Pereiti prie turinio

MrGiedrius

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.804
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  96.9%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo Nedas LT Kas yra Dropshiping`as?   
  Šį straipsnį nevertėtų skaityti, jeigu žinote kas yra dropshiping`as.
   
  Dropshipping`as – mažmeninės prekybos modelis internetinėje erdvėje, kai pardavėjas neturi prekių pas save. Vietoj to, kai parduotuvė parduoda produktą, jis prekę perka iš tiekėjo, kuris prekę siunčia tiesiai parduotuvės pirkėjui. Pardavėjai nemato savo prekės.
   
  http://noohype.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/01/DropShipper.gif
   
  Norėčiau aprašyti šio modelio trūkumus, bei privalumus.
   
  Privalumai:


   
  Mažesnės investicijos. Didžiausias privalumas yra tai, kad parduotuvės paleidimui Jums nereikės įšaldyti didelių sumų perkant prekes. Tradiciškais, naudojant įprastą modelį, didžioji dalis investicijų naudojamą prekių įsigijimui.
  Jūs prekę įsigysite tik tada, kai pirkėjas už ją jau susimokės ir tik tuo met parduotuvė prekę užsakys iš tiekėjo.
   
  Lengva startuoti. Naudojant dropshipping`o modelį Jūs išvengsite tam tikrų pradžioje atsirandančių kliūčių:
  o Sandėliavimas
  o Pakavimas ir prekių išsiuntimas
  o Inventoriaus sekimas
  o Prekių gražinimas
  o Inventoriaus pildymas
   
  Nepririšta darbo vieta. Parduotuvę valdyti Jūs galite būti bet kurioje pasaulio vietoje ir tai Jums nesukels problemų.
   
  Platus prekių pasirinkimas. Kadangi Jums nereikia prekių prisipirkti ir laikyti savo sandėlyje, Jūs galite savo klientams pateikti platų prekių asortimentą, be didesnių išlaidų.
   
  Lengva susitvarkyti su dideliais pardavimais. Didėjant pardavimas Jums tik nežymiai padaugėja darbo, didžiausią darbą atlieka tiekėjai.
   
  Trūkumai:
   
  Mažas pelnas. Dažniausiai dropshipping`o tiekėjo prekių kainos būna didesnės, nei užsiperkant prekių iškarto, dėl to kad būtum konkurencingas, turite užsidėti mažesnį antkainį.
   
  Prekių trūkumas. Ši problema dažnai atsirenda, nes tie patys tiekėjai turi daug klientų, dėl to pas juos dažnai keičiasi sandėlį esančių prekių kiekis. To išvengti reikia dažnai tikrinti prekių likučius, aišku tai galima išvengti sinchronizuojant savo parduotuvę su tiekėjų sandėliais, bet ir šiuo atveju nevisada viskas vyksta skalndžiai.
   
  Siuntimo mokesčiai keletui prekių. Jeigu pirkėjas perka keletą prekių iš Jūsų, o jūs naudojate keletą tiekėjų, o tos nupirktos prekės yra iš skirtingų tiekėjų, taigi automatiškai kiekvienai prekiai bus skirtingas siuntimo mokestis.
   
  Tiekėjų klaidos. Įvykus kažkokiam nesusipratimui susijusiu su preke(prekės kokybė, ne tokia prekė, negauta prekė), Jūs turėsite prisiimti visą atsakomybė už tai, nors ne jūs buvote dėl to kaltas

 2. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Aurimas Toaster Swipe - naujas mano žaidimas Android ir iOS!   
  Sveiki,
   
  ir vėl aš čia su savo žaidimais! Šį kartą pristatau nedidelį gamejam projektas per 3 mėnesius virtusį gana neblogai išdirbtu arkadiniu žaidimu. Pirmas, kuriame nėra paršo personažo... kol kas. Išvaizda apgaulingai vaikiška, bet pereit visus 30 lygių (bus daugiau) reikės nevaikiškų nervų, reakcijos ir taiklumo. Yra ir keli nesibaigiantys kliūčių ruožai, bet su tais dar man reikėtų padirbėt. Ir built-in lygių kūrimo sistema, kuri leidžia sukurtus kambarius siųst į internetą ir parsisiųst turint unikalų kodą.
   
  Android: https://play.google....snoutup.toaster
  iOS; https://itunes.apple...pe/id1187726203
   
  http://i.imgur.com/4r77E9Vl.png
   
   
  Išbandykit... arba kam jaunesniam pasiūlykit! :) Jei turit
   
  Gameplay video tingintiems siųstis:
   

 3. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į TomasM. Pensija   
  Tavo visa parasyta eilerasti cia galima sutalpinti i du sakinius - nepraleisti pusvalandzio renkantis produkta parduotuveje yra atsakymas i pensijos problema kuria kencia didzioji dalis vakaru saliu. Gyvenime turesiu maziau probelmu jei elgsiuosi spontaniskiau ir neprakaituosiu kaip tu sakai renkantis racionalius sprendimus. Sveikinu - tu genijus. Dabar eik is cia su savo kvailom... norejau sakyti filosofijom, bet cia net nepanasu i tai - kalbi is tuscio i kiaura. Zmogus atejo su konkrecia problema, o tu sapalioji apie gyvenimo laime, pasodintus metaforinius medzius, lotuso ziedus ir kazkokiomis gyvenimo paslapciu knygomis, kuriu tiksline auditorija yra butent tokie kvailiai kaip tu, stokojantys analitiniu gebejimu ir blaivomis akimis ziureti i aplinka.
   
  Taip gyvenime turėsi mažiau problemų. Tada gal ir atsiras ir racionalesni sprendimai. O su sia fraze tai marskinelius tikriausiai pasidarysiu. Tada ismesiu nes cia baisus s-h-u-d-a-s
 4. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į lasickui KASP gimtadienis   
  Šiandien, 2017-01-17 sukanka 26 metai Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgoms. Po sausio 13 įvykių, Aukščiausioji Taryba priėmė Savanoriškosios krašto apsaugos įstatymą, kuriuo remiantis 1991-01-17 buvo įkurta Savanoriškoji krašto apsaugos tarnyba. Vėliau, 1998 metais ji buvo reorganizuota į KASP.
   
  http://kariuomene.kam.lt/images/25382/kasp%20kariai%20rikiuoteje%20foto%20vilius%20dziavecka.jpg
   
  „Savanoriška tarnystė Tėvynei yra Lietuvos pasididžiavimas. Savanorių motyvacija, profesionalumas, meilė Tėvynei yra galingiausias mūsų ginklas“, – savanoriškos tarnybos reikšmę, artėjant Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 26-osiojms metinėms – sausio 17 d., pabrėžia Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Arturas Jasinskas.
   
  Šia proga yra įgyvendinama nauja tradicija. Įkūrimo gimtadienio proga kariai savo civiliniame gyvenime dėvės uniformas. Tad nenustebkite, jei darbe, universitete ar tiesiog mieste pamatysite karius, dėvinčius uniformas su KASP'o antsiuvus:
   
  http://pirkis.lt/images/upload/2012/10/sam_1308.jpg
   
  Tačiau kas tas KASP? Galiu pabandyti atsakyti iš asmeninės patirties. Tai žmonės, turintys pilnavertį civilį gyvenimą. Asmeniškai studijuoju ir dirbu pilnu etatu, tačiau randu laiko ir tėvynės gynybos stiprinimui. Atskirti mus lengva iš aukščiau pavaizduoto KASP antsiuvo ant kairės rankos, raudonų berečių (nesumaišyti su ryškiai raudonom karo policijos beretėm!), dažnai senokos ginkluotės (asmeninis automatas AK4 MT 1970 metų laidos...) bei didelio užsidegimo širdyje... Dažnai pratybos savaitgaliais, kai prakaitą lieji miške, tampa sielos atgaiva. Nes jei ir pavargsti fiziškai, bet pailsi nuo civilio gyvenimo ir smagiai praleidi laiką su panašios pasaulėžiūros žmonėmis. Jei kažkam aktualu, plačiau apie tai paskaityti galite oficialiame puslapyje
  O šios temos esmė. Supažindinti visuomenę. Priminti apie šios dienos svarbą. Ir paprašyti, pamačius karį su uniformą, padėkoti už jo tarnybą. Jei turite kažkokių klausimų šia tema, galite drąsiai klausti čia ar privačia žinute. Protingos diskusijos visada laukiamos. Bet pranešimai, kvepiantys "vatos" mąstymu nepageidaujami.
 5. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Iman Gyvenu Kinijoje Guangzhou mieste, užsiimu trading   
  Sveiki, Kinijoje gyvenu truputi daugiau nei metai. Pagrindinė mano veikla vienos Lietuvos įmonės produkcijos įvedimas į Kinijos rinką. Dalyvaujame parodose, mezgame kontaktus su potencialiais užsakovais, ieškome galimybių produktų realizavimui, tiriame vietos rinką. Turiu Kinijoje tris kinus darbuotojus.
  Tai pat padedame lietuviams daryti pirkimus Kinijoje. Turime lietuvių klientų iš Lietuvos, Anglijos, Ispanijos, Vokietijos, Kipro jie perka per mus ir realizuoja prekes savo rinkoje. Turime keletą projektu kur užsakovas sukuria ar padaro produktą unikalių Lietuvoje - mes Kinijoje jį pagaminame ir išsiunčiame tiesiai i USA Amazon sandėlius taip mūsų klientai sutaupo daug laiko dėl kokybės patikros, dėl nerimo, kad produktas bus pagamintas su brokais, dėl logistikos kaštų dėl baimės, kad bus kažkokiu būdu apgauti tiekėjų ir galu gale dėl komunikacijos su fabrikais Kinijoje (nes didžioji dalis kinų fabrikų dirba vienkartinio kliento principu, prižada daug, bet kaip reikia įgyvendinti kokybė ne visada atitinka jų pažadams arba vienas, du užsakymai buna puikus, o trečias didelis nuostolis, nes prekių kokybė labai bloga) Gyvendamas Kinijoje ją matau kitokiu kampu nei daugelis tautiečių ją įsivaizduoja, bei esu sukaupęs nemažą žinių bagažą.
  Galite kreiptis kas turite kokių idėjų ar pasiūlymu, gal galėsiu jums padėti įgyvendinti vienoki ar kitoki projektą.
 6. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo BigBug Google Adwords Tool'sai   
  Su skriptu tikrai įmanoma pasidaryt, kad tarkim kiekvieną dieną vienos kampanijos raktažodžius perkeltų į kitos negative. Gal pagooglinęs ir rasi kažką panašaus. Galima turbūt editint čia esamus skriptus https://www.koozai.com/blog/pay-per-click-ppc/google-adwords/100-google-adwords-scripts-using/#Keywords
 7. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Mikaz pomidoro kelias grąžinant skolas   
  Pagal temas man darosi akivaizdus keli dalykai:
   
  esi priklausomas nuo losimu
  vis zadi bet taip ir nepadarai. ir vel zadi ir vel taspats
  nemoki tvarkytis finansu
   
  Butu idomu suzinoti kaip susikaupe skola, bet nemanau kad pravalgei ar pragerei. Greiciausiai vienaip ar kitaip pralosei ar pokeryje, ar lazybose ar kazino. Tada skolinaisi atsilosimui, vel speju kad is greituju kreditu, paskui emei kita kredita padengti ankstesni kredita...
  Mano manymu jei sugebi prasiskolinti ~50 000 litu tai kazka tikrai darai blogai gyvenime. Ir dar tikiesi skolas grazinti zaisdamas pokeri...
 8. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo Nedas LT Kas yra Dropshiping`as?   
  Šį straipsnį nevertėtų skaityti, jeigu žinote kas yra dropshiping`as.
   
  Dropshipping`as – mažmeninės prekybos modelis internetinėje erdvėje, kai pardavėjas neturi prekių pas save. Vietoj to, kai parduotuvė parduoda produktą, jis prekę perka iš tiekėjo, kuris prekę siunčia tiesiai parduotuvės pirkėjui. Pardavėjai nemato savo prekės.
   
  http://noohype.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/01/DropShipper.gif
   
  Norėčiau aprašyti šio modelio trūkumus, bei privalumus.
   
  Privalumai:


   
  Mažesnės investicijos. Didžiausias privalumas yra tai, kad parduotuvės paleidimui Jums nereikės įšaldyti didelių sumų perkant prekes. Tradiciškais, naudojant įprastą modelį, didžioji dalis investicijų naudojamą prekių įsigijimui.
  Jūs prekę įsigysite tik tada, kai pirkėjas už ją jau susimokės ir tik tuo met parduotuvė prekę užsakys iš tiekėjo.
   
  Lengva startuoti. Naudojant dropshipping`o modelį Jūs išvengsite tam tikrų pradžioje atsirandančių kliūčių:
  o Sandėliavimas
  o Pakavimas ir prekių išsiuntimas
  o Inventoriaus sekimas
  o Prekių gražinimas
  o Inventoriaus pildymas
   
  Nepririšta darbo vieta. Parduotuvę valdyti Jūs galite būti bet kurioje pasaulio vietoje ir tai Jums nesukels problemų.
   
  Platus prekių pasirinkimas. Kadangi Jums nereikia prekių prisipirkti ir laikyti savo sandėlyje, Jūs galite savo klientams pateikti platų prekių asortimentą, be didesnių išlaidų.
   
  Lengva susitvarkyti su dideliais pardavimais. Didėjant pardavimas Jums tik nežymiai padaugėja darbo, didžiausią darbą atlieka tiekėjai.
   
  Trūkumai:
   
  Mažas pelnas. Dažniausiai dropshipping`o tiekėjo prekių kainos būna didesnės, nei užsiperkant prekių iškarto, dėl to kad būtum konkurencingas, turite užsidėti mažesnį antkainį.
   
  Prekių trūkumas. Ši problema dažnai atsirenda, nes tie patys tiekėjai turi daug klientų, dėl to pas juos dažnai keičiasi sandėlį esančių prekių kiekis. To išvengti reikia dažnai tikrinti prekių likučius, aišku tai galima išvengti sinchronizuojant savo parduotuvę su tiekėjų sandėliais, bet ir šiuo atveju nevisada viskas vyksta skalndžiai.
   
  Siuntimo mokesčiai keletui prekių. Jeigu pirkėjas perka keletą prekių iš Jūsų, o jūs naudojate keletą tiekėjų, o tos nupirktos prekės yra iš skirtingų tiekėjų, taigi automatiškai kiekvienai prekiai bus skirtingas siuntimo mokestis.
   
  Tiekėjų klaidos. Įvykus kažkokiam nesusipratimui susijusiu su preke(prekės kokybė, ne tokia prekė, negauta prekė), Jūs turėsite prisiimti visą atsakomybė už tai, nors ne jūs buvote dėl to kaltas

 9. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo prieshas Domeno nukreipimas į IP   
  Galima tiksliau?
   

 10. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo ronner Ką rinktis - adword reklamą ar seo?   
  Praktiškiausia naudoti ir tai ir tai, investuoti visada reikės į AdWords arba į SEO. Kas rašo, kad vieną kartą išsikeli su SEO ir turi, tai ne visiškai tiesa, konkurencingoje nišoje nieko nedarant, krisi žemyn. Beto su SEO pagal visus tinkamus raktažodžius būt viršuje irgi abejoju ar taip būna. Dėl to SEO ir AdWords kombinacija yra geriausias sprendimas.
   
  AdWords gali būt ir raktažodžių testavimui, kurie atneša daugiausia naudos, prieš investuojant į jų iškėlimą organinėje paieškoje.
   
   
   
  SPAM traffic`o geriausiu atveju gausi arba Ban`ą iš Google jeigu blackhat SEO.
 11. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo Unseen Geriausios svetainės konkursas!   
  skaniausireceptai.lt
 12. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo Superbumas AdWords CPC priklausomybė nuo konversijų   
  CPC ir tavo nustatytos konversijos nesisieja
   
  CPC pagal nutylėjimą labiausiai priklauso nuo CTR, nes nuo to Google uždirba pinigus. Tai pat pagal kažkokį algoritmą seka įsitraukimą į nueitą puslapį.
   
  Tau konversijas skaičiuot apsimoka, kad matytum kiek apsimoka mokėt už raktinius žodžius, kad būtų maksimalus konversijų skaičius iš turimo biudžeto. Konversijas nustačius per Google AdWords ir padarius tarkim PMUP mokėjimą, sistema pati koreguos cpc kainas, kad būtų kuo daugiau konversijų.
   
  CPC kaina mažės jei bus geri kokybės balai.
   
  O svarbiausia yra konversijų kaina, o ne CPC kaina.
 13. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo Hustler Kokteiliu darymo rinkinys?!   
  Sveikas,
   
  manau visai neblogai, sėkmė manau priklausytų nuo marketinginės pusės. O čia manau visai neblogai būtų bandyt prasukt ir sužaist su kokteilių receptų puslapiu, video kaip daromi ir t.t. Ir prie to mažą visų reikalingų produktų/įrankių parduotuvę ir su tavo komplektais siūlomais.
 14. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Marius Google Penguin 3.0 update   
  Pameni tokia formulę iš mokyklos laikų:
   
  30k = 100%
  7k = x %
   
  Ka gausime?
   
  Tavo lankytojų srautas sumažėjo ~76.7 proc. ;)
 15. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Mykolas Pagalba atidarant barą   
  Gal galėčiau sužinoti keletą "rimtų" forumų? Galima ir AŽ.
   
   
  Gaila, bet narys galės tau atsakyti tik minimum po savaitės.
 16. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į saknis Kas per mada parašyti namu darbus už tinginius nemokamai ?   
  paprasta, neduok meskeres duok zuvi, bus maziau konkurentu
 17. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Marius Tamsioji Vladimiro Putino pusė   
  Esi teisus dėl importo mažėjimo ir eksporto didėjimo. Tiesa, tai dar nereiškia, kad tai skatins "vietinės" ekonomikos augimą. Šiuo metu, tai gal greičiau šiek tiek pristabdys jos kritimą, bet tikrai neskatins augimo.
  Taipogi, tai nereiškia, kad vietiniai žmonės bus priversti rinktis tik vietinę produkciją - čia yra toks paradoksas, jog verslininkams savo produkciją labiau apsimokės pardavinėti užsienyje (nes jinai ten bus pigesnė, tačiau vis vien bus didesnė pelno maržą nei vietinėje rinkoje, dėl ten esančios didesnės perkamosios galios), nei vietinėje rinkoje (nes čia bus mažesnė pelno marža), dėl to tiek vietinės, tiek importuotos produkcijos kaina vis vien kyla ir didėja infliacija. Ir viskas pasireikš tuo, kad paprasčiausiai mažės Rusijos vartotojų perkamoji galia.
  Tiesa, krizę menkinantis varikliukas galėtų būti padidėjęs eksportas, dėl nuvertėjusios valiutos, tačiau ir čia, Rusijai ne kažkokios naujienos yra, kadangi didžioji dalis Rusijos eksporto laikosi ant naftos ir dujų. O juk patys puikiai žinote, kas šiuo metu pasaulyje darosi su naftos produktais.
   
  Kalbant apie Kiniją - abejoju ar Rusija jai yra labai reikalinga, kaip produktų tiekėja, nes Kinija praktiškai viską pati gali puikiausiai pasigaminti. Taip, kad greičiau Kinija užverstų savo produkcija Rusijos rinką, nei kad Rusija Kiniją. Kinijai yra didžiulis poreikis nebent naftos ir maisto produktų. Tačiau vėlgi - Rusija pati nesugeba pilnai save aprūpinti maisto produktais, tai ką jau kalbėti apie jų eksportą į Kiniją. O su naftos produktais ir taip Kinijoje rikiuojasi labai ilga eilė ir be Rusijos.
   
  Jeigu Rusijos ekonomika susidėtų tik iš tokių dedamųjų dalių, kaip, kad tu paminėjai, tai gal ir būtų logiškas tavo paaiškinimas, bet, deja, realybė yra gerokai sudėtingesnė ir čia yra gerokai daugiau dedamųjų, įtakojančių bendrą jos vystymąsi.
 18. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į IG8 Tamsioji Vladimiro Putino pusė   
  Taip, nes juk vakarai ir JAV susiduria su DIDŽIULĖM problemom, kuomet naftos kaina krenta (not). Juk visi užmiršo, kad ne vakarai, o Rusija pasaulyje pirmauja mokslo inovacijose, IT sektoriuj, žemės ūkio sektoriuj ir puikiai apsirūpina maistu būdami didžiausia pasaulio valstybe pagal plotą (not). Juk rusai patys laimingiausi ir aukščiausią gyvenimo lygį pasiekę žmonės (not)... :D
   
  Klausimas, ką kaunomanas veikia supuvusioj ir bankrutavusioj Lietuvoj? Pirmyn į Rusiją!
 19. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į knoppkius Fašistinė valstybė   
  Fašistinės valstybės bruožai:
   


   
  visiškai nuo valdžios priklausoma ir kontroliuojama žiniasklaida;
  negerbimas ir nesilaikymas tarptautinių susitarimų;
  gajus vieno lyderio kultas;
  didžiulis, net ekonomikos sukmečiu augantis karinis biudžetas;
  autoritarinės valdžios skleidžiamas ir visuotinai priimtinas mitas, jog šalis gali būti valdoma tik tvirta lyderio ranka;
  plėšikiška ir atvirai agresyvi užsienio politika;
  opozicijos, kitokios nuomonės tildymas bet kokiomis priemonėmis;
  kitų šalių bei tautų vaizdavimas agresyviomis ir turinčiomis piktų kėslų šalies atžvilgiu;
  vien išorinių jėgų kaltinimas dėl vidinių ekonominių ir socialinių problemų;
  siūlymas šalies gyventojams pakentėti ir susispausti, bei kvietimas ruoštis kovai prieš išorinį priešą (aukojant ekonominę, socialinę ir kt. gerovę).

   
  Kaip manote, ar yra XXI a. pasaulyje šalių, atitinkančių visus šiuos bruožus?
   
  taisyta: klaidos
 20. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į IG8 Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Pagarba visiem (Marius, Creatium, bundis ir kt.) kurie dar turi laiko, noro ir jėgų kariaut informacijos būdu su rusiškais trololo kaip Kaunomanas, Savanoris13 (iš kurio tik prieš kokius nors rinkimus kažkas girdisi) ir kitais... :)
   
  Siūlyčiau mažiau demonizuot ar aukštint bet kurią pusę, nes abi turi savų pliusų ir minusų. Tiesiog vieni labiau remiasi faktais, kiti - emocijom ir taip kaip jiem atrodo.
   
  Pabandykim visus tuos tūkstančius faktų ir faktelių, globalinius, illuminatinius sąmokslus ir tikslus palikt nuošaly.
  Ir visą situaciją dekonstruot į paprastus ekonominius, istorinius ir plika akim matomus faktus.
   
  Jau kažkas minėjo apie Rusijos ir Vakarų įtakos zonas. Tai nuo čia niekur toli ir nereikia eit.
  Pagal netolimą istoriją žinom, kad:
   
  Ten kur savo įtaką 'eksportavo(-uoja)' Rusija:


   
  Klesti korupcija praktiškai visuose visuomenės lygmenyse;
  Dažniausiai ekonominis, mokslinis, inovacinis atsilikimas nuo vakarų;
  Beveik nėra vidurinės klasės (arba oligarchai arba bėdžiai);
  Šalys neužima aukštų ar vidutinių vietų pasauliniam gyv. laimingumo indekse;
  Daugiau mažiau viskas grindžiama, baime, priespauda, kontrole ir aplinkos kaltinimo dėl bet kokių savų nesėkmių (daugiausiai būdinga pačiai Rusijai).

   
  Ten kur vyrauja vakarietiškos vertybės ir demokratija:


   
  Santykiai grįsti vienas kito pasitikėjimu;
  Nuolat investuojama į mokslinę, ekonominę plėtrą ir bendrą tautos gerovę;
  Šalys patenka į laimingiausių pasaulio šalių dešimtukus;
  Stipri vidurinė klasė;
  Asmeninės, pilietinės teisės ir laisvės;
  Politinis, ekonominis stabilumas.

   
  Taigi, nereikia būt mokslų daktaru, jog suvokt, kur Rusija -- ten destrukcija, susikaldymas ir regresas.
  [sarcasm]Matyt ES rytinėm narėm (įskaitant Lietuvą) šiaip sau kasmet skiria milijardus eurų, kad pasivytume senas valstybes-nares. O atsilikom matyt, tikrai ne dėl dešimtmečių sovietinės okupacijos.[/sarcasm]
   
  Suprantu, kad kaunomanui labai lengva ir palanku spjaudyt į šulinį iš kurio pats geria ir gyvenant demokratiškoj ir laisvoj šaly -- lot kaip gi rusai čia visus gelbėja, o Vakarai nori karo.
  Siūlau emigruot į Rusiją ir susikurt savo dar labiau klestintį gyvenimą. ;)
 21. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į bundis Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Pamirsau parasyt, kad mano pasisakymuose tik mano nuomone pasiremta kitu nuomonemis, tiesu gali buti ivairiu, viena tiesa gali buti teisesne uz kita.
  Tarkim rusai tera vienintele tauta, kuri gali atsverti sita blogaji kapitalizma, kuris minta karais. Jeigu rusu sitokie bajeriai yra pasipriesinimas vakaru agresijai, tai as atsiprasau, tai pats blogiausias pasipriesinimas per visa istorija. Jau geriau pries Amerika kovotu tikri teroristai is arabu saliu. Jie bent jau tiesiai sako, mes kovojam pries blogi. Rusai sako, mes kovojam uz rusu pasauli. Ta prasme, fasistai kovoja pries pasaulio piniguocius, pries karo kurstytojus. Hitleris irgi kovojo pries zydus, katrie buvo piniguociai.
  As nemanyciau, kad Hitlerio kova pries zydus yra sektinas pavyzdys. Putino fasistam tai turbut visai norma.
   
  Galime rodyti tokias lenteles: http://en.wikipedia.org/wiki/National_debt_of_the_United_States#mediaviewer/File:Federal_Debt_Held_by_the_Public_1790-2013.png
  Karas, skola. Bet kaskaip keistai niekas nepastebi, kad po karo ta skola niekur stebuklingai nedingsta, mazeja palaipsniui, taip pat niekas nepastebi, kad ta skola atsiranda jau karui prasidejus, o karui reikia visu pinigu, todel jie ir imami is visur ir i skola.
   
  Galima butu imesti lenteles, kur parodoma, kas atsitinka su valstybemis, kurioms itakos turi Rusija, o kurioms Amerika ir paskaiciuoti, kuri itaka naudingesne zmonijai.
  Is zmoniu gyvenimo patirties galiu drasiai teigti, jau geriau Amerika okupuos ir ives savo taisykles 10 kartu i tavo sali, nei 1 karta rusas. Rusai tai irode daugybe, daugybe kartu.
  Jeigu tau labiau rupi Amerikos skola, kuri visuomet buvo ir visuomet bus, labiau rupi uz zmoniu gerove, tai gali kariauti tuos idealoginius karus.
   
  Va cia ir yra idealoginiai skirtumai, o tu paimk ir tycia pasidomek apie Paulauska is blogesnes puses. Paimk ir visos jo teiginius apversk aukstyn kojomis, padeliok faktus priesingai nei galvoji, ir pamatysi, kad viskas gali buti ir kitaip.
  Ir tai butu daug realiau, negu uzsleptos samokslo teorijos.
  Bet negalima teigti, kad niekas neturi savu, slaptu keslu. Amerika, tai ne Siaures Koreja, kur viena saujele viska valdo. Ten yra ivairiu jegu ir ten yra ivairiu galingu jegu. Tuom ir ypatinga demokratija, savo demokratiskumu.
   
   
   
  Kas del Kijevo, manai ten turejo viskas vykti kitaip? Rusija nesikisa ne i savo reikalus.
  Tada Kijeve maidanas, valdzia nuvercia, zmones paima valstybe i savo rankas ir priziuri, kad valstybej nebebutu korupcijos ir visi dirbtu savo darba. Pastatomi provakarietiska valdzia. Kai nera karo, nera spaudimo is salies, yra palaikymas is Europos, tada visa Europa solidarizuojasi su aktyviais Ukrainos pilieciais ir jiems visais imanomais budais padeda kurti teisinga valstybe, kurioje veiktu ekonomikos desniai, kuri butu skaidri, butu daroma viskas, kas leistu kilti valstybei, nes pries tai buvo visas rinkinys, kas zlugde valstybe, korupcija, taisykliu nebuvimas, banditizmas, oligarchu savivaliavimas ir t.t.
   
  Rusija yra viso to priesingybe, todel ji isikiso.
   
  Palauskas pasireme Putino interviu ir Amerikos skola ir pasake, kad Ukrainoj kara sukele Amerika. Va cia tai pagrindimas, Paulauskas turbut bus skiriamas Nobelio premijai ateityje.
 22. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Creatium Ar gali Rusija pulti Baltijos salis?   
  Tankai važiavo tada, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, į Krymą ir jį okupavo. Durnam gali būti neaišku, kad kariuomenės siuntimas į rytų Ukrainą buvo privalomas veiksmas.
   
  Dvigubi standartai pasireiškia tavo kalbose. Kai Rusija užima Krymą - tai nieko, bet kai Ukraina perdislokuoja kariuomenę į rytus - tai jau visiškas blogis ir interesų nepaisymas. Propagandinį šūdą varai ir tiek.
 23. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Justinas Pinigu valdovai   
  Nelabai turiu dabar 3.5 valandu perziuret video, bet butinai ta padarysiu.
   
  Mano vienintele priezastis isiliet i diskusija buvo Swiso komentaras, kad viskas, kas musu laukia dabar, tai dirbt daugiau ir uzdirbt maziau pinigu. Man tai pasirode bukas teiginys, tai del to nusprendziau isreikst savo nuomone.
   
  As apie video dar nieko nesakiau.
 24. Patinka
  MrGiedrius sureagavo į Justinas Pinigu valdovai   
  Dabar pats logiskai pagalvok kada pasaulio istorijoj didesne zmoniu dalis dirbo maziau sau galedama leist tiek daug. Nekalbu as apie Indijos elgetu luoma ar Afrikos vaikus badaujancius.
   
  Praktiskai visi, kas netingi dirbt ir dar ideda pastangu ismokt kazkoki amata gali sau leist busta, maista ir paprasta pragyvenima. Tai toli grazu ner taip mazai kaip visi konspiraciju teoriju salininkai bando pateikt. Daug ilgesni laiko tarpa zmones valge tai, ka su ietim susimedziojo ir sildesi prie lauzo isilinde kur nors. Dabar medicina, bet kurios pasaulio dalies patiekalai, transportas, kazkoks bustas prieinamas praktiskai bet kam.
   
  Nenoriu issiplest i per didelius apibendrinimus ar naudot viena bobute sake argumentus, bet ne per kur nepastebejau, kad zmones visada tik dirba daugiau ir gauna maziau pinigu. Labiau man tokios samokslo teorijos panasios i tinginciu dirbt verkslenima, kad jie neturtingi ne del to, kad yra slunkiai, bet del to, kad kazkokie pikti dedes valdo visas saibas pasauly.
 25. Patinka
  MrGiedrius gavo reakciją nuo Blofeld Google Play filmų nuoma jau veikia ir Lietuvoje   
  Nesuprantu čia žmonių, kurie pradėjo lygint nelegalius būdus žiūrėt. Tikiuosi, kada Lietuvoje kada nors žmonės turės pinigų naudotis visomis norimomis paslaugomis legaliai.
×
×
 • Sukurti naują...