Pereiti prie turinio

Doncius85

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  197
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Doncius85

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

400 profilio peržiūrų
 1. Naudojant tokį planą kaip namų internetą nededa jie greičio ribojimų jei suvartojama daug GB?
 2. Sveiki, kadangi dėl kainos kėlimo atsirado galimybė atsisakyti Mezon pradėjau ieškoti alternatyvų 🙂 Turėjau 30Mb/s už 9€, iš esmės tokios sąlygos tenkino, tik kad vakarais dažnai telikdovo 10-15Mb/s. Galvoju jei pasiimti ežį, ten atrodo dar vis galioja planas OHO neriboti GB už 10€ ar nepradės jie man riboti greičio? Gal kas naudojat tokį variantą namų internetui?
 3. Parduodu man nebereikalingus TV Box'ą ir Air Mouse'ą. Viskas veikia kaip priklauso. Ant TV Box'o uždėjau papildomą ventiliatoriuką geresniam aušinimui, kadangi beveik visi tokio tipo TV Box'ai turi problemų su aušinimu. TV Box: MECOOL M8S PRO W, Amlogic S905W, 2GB RAM, 16GB ROM, komplekte maitblokis ir originali pelė - 25€ Air mouse: jei neklytu modelis MX3, yra mygtukų pašvietimas, - 10€ Perkant kartu siuntimas nemokamas.
 4. Tai būtent, kad aš net šiandien dar galiu prisijungti prie el. bankininkystės ir matau tą sąskaitą. Ir kažkodėl įtariu ir tie pinigai yra pas juos nusėdę.. Rašiau aš jiems 2 kartus el. paštu su prašymu pervesti į kitą sąskaitą, pateikiau transakcijos ARN kodą, manau neturėtų būti sunku surasti. Bet jie atrašyt nesugeba, tik paskambina ir pasako kad nieko nežino.
 5. Daug metų aliexpresui naudojau SEB'o kortelę. Bet neperseniausiai perėjau ant kito banko, tad užsidariau sąskaitą SEB'e ir tuo pačiu kortelę. Prie Alipay prisirišau naują kortelę. Ant dienų atėjo aliexpress prekė pirkta dar su senąja kortele, buvo nevisai tas ką užsakinėjau, todėl gavau refundą. Bet dabar bėda ta, kad aliexpresas refundina tik į tą kortą iš kurios buvo atliktas mokėjimas, o pas mane ir sąskaita uždaryta ir kortelė. Kreipiausi į SEB'ą su transakcijos ARN kodu, bet jie teigia, kad pinigai turėjo grįžt atgal aliexpresui. Aliexprese pakalbėt su kažkuo gyvai neišeina, visada įsijun
 6. Dabar jau nebežinau :D Tikriausiai pagal mėnulio fazę :D Bet greičiausiai, kad praeitą savaitę pakeitė lietuviams į MC.
 7. Praeitą savaitę užsakinėjau. Mastercardą gavau tik pakeitęs adresą į PL.
 8. Dar kartą kartoju, Revolutas korteles dalina ne randomu, o pagal registracijos šalį. Lietuvai - VISA.
 9. Na nežinau ar tu teisus. Man su LT registracijos adresu siūlė tik VISA, tada pasikeičiau adresą į PL - davė jau mastercard. Taip kad tikrai ne visos kortelės yra mastercard...
 10. Na aš radau komentarus, kad Visa neprisiriša nei prie Paypal nei prie Google Pay. O mastercardas rišasi prie abiejų..
 11. Tai vat ir rašo, kad Paypal'as Visa nepriima.. O LT kiek žinau Revolut'as duoda būtent Visa..
×
×
 • Sukurti naują...