Pereiti prie turinio

Augustris

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    155
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Augustris sureagavo į zilvinaspet YouTube karjera   
    Nusipirkau jau kompiuterį, mikrofoną profesionalų garso įrašymui, turiu fotopratą su kuriuo galima filmuoti, aišku baltos lentos nepirksiu, nes braižyt nieko nesiruošiu. :D Bet taip, labiau hobis, kuris tikrai traukia, montavime taip pat turiu patirties, žinau kaip sumontuoti, sukarpyti video, ten kažkokių specifinių žinių nelabai ir reikia tame.
  2. Patinka
    Augustris sureagavo į kloppy Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
    Tas, kad turi pirkti ir parduoti, o to š*do niekas neperka, kol galiausiai norėdamas išlipti iš minuso turi bent kažkiek vis tiek parduoti, o parduoti nėra lengva. Juolab, kad pati produkcija ten š***s ir finale sėdi su tom prekėm kalnais savo chatoj apsikroves.
     
     
    Kaip tu galėjai išimti kažkokius pinigus, jeigu to padaryit net nėra galimybės, kaip ir sakoma šitame video.
     
    Nervina tokie klerkai, atėję čia triedžia, įrodyt negali, nes nėra ką - sėdi visiškam minuse, o pats AI Marketingas su jo dievu Ernestu, po truputį (o gal ir greitai) raukiasi. Sėkmės toliau save apgaudinėjant, o pačiam dedu reportą.
  3. Patinka
    Augustris sureagavo į airis Skirmantas Malinauskas apie Ai.Marketingą, kurį forume reklamavo ne vienas narys.   
    Standartine fraze kuria galima isgirsti is bet kokio naujo scamo - "As irgi netikejau, bet va pabandziau ir ......"
  4. Patinka
    Augustris sureagavo į Darkera Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2022)   
    Nepalikit lietuvaičiai šalies ir taip mažai čia mūsų
  5. Patinka
    Augustris sureagavo į arijas Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
    ... darbas turi teikti dziaugsma... prasme <---- debilavotu nuosmauku filosofija. Veda tiesiai ten, kur tu esi dabar.
    Darbas turi teikti pinigus.
    1000 yra sudo kruvele.
    Issikelk sau normalu tiksla - uzdirbt 5000 per menesi. Pradziai. Ir siek to betkokiom priemonem. Dirbk per 3 darbus uzsienyje, prekiauk, teik masazo paslaugas senom moterim. Neturek laiko saves grauzimui. Uzsiimk kazkuo nelegalaus. Viskas gerai.
    Ir nepirk nauju masinu, nei dar kazko o viska investuok arba tiesiog taupyk.
    Ir kai sitos vadinamos ziurkiu lenktynes ikyrės iki gyvo kaulo - o taip ir turi but - turesi tikros gyvenimo patirties ir sioki toki finansini pagrinda po kojomis.
    Tada tikrai kils geresniu ideju ka veikt toliau. Ir turėsi visai kitokias salygas tai igyvendinti.
    Arba gali kaip kad vienas rase ismokt kazkoki suda dirbt, tuo atveju logotipus, kuriuos gali padaryt 8 klasės moksleivis ir uz savo ubagiska uzdarbi gyvent siltuose krastuose (dristu spet kad pietryciu Azija, kur vidutinis uzdarbis 200 doleriu).
  6. Patinka
    Augustris sureagavo į Mikaz Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
    Dirba jis senukuose sales darbuotoju. Dirba ilgai, netobuleja, jam tas 100 eur priedas (+25% algos) nesvarbu, nes jis nenori dirbti apskritai. Mokytis irgi nenorejo... nera ka tokiam patarti.
  7. Patinka
    Augustris sureagavo į tdk Kodėl man parašė Gary Vaynerchuk?   
    o kaip manai nėra čia ir tavo indėlio prie to negatyvumo? :) nes kažkaip įtariu, jeigu vietoj "heiteriam vidurinis pirštas" būtum parašęs "padiskutuojam apie chatbot'us" ir tiesiog ignoruotum, o ne siuntinėtum, tavo vadinamus "heiterius", tai gal ir būtum gavęs tą norimą diskusiją. o dabar visa tema telpa į tokį memą:
     

  8. Patinka
    Augustris sureagavo į simon1 Kodėl man parašė Gary Vaynerchuk?   
    Uzdarbio forumas - uztenka paskaityt viena tema ir vel nebenori nieko cia postint. Butu mano forumas uzbaninciau puse cia esanciu. Baisus community. Vienas zmogus kazka pasidalina, 90% to nesupranta ir mala suda, o kiti laikina kad stumia, lietuviska stumykla vienu zodziu. Visi patys protingiausi issakyt savo nuomone apie taip kaip zmogus issireiske, bet ne diskutuot apie esme. Tarp save gerbianciu bendruomeniu skaitai komentarus, postus ir visi gerbia autoriu ir net nesiaiskina apie tai kaip jis kazka pasake bet diskutuoja apie esme. Pvz cia galejo visi padiskutuot apie tai koks istikruju geras irankis dabar yra chatbot, kaip galima konvertuot klientus fb, kas papasakot apie patirti ir tt. Bet ne, patys adminai stumia apie tai kaip kazkas kazka parase. Susitvarkykit.
  9. Patinka
    Augustris sureagavo į babunas Lietuvos kūrėjai džiaugiasi pergale prieš interneto vagis   
    Jeigu jau atlikėjas verkia dėl piratvimo tai reiškias netikęs yra
  10. Patinka
    Augustris sureagavo į Django Asmeninio tobulėjimo dienoraštis.   
    Nustok but perfekcionistu. Kad pradet nauja gyvenimo etapa, nereikia dienorasciu, temu forume, uzsibreztu tikslu, 100 punktu savo bucket liste ir kitu intravertisku nesamoniu. Dabar jauti savo manija, nes naujo gyvenimo planavima tapatini su situacijos valdymu, kas nera teisinga. Valdysi situacija tik tada, kai tiesiog nebenoresi nei rukyt, nei valgyt snikeriuku valdant savo versliuka. Kai viso to nori, bet stengiesi atsisakyti, yra ne situacijos valdymas, bet bandymas save idealizuot, atsisakant tikrojo saves. Nereiketu saves idealizuot, nemanai?
     
    Esi susipainiojes, ir gal tai tavo normali busena? Ar tu taip negalvoji? "Po mokyklos kazkas kazkiek pasikeite, nebejudu tiek, kiek seniau, bet nebedirbu niekam, nors ta rutina mane vargina bla bla bala zino ka" ir tuo paciu "nebegersiu, neberukysiu, sportuosiu 6 is 7 dienu, valgysiu sveikai, mylesiu tik moteris". Jei tu begi nuo rutinos, kam tau list i dar grieztesne rutina? Pasivalkiok su benamiais, ar pasimylek uz pinigus. Tai nebus rutina, nes tai kiek neiprasta tavo mamyciukiskam gyvenimo budui. Issitatuiruok ant siknos, kad tau truksta nuotykiu, nes ant kaktos tai jau parasyta.
     
    Nestatyk saves i remus.
    Nedrausk sau myleti keistu savo pomegiu.
    Nebeziurek i laikrodzius, nebebrauk kryziuku kalendoriuje.
    Nustok ieskot stabu tarp per daug sekmingu zmoniu.
    Nebebendrauk su lohais.
    Nustok buti perfekcionistu.
  11. Patinka
    Augustris sureagavo į ValentasD Galvojantiems apie emigraciją - vertingas straipsnis   
    Ir stai pagaliau zmogus, kuris tiesa pasake. Kazkada su tevu vazinejom po jo firmos dukterines imones, jis dirba didziausiam padalinyje. Kame esme? Ten zmones yra puikus darbininkai, turi daug patirties, bet kaip sake tevas, niekas Lietuvoje is firmos vadu nemoka tiek, kiek jie verti. Visi gauna po 2.5k kazkur i rankas, taciau darbas yra sunkus ir be to su darbo patirtim atlyginimas turi tik kilti. Tie zmones darba padaro penkiese taip greitai, kad jaunimas keturis kart didesnej komandoj leciau padarytu. O darbas inzinerinis, sudetingas. Lietuvos verslininkai pinigu turi, bet nemato prasmes moketi savo darbininkam tiek, kad galetu padoriai gyventi. Va cia ir yra beda.
     
    Kol mentalitetas nepasikeis, toliau visi emigruos. Toks jausmas, kad verslininkai nemokedami padoriu pinigu puikiem darbuotojam nori, kad butu is ko specialistus rinktis. Taigi daug zmoniu isvaziuoja, per metus isvaziavo Utenos dydzio populiacija is Lietuvos. Pazistamas baige IT, yra puikus programuotojas, nuo 10 metu programavo...tereikejo ta matematika univero ismokti. Nugi nuejo darbo interviu, pasiule 1.5k lt pries mokescius :D Susikrove daiktus ir isvaziavo i Sveicarija, kur uzdirba 100k franku per metus ir kuria savo versla tuo paciu.
     
    Paprasta zmogaus psichologija: mes kiekvienas trokstam buti pastebeti, ivertinti, liaupsinami uz pastangas. Niekas taip nepakelia darbuotojo noro dirbti ir tobuleti, kaip pagyrimai ir nuosirdus dziaugsmas darbdavio, kai issprendi ta ir ta problema ir esi padoriai atlyginamas uz savo laika. Deja, daug kur dar tebeklesti labai klaidingas poziuris, kad kritika ir mazas atlyginimas mokamas, pades tobuleti zmogui. Zmogus yra nekvailas. Jis mato, kai ji gerbia ir skaitosi ir kai esi tik dar vienas smagratis darbdavio imperijoje...kiekvienas nori but individu, bet didele klaida daro tie, kurie to nenori ar tiesiog nepastebi.
     
    Nemanau, kad vien del pinigu begama is Lietuvos. Begama del nesiskaitymo kaip su zmogum. Savo akim maciau, ta pati ir tevas sake.
  12. Patinka
    Augustris sureagavo į DavidH Mokslai neakivaizdiniu budu ?   
    Mokiausi labai gerai beveik visus dvylika metų mokykloje, bet paskutinius metus apsileidau ir baigiau prastai išlaikęs valstybinius egzaminus. Visada mėgau skaityt, skaičiau gal, net daugiau nei kiti mano amžiaus vaikai, visada buvau drausmingas, atidus. Bet baigus mokykla, nepabaigiau universiteto, nors studijavau, ir šia akimirka galiu pasakyt, nuo širdies, kad šiandienos darbdaviai nežiūri ar tu esi motyvuotas, ar neimsi 100-to rūkymo pertraukėlių darbo metų, ar esi atsakingas, ir panašiai. Svarbu jiems tik popiergalis ar tu baigei, ka nors ar ne. Tai patikėk manim, man sunku darbą susirasti, kai aš turiu, bent jau vidurini išsilavinimą, tiesiog nesinori, eit dirbt į statybas ar nešiot dėžes. Bet jeigu tu esi tam pasiruošęs, tai pirmyn nebaik daugiau nei dešimties klasių, bet po kelių metų nesigailėk, kad patingėjai ar "neturėjai" galimybės to padaryti, nes laiko visada atsiras, tik atrask motyvacija kuri ateitu iš tavęs. Sėkmės tau, kad ir koki sprendimą priimtum.
  13. Patinka
    Augustris sureagavo į simon1 Kainytė į pm   
    As nesuprantu tokiu diskusiju esmes. Uzdirbsit pinigu daugiau is to, pagerinsit ekonomika? Suda tik malat eilini karta, geriau eikit dirbt maziau apkalbineje kitu strategijas. Kas kaip nori tas taip pardavineja, o pirkeju reikalas yra is ko rinktis.
     
    Kaip ir kazkas rase, kartais atsiranda daug komentatoriu, tokiu kaip tie kas cia diskutuoja apie ora, ir rasineja kad kaina per per didele, o taip galima prarasti potencialius klientus. Kitas dalykas kad ne viena karta ivairus tyrimai parode, kad conversion rate gali buti geresnis nerodant pirkejui kainos iskarto. O jeigu pirkejas susidomejes, tai jis ir paklaus tos kainos. Jei jam neidomu tai jis vienokiu ir kitokiu atveju nepirks.
     
    Jusu tyrimas irgi netikslus. Klausete zmoniu neteisingu klausimu ir neteisingai pateikete galimus atsakymus.
    Klausimas turejo buti panasesnis i ar esate pirke is pardaveju kurie nenurode kainos skelbime?
    - Esu pirkes
    - Nesu pirkes
     
    Keli faktai:
     
    Zmones nesipriesina paklausti kainos, kai jiems dalykas tikrai idomus ir reikalingas ir jie galimai tai pirks.
     
    Daugumai gal tai ir uzknisa, taciau, kaip bebutu pardavejams sis variantas daznai gali buti vertingesnis.
     
    Su tokiom diskusijom pasaulio nepakeisi ir tikrai nepagerinsi zmonems gyvenimo. Kainas gali rodyti jei jos mazos, tada tikriausiai zmones puls pirkti netgi tai ko jiems nereikia.
     
    Sitoj diskusijoj is pirmo klausimo yra visu zmoniu nuomone lenkiama i neigiama. Taigi netgi tas kuris nepriestaravo paklausti kainos, eidamas paskui banda tikriausiai pakeis savo nuomone. Taip pat is kitos puses, tas pats didziausias priesas sito "Kaina i PM", tikriausiai pats yra pirkes arba dar pirks is tokiu kas praso paklausti kainos.
     
    Zodziu, cia diskusija nieko verta, kaip politikoj, tik patraukt pirkeju demesi ir igyt ju pasitikejima/pagarba, tada gauti ju kontaktus ir jiems patiems ka nors parduoti (arba tiesiog laimeti sudo verta diskusija, gavus pritarimo is didziosios dalies zmoniu).
     
    Prisiminkite pasakojima "Kas paeme mano suri?". Kas nezinot, paskaitykit knyga, ji keliu puslapiu, bet jums gerai atvers akis. Pamatysit kad dauguma su tokiom diskusijom esat kaip "Ai" (meh) - laukiat kol kazkas pasikeis aplinkui arba skundziates del pasikeitimu ir t.t. Niekas nepasikeis, kol jus nepasikeisit. Zmones ir toliau rasys "Kaina i PM" ir kiti is ju toliau pirks. Jus tik busit issvaiste laika i tokias diskusijas, ir pradesit daugiau be naudos komentuoti po tokiais irasas, gal netgi pakenkdami pardavejui (tuo tarpu ekonomikai), vietoj to kad patys eitumete dirbti ir galbut pardavineti ir gerintumete ekonomika. O is tu pardaveju su "Kaina i PM" vistiek pirks.
     
    Good luck with your lifes.
  14. Patinka
    Augustris sureagavo į tdk Visapusiskai gyvenima keicianti patirtis   
    čia is serijos "susikurk pats mokykla, tada kalbėk" :) ok, atsakydamas į tavo klausimus, tai taip, pirmą dalyką kurį padariau, tai atsidariau jūsų puslapį, "About" skiltis visiškai neinformatyvi, kuria galima sutrumpint į "mes labai leaders ir profesionalai ateikit pas mus mokytis ir būsit belekaip verslininkai". ką aš gausiu po dviejų metų neaišku visiškai. patirtį? žinias? verslą? how? kažkokį baigimo diplomą, kuris kažkur kažką reikštų?
     
    toliau, atsidariau lectors. pirmas lektorius: Marius King. čia bent tikras vardas ir pavardė? nes google nieko neranda. ar čia šiaip labai tylus very successful entrepreneur, kuris niekur neafišuoja?
     
    kitas: Vytautas Liesionis - VDU vadybos dėstytojas. kaip ir viskas ok... dirba žmogus šimta metų dėstytojų, mokslinių darbų neradau jokių paviešintų. kaip suprantu, mėgsta karybą ir turi ūkį. that's it.
     
    David Roberts - labai startup, labai verslininkas. atsidariau saitą: http://theothersideofthetracks.com/, paskui radau slide'us kažkokius: https://i.imgur.com/jmNEBa9.png aš tiesiog nieko nesakysiu ir paliksiu šita info čia...
     
    Paulius Boreika - rašoma, kad investor, investment consultant ir t.t. pagal linkedin'ą buvo direktorius pora mažų įmonių kurių likimas dabar nėra visiškai aiškus. panašu, kad vis bando kažką, bet nelabai sekas, tai vis grįžta prie įmonės "Orion". gal ir viskas ok, turi patirties kažkokios. :)
     
    Andrius Maziliauskas - pagal linkedin'ą baigęs Aleksandras Stulginskis University - Water management(kad ir ką tai reikštų). patirtis tiktai dabartinė įmonė, kurioje dirba - "Salesup"... ok... toliau dirbo įmonėje, UAB Tinklinio arena. google: "UAB Tinklinio arena" rezultatas: praktiškai nieko be įmonės rekvizitų puslapių. toliau "UAB PG valda" - įmonė bankrutavusi 2010. kita įmonė: "UAB Projektų gama" - bankturavusi 2012. dabar dirba: "Salesup" - kur yra kaip ir bendrasavininkas ir šį įmonė užsiima ivairiais pardavimų konsultavimais, mokymais ir t.t. "UAB Verslo vadovas" oh the irony...
     
    Marius Krasauskas - baigė ISM Business Administration and Management. dirba WEB developeriu since 2011, savo įmonėje, kurioje yra vienas darbuotojas ir tai yra jis pats. jų tinklapis: http://laimingasverslas.lt/ kaip užsakyt paslaugas ten, aš nežinau. ką žinau, tai kad meta tokį dalyką saito apačioje: https://i.imgur.com/H5cGSg6.png tai kažkaip gėda turėtų būt webdeveloperiui.... aš nežinau ką ir kaip jis daro savo įmonėje, bet kad nekuria tinklapių, tai esu beveik tikras. ir kodėl pas jūs jis pavadintas IT expert aš nežinau taip pat. ai dar turi saitą: http://krasauskas.com/ - kur turbūt mokėsi, google maps paslapčių.
     
    Valentinas Marinionokas - baigė Kauno kolegija Business management. tinklapis: http://www.grizliometodas.lt/, paklausiau youtube video... sounds like bet kokie bullshit mokymai, kurių dabar pilna. taip pats saite labai daug pagirų sau, kiek visko padarė ir nuveikė, kokius rekordus pasiekė, bet niekur tos info patikrint negalima. arba bent jau aš neradau. viską ką randa google yra jo mokymai. tik kažkaip užkliuvo viena įmonė, kurioje dirbo sales'u: http://www.laskinta.lt/ nice tinklapis. susidarė toks ispūdis, kad žmogus dirbo daug metu kaip sale'sas, paskui suprato, kad mokymus vesti lengviau, tai persimetė ant mokymų ir dabar sėkmingai pardavinėja savo mokymus.
     
    Loreta Kizelevičienė - žmogus, kurio nėra linkedin'e ir apie jokius quality management(taip ji apibūdinta jūsų saite) google nieko neranda. apskritai google nelabai ka randa apie ja. bet aišku, kad turi įmonę: UAB "LINARIUS" kurioje yra vienas darbuotojas ir tai yra ji pati turbūt. savo tinklapio įmonė neturi, ką daro ir yra padarius, nelabai aišku.
     
    tai tiek apie žmones. sorry, bet neradau nei vieno, kuris būtų iškėlęs kažkokį savo didelį verslą arba bent prisidėjęs prie kažko didelio(gali būt aišku, kad praleidau kažką). neradau nei vieno žmogaus, susijusio su kažkokiom šių laikų inovacijom. ką radau, tai grupę žmonių, kurie yra kažką kažkur savo laiku darę ir dabar labai nori mokyti kitus. nes mokymai dabar yra labai ant bangos ir easy money turbūt.
     
    ir kaip suprantu, jūs tiesiog esat vienas iš "ATHE" centrų? kaip tapti tokiu centru radau info čia: https://athe.co.uk/become-an-athe-centre/ nėra labai sunku iš pirmo žvilgsnio. :) kaip suprantu baigęs, gauni ten kažkokio lygio diplomą, kuris iš esmės yra popierius. baigus kokius nors "Coursera" mokymus gauni turbūt tokios paties vertės diplomą. nes vėlgi kiek googlinau "athe", tai vienintelę info, kurią radau yra jų pačių saituose, kas turbūt nėra labai objektyvu. ir sprendžiant iš jų youtube kanalo: https://www.youtube.com/user/atheglobal tai panašu, kad nėra čia jau tokia plačiai pasaulyje žinoma organizacija. mažiau nei tūkstantis peržiūrų ir 23 subscriberiai. o ir video kokybė nėra turbūt labai jau high standard:
    facebook: paskutinis atnaujinimas kovo 17 ir šiaip pilna stock nuotraukų. ~6000 puslapio like'ų, bet ant pačių postų vos vienas du like'ai. that's suspicious... twittery, tas pats, paskutinis atnaujinimas vasario 1, su tom pačiom stock nuotraukom. linkedin irgi nieko naujo. :) tai kaip ten su tais "ATHE"? kas nors juos žino, be jų pačių ir jų studentų? 
    taigi išvada tokia, sukūrėt "mokyklėle", radot kažkokių random žmonių, kurie turi vieno žmogaus įmones arba kurie tariamai sėkmingai(neaišku "ant kiek" sėkmingai) dirbo kažkur kažkaip kažkada, yra kažkiek kažko matę, dėstę atrarūšiuose universitetuose. tada kreipėtes į random organizacija "ATHE", kad viskas rimčiau atrodytų, gavot "ATHE centre" vardą ir važiojat toliau. viskas kaip ir ok, kad kaip moka, tas taip sukasi. :)
     
    verslų kūrimas, naujų produktų kūrimas, brainstormai skamba labai gražiai ir turbūt rasit naivių žmonių, kurie jumis patikės. bet man nuoširdžiai bus gaila tų žmonių, nes turbūt daugiausiai ką jie galės su jumis pasiekti yra būti lektoriumi jūsų mokyklėlėje. ties tuo ir baigsiu. sėkmės ;)
  15. Patinka
    Augustris sureagavo į ErikVanMuurin Naujas IT naujienų portalas   
    Šią vasarą, prieš maždaug du mėnesius, kartu su „Neribos“ grupe paleidome naują IT naujienų portalą – http://Kompiuteriai.lt. Šiandien apie tai pasidalinau savo tinklaraštyje ir ką tik supratau, kad Uzdarbis.lt, kur yra nemaža publika, besidominti IT, apie šį portalą dar nežino. Tai šiek tiek papasakosiu jums, kuo šis projektas skiriasi nuo kitų (FWD.lt, FaceIT.lt ir t.t.).
    Ne, tai nebus dar vienas po metų numirsiantis projektas
     
    Aš pats asmeniškai rašiau į FWD.lt, buvo ir FaceIT.lt, visi šie projektai buvo geri. Maždaug metus, metus su puse. Tiek FWD, tiek FaceIT rašė tik savanoriai, tai buvo decentralizuoti projektai. Na, gerai, apie FaceIT nekalbėsiu, nes nebuvau to portalo viduje, o FWD mačiau ir išorėje, ir viduje. Povilas, lyg ir, buvo projekto vadovas, bet ar bent vienas iš mūsų tą jautėm? Ne. Dėl to nekaltinu Povilo, niekas tuo metu negalvojo, kad tai yra blogai. O ir šiaip, kiekvienas iš mūsų turėjo realius darbus ar mokslus, Povilui FWD irgi tebuvo hobis.
     
    Ką gi, Kompiuteriai.lt man yra darbas. „Neribos“ grupė man (man vieninteliam iš visos komandos, taip, to neslepiu) moka pinigus už tai, kad nuolatos rašyčiau (ne tik Kompiuteriai.lt, bet ir kitiems „Neribos“ projektams), padėčiau rašyti kitiems komandos nariams, kažkaip juos motyvuočiau ir jiems vadovaučiau. Tą aš ir darau, per daug demokratijos aš nepalieku (kas mane pažįsta, žino, kad nelabai mėgstu šios valdymo formos), bet ir nesąmoningų sprendimų nedarau – jau netgi žinau, kurie autoriai gali geriau aprašyti kompiuterius, kurie – fotoaparatus, o kurie – telefonus. Vadovaujant „demokratiškai“, visi autoriai susipjautų, norėtų ištestuoti viską ir gautųsi nesąmonė.
     
    http://i2.wp.com/blog.murinas.lt/wp-content/uploads/sites/2/2016/09/Capture.png?w=511
    Diktatūrinis vadovavimas ne tik padeda išlaikyti vienodą rašymo stilių (kabutės, tarptautiniai terminai, apžvalgų formatai ir pan.), bet ir išvengti tokių konfliktų.
     
    Tad kol visuomet bus bent vienas motyvuotas žmogus (t.y. aš), tol projektas gyvuos. Galų gale, planuoju nuolatinę autorių rotaciją – vieni išeis, kiti ateis, treti, veteranai, šiaip karts nuo karto gal norės parašyti.
     
    Na, ir šiaip, nei FWD.lt, nei FaceIT, nei kokio kito lietuviško IT naujienų portalo lyderiai neturėjo tokios kompetencijos šioje srityje, kokią turiu aš – apie IT rašau jau beveik penktus metus, esu stebėjęs panašaus projekto (FWD) gyvavimą iš vidaus, turiu dešimčių kompanijų kontaktus produktams ir turiu puikius santykius su visais Lietuvos didžiaisiais naujienų portalais. Žinau, ko reikia skaitytojui ir turiu visus ryšius, padėsiančius tą skaitytoją patenkinti. Nei vienas iš portalų neturėjo didžiulės įmonės užnugario. Mes – turime. „Neribos“ grupė užima didžiulę dalį elektronikos prekybos rinkos Lietuvoje. Iš jų galime gauti duomenų apie rinką, produktų testavimams (kol kas tai dar sudėtinga, nesileisiu į detales) ar netgi finansavimą projekto techninei daliai patobulinti ar marketingui.
     
    O kaip autorius motyvuoju?
     
    Jeigu neklystu, budistai save motyvuoja būti gerais reinkarnacija. Esą, jeigu jie bus geri, tai ir reinkarnuosis į kažką aukštesnio, negu žmogus. Tai mano pagrindinė motyvacija yra labai panaši – aš Kompiuteriai.lt autoriams parodau, kaip reikia rašyti, kaip nereikia rašyti. Kiekviename straipsnyje taisau jų klaidas, parodau, kur tos klaidos yra, nukreipiu juos tinkamą linkme – pasakau jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Aš jiems suteikiu galimybę ištestuoti įrenginius. Ir galų gale, aš stengiuosi juos „prastumti“ kažkur aukščiau. Neslepiu nuo autorių, kad man moka pinigus, o jiems – ne. Bet aš ir nebandau padaryti taip, kad jie tupėtų Kompiuteriai.lt visą gyvenimą – keli autoriai jau gan neblogai patobulėję ir manau, kad jie jau greitai bus pasiruošę dirbti už pinigus.
     
    Dalis autorių rašo tiesiog dėl to, kad smagu rašyti, tobulėti ir žinoti, kad kažkas tave skaito, o kai kurie – nori tobulėti ir gal netgi kada nors iš rašymo gyventi. Tiek vieniems, tiek kitiems suteikiu galimybę tą daryti. FWD.lt, FaceIT.lt ir kituose panašiuose projektuose beveik viską reikėdavo daryti pačiam. Beje, prie autorių galite prisijungti ir jūs, tiesiog parašyktie man į pm.
     
    Siekiame „Top Gear“ lygio
     
    Šiuo metu mūsų komandoje yra 10 žmonių. Visi esame labai skirtingų lygių, rašymo stiliai yra skirtingi, bet siekiame vieno bendro tikslo – pakelti IT naujienų portalų (o gal apskritai lietuviškos žiniasklaidos) lygį iki neregėtų aukštumų. Idealas? „Top Gear“.
     
    „Top Gear“ padaro viską taip, kad įdomu žiūrėti ne tik mašinomis besidomintiems, bet ir visiems apskritai. Jie į savo darbą įdeda gyvybės, charizmos, daug cukraus ir druskos – jie aiškiai parodo, kai jiems patinka ir kai jiems nepatinka. Jie prideda gyvenimiškų pavyzdžių, jie kalba taip, kad suprastų ir paprasti žmonės, bet mašinų gykams būtų įdomu.
     
    Pasiekti tokį lygį yra labai sudėtinga. Aš iš autorių to nereikalausiu, bet aš to labai norėsiu ir stengiuosi visaip padėti jiems tokį į tokį lygį pakilti. Aš sieksiu netgi dar daugiau. Mano kartelė būtų pataikyti ir į tuos, kas paprastai apie IT neskaito, ir į tuos, kas IT myli. Tai reikalauja apsukraus virtuoziškumo, profesionalumo, kūrybiškumo ir daugybės kitų dalykų. Tai yra labai sudėtinga. Galite paskaityti kelias paskutines mūsų apžvalgas (rašant naujienas pataikyti į visus yra beveik neįmanoma) ir įvertinti kaip mums sekasi. Aš manau, kad visai neblogai. Ir dar tobulėsime.
     
    Mes jau dabar iš Kompiuteriai.lt esame išspaudę gana aukštą lygį – padarėme didžiulį progresą. Bet man neįdomu ir aš nenoriu spausti iš šito reikalo aukšto lygio. Noriu išspausti AUKŠČIAUSIĄ įmanomą lygį. Aš manau, kad pagal kokybę jau lenkiame visus, kurie apie IT rašo lietuviškai. Dabar bandysime aplenkti ir rašančius angliškai, rusiškai, portugališkai ar dar kokia kita kalba. Kompiuteriai.lt galite sekti „Facebook“ ir „Twitter“. O jau per artimiausias kelias dienas apie Kompiuteriai.lt (na, daugiau apie mane asmeniškai, bet ir apie šį projektą pakalbėta nemažai) galėsite paskaityti ir didžiausiuose šalies portaluose.
     
    Jeigu turite kokių klausimų, pasiūlymų ar šiaip ką pasakyti norite - laukiu. :)
  16. Patinka
    Augustris sureagavo į Sprunkas Kur stoti norint tapti programuotoju?   
    Ne, tikrai nenusišneka. Pats dabar esu studijuojantis, realiai programuoti tavęs neišmokina, tik pagrindus suteikia pradžiai. Jeigu pats nesimokysi savarankiškai programuoti, tai ir normaliu programuotoju niekada netapsi, nes kaip minėjau gausi tik bazines žinias. Programuotojui studijuoti verta nebent tik dėl diplomo, nes kai kurios įmonės prašo dar programuotojų diplomų (WTF? Rimtai?!). Taip pat verta studijuoti, jeigu nori įgyti ne tik bazines programavimo žinias, o ir pvž nori sužinoti daugiau apie teisę, ekonomiką ir t.t na žodžiu, jeigu nori turėt bendrą suvokimą iš visko po truputį, o ne tik iš programavimo. Pats asmeniškai prieš porą dienų išsiunčiau 3 CV, 2 įmonės iš 3 jau susidomėjo manim, nors darbo patirties - 0, tačiau turiu puikius pagrindus, kuriuos išmokau savarankiškai. Darbo ieškau, nes noriu įgyti normalios darbo patirties ir praplėsti savo programavimo akiratį, ko nepadarys joks universitetas ar kolegija.
  17. Patinka
    Augustris sureagavo į zilvisfus Kur stoti norint tapti programuotoju?   
    21 amžiaus TOP skiedalas.
  18. Patinka
    Augustris sureagavo į Limpuls Kur stoti norint tapti programuotoju?   
    No.
  19. Patinka
    Augustris sureagavo į wi_lius Loginis mąstymas. Išmokstamas ar gimstama jau su juo?   
    Labai drąsu sakyti, kad programavimas visiškai nesusijęs su logika. Yra net atskira logikos šaka – skaitmeninė logika, kuri ir apima tokią logiką, kurią gali vykdyti kompiuteryje (Wikipedia, Computational logic). Programavimas yra įrankis vykdyti skaitmeninę logiką kompiuteryje ir kartu programavimas sukuria poreikį skaitmeninei logikai. Jei nebūtų programavimo, nereikėtų ir skaitmeninės logikos, nes žmogui paprasčiau suvokti matematinę ar kitas logikos rūšis.
     
    Ir šiaip, dabar pasaulyje pilna kompiuterių, kurie kažką analizuoja. Tai vadinama mašininiu mokymusi (angl. machine learning), kai aprašius modelį ir padavus kompiuteriui daug duomenų jis juos išanalizuoja ir randa dėsningumus. Žinoma, galima sakyti, kad va, žmogus vis tiek turi aprašyti tą modelį… Tačiau lygiai taip pat galima pasakyti, kad tu ar bet kas kitas nemoka kalbėti, nes kalbi ne nuo gimimo, o buvai išmokytas kitų, kaip reikia kalbėti.
     
    Pakalbėkim apie šachmatus. Turbūt galima drąsiai teigti, kad ėjimas, kuris labiau veda link pergalės, yra logiškesnis už tą, kuris veda link pralaimėjimo. Tai kaip paaiškinti tai, kad kompiuteris žaidžia geriau už geriausią pasaulio šachmatininką (t. y. atlieka logiškesnius ėjimus)? Kaip galėjo kažkas suprogramuoti tokią logiką, kuri yra pranašesnė už bet kurio pasaulyje esančio žmogaus logiką? Iš kur atsirado ta papildoma logika?
  20. Patinka
    Augustris sureagavo į IDK Mano pirmasis žaidimas [windows, android]   
    Sveika, uždarbio bendruomene,
     
    Kasdien seku šio forumo naujienas ir ilgainiui susidariau įspūdį, kad čia reiškiasi daug iš ties įdomių ir išsilavinusių asmenybių, todėl šiandien nusprendžiau pristatyti Jums savo pirmojo kuriamo žaidimo prototipą. Laisvu nuo mokslų laiku stengiausi visą darbą (įskaitant piešimą) atlikti pats. Iškart įspėju - meniniais sugebėjimais niekada nepasižymėjau, tačiau labai stengiausi, kad žaidimas būtų patrauklus akiai.
     
    Taigi: tai žaidimas, kurį reikia žaisti dviese ( nors išbandyti galima ir vienam:) ). Žaidimo esmė - nugalėti savo priešininką, pasitelkiant į pagalbą taktiką bei žaidimo metu gaunamus efektus. Pradžioje žaidėjai pasiskirsto, kuris valdys juodą kubą, o kuris - baltą. Žaidimą atsitiktine tvarka pradeda vienas iš jų. Veiksmas paremtas ėjimais. Žaidėjo ėjimo laikas yra ribotas (30 sek). Taip pat ėjimo laikas baigiasi, kai žaidėjas atlieka 5 jam skirtus veiksmus. Žaidžiant žaidimą užtenka naudotis tik pele (paspaudus ant šalia esančio langelio žaidėjas pereis į tą vietą),
    tačiau esant poreikiui galima suprogramuoti valdymą klaviatūra. Taip pat informacija, kuri yra nuolat atvaizduojama asistento lange, leis lengviau susiorientuoti šiame žaidime. Žaidime reikia saugotis raudonų kubų, kadangi esantys netoli gali nuimti gyvybes net ir pasibaigus žaidėjo ėjimui.
     
    Na, bet, manau, visiems bus įdomiau išbandyti, o ne skaityti. Taigi, link'ai parsisiuntimui:
     
    PC versija:
    http://www.fordesigner.com/imguploads/Image/cjbc/zcool/png20080526/1211779560.png
     
    Android versija: (visgi patarčiau siųstis PC versiją, kadangi Android veresija nėra pilnai optimizuota)
    http://style.anu.edu.au/_anu/images/icons/icon-google-play-small.png
     
    Būtų labai įdomu sulaukti Jūsų pastebėjimų, patarimų ir pan.
    Kaip jau minėjau tai yra žaidimo prototipas ir man yra svarbu, ar pati idėja Jums yra patraukli ir ar verta tęsti šį projektėlį toliau.
     
    p.s. žaidimas yra nemokamas ir jame nėra jokių reklamų. Viskas kuriama mokymosi tikslais, nesiekiant pasipelnyti.
  21. Patinka
    Augustris sureagavo į jonas69 Mokslai ir ateitis, kas toliau?   
    Važiuok padirbk, pamatysi, kad niekas niekur tavęs nelaukia (daug kur pigesnių privažiavę ir vieni kitus atsiveža, nemažai šalių ir vietiniai darbo neranda, daug kur kalbos reik jei ne angliakalbėse šalyse) ir nors didesnės galimybės užsidirbt, bet padaugink visas išlaidas iš N kartų užsienyje (ypač sveikatos ir kitas paslaugas, maistas ne visada rodiklis) ir gaunamą atlyginimą, suprasi, kad lietuvoje gaunant vidutinį visai neblogai yra.
    Prieš pora vasarų juokingai atrodė vienos pažįstamos išvažiavimas į UK užsidirbt vasarą, labai džiaugėsi kad tvarkymo ir valymo paslaugose apie 2-2,5k LITŲ uždirbdavo (jau ir čia nėra sunku tiek uždirbt), o kur dar pragyvenimas belenkiek žmonių vienam bute ir t.t. (tik dėl kelionės apsimoka).
    Pats po daug vasarų sezonų žemės darbų (Lietuvoje) praėjo noras kažką daryt su žeme ir net namą turėt, kuriame vistiek pastoviai prižiūrėt reik (nesamdysi kiekvieną dieną sniego kasėjo 6h, kad nukastų į darbą automobiliui kelią). Taip pat buvau JAV (ne pirmuose kursuose) daugiau dėl pamatymo, o ne uždarbio, tai va ten pamačiau, kad žmonės dirba 2-3 darbus ir nesiskundžia, kad turi tik 1 laisvą dieną savaitėje. Ir visiems px, kad ir jų vaikai niolikiniai dirba po 1-2 darbus, nes tiesiog taip sistema padaryta, kad dirbi ir užsidirbi, tada gali tūsintis, o čia grįžti, pasižiūri, kad visi po 1 darbą dirbą ir skundžias neieškodami alternatyvų užsidirbt. Japonai ten irgi nesveiki su darbais, kažin kodėl šios šalys klesti.
    O baigt reik, kad išmoktum komandiškiau ir logiškiau mastyt, o ne "prisiskaičiau ir man px" (jei taip yra, tai eik ir daryt tuos verslus, bet ar žinosi ko trūksta, kaip atsirinkt poreikius, kaip paskaičiuot, kokių išlaidų reik, kokios rinkos situacija su tiekėjais ar klientais ir t.t.t.t. - kol nepadirbi panašios srities įmonėje net ir barą atidaryt atrodo nesunku).
    Žinoma besimokant reik pradėt ir dirbt, nes kitaip irgi nieko nebus, nes baigusių niekam nereik. O kad būtum kažkokios srities entuziastas nesimato, nes tiem tai baigt nereik, bet tokiu vos keli procentai nuo visumos.
    O nenori šimtui metų imt - neimk, nuomuokis kaip užsienyje įprasta, nes ten niekas neįperka ir nuomuojas arba irgi išsimokinėja dešimtmečiais, net leidžia paveldėt ir pratest paskolas vaikams (jei nori, jei nenori tiesiog parduoda neišmokėtus butus). Taip pat užsienyje žmonės gaudami pajamas jas kaupia, investuoja, reinvestuoja, ieško kur įdarbint ir pan. o ne ant minusinių indėlių laiko.
    Ir didelis dalykas ne teorija, kad noriu, o praktikos daug bei pastoviai pozityvus požiūris "darysiu ir pavyks".
    Ir t.t. ilga tema, bet iš savo mokslų bei tam tikros srities išmanymo bei ankstesnio, logiškesnio, rizikingesnio pamastymo nei kiti tą padarę ir kelių metų įmonėje, kol supranti kas kaip vyksta verslo pasaulyje. O dabar gyvenu (ne egzistuoju), darbo valandas pasidarau kada noriu, nereik vargintis dėl paskolų ar dar kažko.
    Ir dar... NIEKADA neturėk vieno pajamų šaltinio (95+ proc žmonių, tiksliau lietuvių, bėda), net jei ir esi geras specas ir gauni alga, sukurk beveik pasyvias pajamas kurioms reikia valandos per savaitę, išskaidyk į skirtingas rizikas ir dar šimtas dalykų, kurių nemažai universitete mokino, bet ne pagrindėje specialybėje, o tiesiog galima pasiimt papildomų pageidaujamų dalykų kurie galbūt tave domina ir išmokt visko papildomai, bet aišku tada mažai laiko laisvalaikiui ir t.t.
  22. Patinka
    Augustris sureagavo į Mindogas Patirtis dirbant pusę metų programuotojų (web developerių) įmonėje   
    pas mane darbe tas pats, tik as dirbu statybininku :D
  23. Patinka
    Augustris sureagavo į Snowytiger Po velnių, aš noriu būti programuotojas, bet ar man studijuoti?   
    Dar keli patarimai, jei mokytis savarankiškai (kas yra labai gudrus ėjimas prieš stojant).. Geriau skaityk tutorialus negu žiūrėk video. Kai skaitysi, daugiau suprasi kas iš kur atsiranda ir geriau atsiminsi. Kai darai pagal video, kitą dieną nelabai ir beatsimeni, nes ten tiesiog parodo ką kur spausti ir tiek... Aišku skaitant sunkiau, bet verta.
     
    Jei galvoti eiti į NFQ akademiją, tai mokinkis PHP ir Symfony frameworką. Ten pradeda mokyti ne nuo 0, tai jau reikia turėti pradinį žinių bagažą.
     
    Geriausia, susigalvoti kokį nors projektuką ir pradėti nuo nulio.
  24. Patinka
    Augustris sureagavo į val_das Po velnių, aš noriu būti programuotojas, bet ar man studijuoti?   
    Jei yra galimybė, bandyk kasdien savarankiškai mokytis programuot kokia nors kalba... Bent po 4 val. per diena
    Knygos, internetas, kursai ir t.t.
     
    Jei po poros mėnesių vis dar bus idomu, ir jausi kad pradedi šį tą suprast ... - tada stok pagal galimybes į universitetą, į kolegiją ar pan ...
     
    Ne taip ir svarbu kur - svarbiau , kad savarankiškai netingėtum padirbėt ir pasimokyt ...
    Verta pabandyti po kiek laiko ir padirbėti 0,5 etato ar pan... ar net už dyką kelis mėn. bet kokioj specializuotoje programinę įranga kuriančioje imonėje ...
     
    P.S. jei gerai sekasi savarankiškai mokytis - gali išvis bandyti mokytis per coursera, udemy ir pan...
    Dar gali sudalyvaut NFQ Akademijoje, Tieto Menuo su IT, INFOBALT IT akademija ir pan ...
     
    Žodžiu - galimybių yra, pradžiai labai pageidautina gerą anglų kalba ir noras mokytis bei smalsumas ;)
  25. Patinka
    Augustris sureagavo į anon Po velnių, aš noriu būti programuotojas, bet ar man studijuoti?   
    "Taip, kaip diplomo gavimas negarantuoja gero gyvenimo, taip pat diplomo negavimas nereiškia, kad gyvensi prastai." - P.Ambrazevičius
     
     
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...