Pereiti prie turinio

Loganas

Administratoriai
 • Pranešimai

  5.892
 • Užsiregistravo

 • Laimėta dienų

  55
 • Atsiliepimai

  100%

Loganas paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 7

Loganas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Loganas

 • Rangas
  Vyr. Administratorius

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

13.751 profilio peržiūra
 1. Filmai, serialai, pokalbiai su užsieniečiais, kažkokia veikla kur reikėtų dirbti su anglišku turiniu (rašymas, customer support ir pan.), studijos ar darbas užsienyje, keliavimas.
 2. Siūlau atsisakyti tokios mąstysenos. Niekada nežinai kas bus. Gal Google algoritmas pasikeis, gal Google sandboxe ilgai būsi nes pakankamai gero turinio neturėsi, gal tau pirkti backlinkai vertės neduos ir panašiai. Tiesiog turėk ilgalaikį tikslą ir eik link jo. Negalvok tokiais trumpais periodais kurie ir yra tekšt plekšt ir viskas. Jei taip būtų, tada rankinti būtų dar sudėtingiau nes visi puikiai žinotų kaip Google algoritmas veikia. Sunku pasakyti kaip tu startuosi su visiškai nauju puslapiu, kurio nesi matęs. Bet jei kažkokių vaikiškų klaidų nedarysi ir negalvosi apie tokius tru
 3. Jei bus straipsniai panašia tematika iš populiarių puslapių, kurie nepardavinėja masiškai backlinkų, o tavo puslapis turės pakankamai gero turinio, tada turėtumei tai pasiekti. Nebent įsivaizduoji, kad čia tereikia porą veiksmų padaryti ir tiek. Bet galbūt dar kažką pamirši/ignoruosi nors tai bus kažkas visiškai paprasto. Siūlyčiau išmokti pagrindus. Pažiūrėti daugiau video ir paskaityti straipsnių SEO tematika. Galbūt pasiimti kokias mokamas konsultacijas ar panašiai. Nes jaučiu, kad to reikia ir, kad kažkas yra ne taip su tavo mąstysena ar požiūriu. Nori, kad viskas būtų tekšt plekšt ir
 4. Čia Lietuva, nedidelė rinka. Daug įmonių neužsiima SEO. Tai yra konkreti niša. Vieni iš pagrindinių faktorių kodėl taip yra. Žinoma patekti į Top 2/3 jau bus ką veikti, o ten yra pagrindinis trafficas. Bet kaip matai, neblogus trupinius susirinkti yra lengva.
 5. ''Virtuves baldai'', pirmo puslapio apačioje/antro viršuje lenkijosbaldai24.lt su 2.7 DR. Neturi dofollow backlinkų iš rimtų straipsnių. Nueini į Google ir matai kas rankina. Per Ahrefs pasižiūri backlinkus, KD, o per Semrush apytikslį organišką lankomumą. Todėl ir reikia tikrinti raktažodžius, o ne daryti taip kaip įsivaizduoji, kad yra.
 6. Raktažodis ''naudoti plastikiniai langai'', pirmame puslapyje rankina prolangai.lt ir naudoti-langai.lt. Abu su nuliniu Ahrefs DR, be backlinkų.
 7. Pasiimi Ahrefs mokamą planą arba trial ir žiūri to raktažodžio KD tai lokacijai (Keyword Difficulty). Jei jis mažas (žalias), tada vadinasi konkurencingumas mažas ir su padoriu turiniu rankinsi gerai. KD remiasi tik to domeno backlinkais, o dar yra ir kiti Google rankinimo faktoriai, bet to užtenka geram vaizdui susidaryti. Ir taip po truputį vis augi jog galėtumei raktažodžius su didesniu KD rankinti. Iškart su tuščiu nuslapiu niekada nepradėsi aukščiausius KD turinčius raktažodžius targetinti padaręs vos vieną ar kelis šuolius. Nėra taip, kad pasirinksi nuorodų ar tam tikrą kiekį s
 8. Ahrefs rodo skirtingą volume. Mašina yra konkretus žodis, o pvz. ''Masina'' gali būti koks lietuviškas/užsienio brandas. Jei tai nebūtų žodis su klaida jame, tada sakyčiau tikrai verta. Bet tokiu atveju priklauso nuo puslapio. Rimtas tokių netargetins straipsniuose, nebent naudos jį pačiame domene.
 9. Jei tai bus du skirtingi puslapiai/straipsniai, tai nesijaudinčiau dėl to, nes tai yra skirtingi raktažodžiai.
 10. Vienas pastebėjimas, jog laimėjus žalią kortą ir ją gavus, prisidės toks galvos skausmas: As a green card holder, you generally are required to file a U.S. income tax return and report worldwide income no matter where you live. Tad jei po to nenorėsite gyventi Amerikoje, jiems mokesčius vis tiek mokėsite bei turėsite visada deklaruoti pajamas. Net jei nesate tax resident.
 11. Kam kategorijų puslapiams reikia papildomo teksto jei su jais nerankini ir jis yra pasikartojantis? Dedi noindex visiems kategorijų ir autorių puslapiams (archyvams) ir mažini bloat. Indeksuoji puslapius kurie turi tikrąjį turinį ir crawleris vaikščios tik ten kur reikia.
 12. Susijęs video: https://youtube.com/shorts/KxfhXzOwfN4?feature=share
×
×
 • Sukurti naują...