Pereiti prie turinio

BruceW

Nariai
 • Pranešimai

  2.516
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%

BruceW paskutinį kartą laimėjo Liepos 8 2011

BruceW patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie BruceW

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Buvęs
  Dedica

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. https://arstechnica.com https://torrentfreak.com https://qz.com https://news.ycombinator.com https://krebsonsecurity.com/
 2. Patikslink prašom kaip šie 2 teiginiai dera tarpusavyje:Svetaine uzblokuota per google ir Autopilotu veikiantis adsense?
 3. O čia kartais nebuvai gasdinamas dėl domeno? Ale proteinas.lt dulkino ir siekė atimti?
 4. Kalba eina apie Balticum televiziją. Privačiam name yra pastatyta lėkštė į centrinį bokštą. Iš lėkštės atvestas įprastas TV kabelis, o televeizoriuje yra įkišta kortelė. Klausimas: kaip pasidalinti TV kabeliu su antru televizoriumi? Kokios įrangos reiktų?
 5. Visiškai nesvarbu kokia forma yra cenzūra - svarbiausia jog ji yra. Įveda DNS blokavimą - visi tyliai pasikeičia DNS'us į Google / openDNS Įveda DPI (Deep Packet Inspection) - ramiai, negalvodami jungiam VPN'us Pradedama VPN kontrolė, cenzūra - prasideda šarada su paslaugų teikėjų keitimais Interneto backbone'ai įveda blokavimą - ... Supranti kur suku? Viskas prasideda atrodo nekaltai, lengvai apeinama ir vis griežtėja ir blogėja proporcingai korporacijų goduliui ir aklumui rasti visiems priimtiną sprendimą.
 6. Dėl specializuotų žaidimų serverių apsaugos: - https://www.soyoustart.com/lt/serveriai-game/ - pigu, reikia moketi tinkamai administruoti savo serverį - http://www.hyperfilter.com/ - brangu, padeda su custom firewall taisyklėm Iš to ką čia privėmei panašu, jog tu gauni paprasčiausią DoS'ą ir nemoki tinkamai apsaugoti pačių žaidimų serverių. Filtruok bazarą ir ieškok žmonių kurie padėtų susitvarkyti CS servakus, o tai su tokiu požiūriu tu tikrai visur būsi siunčiamas ######.
 7. Mėgina pavaryti kaip Revolut bet ne kažką... Ypač kuomet "Pinigų išėmimas 2%". Net minimalaus nemokamo limito nėra išėmimui. Ne - ačiū.
 8. http://forum.directadmin.com/showthread.php?t=258
 9. 1. Absoliučiai viskuo. Tik nemokamam variante produkto / paslaugos developinimas apskaitomas ne pinigais o laiku; 2. Kurioje srityje? 3. Tavo vaikas. Va dėl tokio požiūrio, noro švaistyti pinigus ir paranoidinio įtarumo nemokamos alternatyvos yra retai adaptuojamos platesnėse masėse.
 10. Kelios priežastys kodėl niekas tuo neužsiima rimtai: 1. Per maža rinka; 2. Lietuviškas mentalitetas: kad ir varguoliai, tačiau mano, jog sumokėję gauna geriau nei nemokamai; 3. Bet kuris tapęs kiek rimtesniu konkurentu mokamiems skelbimams - bus jų nupirktas anksčiau ar vėliau. Pats rimčiausias konkurentas šiuo metu rinkoje yra alio.lt. Nori padaryti geriau nei jie? Vargu bau.
 11. Trolinimas - nieko įdomaus. Tęskite naršymą toliau nekreipdami dėmesio.
 12. Blesta favicon.ico pakeiskit. Ar smarkiai modifikavot pačią sistemą? Nes joje labai prasta apskaita ir kai ateis VMI savo ataskaitų - verksit kruvinom ašarom. Ypač kai prasidės visokie refund'ai.
 13. Sveiki, ieškau tiekėjų PC dalims: RAM, HDD, SSD, korpusai, PSU ir visa kita. Jei kas turite be esamų standartinių LT tiekėjų tokių kaip elko, ACC ir t.t. Būčiau dėkingas pinigine išraiška už tikrai gerą sąrašą.
 14. Vis dar reiktų kokio veikiančio pavyzdžio :)
×
×
 • Sukurti naują...