Pereiti prie turinio

Midnaitas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  26
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Midnaitas

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Vardas
  Mantas
 1. Sveiki, aš noriu dizaino projektui kuris dirbs su prekės ženklais ir paslaugom kartu su žmonėmis kurie prisidės prie marketingo publikuodami produktą sutarta metodika, sutartu būdu. Projektas rišasi su visom social platformom, nuo facebook/instagram iki youtube ir labiausiai akcentuoja kūrėją arba profilį turintį daug sekėįų. Iš dizaino tikėčiausi trendinančių naujausių dizainų stilistikos. Puslapis neturi turėti įmonės specifikos, nes tai laisvas projektas dirbantis dažniausiai su kuriančiais žmonėm sutikusiais gauti palaikyma piniginiais vienetais. Dizainas turėtu turėti interaktyvumo, su sl
 2. Labas, Apie darbą: #Sukurti puslapį su automatizuota mokama registracija (paypal, credit card). Puslapio vizualizacija: #Pristatomasis meniu (main page) su video ir nuotraukom (pleminariai), geros kokybes paprastas unikalus dizainas. #Po registracijos kiekvienas vartotojas turi galimybę kurtis savo viešai matomą anketą, joje būtu erdvė jam pačiam save pristatyti sistemoje. #Sistema bendraujanti tarp registruotu vartotojų (reiškias kiekvienas gali rasti vienas kitą pagal tam tikrus kriterijus ir tęsti bendravimą sistemoje) *Prie to pačio reikalingi paieškos sprendimai. #Vieta ieško
 3. Parduodu hostingo projektą. Į projektą įeina: VPS gliojantis iki 2014-05-25. Domenai utg.lt galioja iki lapkričio 25d, 6x.lt galioja iki gruodžio 9d, crp.lt ii rugpjūčio 2d. Hostingo sistema, buvusi megahost sistema, tik uždėtas naujas dizainas. Per pastarajį mėnesį surinkta 10Lt į mokejimai.lt sąskaitą neatskaičius mokesčių. Aktyviu: 23 Sustabdytu: 4 Nepanaudotu: 102 Viso vartotoju: 129 Pradinë kaina: 10 Lt; Minimalus kainos kėlimas: 5 Lt; Pirk dabar: 200 Lt; Aukciono pabaiga: 24val. po paskutinio statymo; Pašaliniai komentarai nepageidaujami. Visus klausymus siūsti privačiai.
 4. Tekste nuomonės nebuvo nei kritiškos nei teigiamos, nors ir ''velniop sistemą''. Subėrei viską skaitytojams ant pečių - liuks! Taip mastyti tau toliau ir reiktu - atsistoti prieš blogą ir gerą ir žiūrėti kaip jie lygiuojasi vienas su kitu. O čia nuo manęs pamastymas ;) Sistema paini ir papuvus, bet gal ji tokia tik jos žaidėjams? O jai sistema mus prives prie kažko tobulo, mums visiems? - tai gal ji pati yra tobula? Gal šita sistema yra tik 'laikotarpis' tikrosios sistemos kurios mes visi link ir nueisime, jausdami ir vis daugiau žinodami, kad ji yra netinkama mūsų gyvenimams.
 5. Sveiki, bendradarbiavimui ieškau SEO atliekančių žmonių kurie dirba su klientais parduodančiais paslaugas arba produktus. Mūsų paslauga netiesiogiai veda tinkamą auditoriją prie prekės. Atsiskaitysime procentais nuo įvykusio užsakymo sumos. Lauksiu privačios žinutės.
 6. Teisingai žvelgi, laikykis šitas mintis dabar ir brandink į ateitį. Protėviams padėka, kad išlikome tokie kokie esame, o sąsajui tarp jų ir mūsų tolstant, pamislykit, kad ir męs būsime protėviais. Ir visa ką jie išlaikė, mūsų pačių gali būti arba bus sunaikinta. Sunaikinus palikimą, kažkam nebebus ką žinoti ir nebebus kaip save identifikuoti.
 7. Kaip supratau rašančius, tai beatinimui laukiate gero hando, o kam jis reikalingas, jai norite beatinti? Jai norite priversti kitą pralaimėti, reikia žaisti kaip su aukšta pora rankoje, arba priversti manyti, jog iškritusios kortos yra būtent tos kurios tave kombinacija padarė dominuojančią. Taigi jai gavai trejetą su dvejetu, pradedi BIG BLUFF žaidimą, nuo pat pradžių reisini, arba reisui atsakai re-reisu, krentant kortom pradedi beatinti oponentą įvairiausiais būdais ir priverti manyti jog tavo hand'as yra kur kas stipresnis negu jo. Žinoma, tai nevisada suveiks, bet dažnai geriausia k
 8. Atrašiau supaprastintai parašiusiems. Visgi čia ne pinigų vaikymasis, o daugiau naujos paslaugos realizacija, o vėliau visa kita, savu laiku.
×
×
 • Sukurti naują...