasme, pirmą dieną kai tik įkėlė tą savo motyvacinio seminaro video - youtube man jį parekomendavo, tuomet ir pasižiūrėjau tas kelias pirmas "bullshit story". Ar rašiau ir kritikavau jį komentaruose po jo video? Ne. Nors mintys tokios pat buvo, bet nu "parekomendavo, tai parekomendavo, komentuot nebūtina man čia, tebūnie, negaišiu laiko". BET dabar jis papostino šitą video forume, kurio nariu esu jau dešimtmetį - tiesiogiai ir tikslingai paskleidė turinį mano "aplinkoje". Dabar tai jau liečia ir mane, ir yra "skirta man".
   
  Įsivaizduok, kad tu esi dailininkas ir atidarei savo parodą. Į ją aš neisiu ir nežiūrėsiu tavo paveikslų. Jei netyčia, neturėdamas ką veikti ir užsuksiu - nepulsiu komentuot, kritikuot ar pan - nesu meno kritikas ir užsukau į tavo parodą tik laiko prastūmimui. Apie meną nieko nenusimanau, ir didžioji dalis "miano", man atrodo š***s. BET, jei tu atneši savo paveikslą man į namus ir paklausi "šita, žiūrėk čia va tokį paveikslą papaišiau, ką manai?" - tikėtina, kad ir pasakysiu viską, ką manau apie jį, nesvarbu ar patiks, ar nepatiks jis man. Jei š***s, tai š***s. Ateidamas pas mane į namus, tu padarai mane "tiksline savo auditorija".
   
  Dar kažkas ten "gerbkit, o ne kiškit pagalius į ratus mūsų fellow verslininkui", nu tai irgi sorry. :) Naivu, jei tikiesi, kad taip veikia pasaulis.
   
  p.s. ant scenos be problemų galiu iškalbėti daugiau nei penkias minutes. Ir esu tą daręs ne vieną ir ne du kartus. Ir, netgi, mėgaujuosi tuo.
 15. Patinka
  Chevy sureagavo į wicked Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Ai, o jei į temą, tai mano nuomonė apie seminarą - tipinis motyvacinis seminaras, kuris realiai jokios naudos neneša. Galbūt kažkokiems "svajotojams" ir užsidegs akys pasiklausius "sėkmės istorijų", bet realiai tai nu.. Pasižiūrėjau kelias tas "bullshit story", tai tas formatas "story" ir kažkokio fenomenalaus pavyzdžio pateikimas tai biški taip.. nu per silpna ir tiesiog pritempta :)
   
  Čia panašiai kaip kad visuomet visi tipo "nx man tas mokslas styvas jobsas ir geitsas nieko nebaigę ir va kokie multimilijonieriai", bet kad N kartų daugiau žmonių be išsilavinimo stroikėse dirba tai px. Bet jūs nebijokit, motyvuokitės, imkit paskolas, nesėdėkit vietoje ir DARYKIT!!!!! jei pasisekė vienam iš milijono - pasiseks ir jums, just do it - reikia tik noro ir žiūrėk jau su maxima konkuruosit :) O jei nepasiseks (t.y. netapsit sekančiu jobsu) - ką padarysi, bandykit dar kartą, ir dar kartą, ir dar kartą - kadanors tikrai pasiseks, gi va pasisekė keliems iš kelių milijardų, kažkada ir jūsų eilė ateis! :D
   
  Nemanau, kad verslas yra skirtas visiems. Nemanau, kad betkam, kas įdės pastangų ir noro - pasiseks. Ne visi turi pakankamai "košės" galvoje, kad sugebėtų prasisukti. Bet - visi turi svajonę būti sėkmingu, važinėt bugačiu, gyvent viloje ir pan. Tokie seminarai, kur kažkas bando motyvuoti - didžiajai daliai žmonių tik suteikia tuščių vilčių ir iliuziją, kad pasisekti gali ir jiems. Nepykit, būkim realistais, bet taip nėra. Ir tada vat pagalvot reikėtų, ar gerai tos tuščios viltys, ar, visgi, ne? :)
   
  p.s. dar pridėsiu - mano nuomone, seminaras būtų kurkas įdomesnis ir kokybiškesnis, jei kiekvieną "bullshit story" paneigtum SAVO (na ar bent jau kažkokiu žemiškesniu) pavyzdžiu, o ne tokiais average joe kaip edisonas, fordas, linkolnas, ronaldo, džeksonas ir kt.
 16. Patinka
  Chevy sureagavo į Kovinity Vadimas Zizas naudingi/motyvaciniai video   
  Viskas aišku, dažnai sulaukiu tokių atsakymų iš verslo mokytojų, motyvatorių, mentorių. Gerai, jei nenori atsakyt, neatsakinėk.
 17. Patinka
  Chevy sureagavo į Stanley Revoliucija Baltarusijoje   
  Trumpai: Žmonės išėjo taikiai protestuot, nes nesutiko su akivaizdžiai suklastotais rinkimų rezultatais. Mentai pradėjo juos daužyt, šaudyt ir t.t., nežiūrėdami ar tai protestuotojas ar tiesiog praeivis. Traukia žmones iš mašinų, daužo tiesiog sėdinčius kieme ant suoliuko ir pan. Yra žuvusių. Viskas peraugo į riaušes. Visuose miestuose į gatves išėjo žmonės, nepasiduoda "fašistams". Dabar jau prisijungė ir rusų mentai. Kaip suprantu batkos era baigėsi, bet lengvai jis neišeis. Kiek žinau jau dvi dienas atjungė internetą, bet šiais laikais tai ne problema. Rytoj bus masinis streikas, niekas neeis į darbą.
  Nelikim abejingi, tai vyksta ne kažkur kitam pasaulio gale, o vos 100km nuo mūsų. Ir ne kokioj nors kebabų šaly kur vaikai gimsta su kalašnikovais, o normalioj civilizuotoj valstybėj kaip mūsų, kur visi taikūs.
   
  Radau youtube kažkokį video, bet kaip suprantu juos iš ten trina pastoviai.

   
  Kad sekt naujienas realiu laiku: Telegram kanalas NEXTA.
 18. Patinka
  Chevy sureagavo į MartynasKu Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Norėjai gerai prasisukti, grubiai tariant paperikupauti, deja deja, jei neturi ypač gilaus išmanymo geriau tokiais dalykais neužsiimti, o ypač Lietuvoje, kurioje jei geras auto visada atsiras bendradarbis, kaimynas, ar giminaitis, kuris tą automobilį nupirks, dar nespėjus jam pasirodyti skelbimuose, nes lietuviai dar tiek neuždirba, kad keistų automobilius šiaip sau, o ne todėl, kad atsirado rimtų defektų ir nebeapsimoka taisyti.
   
  Dėl kainų kategorijos, faktas kad už 1-2 k vargiai rasi gerą variantą, nes jei tokių ir pasitaiko juos išgraibsto akimirksniu.
   
  Pamenu, aš kai pirkau prieš du metus Corollą, tai ir mano pažystamų rate yra tokių "išmanančių" matomai kaip tu, bet ne tokiam profesionalo lygyje kaip Stanley ar Paulius. Tai žodžiu dėjo mane į šuns dienas, kai pasakiau kiek jinai kainavo, o Lietuvoj skelbimuose buvo praktiškai 2x pigesnės, jau nebekalbu apie tą faktą, kad kainavo ir parvežimas, bei Stanley paslaugos. Tai suma Lietuvos skelbimų kainomis gavosi tokia, kad laisvai būtų dvi Corollos išėjusios už tuos pinigus. :)
   
  O, bet, tačiau, kai susitikome prieš kelias savaites giminės susitikime, sakau tai va, kainavo kaip dvi Corollos, bet du metai eksploatacijos parodė, kad ji verta kiekvieno dviejų Corollų vertės euro. Taip, sukainavo brangiai, bet užtat neišlindo nė vieno rimto defekto, tech. apžiūrai pravaryti išleidau 13 Eur (gesintuvas, galinis valytuvas). Eksploatacijos išlaidos viso labo tepalų ir filtrų keitimas, langų skysčio dapylimas. Va čia tai automobilis !
   
  Pigiai ir gerai nebūna, reikia tą įsikalti į galvą, o lietuviai parduoda auto kai ji pradeda byrėti.
   
  Pats Stanley ne kartą yra rašęs, kaip servisai ar net atstovybės nepastebėjo kai kurių gan rimtų defektų kuriuos pastebėjo jis. Mano automobilio nieks į jokias atstovybes nevarė prieš perkant, visiškai pilnai pasitikėjau Stanley patirtimi ir žiniomis.
   
  A vat po pirkimo tai taip, ir tech. apžiūrą varant išgyrė tiek Telšiuose (vos nupirkus), tiek ir Vilniuje (po 2 metų eksploatacijos), o pas savo garažinį meistrelį kai nuvarau pakeisti tepalų ir filtrų, jis mėgėjas viską peržiūrėti iš važiuoklės pusės ir bent kolkas jo komentaras būna: nu nėra čia prie ko prisikabinti, viskas super. :)
   
  Žinok į lavoną už 2 k sukišus į jį dar 2 k jis gera mašina nepatampa, vis tiek lieka lavonu, o kai nuperki gerą mašiną nedaužtą, su originalia iki 100 k rida kad ir už 5 k, tai po to važiuoji ir džiaugiesi.
   
  Porą savaičių maliausi po miestą daug stovėjau kamščiuose prie Liepkalnio sankryžos, tai benzo sąnaudos net 9,2 l/100 km kompas rodo, tai šioje vietoje, taip tenka porą litrų daugiau kuro įpilti 100 km, bet užtat neskauda galvos dėl EGR, DPF užsikišimų, purkštukų keitimų, variklio tarpinių keitimo ir pan. ir šie malonumai kainuoja nuo kelių šimtų iki 1 K Eur.
   
  Taip, kad siūlau keisti požiūrį ir samdytis išmanančius.
   
  Lygiai taip pat aš savo srityje vertinu tuos kurie kreipiasi prieš perkant daiktą, o aš patariu kaip galima sutaupyti, o ne po pirkimo, žiūrėk čia tas blogai ir tas ką daryti... tokiu atveju žmoogui tenka susimokėti du kartus. Taip pat kaip ir tau, nusipirkai ir po to dar kiši pinigus remontams, nes neremontuoti nebegali, kadangi jau nusipirkai. O kai prieš perkant tau pasako, kad tas variantas š***s, tu tiesiog neperki ir neturi problemų...
 19. Patinka
  Chevy sureagavo į Sorigonas Ką dirbate ir kiek uždirbate?   
  Mano tėvai daug pykstasi tarpusavyje, tai tėvas irgi į darbą kaip į šventę einą. :D
 20. Patinka
  Chevy sureagavo į Loganas Pavogta Filmai.in duomenų bazė   
  Šiomis dienomis atsirado pardavinėjančių Filmai.in duomenų bazę (neaišku kokio senumo), bei paskyras.
  Toje DB slaptažodžiai nešifruoti, tad kitur nenaudokite tokių pačių.
  Jau ne vienas taškų turėjęs Filmai.in narys skundėsi jog negali prisijungti/paprašyti naujo Filmai.in slaptažodžio. Jei kas pažįstate savininką - perduokite jam šią informaciją, nes el. paštu manau gauna daug užklausų, tačiau jų netikrina.
   
  Šiuo metu jie turi 2500-3000 paskyrų su 150k+ taškų.
  Narių grupuotė užsiėmusi tokiais pardavimais pašalinta.
 21. Patinka
  Chevy sureagavo į Vyrasx5 Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2021)   
  Visų žaidžiančių prašyčiau du kart apmastyti, ar tikrai ketinate važiuoti. Negadinkite šansų kitiems, jeigu jos nepanaudosite.
 22. Patinka
  Chevy sureagavo į L33T Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2021)   
  Registracija jau atsidarė, tai pratęsiu ThomasRay tradicinę temą.
   
  Žalios kortos DV2021 Registracija : Spalio 2, 2019 - Lapkričio 5, 2019
  Laimėjimų tikrinimo laikotarpis : nuo Gegužės 5, 2020
   
   
  Registracija tik officialiame puslapyje, kuris baigiasi .gov galūne!
  https://www.dvlottery.state.gov
  Visos instrukcijos ir papildoma informacija
  Nauja 2021 versija
   
  *Galima registruotis tik viena karta!
  *Rekomenduojama nelaukti paskutiniu registracijos dienu.
  *Nors ir nelaimėjus, registracijos kodus rekomenduojama issaugoti bent iki kitu loterijos metu.
  *siūlau tiesiog sau laišką išsisiųsti su green card lottery patvirtinimo pdf'u, kad lengviau būtų rasti kitais metais.
  SĖKMĖS!
   
  Jaigu turite klausimu, klauskite!
  2020 TEMA
  2019 TEMA
  2018 TEMA
  2017 TEMA
  2016 TEMA
  2015 TEMA
  2014 TEMA
 23. Patinka
  Chevy sureagavo į Simonm Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  LIETUVOS RESPUBLIKOS KRAŠTO APSAUGOS MINISTRO IR LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO ĮSAKYMAS DĖL SVEIKATOS BŪKLĖS ĮVERTINIMO PRINCIPŲ, METODIKOS IR TINKAMUMO KARO AR CIVILINEI KRAŠTO APSAUGOS TARNYBAI PAGAL SVEIKATOS BŪKLĘ KRITERIJŲ PATVIRTINIMO, 2008 m. lapkričio 24 d. Nr. V-1142/V-1139, Vilnius
   
  čia nuoroda įsakymo - https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.333348/UVOEJmSAvl
   
  Ekspertinių išdavų lentelės 66 eilutė
   
  Regėjimo sutrikimai, aklumas ir silpnas regėjimas
   
  66.1. Kai nėra vienos akies obuolio ar yra aklumas, vienos akies regėjimas silpnesnis kaip 0,05 arba abiejų akių – silpnesnis kaip 0,3 su korekcija
  Netinkami
  Netinkami
  Netinkami
   
  66.2. Su korekcija vienos akies regėjimas nuo 0,05 iki 0,2, kai kitos akies regėjimas ne stipresnis kaip 0,5
  6
  Netinkami
  Netinkami
  Tinkami
  66.3. Žymus regėjimo lauko susiaurėjimas, centrinės skotomos
  Netinkami
  Netinkami
  Netinkami
   
   
  Negražiai labai tekstas nusikopijavo. Šiandien pagaliau ir man atidėjo, jeigu kam reikia konsultacijų dėl prašymo atidėti tarnybą - PM.
 24. Patinka
 25. Patinka
  Chevy sureagavo į venom Forumo naujienos (2018, Birželis)   
  Siūlyčiau pradėti tvarkyti viską nuo mobiliosios versijos, kadangi šiai dienai naršančių telefonu yra kone daugiau negu pačiu personaliniu kompiuteriu, jeigu uždarbis būtų draugiškas išmaniesiems telefonams, tai manau, būtų aktyvumas žymiai didesnis.
×
×
 • Sukurti naują...