Pereiti prie turinio

Artūrasmlt

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  660
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Artūrasmlt

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1994-03-09

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Artūras
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.440 profilio peržiūrų
 1. Pirkimo. Pradžioje minėtas būdas. P.S. Kaip suprantu atgaut sumokėta PVM jau be šansų? Nebent pirkti didesnį kiekį, kad netaikytų PVM ir muitinti Lietuvoje sumokant PVM tarpininkui, kurį susigrąžinsi?
 2. O pačių išsirašytos sąskaitos su jau minėtu ALL invoice galiojančios?
 3. Ar tikrai? Tai yra tik TAX (mokesciu saskaita), plius joje nenurodyti reikalingi rekvizitai (nurodytas tik pristatymo adresas).
 4. Manau rasčiau kažką, tik reiktų pasitvarkyti.
 5. Ačiū už atsakymą. Įdomus projektas. Nepaminėjau vieno dalyko. Perkama reklama ir aktualu, kad serveris Lietuvos rinkoje veiktų kuo greičiau. Už tai ir galiu susimokėti. Bent serveriai.lt neatrodo stebuklas šiuo aspektu su planu Universalus.
 6. Truputį ne į temą, bet noriu paklausti, kaip Hostinger paslaugos veikia dabar, 2021? Dabar turiu IV, šiuo metu jie skambina ir siūlo įsipareigojant dviem metam keisti planą į Verslo 24 men po 10,50 eur. Už praktiškai tą pačią kainą gaunu padidintos galios hostingą, bet ar man to reikia? (dabar naudoju universalų). Poreikiai: Pora wordpress svetainių su nedideliu srautu. Ta proga pradėjau žvalgytis ką siūlo kiti. Hostinger turi nemažai skirtingų planų, tiksliai nežinau kuo jie skiriasi, bet kainos atrodo geresnės už panašius parametrus. Ar nepadarysiu klaidos pereidamas iš serveriai.lt?
 7. Ačiū konkurso dalyviams ir paskutiniams darbams, kurių nespėjom pakomentuoti :) Gražūs ir tvarkingi darbai, bet vis tiek nugalėtojo logotipas buvo kur kas pranašesnis :) Konkurso nugalėtojas skelbiamas kesstux :)
 8. viewty, Tvarkingi, gražūs logotipai, bet norėtųsi konkretesnės atributikos, labiau iššaukiančių spalvų, kad labiau atkreiptų dėmesį :) Mary, Labai panašiai kaip ir viewty, tvarkingi, gražūs, bet nelabai atkreipia dėmesio :) nerijus1, Norėtųsi modernesnio stiliaus :) Karo88, Gražūs darbai, įdomus išpildymas antrame, bet norėtųsi kažko paprastesnio ir tuo pačiu lengvai pastebimo ir lengviau suprantamo :) Kol kas mano ir kolegų favoritas:
 9. Ačiū už darbus :) kesstux, Labai stiprus ir patinkantis logotipas su raudona spalva! Kol kas pirmaujate su šiuo logotipu :) Man asmeniškai jis labai patinka, ta raudona spalva suteikia tokį šventės pojūtį, puikiai atkreipia dėmesį, bet kolegai pasirodė kiek per ryški ta raudona. Jei galima, įdomu būtų pamatyti variantus su kitais raudonais atspalviais (bordo, vysnine ir pan.), bei žalia spalva.. :) Mister Love, Gana dailus ir tvarkingas darbas, bet mintis nelabai patinka, atrodo lyg ir panaudota tinkama atributika, bet kažkaip viskas atskirai, nesusiję visiškai :) nerijus1, Ačiū už antrą
 10. Ačiū už darbus :) nerijus1, Minis su baliono atributika gal nieko, bet norėtųsi kažko kur kas modernesnio ir gal kažkiek saikingai spalvingesnio. Atrodo, kad paint galimybės apribojo logotipo kūrimo išpildymą.. ArminasN, Nepatinka pati logotipo mintis, tas rėmas negražiai uždaro jį.. Gal kokiam ofisui ar pan. kontorai tikrų, bet mūsų sritis kur kas linksmesnė, nes mes atvežam gerą nuotaiką žmonėms, norėtųsi, kad tai būtų išreikšta logotipe :)
 11. Ačiū už darbus. Visai neblogas pirmas variantas su mikrofonu, patinka stilius, patinka ir tai, kad logotipas kalba už save ir nesunku suprasti kokios paslaugos siūlomos. Tik gal su spalvomis reiktų pažaisti :) Norisi pamatyti daugiau idėjų iš kitų dalyvių, kaip būtent jie įsivaizduoja tokios srities logotipą? Kviečiu dalyvauti aktyviau! :)
 12. Sveiki, Reikalingas logotipas naujam projektui ProEvents.lt ProEvents.lt požiūris į darbą yra unikalus, todėl komandoje dirba tik tam tikros srities specialistai ir profesionalai, žinantys ką reikia daryti. Komandos vizija - profesionalumas, tai turėtų atsispindėti logotipe. Esminė informacija: Logotipas turi būti vektorinis, su kūrimo failais. Logotipas turi atspindėti veiklą, būti šiuolaikiškas, ryškus ir traukiantis akį. Logotipas turi derėti įvairiuose fonuose. Logotipo panaudojimas įvarus: website, įvairi spauda įvaruose fonuose (vizitinės, skrajutės, rollupai, lipdukai, stendai, pl
×
×
 • Sukurti naują...