Pereiti prie turinio

Loganas

Administratoriai
 • Pranešimai

  6.094
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  63
 • Atsiliepimai

  100%

Loganas paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 13 2022

Loganas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Loganas

 • Rangas
  Forumo širdis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.052 profilio peržiūros
 1. https://www.alfa.lt/mob/aktualijos/lietuva/seimo-nariai-padidino-savo-ir-valdininku-algas-kils-kone-dvigubai/290858/
 2. Galimybė kurti temas bei rašyti komentarus veikia puikiai. Sukurdamas naują įdomų turinį suteiki kitiems nariams "naujovių". Forumas laikosi tol kol jame yra turinio. Rašydamas gerą turinį prisidedi prie jo aktyvumo didinimo. Kokią vertę duodi, tokią gauni atgal.
 3. Labas, tai jau yra sutvarkyta. Mantas minėjo, kad nepasikartos ši situacija daugiau.
 4. Į jų hostingo abuse email parašius. Tai geras būdas ne tik tokiems atvejams, bet ir backlink spamui, masiniam turinio scrapinimui ir panašiai.
 5. Tema perkelta į tinkamą forumą. Pirmame pranešime aiškiai nurodykite ko ieškote (grupės auditorija, demografija, aktvyumas), apytikslis biudžetas ir t.t.
 6. Pasitvirtinęs ne savo tapatybe, pažeisi taisykles ir jos nebenusiimsi. O kilus įtarimui (kuriam nariui ar administracijai), bus atlikti papildomi patikrinimai. Vien todėl, kad moderatoriams ir administratoriams jos nėra matomos (buvo pranešta dar senoje Uždarbio versijoje), nereiškia jog sistema negali užblokuoti tam tikrų veiksmų. Dažnai neleistinai grįžtantys nariai pasitvirtina tapatybę ir yra automatiškai užblokuoti. Paskui verkia jog būtų grąžinami pinigai. Dėl duomenų apsaugos tapatybės yra užšifruotos. Kokią informaciją mato Mantas gali pakomentuoti nebent jis pats.
 7. Tapatybė yra užšifruota, administracijai nematoma. Nežinau ar tai savininkui yra išvis įmanoma ar tiktais galima tapatybę pakeisti į naują. Sudarant sandorį galima paprašyti vardo pavardės (jei nėra matoma rekvizituose), tada pats gali pasikrinti.
 8. Nereikia su naujais nariais prasidėti kai nesi įsitikinęs jų reputacija. O jei tai nebuvo patvirtintas narys, tada pats kaltas. Nepatvirtintiems nariams siūlyti paslaugų forume negalima (net ir per asmenines žinutes).
 9. Sveiki, turite išrinkti laimėtoją arba pratęsti konkursą padidindami prizą. 1. Dizaino konkurso rengėjas įsipareigoja nurodytą laimėjimo sumą išmokėti bent vienam konkurso dalyviui. 11. Dizaino konkursas gali būti pratęstas, jeigu jam buvo pateikti ne daugiau nei 3 skirtingų autorių darbai arba jeigu dauguma konkurso dalyvių tam pritaria. Pratęsdamas konkursą jo organizatorius privalo padidinti laimėjimą ne mažesne nei 15 Eurų suma.
 10. Sutvarkyta. Payseros kaltė jog pastoviai mokėjimai nenueina dėl problemų su jų kortelėmis, tad Sendgrid būna atjungiamas. Reikės naudoti kitą banką automatiniams apmokėjimams už paslaugas.
 11. Patvirtinta. Pažiūrėsime dėl emailų gavimo.
 12. Ne. Kaip tik atvirkščiai. Tie kurie reguliariai eina ir pamato, kad koks labai storas ar plonas pradeda aktyviai sportuoti, jie kaip tik jam pradeda jausti pagarbą nes jis keičia gyvenimo būdą. Jie žino, kad pradžioje tai nėra lengva psichologiškai ir tai yra pats sunkiausias etapas įsivažiuojant.
 13. Prašom. Poliklinikos apie tokius dalykus nekalba nes tai dar retas reiškinys Lietuvoje ir jiems svarbiau išrašyti kokių vaistų ir ate.
 14. Pas šį chiropraktiką nueik: https://www.kardiolitosklinikos.lt/paslaugos/25/chiropraktika-manualines-terapijos-gydomoji-procedura-2931 Viskas ką randu Lietuvoje. Nežinau ar išspręs bėdą, bet padėti turėtų. Chiropraktika atstato užspaustus nervus, blogą laikyseną ir kitokias problemas.
 15. Viskas puikiai veikia, nereikia nieko pridėti. Padarius labai hard policy, bet tada sulūžus SPF ar DKIM auth, laiškų negautų beveik niekas. Tik dėl vaizdo galima jį pridėti. Dėl visiškai kito dalyko. Čia Sendgrid shared IP, blacklistinimai nėra susiję su Uždarbiu. Jie atsiranda dėl kitų kaltės ir yra pašalinami pačio Sendgrid. Mantas ryt paims brangesnį dedikuotą IP, jis bus be blacklistų, tad ateityje pravers.
×
×
 • Sukurti naują...