Pereiti prie turinio

saltasdusas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  375
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  95.6%

Apie saltasdusas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1995-03-07

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Buvęs
  _Online

Paskutiniai lankytojai

3.111 profilio peržiūra
 1. Torentai naudojami labiau filmams, bet labai jau retai. Iš savų tikrai niekas, nelabai turi prieigos prie telefonų, tuo labiau PC 🙂 Buvau matęs jau šį video, ne, su failų atsisiuntimu esu ramus, neatidarinėju ir nesisiunčiu neaiškių. Kas neduoda ramybės kaip sakai - Windows nelegalumas. Prieš gerą mėnesį buvau Barcelonoje, keletą kartų teko jungtis prie McDonald wifi ir pačio BCN oro uosto wifi, tame irgi gali būti variantas. Galbūt turite pasiūlymų kaip elgtis ateityje norint išvengti tokių nemalonumų? Skaičiausi apie NordVPN, jog jis sugeba duoti daugiau
 2. Tiek PC, tiek telefonas visada yra su max apsaugomis, nelandžiojama po neaiškius webus ir neatidaromi neaiškūs failai. Manau taip pat kaip ir narys xeimax pasakė, jog viskas buvo atlikta iš trusted lokacijos ir trusted device. Kaip taip padarė, nesuprantu. Didelė pamoka nelaikyti svarbių info @gmail.com ir panašiuose.
 3. Turėjo ir 2FA ir visus kitus saugumus įjungtus, tiesiog akimirksniu viskas buvo pakeista, jokių patvirtinimų negavau nei į atsarginius emailus, nei į telefoną. Jau ganėtinai senai naudojuosi asmeniniais domenų el. paštais, tik gmailas buvo paliktas, jog susisietų su youtube, disku, nuotraukomis ir panašiai.
 4. Atėjo pranešimas tik tada kai buvo jau pakeistas slaptažodis, nors max apsauga buvo įjungta Google paskyroje. Tas man ir yra neįtikėtina, kaip?
 5. Neįsivaizduoju, man pačiam neįtikėtina kaip taip įmanoma visus saugiklius numušti. Vis dar neatgavau paskyros.
 6. Galbūt žinai kur rasti jų kontaktus? Viską pernaršiau, nieko nerandu.
 7. Jeigu atsiras žmogus žinantis ir galintis padėti atgauti paskyrą, atsilyginsiu!!
 8. Bandyti per accounts.google.com susigrąžinti. Bajeris tame, jog pakeistas tiek slaptikas, tiek 2FA, tiek atsarginis emailas, tiek 8 skaitmenų kodai.. 😄 Kaip taip sugebėjo pakeisti be mano jokio sutikimo ar paspaudimo, net nenutuokiu.
 9. Sveiki, kaip įmanoma būtų susigrąžinti nulaužtą Google paskyrą? Gavau pranešimą, jog pakeistas slaptažodis ir visi telefono numeriai tą pačią sekundę, kurie buvo su 2FA pririšti. Niekaip negaliu prisijungti ir atkurti paskyros.
 10. Šiuo metu naudoju iš www.hempy.lt, tuo pačiu ir prancūzų buldogui saviškiui esu paėmęs 2%, tai jau mėnesis laiko kaip duodu kartą į dieną, kailis žiauriai atsigavęs ir iš ramesnio dar į ramesnį patapęs 😄 😄
 11. Sveiki, nupirkčiau Instagram paskyrą su tikrais lietuviškais sekėjais 18m+.
 12. Sveiki, nupirkčiau Facebook puslapį su +-5000 narių. Gali būti ir daugiau.
 13. Sveiki, uždarbiečiai 🙂 Reikėtų pagalbos užpildant apklausą bakalauriniam darbui, būsiu dėkingas už užpildytą apklausą 🙂 https://apklausa.lt/f/lietuviskos-produkcijos-platintojo-probiotinis-lt-konkurencingumo-tyrimas-qudbtmy/answers/new.fullpage
 14. Ačiū dalyvavusiems, laimėtojas Rhymes, susisieksime su laimėtoju. 🙂
×
×
 • Sukurti naują...