Pereiti prie turinio

Loganas

Administratoriai
 • Pranešimai

  6.154
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  64
 • Atsiliepimai

  100%

Loganas paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 7 2023

Loganas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Loganas

 • Rangas
  Forumo širdis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

18.360 profilio peržiūrų
 1. Jei gaunasi kokybiška ir tinkama nuotrauka, tada tinka. Kartais tai yra vienintelis būdas norint tam tikros specifinės nuotraukos (pavyzdžiui, jei nori senesnio modelio automobilio nuotraukos su unikalia spalva). Nesamdysi dizainerio jog nupieštų, tad tokiu atveju labai tinka. Bet jei publikuoji naujienas, tada to neprireiks dažnai.
 2. Turi prekinį ženklą "Apelsinas", kur galima jį panaudoti? 1. Maisto prekių parduotuvė, kavinė, sulčių baras - sėkmė garantuota, nereikia daug papildomų išlaidų. 2. Padangos - vietinė parduotuvė, vietoje to, kad sugalvotumei gerą prekinį ženklą, tu panaudoji "Apelsinas". Nors jį galėjai panaudoti/parduoti Nr.1 reikmėms. Dabar ne tik iššvaistai gerą prekinį ženklą, bet ir turi papildomų kaštų bei galvos skausmų jog jį panaudotumei ten kur jis neturėtų būti. 3. Investuoji didžiulius pinigus ir darbo jėgą jog įtikintumei pačią rinką jog Apelsino parduotuvių tinklas asocijuojasi su p
 3. Amazon - Amazonės Upė, Džiunglės, su logo dar pabrėžia "A to Z". Pats žodis yra trumpas, lengvai įsimenamas bei tu nesupainiosi su kita preke/paslauga. Pradžioje nebent galėjai galvoti, kad tai lokacija ar gentis, bet didesnė tikimybė jog tai bus kažkas kita. Visokie Apple, Blackberry. Dabar jie turi sąsają su savo produktu, tik tokiu atveju ją yra daug sunkiau sukurti. Nes tą tarpą turi pats užpildyti, organiškai tos asociacijos nėra. Jei Uždarbio forumas būtų koks "Apelsinas", reikėtų labai daug darbo jog tai atsvertų. Lengvai įsimintinas, žaismingas pavadinimas. Bet prarandi
 4. Tokiu atveju geriausia pasiimti nebrangią narystę kokiame Freepik. Ir tada duodi tą prisijungimą dirbantiems su turiniu.
 5. Galima naudoti žurnalistikai, mokymosi tikslams ir pan. Tu puslapį monetizuoji, o ne grynai iš to paveiksliuko uždirbi. Tačiau, stock nuotraukoms tas negalioja, už jas reikia mokėti.
 6. Jei išsiperki tai tau nieko nepadarys, nebent ateityje neberasi įrodymų jog tikrai mokėjai. Iš Getty vien iš principo nepirkčiau (pasidomėk jų istorija).
 7. Jei jų nenaudoji komerciniais tikslais (pavyzdžiui rašai straipsnius), tada dažnai yra galima tai daryti. Tik jokiu būdu nenaudok Getty paveiksliukų, jie mėgsta Webmasteriams siuntinėti dideles baudas už jų naudojimą. O jei turi kokį e-shopą ar kitokį verslą, tada turi išsiimti licenziją naudotis. Gali tai padaryti per stock puslapius tokius kaip Freepik bei Shutterstock.
 8. Prekinis ženklas negali gimti iš nesusijusio žodžio esančio šūkyje. Pats prekinis ženklas turi turėti sąsają su produktu ar paslauga. Šūkis gimsta iš prekinio ženklo, ne atvirkščiai. Atėmus šūkį nesupranti kas tai yra. Paklausus 100 žmonių kokia įmonė vadinasi ''Magnetukas'', neivienas nepasakys, kad jie tikriausiai siūlo interneto/televizijos paslaugas ar kažką panašaus. Reikia imti kažką kas yra susiję ir iš to sukurti pavadinimą. Paimame žodį, kuris yra susijęs ir iš jo padarome prekinį ženklą, tada gauname: Logina, Netukas, Telanetas ir pan. Žodis netas yra pavadinime, bet žmogus jo n
 9. Super akcija. O kodėl toks pavadinimas? Nes man pirma mintis buvo jog magnetukus ant šaldytuvo pardavinėji.
 10. Labas, jei nesunku - pridėk praeitų pavyzdžių, tada daugiau kas susisieks.
 11. Tema pravalyta nuo bereikalingų nuorodų ir hashtagų. Nuo šiol joje bus tik komentarai.
 12. Autorius gali rodyti jas kaip nori, rodant tik domeną atrodo gražiau skaitant. Dabar autorius gaus kažkokią naudą jog užsiregistruoji, bet po to jis gavęs naudos gali pasidalinti ir kitokio tipo informacija ateityje. Ar tai su ar be nuorodos, nes jis jau praeityje gavo kažkokią naudą ir nešvaisto laiko veltui. Galbūt sekantį kartą ta nuoroda jau nelabai jam ką duos ar išvis jos nebus, bet narys bus labiau linkęs dalintis informacija nes praeityje gavo kažkokios vertės. Skaitant temą matai iškart, kad tai yra rekomendacija (kas reiškia jog gali tikėtis pakvietimo nuorodos/kodo).
 13. Biblijoje rašo jog tėvus reikia gerbti, tad tą ir reikia daryti. O jei yra kas labai toksiško kas gali padaryti neigiamą įtaką tau/anūkams, visada gali prilaikyti atstumą. Neseniai skaičiau gerą patarimą jog savo tėvą reikia gerbti nesvarbu koks jis bebūtų, kad ir alkoholikas. Nes jis tau yra vienas ir tai yra labai svarbus žmogus tavo ateičiai. Tad turi daryti viską, kad tik jūsų santykiai būtų kuo geresni. Jei tėvai išsiskyrę, motinos dažnai gali pripasakoti daug ko jog jis atrodytų blogesnis nei yra iš tikro. Tad labai svarbu palaikyti artimą ryšį. Net jei ir vaikystėje jo daug ne
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...