Pereiti prie turinio

Loganas

Administratoriai
 • Pranešimai

  5.952
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  57
 • Atsiliepimai

  100%

Loganas paskutinį kartą laimėjo Kovo 24

Loganas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Loganas

 • Rangas
  Vyr. Administratorius

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

14.577 profilio peržiūros
 1. Buvo sutvarkytos prikabintos temos daugelyje technologijų sub-forumų. Kai kuriuose jų buvo gana daug, tad dabar bus patogiau.
 2. Taip pat dar vienas mini pokytis nesusijęs su dizainu. Buvo sutvarkytos prikabintos temos daugelyje technologijų sub-forumų. Kai kuriuose jų buvo gana daug, tad dabar bus patogiau.
 3. Sveiki, Šis pluginas yra bene geriausias variantas norint optimizuoti Wordpress puslapio užkrovimo laiką. Pačiam galima nesunkiai viską nusistatyti, bet galima ir paprašyti supporto jog patikrintų ar viskas yra idealu pas jus. Šiandien gavau iš jų pranešimą jog draugams galima gauti 20% nuolaidą visiems planams per šią nuorodą: https://wp-rocket.me/?ref=341e5565 Asmeniškai naudojuosi šiuo populiariu pluginu, kuris ženkliai pagerina puslapio krovimo greitį. Tad jei turi bet kokį Wordpress puslapį, jis yra tiesiog būtinas. Pasibaigus plano galiojimui jūs ir toliau galite juo
 4. Jei tu turi privatų VPN, kurio tau tikrai visada reikia ir jei vis naudoji tą patį unikalų IP, tada nėra problemų. Retai kam to reikės, nebent naudoji darbe. Bet jei naudojiesi įprastu komerciniu VPN'u, vis kaitalioji IP ir jis kartais susitapina su kitų narių, tada pats sau problemų gali pasidaryti.
 5. Narys neprieko. Jei naudoji savo namų internetą, tada tokio pranešimo negauni. O susisiekus su Administracija, tai greitai pašalinama jei yra nenaudojamas Proxy/VPN. Šiek tiek pakoregavau šį pranešimą jog būtų aišku, kad čia nėra nario paskyros blokavimas.
 6. Labas, jei tavo asmeninis IP (ne VPN'o) yra blokuojamas forume - sukurk pagalbos bilietą.
 7. https://www.forbes.com/sites/abrambrown/2022/04/25/twitter-elon-musk-takeover-bid-deal-43-billion-54-20/
 8. Susigrąžink el. paštu arba sukūręs pagalbos bilietą. Jei paskyros tuščios, tai nelabai ir yra ką trinti. Ištrynęs paskyrą, forume daugiau būsi nepageidaujamas.
 9. Online pokalbiai su video ar audio chat. Juose susikoncentruok ties bendravimu. Jei ko nesupranti, tas žmogus visada tau gali paaiškinti ką tai reiškia, gali pakartoti ir panašiai.
 10. Nebūtina žmogui tiek daug angliavandenių, tokiu atveju kūnas imtų energiją iš riebalų. Ko pasekoje kūno linijos pagražėtų. Sveikatai tai nekenkia, nebent energijos pritrūks jei labai mažai jų suvartosi. Problemos atsirastų jei ilgą laiką tavo racione nebeliktų mėsos. Todėl ir pushina dabar visokius veganiškus burgerius ir panašiai. Tokį šlamštą valgydamas gali atsisveikinti su savo sveikata, vyriškumu ir būsi paklusni avelė. Kaip sovietai kontroliavo žmones su alkoholiu, tai taip dabar su mityba, feminizmu ir panašiais dalykais. Yra viskas daroma tam jog ne vyras, o valdžia vadovautų.
 11. Nesvarbu ar turi ar neturi Freepik premium licenziją, jei naudoji ne savo sukurtus elementus, turi konkurso rengėjui tai paminėti.
 12. Sveiki, Atsižvelgus į narių nuomonę bei išstudijavus praeityje naudotus dizainus, buvo nuspręsta atnaujinti pagrindinę šviesaus dizaino spalvą. Ši spalva geriau reprezentuos tai kas Uždarbis buvo ir bus, suteiks daugiau solidumo ir išlaikys vientisumą.
 13. Grafinio dizaino skiltyje buvo prikabinta nauja tema apie viešus dizaino konkursus. Taip pat buvo nukabinta daug senų temų.
 14. Pamenu Wap-Online, įdomus dalykas buvo.
×
×
 • Sukurti naują...