Pereiti prie turinio

Gerat

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  93
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Gerat sureagavo į BigMan Nemažo kiekio pinigų įmetimas į banko sąskaitą   
  NE! Siauliu bankas nepraso, medicinos bankas nepraso.
 2. Patinka
  Gerat sureagavo į adomasb Facebook Reklama: nuo A iki Z   
  Sveiki!
   
  Šis įrašas gimė kaip atsakas į forumo temą, Facebook Legaliai Parduoda Fiktyvius Fanus: Faktais Paremtas Video. Nesivelsiu į dideles diskusijas kodėl, mano nuomone, pats formulavimas "legaliai parduoda fiktyvius fanus" yra klaidingas, tačiau pasistengsiu pateikti kitą Facebook reklamos pusę ir pasidalinsiu visomis savo žiniomis, kaip tai geriausia įgyvendinti.
   
  O tiems, kas nežino, apie kokį čia faktais paremtą video kalbama, pradedame čia:
   


  http://www.youtube.com/watch?v=oVfHeWTKjag

  Trumpai apie video: įdomiausias dalykas - pagrindiniai argumentai paremti BBC žurnalisto atliktu tyrimu 2012-ais metais. Pats Veritasium bandė tuos pačius senus metodus ir stebisi, kad rezultatai irgi tokie patys. Realybė yra ta, kad per paskutinius metus FB reklama pasikeitė nežmoniškai.
   
  Visada sakiau ir sakysiu: pats svarbiausias dalykas Facebooko marketinge - the most relevant target audience, arba kuo labiau susijusi ir suinteresuota auditorija. 1000is aukštos kokybės fanų yra šimtąkart geriau už milijoną fanų, kurie nesuinteresuoti ir kurių net nepasieksite.
   
  Girdžiu, girdžiu… klausiate, o kaip su visais tais fake account'ais? Taip, jų yra, tikriausiai niekada pilnai ir nedings, bet visai tai galima protingai apeiti. Nėra jokios magijos, nėra jokių apgavysčių, tereikia pasukti savo galvą ir išnaudoti visas FB funkcijas.
   
  ______
   
  Update 2015-11-14:
  Per pusantrų metų Facebook reklama labai atsinaujino - ne tik reklamos įrankių išvaizda, bet ir įvairios galimybės: remarketingo atnaujinimas, Lead Ads, Instagram Ads, ir t.t. Šiame straipsnyje informacija aktuali, nors funkcijų išvaizda ir skirsis.
  Keletas naujų straipsnių apie Facebook ir reklamą:

  7-ios priežastys, kodėl jūsų įmonei NEreikia Facebook puslapio Kaip sukurti pirmą Facebook reklamos kampaniją 5-ios dažniausiai pasitaikančios Facebook reklamos klaidos
  Sėkmės!
  ____

  Šiame įraše būtent ir aptarsiu, kaip tai geriausiai įgyvendinti, apžvelgdamas šias pagrindines temas:
   
  FB Puslapio Pagrindai
  Page Info Settings Visuals FB Puslapio Auginimas
  Žodynėlis Basics "Invite Email Contacts" Custom Audiences Lookalike Audiences Website Custom Audiences Get More Likes/Promoted Page Likes Targeting TrackingConversion Pixels UTM Links [*]Optimising[*]Bonus
  Graph Search Custom Tab Placement Call-to-Action Buttons (added: 04/03/2014)
  Komunikacija
  Post Targeting Best time to post OK, pradedam...
  PAGRINDAI
   
  1. Page Info
  Pirmiausia užsipildykite visą puslapio informaciją, Page Info. Tai yra viešai prieinama informacija ir labai dažnai Google indeksuoja Facebook puslapius pagal šioje skiltyje esančią informaciją, kuriuos po to išmeta paieškose. Vienas iš svarbesnių dalykų: Facebook Web Address - sukurkite unikalų savo Facebook puslapio link'ą, kad atrodytumėt profesionaliau (vietoj facebook.com/pages/xyz/124219028410982740981…..).
   


  http://i.imgur.com/XGNp1Y3.png


  2. Settings
  Peržiūrėkite visus nustatymus, ir įsitikinkite, kad viskas gerai. Atkreipkite dėmesį į Post Targeting and Privacy, Similar Page Suggestions ir Replies - jie turėtų būti įjungti, kad turėtumėt daugiau galimybių targetinti fanus ir lengviau pasiekti reikiamus žmones.
   
  Mano dažniausi nustatymai:
   


  http://i.imgur.com/WBJ6e6Y.png


   
  3. Visuals
  Būtinai susitvarkykite bent jau Cover Photo (851x315px išmatavimai) ir Profile Picture (kelkite 180x180px arba 320x320px dydžio nuotraukas. Pačiame FB puslapyje nuotrauka bus rodoma mažesnė, 160x160px.)
   
  Cover Photo atsinaujinkite kas kelias savaites, nes tai taip pat padės sudominti ir pritraukti naujų fanų. Labai dažnai Facebook'as išmes Sponsored Stories (your friend liked this page…), kurių dėka galite gauti nemokamų fanų, jeigu tik Cover Photo ir Profile Picture bus efektingi.
   


  http://i.imgur.com/JcGu13u.png


  FB PUSLAPIO AUGINIMAS.
  Reklama ir ne tik.
   
  1. Žodynėlis
  Pradėkime nuo keletos svarbiausių terminų:
  CPC - cost per click - reklamos tipas, kai mokate už kiekvieną paspaudimą ant jūsų reklamos.
  CPM - cost per 1000 impressions - mokate už 1000 reklamos parodymų (nebūtinai 1000-iui unikalių žmonių, dažniausiai reklama bus matoma keletą kartų to paties žmogaus).
  oCPM - optimised cost per impression - Facebook'as optimizuos jūsų reklamą pagal tam tikrus tikslus, website clicks, page likes, engagement, website conversions, app actions…
  CTR - click-through rate - kiek iš viso kartų reklama buvo parodyta padalinta iš visų paspaudimų.
   
  Į ką labiausiai reikia orientuotis reklamuojant Facebook'e? - į gerą CTR. Kodėl?
   
  Facebook'as turi milijardą vartotojų ir milijardus apsilankymų per dieną. Tačiau reklamos vieta FB puslapyje ir stipriai suvaržyta: paraštės (sidebar) bei desktop/mobile news feed, todėl kiekvieną dieną jūsų reklama konkuruos su keliais šimtais kitų reklamuotojų.
   
  Situacija: jūsų reklama A prasta, iš 1000 impresijų gavote 1 paspaudimą. Konkurento reklama B žymiai geresnė: iš 1000 impresijų sulaukė 10 paspaudimų, nors reklamos plotas/užimama vieta Facebook'e buvo toks pats. Todėl kad Facebook'as iš abiejų reklamų uždirbtų tiek pat, jis chargins skirtingas sumas. Jeigu reklama B kainuos 0.1LT, reklama A kainuos dešimtkart daugiau. 1pasp.=1LT facebook'ui. 10pasp.*0.1LT=1LT. 5pasp.*0.2LT=1LT ir taip toliau.
   
  Facebook'as suinteresuotas gauti kuo daugiau paspaudimų, nes nuo to priklauso jų pajamos. Taigi kuo geresnis CTR, tuo mažiau teks mokėti už paspaudimą. Kad tai pasiektumėte, reikės testuotis skirtingas auditorijas, headlines, text, images.
   
  2. Basics:
  Nekviečiate savo draugų, kuriems yra dzin, ir neprašot, kad jie pasidalintų puslapiu, kuris visai nesusijęs su jų veikla/pomėgiais. Vienintelė išimtis - puslapis gali jiems tiesiogiai atnešti konkrečios naudos.
   
  Ir net nekalbu apie nelegalų fanų pirkimą... nusipirkt neuždrausiu, tik po to nesiskųskit, jeigu stebuklingai surinkti fanai 'neįsitraukia'. :)
   
  3. Invite Email Contacts:
  Jei turite visų savo klientų emailus, einate į savo Facebook puslapį, "Build Audience" -> "Invite Email Contacts" ir pakviečiate visus juos tapti fanais (reikės .csv failo, kuriame tik vienas stulpelis su visais email'ais).
   


  http://i.imgur.com/feHK8iR.png  http://i.imgur.com/sjOrzi3.png

  4. Custom Audience:
  Jeigu turite bent 200-300 email'ų, sukuriate Custom Audience per Facebook.com/ads/manage -> Audiences -> Create Audience. Kas yra Custom Audience?
   
  Facebook'as kiekvieną iš jūsų email'ų stengiasi susieti su Facbook'o profiliu pagal registracijoje naudotą email'ą (žinoma, anonimiškai - jūs tų asmenų vardų nematysite) ir iš rastų profilių sukuria naują auditoriją. Ją galite targetinti su bet kuria reklama, kviesti tapti fanais arba vesti juos į svetainę ir taip skatinti pardavimus.
   
  Kuo daugiau email'ų, tuo geriau, tačiau tą patį sąrašą galima sukurti ir iš mobiliųjų telefonų ir Facebook ids, jeigu turite savo FB apps'ą. Ypač pravartu visoms e-parduotuvėms ir panašiems projektams.
   


  http://i.imgur.com/w1YIew5.png

  http://i.imgur.com/gFZvU8l.png

  5. Lookalike Audiences:
  Iš Custom Audience galit sukurti Lookalike Audiences, tiesa, tam reikės naudotis Facebook Power Editor Tool (geriausiai veikia su Google Chrome naršykle).
   


  http://i.imgur.com/EAAS3uo.png

  Pagal Custom Audience sąraše esančius žmones ir jų profilius, Facebook'as sukurs naują sąrašą iš labiausiai panašių FB vartotojų. O tam turite dvi galimybes: Similarity ir Reach.
   
  Similarity būdu sukurta auditorija bus top 1% iš visų labiausiai panašių profilių. Reach: top 5%. Štai jums ir nauja auditorija, kurią sudaro žmonės, labiausiai panašūs į jau esamus klientus - argi ne įspūdinga?
   


  http://i.imgur.com/6afZAjm.png

  6. Website Custom Audiences:
  Website Custom Audiences - vienas naujausių FB reklamos įrankių, paleistas tik prieš geras dvi-tris savaites (irgi rasite per Facebook.com/ads/manage -> Audiences). Instaliuojate į savo svetainę FB tracking code ir (anonimiškai) auginate sąrašą visų jūsų svetainėje apsilankiusių žmonių, kuriuos vėliau galite targetinti su savo reklama.
   
  Jiems galite rodyti Page Likes reklamą, kviesti tapti fanais ir tęsti komunikaciją už svetainės ribų. Jeigu jie lankėsi jūsų svetainėje, aišku, kad jie turėtų būti vieni iš labiausiai suinteresuotų jūsų paslaugomis/prekėmis. Anksčiau šis remarketing'as buvo galimas tik per third-party apps, dabar integruotas pačiame Facebook'e - aweeeesooome!
   


  http://i.imgur.com/5Ls0gvm.png

  7. Get More Likes/Promoted Page Likes/Promoted Posts:
  Nenaudokite Promoted Post/Boost Post/Get More Likes tik šiaip sau, kad gautumėte daugiau reach. Jau rašiau, kodėl get more likes yra pinigų išmetimas, ir, nors atsirado daugiau targetinimo galimybių pagal pomėgius, tai vis tiek nebus pats efektyviausias būdas.
   
  Didžiausia puslapių problema - jeigu fanai buvo surinkti belekaip, tai ir promoted posts rodys įrašus tiems belekaip surinktiems žmonėms ir jų draugams, kurie dažniausiai nėra iš jūsų target auditorijos - pinigai metami į balą.
   
  8. Targeting:
  Grįžtant konkrečiai prie Page Likes ir fanų pritraukimo, tiesiog naudokit normalų targetinim'ą... Stenkitės visada rinktis 'precise interests', vietoj 'topic' (topics būna platesnės su hashtag'o simboliu). Galite netgi targetinti kitus FB puslapius, savo konkurentus, panašius brand'us ir t.t. - galimybių rinktis tikrai pilna.
   
  Precise Interests: dažniausiai bus konkretūs Facebook puslapiai. Pvz, Harry Potter, BMW-Motorrad, Red Bull...
  Topics: temos, kartais dubliuojasi su precise interests. Pvz., #basketball, #cooking, #Harry Potter, #Red Bull… Skirtumas - targetinant precise interests, pasieksite žmones, kurie yra tų puslapių fanai. Targetinat topics, pasieksti žmones, kurie tiesiog apie tai dažnai kalba savo news feed'e arba yra kitaip susiję su ta tema.
  Broad Categories: platesnės kategorijos, kaip Family Status, Travel, Retail/Shopping, Politics…
   
  PATARIMAS: dažniausiai rinkitės Precise Interests, tai yra, targetinkite pagal tuos puslapius, kuriuos žmonės jau seka. Kaip apsidraudimą, galite nurodyti ir Broad Categories, kurios dažnai padės išvengti netikrų fanų. Plius, targetinkite pagal kalbą, galbūt netgi šeimos statusą, išsilavinimą ir t.t. - kuo konkretesnis targetinimas, tuo aukštesnės kokybės auditoriją pritrauksite (ir mažiau fake account'ų).
   
  9. Tracking:
  A) Conversion Pixels: einate į Ads Manager, kur kairėje pusėje rasite Conversion Tracking. Svarbiausiuose puslapiuose, kuriuose įvyksta konversijos (dažniausiai koks nors thank you page arba checkout page) įkeliate specialų Facebook kodą. Jo pagalba galėsite konkrečiai matyti, kuriuos reklamos vedė į tam tikras konversijas.
   
  Kuo įrankis ypatingas: per Facebook Ad reports matysite ne tik iškart įvykusias konversijas, bet ir tas, kurios Facebook reklamos dėka įvyko per 28-ias dienas nuo paspaudimo.
   
  Be to, kurdami reklamą galite rinktis "Website Conversions" tipą, o Facebook automatiškai optimizuos reklamą ir ją parodys tiems, kurie yra labiausiai linkę konvertuotis (pagal anksčiau įvertintus traffic ir konversijų duomenis).
   
  B) Google UTM kodai: jeigu naudojatės Google Analytics, tai šis URL Builder įrankis yra auksas. Pasinaudokite juo kiekvieną kartą, kai Facebook'e dalinatės kokia nuors nuoroda, ir galėsite konkrečiai matyti, kurie įrašai ir reklamos kampanijos atneša daugiausiai naudos. Kaip pavyzdys:
   
  Campaign source: Facebook
  Campaign medium: news_feed/sidebar/mobile/desktop/post….cpc/cpm/ocpm...
  Campaign name: uzdarbis/adomas/pinigai… (ivardinkite kampanijos varda, kad lengvai atpazintumete Google analytics)
   
  Gali atrodyti taip:

  http://www.adomasbaltagalvis.com/?utm_source=uzdarbis&utm_medium=forum&utm_campaign=FBtips

  http://www.adomasbaltagalvis.com/?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_content=FBtips&utm_campaign=uzdarbis
   
  Labai išsamų tutorial'ą galite rasti čia: How To: Track Facebook Ad Goals with Google Analytics.
   
  10. Optimising:
  Svarbu žinoti, jeigu kuriate vieną reklamos kampaniją su daug skirtingų variacijų, Facebook'as automatiškai įvertins visų reklamų efektyvumą ir pradės daugiau pinigų skirti geriausiai einančiai reklamai. Pvz.: penkios reklamos, bet viena iš jų performina geriausiai - Facebook'as po kažkiek laiko pradės skirti didžiausią dalį biudžeto tik tai vienai reklamai.
   
  Jeigu norite pasidaryti rimtą split-test, tuomet reikia kurti visiškai atskiras kampanijas, kurios skiriasi tik mažomis variacijomis: tarkim, skirtinga antraštė ar tekstas, skirtingas targetinimas pagal pomėgius, arba CPC vs oCPM.
   
  Svarbiausia, išnaudokite Facebook Ad Reports (juos taip pat rasite per Ads Manager).
   
  Nebereikia split-testint pagal lytį, amžių, lokaciją ar net reklamos vietą Facebook'e, nes FB reports kuo puikiausiai viską pateikia. Turėdami šią informaciją galite puikiai optimizuoti savo reklamas ir susikoncentruoti ties ta auditorija, kuri geriausiai konvertuojasi. Tiesiog spauskite and Edit Columns, ir išsirinkite, kokios informacijos norite.
   


  http://i.imgur.com/hhuP65k.png


  11. BONUS:
   
  A) Facebook Graph Search
  Ar esate girdėję apie šį įrankį, genialią Facebook paieškos sistemą? Ar jau išbandėte ją? O galbūt net neturite prie jos priėjimo? Ne bėda! :)
   
  Pirmiausia nueikite į savo Facebook account'o nustatymus ir tiesiog pakeiskite Language į US English - voilà!
   
  O dabar, pats smagumas… Nežinote, pagal kokius pomėgius targetinti naujus fanus? Nežinote, kokius kitus puslapius jūsų arba konkurento fanai seka? Tiesiog įveskite šį sakinį į paieškos laukelį:
   
  Pages people who like XYZ like
  Pages liked by people who like XYZ and ABC
   
  Pvz., Pages people who like uždarbis.lt like arba Pages liked by people who like uždarbis.lt and ekonomika.lt
   


  http://i.imgur.com/GlFste7.png  http://i.imgur.com/5Z05dBr.png

  Dar daugiau - galite ir sukonkretizuoti paiešką: Pages people from Vilnius, Lithuania who like Uždarbis.lt like ir panašiai...
   
  Dar nenunešė stogo?
   
  B) Custom Tab:
  Kurdami reklamą galite nustatyti "Landing View", ar tai būtų Timeline, Photos ar koks nors kitas tab'as, į kurį bus vedami visi potencialūs fanai.
   


  http://i.imgur.com/2pu6gc6.png


  Savo rezultatus žymiai pagerinsite su nauju Custom Tab, kuriame įkeliate stiprų call-to-action, paaiškinantį kodėl tie žmonės turėtų tapti jūsų fanais. Kadangi tab'e jie turės tik vieną pasirinkimą, arba tapti fanais, arba grįžti į Timeline, žymiai didesnė tikimybė, kad jie konvertuosis į fanus.
   
  Geras tutorialas, kaip susikurti Custom Tab: How To: Creating a Custom Facebook Tab (nors įrašas šiek tiek ir pasenęs, visas procesas išliko panašus) arba pasinaudokite tokiais įrankiais, kaip www.shortstack.com.
   
  Pavyzdys:
  Paprastas Labas! skirtukas Neptūno puslapyje:
   


  http://i.imgur.com/eDJaNal.png


  C) Placement:
  Kurdami reklamą taip pat galite pasirinkti jos placement (desktop, sidebar, mobile news feed, su Power Editor įrankiu yra netgi daugiau galimybių), arba kurioje Facebook'o vietoje jis bus rodoma. Eksperimentuokite su skirtingais placement, kad rastumėt efektyviausią reklamos vietą.
   
  Tačiau matykite ir bendrą vaizdą: ar jūsų svetainė optimizuota mobiliems/išmaniesiems telefonams? Jei ne, tai kokio velnio naudojate mobile news feed placementą? Jei jie tapo fanais per FB aplikaciją mobiliajame telefone, milžiniška tikimybė, kad dažniausiai FB per ten ir tikrins, taip pat ir visus link'us, kuriais dalinatės - galų gale pralošite, net jei reklama ir buvo pigesnė :)
   
  D) Call-to-Action Buttons:
  Visai neseniai Facebook'as pradėjo leisti call-to-action mygtukus (tokius kaip Learn More, Shop Now, Download, Sign Up, Book Now), kuriais galima papildyti desktop news feed reklamines nuorodas. Tai galite padaryti su Create Ads įrankiu:


  http://i.imgur.com/S15WCUI.png

   
  Tačiau nedaugelis žino, jog call-to-action mygtukus galima pridėti ne tik prie reklamuojąmų nuorodų, tačiau ir į nuorodas pačiame FB puslapyje. Tiesa, tam reikia pasinaudoti Power Editor įrankiu.
   
  Einate į Power Editor (geriausia su Google Chrome), spaudžiate 'Download to Power Editor', tada spaudžiate ant šalia jo esančio mygtuko ir išsirenkate 'Manage Pages'.


  http://i.imgur.com/1GGf6rD.png

  Tada belieka suvesti visą informaciją apie nuorodą, spausti Create Post, tada spaudžiate Publish Post ir Upload Changes. Šiek tiek užtruks priprasti prie įrankio, bet tikrai verta.


  http://i.imgur.com/fYIj6NL.png

   
  KOMUNIKACIJA
  Ilgai čia nesiplėsiu, tiesiog du trumpi patarimai.
   
  1. Post Targeting
  Protingas įrašų targetinim'as: kiekvieną įrašą, kuriuo dalinatės, galite targetinti pagal: "Gender, relationship status, educational status, interested in, age, location, language". Tai jeigu dalinatės įrašu apie aukštakulnius batelius panelėms, būkit mieli, jas ir targetinkit :)
   
  Jeigu funkcija neįjungta, einat: Edit Page -> Edit Settings -> Post Targeting and Privacy: ON
   


  http://i.imgur.com/4SXBeAm.png


  2. Best Time to Post
  Užeskite akį į Facebook Page Insights ir sužinokite, kuriuo dienos metu daugiausiai jūsų fanų būna online. Žinodami tai, galėsite pakoreguoti savo komunikaciją, kad įrašai pasiektų kuo daugiau fanų.
   
  Jeigu jau turite naujo tipo Page Insights, tai rasite: Insights -> Posts -> When Your Fans Are Online.
  ----
   
  Ūchhh…. Taigi, sąrašas tikrai nemenkas...
   
  Ar sekant šiuos žingsnius viskas ims ir magiškai išsispręs? Tikriausiai ne.
   
  Ar vis dar pasitaikys fake sekėjų? Tikriausiai taip.
   
  Bet vietoj to, kad kaltintumėte Facebook'ą dėl kažkokių įsivaizduojamų nusikaltimų, galbūt pats laikas užsičiaupti ir susipažinti su visomis jo funkcijomis, a? ;)
   
  Įrodykite, kad išbandėte visus iki vieno būdus, kuriuos čia išvardinau, pritraukti tinkamą ir aukštos kokybės auditoriją. O jeigu po viso šito vis tiek negaunate naudos iš Facebook…. na, galbūt jums net neverta ten būti? Galbūt pats jūsų verslas turėtų orientuotis į kitus reklamos šaltinius, o ne tikėtis stebuklų iš Facebook, ypač jei neišnaudojate visų jo teikiamų galimybių?
   
  Arba… pats laikas kreptis profesionalios pagalbos. :)
   
  Sėkmės!
   
  P.S. jeigu kažką labai svarbaus pamiršau, pasidalinkite komentaruose, o aš įtrauksiu tai į pagrindinį įrašą.
 3. Patinka
  Gerat sureagavo į Lafas Noriu kurti taksi imone (is ko uzdirbsiu)?   
  Keista kad žmonės turintys pinigų įkurti įmonę su 20 naujų automobilių klausinėja patarimų forumuose..
  Jau geriau 15 automobilių ir stipria finansu, ir visų kitų patarėju komanda nusisamdyt :) Nes atrodo kad laimėjai teleloto milijoną ir reik kažkur suinvestuot viską skubei :)
   
  30 tukst gyventoju mieste, iš jų gal puse juda taip kad reiktu taxi, iš ju dar atimk.. Gal 1000 žmonių reiktu taxi paslaugų bent 1 kartą į mėnesi :)
  Vilniui ,,vilnius veža, man regis tiek naujų mašinų nepirko kiek planuoji tu,
 4. Patinka
  Gerat sureagavo į HOST321 Noriu kurti taksi imone (is ko uzdirbsiu)?   
  Jei kyla klausimas iš ko uždirbsi - atidėk šį verslo planą keletui metų. Kaip suprasi iš ko - tada vėl paskaičiuok ar tikrai verta...dabar šneki apie 20 nuajų automobilių. Tai reiškiasi, kad perkant žemos klasės auto, tarkim KIA tau dabar reikės 20×30 000=600 000lt. Pagal tavo klausimą iš ko uždirbsi, drąsiai galiu teikti, kad tu neturi tokių pinigų net pradėti verslui....
   
  Pradėk nuo ko nors paprastesnio, čia auto buvo pats lengviausias paaiškinimas...neskaitant visų licencijų ir t.t.
 5. Patinka
  Gerat sureagavo į ekiskis Mano verslo ideja: inovatyvus investiciju fondas   
  Čia aprašysiu tik projekto idėja, jos nauda bei pati veiklos principa. O rinkos analize, kainodara, kaštų struktūra, finansine rizika, valdymo rizika, pelno bei pinigų srauto prognoze ir likvidumo rodiklius aptarsiu investavimo subforume.
   
  Taigi mano verslo ideja yra finansinių investicijų fondas, kurio tikslas yra pelno siekimas. Priemonės kurios bus naudojamos fondo veikloje: prekyba žaliavomis, fondo obligaciomis ir išvestinės priemonės.
   
  Pats investuotojas nedalyvauja fondo veiklos valdyme, o jo pirkti fondo vienetai laikomi pasyvomis investicijomis (pvz: kaip banke laikomas indelis). O fondo valdytojas panaudoja kapitala siekdamas įgyvendinti investicinius verslo planus ir užtikrina kapitalo saugumą, vertės augimą ir draudimą nuo tam tikrų rizikos veiksnių.
   
  Siūlomi pelno gavimo būdai:
  1. Pelnas nuo pasikeitusios rinkos kainos skirtumo. P>=0.
  2. Pelnas nuo zaliavos prieauglio. (pirktos zaliavos prieš sezona ir gauto derliaus sezono pabaigoje skirtumo). P>=0
  3. Sutartinio pelno norma. Nepriklausomai nuo fondo rezultatų. P=pagal susitarima.
   
  Pagrindine fondo veikla investavimas i žemes ūkį (gamyba ir prekyba) tiek lietuvoje rinkai, tiek eksportui.
   
  Manau pradziai tiek, jei kas dar domina klauskit. Beto galit pateikt savo nuomonę, ar pastebėjimus.
 6. Patinka
  Gerat gavo reakciją nuo OutCOME www.mebel.lt   
  Tavo vietoj parduociau uz tuos 600lt, nelabai manau, kad labai kas daugiau ir pasiulys.
 7. Palaikau
  Gerat gavo reakciją nuo svarcas Ivertinkit afterparty.lt   
  Manyciau aisku ka cia vertint Domeina. Nesigaudai gal kur papuoliai :lol:
 8. Palaikau
  Gerat gavo reakciją nuo svarcas Ivertinkit afterparty.lt   
  Manyciau aisku ka cia vertint Domeina. Nesigaudai gal kur papuoliai :lol:
 9. Patinka
  Gerat gavo reakciją nuo svarcas Ivertinkit afterparty.lt   
  Ivertinkit afterparty.lt aciu. Gal kas turit kokiu pasiulymu ?:lol:
 10. Patinka
  Gerat gavo reakciją nuo svarcas Ivertinkit afterparty.lt   
  Ivertinkit afterparty.lt aciu. Gal kas turit kokiu pasiulymu ?:lol:
 11. Palaikau
  Gerat sureagavo į martixz Laimėkite prizus totalizatoriuje!   
  Sveiki visi, katik prasidėjo naujas futbolo spėlionių sezonas, siūlau visiems dalyvauti www.halftime.lt totalizatoriuje ir laimėti puikius prizus. Užsiregistruokite ir žaiskite. Sėkmės! :)
×
×
 • Sukurti naują...