Pereiti prie turinio

Loganas

Administratoriai
 • Pranešimai

  5.862
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  53
 • Atsiliepimai

  100%

Loganas paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 31

Loganas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Loganas

 • Rangas
  Vyr. Administratorius

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

13.406 profilio peržiūros
 1. Manau bus palikta tik skelbimams. Taip bus galima tiksliai nurodyti už ką buvo gautas atsiliepimas.
 2. @mantas666 Perkelta. Ateityje tiesiog pranešk temą.
 3. Dėl kainos, jei tai ne įmonė, tai kokybė ir atlikimo laikas tarp žmonių gali labai skirtis. Gali kaina per valandą būti brangesnė, bet apsisuks daug greičiau ir atliks darbą kruoščiau. Labai priklauso nuo žmogaus ir patirties. Kaip jau minėjo, prasitestuok pirma. O paskui jau matysi kas labiausiai tinka.
 4. Tmaster, nemokamas skelbimas galioja tik 5 dienas. Skelbimą gali kas dieną atnaujinti (šiuo metu jis nėra iškeliamas) Taip pat, galima pasirinkti skelbimą su iškėlimu (jog nenukristų žemyn). Ar reikia skelbimo pakėlimo galimybės planams be iškėlimo - padiskutuosime. Taip pat, mirę/neaktyvūs skelbimai nebebus rodomi.
 5. Labas, kaip matau, galima papildyti su banko kortele. Visa kortelėms yra taikomas 3.99% mokestis. Jei kils kokių klausimų - parašyk jų supportui.
 6. Persikrovimas tikriausiai vyksta kaip apsauginė funkcija nes kažkas yra ne taip. O kai pastoviai kraunasi, baterija neišsikraudinėja, todėl ir neišsijungia. Spėju kažkas bus su baterija susiję. Ypač jei factory reset nepadėjo. Minėjai, kad jis kartais būna karštas. Gal perdegė?
 7. Manau bandyk nešti į taisyklą. Ten ir matysi ar apsimoka tvarkyti. Negaišk laiko ir nervų pats kažką išmąstyti. Ypač dėl tokio pigaus telefono.
 8. Turėjau pirmąją versiją, patį pirmą leidimą kuris turėjo problemų su ekrano atsiklijavimu (po to sekantys leidimai nebeturėjo to). Vieną kartą nukrito ir atšoko ekranas. Mėginau paklausti ar taiso, tai sakė jog ne. Nelabai man jo ir reikėjo. Grįžtant prie temos. Kažkas GSMArenoje pakomentavo: ''So was having battery drainage, microphone and signal problems with my phone, not to mention the intermitent call problems when charging the device. It came a surprise to me that all these problems ran away as soon as I enabled hardware acceleration...'' Jeigu greitu metu neišsiaiški
 9. @bizNurodyk forumą kuriame tai būtų ir kuris yra pastatytas ant šito varikliuko. Dėl mirgėjimo. Pakalbėjau su Mantu šiuo klausimu. Tai yra core funkcija ir toks pakeitimas reikalautų pakankamai didelių išlaidų. Tačiau, varikliuko atnaujinimai išsprendžia panašias problemas. Tad tai tik laiko klausimas kada jų atnaujinimai tai pašalins. Taip pat, sekančiame atnaujinime įvairių pakeitimų/fixų susijusių su notificationais bus nemažai. Kol kas laukiame kol modų autoriai pasiruoš naujai versijai (jog viskas vyktų sklandžiai) ir tada atsinaujinsime.
 10. Dėkui už išsamų aprašymą. Perduosiu informaciją.
 11. Manau jau aiškiai pasakiau jog šis klausimas bus dar kartą pristatytas Mantui jog jis jį apsvarstytų. Ir tada jis priims sprendimą ir argumentuos jį. Kai turėsiu naujos informacijos, ja pasidalinsiu čia.
 12. Tai nebuvo uždelsta ar nukelta į ateitį. Tai buvo nepakankama priežastis pradėti custom darbus šiuo klausimu. Tokiais atvejais svarbu tokie dalykai kaip: ○ Ar daugeliui tai nutinka? Kiek narių tuom skundžiasi? ○ Ant kiek didelė problema? Ar ji trukdo patogiai naudotis forumu? ○ Kokio sprendimo reikia tai pakeisti? Ar apsimoka šiuo metu tai apsvarstyti? Dabar pagalvok. Dedame resursus šios mini problemos sprendimui, o dabar tuoj bus atnaujinta varikliuko versija ir tam tikrų tokio tipo problemų nebelieka. Tai bereikalo išvaistai resursus vien tam jog keliems nariams pus
 13. Antler, dar kartą gerai perskaityk ką parašiau. Nes tu vis kažką įsivaizduoji ko nėra. Administracija praeityje turėjo pokalbį dėl šio 'mirgėjimo'. Būtent, todėl ir nebuvo nieko daryta šiuo klausimu. O jei tai būtų kažkas paprasto, tai žinoma būtų pakeista. Bet Mantui stabdyti kitus darbus dėl to jog keliems nariams pusei sekundės sumirgėjo yra nelogiška. Aišku, geriau, kad to nebūtų ir asmeniškai esu už tai, kad bet kas kas erzina būtų sutvarkyta. Ir kadangi pradėjome apie tai diskutuoti, pranešiu apie tai Mantui jog dar kartą apie tai pagalvotų. Nes jei nariai kolektyviai p
 14. Man irgi niekas niekur nei mirga nei iššoka. Pakalbėsiu dar kartą su Mantu dėl to, ar galime šiuo metu imtis kokių custom darbų šiuo klausimu. Nes jei tikrinai erzina, reikės šitai išspręsti. 👍
×
×
 • Sukurti naują...