Pereiti prie turinio

taimeris

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  8.125
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  taimeris sureagavo į ReborN Internete nutekinta „CityBee“ vartotojų duomenų bazė: vardai, pavardės, asmens kodai   
  Per daug pučiat burbulą ir apskritai kaikuriuos čia juokinga skaityti :) ypač tas grupes CB nukentėjusiųjų kaip ten visus bankus blokuoja ar vairuotojų pažymėjimus keičia, o po to tikisi, kad CB kompensuos.
   
  Jeigu sugebėsi su esamais duomenimis excel dokumente paimti telefoną - asmeniškai padengsiu visą sumą.
   
  Tą asmens kodą ir taip mėtai visur į kairę, į dešinę, kai reikia kažką patvirtinti. Galų gale, net mašiną perkant iš kažkokio žmogaus nurodai lygiai tuos pačius duomenis kaip kad CB yra paviešinti - a.k, vardas, pavardė, telefonas, adresas, el paštas. Nori pasakyti, kad dabar pasiimsiu visas senas PP sutartis, kurias jau tas žmogus senai užmiršo ir net nepagalvotų, ir priimsiu ant jo telefonų, televizorių, paskolų turint šiuos duomenis? :) Nu parodyk man, kur taip eina, nes stalčiuje turiu 10 PP sutarčių.
   
  Vienintelis ten blogas dalykas el paštas + slaptažodis ir, jeigu esi gan kvailas, naudojį tą pačią kombinaciją savo el paštui bei neturi jokio 2nd authentication metodo tada, nepyk, bet pats kaltas lieki, jeigu taip saugai el paštą ir jame laikai svarbius duomenis t.y pasų kopijas, kitų paskyrų slaptažodžius ir t.t. Buvo ne vienas leakas iš lietuviškų svetainių, bet svarbiausia būdavo el paštas + slaptažodis, nes net nustebtumėtę kiek žmonių naudoja tuos pačius slaptažodžius ir ką laiko savo el paštuose :).
 2. Patinka
  taimeris sureagavo į simanonisz Kur geriausia imti paskola automobiliui?   
  bet ar verta imti su paskola? ar spaudžia problema? aišku tai asmeninis reikalas, bet per tuos 5 metus auto nuvertės, neteksi pinigų
 3. Patinka
  taimeris sureagavo į Paulius. Soc. Tinklai. Kur link einame?   
  Nera panos salia, tai pries miega reikia cia issiliet. Sakoma pikcius ir neigiamas emocijas reikia palikti senuose metuose.
   
  Niekas uz jus nenuspres ka daryti, ka ziureti. Jei jus itakoja social media tai jusu beda, jei jus itakoja Maximos akcijos stendas, tai jusu beda. O ne tu kas tai kuria. Pasaulis nera koks buvo musu vaikysteje, nebebus. Viskas keiciasi, kazkas leciau, kazkas greiciau. Zmogus yra labiausiai prisitaikanti butybe, dauguma naujoviu mums padeda gyventi daug geriau.
   
  Jautiesi sekamas internete, faktas mus seka. Bet ar tikrai tu Petrai esi idomus su savo delfio skaitymu ir retkarciu porno pajungimu. Tokiu milijardai. Kazkoks susireiksminimas, kad mane stebi. Fak ju, tegu stebi. Nedaryk kas pazeidzia istatyma ir buk spakainas.
   
  Tau nepatinka fb ar insta, o kazkam patinka. Puiki vieta, sedziu pas draugeli rukom kaljana, imetu kaljanciko foto, iskart mergiote kokia paraso ka tu, ka veiki. Be pastangu galima planuot sekanti vakara. Ar tai blogai?
   
  As dievinu tai, kad mums pagaliau reklamas parenka. Kad jei as domiuos auto, isirengineju namus ir noriu vyrisku vardiniu drabuziu, tai nematau maisto akciju, moterisku rubu, vaiku prekiu. Per tokias atrenkamas reklamas, esu tikrai kelis kartus puikiai uzvestas ant kelio kur apie parduotuve nezinojau, bet pasirodo ji turejo preke kurios ieskojau.
   
  Sakot cia viskas parduodama, visur melas. Atsiminkim vaikystes laikrascius, skelbimai "BRANGIAUSIAI SUPERKAME" ar "PIGIAUSIAI REMONTUOJAME" ar cia ne melas? Kiekvienam laikrasti tokiu "GERIAUSIAI" budavo pilna. Turguje kainos budavo nustatomos pagal tavo veida ir apsirengima. Ar cia viskas normalu?
   
  Grazu paziuret, bet nenoreciau nei antros puses, nei dukros kuri save pusnuogia keltu viesai. Bet pazvelgus i viska kitu kampu, dabar jaunimas turi puikia progra parodyt save, savo talenta butent social medijos deka.
   
  Nesuprantu kaip galima influencerius keikt, tai tiesiog darbas. Drabuziu modeliai taip pat reklamuoja gaminius kuriu galbut patys nemegsta. Manikines eina per podiuma su sukuosenom kurios joms nepatinka. Jei taip ziuret tai visas pasaulis netikras.
  Zinojot, kad Lidl kasininke jums pasiulo papildoma preke kurios pati nemegsta,o gal neragavus.
   
  Ir pabaigai gyvenkit savo gyvenima, jums zj.bs day story kurt tai ir kurkit, jums neleidzia ramiai gyventi facebook'as, tai trinkit ir bukit laisvi. Jus seka internetas, atsijunkit. Nereikia buti susireiksminus ir jei man kazkas nepatinka to bandyti primesti kitiems.
   
  FB ir social media ######. Kiek jusu ten susirado antras puses, draugu, kolegu. Kiek nupirko reikiama daikta ar kazkam dovana. Tai puikiai palengvina musu gyvenima.
   
   
  Einu i.pis.iu fb story pries miega. Bye pikciurnos.
 4. Patinka
  taimeris sureagavo į venom IDV Išmoka 257Eur   
  Viskių ekspertai didieji susirinkę pašalpos temoje.
 5. Patinka
  taimeris sureagavo į Giovanni Žygis nuo Kauno iki Baltijos jūros?   
  Neseniai pasibaigusi vasara kiekvienam įteikė vis kitokius prisiminimus. Kas pailsėjo, kas pakeliavo, o kas įgyvendino užsibrėžtą avantiūrą.
   
  Esame trys vaikinai iš Kauno: Rimvydas Ardickas, Dovydas Šaudys, Kastytis Valevičius nusprendėme šią vasarą paskirti žygiui iki Baltijos jūros.
   
  Keliavome dvyliką dienų. Pirmąją dieną 10 val. 04 min. vaikinai pajudėjome iš Kauno ir įveikėme 30 km. Vėliau per dieną vidutiniškai nueidavome apie 20 km. Jautėme, kad viską filmuoti ir tuo pačiu derintis su žygio sunkumais nėra taip paprasta.
   
  Įveikus 150 km. nusprendėme gerai pailsėti prie laužo šviesos, nes prieš akis dar laukė dviejų dienų kelionė iki Nidos, o jau buvo sunku eiti, skaudėjo ne tik kojas, bet nuvargo ir nugara tačiau nenorėjome pasiduoti.
   
  Keliavome iš Kauno iki Kačerginės, vėliau Zapyškio, Vilkijos, Veliuonos, Panemunės, Jurbarko, Šilutės, Ventės, nuo kurios keltų kėlėmės į Nidą, o iš ten į Klaipėdą ir galiausiai – Palangą.
   
  Pirmas naktis nakvojome palapinėse, Poto kelis kartus mus priėmė į namus, paprašius, ar galime pasistatyti palapinę kieme. Buvome labai nustebę žmonių gerumu Lietuvos apylinkėse.
   
  Kelionėje žinoma pasitaikė ir lietus, gero oro juk neužsakysi. Tokia avantiūra tikrai reikalauja ištvermės. Stengėmės kuo sandariau apsaugoti kuprines, kad nepatektų vanduo ir nesugadintų svarbios įrangos.
   
  Pasiekus kelionės tikslą, neslėpsiu, kad užplūdo keistas, tačiau nuostabus jausmas - Tai, kas kažkada buvo tik pasvajojimai prieš miegą, pagaliau buvo įgyvendinta!
   
  Tas jausmas pasiekus tikslą privertė mūsų galvas sprogti nuo to, kad pasiekus vieną tikslą, mes galime įgyvendinti kažką dar didesnio.
   
  Kviečiu pažiūrėti video :
 6. Patinka
  taimeris gavo reakciją nuo NamelessSpy Tele2. Ar nesumažės greitis po testavimo laikotarpio?   
  Greitis liko kaip ir buvo :) naudoju kaime,viskas ok.
 7. Patinka
  taimeris sureagavo į Tmaster Užkniso bankai! Geriausia alternatyva bankų paslaugoms?   
  n26 yra visiškai saugus bankas, pritraukęs milžiniškas investicijas, bei turintis ne tik europos, bet ir lietuvos banko pasitikėjimą. Jis turi visas reikalingas licenzijas, draudimus bei apsaugas.
  Jau gan senokai esu persikraustęs į n26, nors dar ir tebeturiu swedbank, bet visi pagrindiniai pinigai vaikšto per n26.
   
  Max kiek yra pavykę ištraukti iš n26 bankomate, tai 12k/mėn nemokamai, ir be jokių klausimų apie teroristus ar pinigų kilmę.
   
  Swedbankis apie teroristus triesti pradeda jau nuo 10k, nes gi Lietuvoje tik teroristai ir vagys tiek pinigų gali turėti.
 8. Patinka
 9. Patinka
  taimeris sureagavo į Miratas Pensijų reforma 2019: II pakopa, kaupti ar ne?   
  Artėja diena (birželio 30 d.), kai reikės pasirinkti, ar pasilikti 2 kaupimo pakopoje ar ne, todėl pradėjau domėtis, ką reikštų atitinkami mano sprendimai. Iki tol nesigilinau į pensijų kaupimus ir nelabai nutuokiau kaip ir kas, tiesiog žinojau bendrai apie jų egzistavimą, kad pensija priklauso nuo gaunamo atlyginimo ir mokamų mokesčių. Nusprendžiau įsigilinti ir suprasti visą veikimą, tuo pačiu pateikti naudingos informacijos uždarbiečiams.
   
  Šiuo metu kaupiu 2+2+2 (2 % „Sodros“ įmoka, 2 % įmoka nuo Jūsų darbo užmokesčio (bruto) ir 2 % skatinamoji įmoka nuo vidutinio atlygio šalyje (bruto)) II kaupimo pakopoje, jaunystėje Swedbank konsultantė įkalbėjo pasirinkti būtent šią kaupimo formą, atseit jos, finansinė grąža būtų didžiausia. Pasakysiu atvirai, tuo metu nei per daug gilinausi į tai, kokią naudą gausiu iš to, nei ką, (18-os metu galvojau, kaip greičiau atsidaryti banko sąskaitą ir tiek žinių) todėl savo pasirinkimo argumentuoti negalėčiau. Tačiau dabar, kai yra noro ir laiko labiau pasigilinti į savo pasirinkimus, pagrindinis momentas tas, kad pasirinkęs kaupimą II pakopoje padidinau riziką, jog jei pasirinktas fondas nesėkmingai investuos mano kaupimo pinigus, senatvėje gausiu mažesnę pensiją. Na bet kol kas Swedbank fondas pliusuoja (3% pelningumas per 2018 metus). Na bet ne apie tai dabar, reikia spręsti, ką rinktis toliau, nes kas ten žino, kokia krizė (o gal karas?) gali ateiti per ateinančius metus.
   
  Kokie pasirinkimai:
  A variantas - pensijų fonde kaupiant 3 proc. įmoką nuo savo atlyginimo + 1,5 proc. nuo vidutinio šalies užmokesčio iš valstybės biudžeto pervedamą įmoką.
   
  B variantas – pensijų fonde kaupiant didėjančias įmokas (2019 m. 1,8 proc. įmoka nuo savo atlyginimo + 0,3 proc. įmoka nuo vidutinio šalies užmokesčio iš valstybės biudžeto, 2020 m. atitinkamai 2,1 + 0,6 proc., 2021 m. 2,4 + 0,9 proc., 2022 – 2,7 + 1,2 proc., 2022 m. ir vėliau – 3 + 1,5 proc.).
   
  C variantas – sustabdžius (neatnaujinus) įmokų į pensijų fondą, bet sukauptas lėšas paliekant pensijų fonde.
   
  D variantas – nutraukus kaupimo sutartį (arba atsisakius ją sudaryti), o pensijų fonde sukauptas lėšas grąžinus į „Sodrą“.
   
   
  Iš pasirinkimo variantų matome, kad jei nieko nekeičiu, man automatiškai priskiriamas A variantas, tai reiškia, kad padidėja bendra įmokos suma iki 3% per mėnesį nuo (bruto) darbo užmokesčio ir dar 1,5% į kaupimo fondą perveda valstybė nuo šalies vidutinio darbo užmokesčio. Tačiau žinant Lietuvos reformų dažnumą, galima tikėtis, kad tie 3%, kuriuos mokėsiu asmeniškai nuo savo atlyginimo tikrai kils. Prieš reformą valstybė ir sodra mokėjo 4% nuo mano atlyginimo sumokamų mokesčių į kaupimo fondą, dabar mokės tik 1,5% ir aš pats mokėsiu 1% daugiau, nei mokėjau iki reformos. Bravo, padidino mokesčius prisidengiant skatinamuoju šleifu kaupti ir apsirūpinti savo senatvei patiems. Jei kaupėt 2+0+0 būdu, Jums padidėja mokesčiai dar labiau, nes vietoje 2% kuriuos mokėjo sodra į kaupimo fondą, dabar mokėsite 3% asmeniškai nuo savo atlyginimo mokesčių ir gausite tik 1,5% subsidiją iš valstybės.
   
  Gerai, dabar trumpas pavyzdys, kad būtų lengviau įsivaizduoti situaciją realiais skaičiais.
   
  Pasiekiau 65 metus, prieš tai kaupiau 40 metų kaupimo fonde ir sukaupiau 20k€. Atrodo viskas puiku, tačiau pradėkim gilintis į skaičius. 15% nuo sukauptos sumos reikės grąžinti Sodrai, tai vadinasi lieka 17k€. Sodra įsipareigoja išmokėti tuos pinigus per 20 metų, tai vadinasi per mėnesį, kad kaupėm II pakopoje papildomai prie pensijos per mėnesį prisidėjome apie 70€ (20000*0,85=17000/20/12=70,83€). Reziume gauname 370€ pensiją.
   
  Na bet reikia dar išgyventi iki 85 metų, kad atgauti tuos pinigus. Iš to seka klausimas, ar pensijos sukauptos lėšos yra paveldimos? Pagal surastą informaciją, visos lėšos yra paveldimos kol kaupiama II pakopos pensijų fonde. Sulaukus pensinio amžiaus, sukauptų lėšų paveldimumas priklauso nuo išmokos pobūdžio:
   


   
  Vienkartinė išmoka – paveldima.
  Periodinė išmoka iš pensijų fondo – paveldima.
  Atidėtas anuitetas – 85-90% sukauptų lėšų, kurios iki 85 metų mokamos iš pensijų fondo, yra paveldimos. Likusi sukauptų lėšų dalis mokama nuo 85-erių iki mirties, o šios lėšos nėra paveldimos.
  Standartinis anuitetas – nepaveldimos išmokos.

  Plačiau apie tai nekalbėsiu, tik paminėsiu, kad viskas priklauso nuo fonde esančios sukauptos sumos. (Plačiau apie paveldimumą)
   
  Jei pasirenku B variantą, tai iš esmės tas pats kaip ir A variantas, tiesiog prie 3+1,5 prieisiu palaipsniui kelis metus. Mano atveju, kadangi jau kaupiu maksimaliai, šis variantas neįmanomas. Tiems, kas pasirinks šį variantą, reikš ne tokį staigų mokesčių padidėjimą.
   
  Pasirinkus C variantą, sustabdau savo tolimesnį įmokų mokėjimą į fondo kaupiamąją sąskaitą, netenku valstybės subsidijos (1,5%), tačiau palieku jau sukauptą pinigų sumą fonde generuotis pačiai iš savęs. Tokiu atveju, jei ir toliau būtų 3% pelningumas, tiesiog garantuosiu, kad pinigai nenuvertės (jei nenutiks jokio apokalipsinio varianto dėl karo ar krizės padarinių, kas lemtų pačio euro nuvertėjimą kitų valiutų atžvilgiu).
   
  Galiausiai, jei pasirenku D variantą, nutraukiu visus ryšius su fondais, grąžinu sukauptas lėšas į sodrą, pasididinu savo pensijos apskaitos vienetus, kurie buvo sumažėję dėl II pakopos kaupimo.
   
  Trumpai, nuo ko priklauso, kokią pensiją gausite sulaukus pensinio amžiaus:
   
  Bendroji pensijos dalis = Bazinis pensijos dydis (2019 m. 164,59€) + Sukauptas stažas (2019 m. minimalus privalomas 31 metai, tačiau 2027 metais bus 35 metai)/ Būtinasis stažas)
   

  Bendroji pensijos dalis priklauso nuo asmens įgyto pensijų socialinio draudimo stažo ir bazinės pensijos dydžio tais metais, kai žmogus išeina į pensiją;
  Bazinis pensijos dydis kasmet indeksuojamas;
  Vieni stažo metai įgyjami, jei darbdavys ar žmogus savarankiškai per metus sumoka pensijų socialinio draudimo įmokų nuo atlyginimo ar pajamų VERTĖS, kuri yra ne mažesnė nei 12 tais metais nustatytų minimalių mėnesio atlyginimų
  +
   
  Individualioji pensijos dalis = (Taško vertė (2019 m. – 3,52€) x Sukauptų taškų skaičius)

  Individualioji pensijos dalis priklauso nuo asmens įgytų pensijos apskaitos vienetų (taškų) sumos ir apskaitos vieneto (taško) vertės tais metais, kai žmogus išeina į pensiją;
  Apskaitos vieneto (taško) vertė kasmet indeksuojama;
  1 taškas įgyjamas, jei per metus darbdavys ar žmogus savarankiškai sumoka pensijų draudimo įmokų nuo atlyginimo ar pajamų VERTĖS, kuri yra 12 tais metais nustatytų vidutinių darbo užmokesčių (VDU). 2019 m. VDU siekia 1 136,20 Eur.

  *Sumokėjus mažiau socialinio draudimo įmokų, įgyjama proporcinga apskaitos vieneto (taško) dalis. Sumokėjus daugiau įmokų, įgyjama daugiau apskaitos vienetų (taškų). Didžiausia galimų įgyti taškų suma per metus – 5.
   
  Čia galite rasti skaičiavimų pavyzdžių: https://www.sodra.lt/kaip-apskaiciuojama-pensijos-verte
   
  Išvados:
   
  Pasirinkus pirmą variantą, dalinai prisidėdi prie savo įprastinės pensijos (kuri neženkliai sumažėja, dėl kaupimo), pasirinkus nekaupti, pasilieki prie įprastinės pensijos, kuri skaičiuosis tik nuo tavo surinkto stažo ir sodros taškų.
   
  Matematiškai skaičiuojant, jei tarkim gauni 1,5k€ per mėnesį (imam iškart tokį skaičių, nes tai greičiausiai bus paprasto žmogaus uždirbamo atlyginimo vidurkis per visą jo gyvenimą), vadinasi 45€ kiekvieną mėnesį teks sumokėti mokesčiams, po ko tos lėšos bus grąžinamos į kaupiamąją sąskaitą pasirinktam fonde. Per metus gaunasi 540€. + Valstybė prideda 1,5% nuo šalies VDA kiekvieną mėnesį, tai būtų 196,8€.
   
  Tarkim kaupi 40 metų ir sumoki 21600€ į fondą. Įvertinus fondų veiklą, jei jie generuoja po 3% per metus + valstybės subsidija 1,5%, gaunasi, kad sukaupi 57222€. Sodra įsipareigoja išmokėti tuos pinigus per 20 metų. Tai gaunasi 202,66€ per mėnesį.
   
  Tęsiam skaičiavimą, kiek pati sodra įsipareigoja sumokėti neskaičiuojant kaupimo, jei 40 metų iš eilės dirbau ir gavau atlyginimo vidutiniškai per mėnesį po 1500€.


   
  Surinktas stažas: 40 metų
  Būtinasis stažas: 35 metai
  Bazinis dydis: 164,59
  Sodros taško vertė: 3,52
  Sukauptų taškų kiekis: 52,8

  Toliau skaičiuojam=(164,59x40/35)+(3,52x52,8)=188.10+185,85 ≈ 374€
   
  Pridedam mėnesinę sukaupto fondo dalį=374+202 ≈ 576€
   
  Nekalbėsiu apie tai, kad per 40 metų sumokėjom 140400€ soc. mokesčių ( + dar ir įmonė sumokėjo 11736€). Nekalbėsiu ir apie tai, kad pagal statistiką Lietuvoje vyrai nugyvena tik iki 70 metų (vidurkis), o moteris iki 80 metų. Nors čia gal gan ir svarbus momentas, nes jei vyras nugyvena tik 5 metus po pensinio amžiaus pasiekimo, tai vadinasi jis atgaus tik 36720€ per tuos 5 pensinio gyvenimo metus. Jei moteris gyvena 10 metų ilgiau nei vyras, moteris atgauna 110160€. Tai moterims (jei tikėti statistika) labiau apsimokėtų kaupti II pakopoje.
   
  Mano asmeninė nuomonė tokia, jog kaupti apsimoka, jei dirbi samdomą darbą nepatenkantį į padidintos rizikos darbų sąrašus, t.y. nekenki sveikatai dirbdamas sunkų/fizinį darbą ir ketini gyventi bent iki 80 metų.
   
  Neapsimoka, jei dirbi „ant savęs“ ir sugebi investuotą sumą padidinti per metus bent 7 procentais. Dar reiktų įvertinti faktą, kad galimas pats pensinio amžiaus pakelimas. Geriau savo pensiją pasirūpinsiu pats, nei tikėsiuosi, jog kažkas pasikeis Lietuvos pensijų sistemoje. (Europoje šis skaičius didinamas jau link 67 metų)
   
   
  Šaltiniai:
  https://osp.stat.gov.lt/services-portlet/pub-edition-file?id=30580
  https://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/langas-grizti-i-sodra-tuoj-uzsivers-ar-verta-tai-padaryti.d?id=80069223
  https://www.delfi.lt/verslas/verslas/7-mitai-apie-nauja-pensiju-kaupimo-tvarka.d?id=80019399
  https://www.luminor.lt/lt/apie-2019-m-pensiju-reforma#2pakopa
  https://reforma.invl.com/
  https://www.sodra.lt/lt/pensiju-kaupimas-2-2-2
  https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sociumas/pensija-vakar-ir-rytoj-kiek-padidejo-per-desimtmeti-ir-ko-dar-laukti-1083-918590
  https://www.sodra.lt/kaip-apskaiciuojama-pensijos-verte
 10. Patinka
  taimeris sureagavo į Tmaster „Tele2“ atsisakė pigiausių ryšio paslaugų planų   
  Sveiki,
  Iš pradžių telia, paskui tele2, ir dabar bitė, visi vienas paskui kitą atsisako pigiausių planų.
  pvz vienas iš mano numerių jau N metų naudoja LABAS planą HIP, kuris už 3,99€ duoda 100min, 5000sms ir 1gb, man užtenka, ir štai nuo šiandien žiūriu to plano nebėra, pigiausia alternatyva kainuoja beveik 2€ brangiau. Aišku ir minučių bei gigabaitų pridėjo daugiau, bet man to "daugiau" net nereikėjo.
   
  Mano nuomone, tai labai panašu į susitarimą dėl operatorių, kad davai didinam planus, nebeduodam pigesnių planų minimaliems vartotojams, ir tuo pačiu pasiemam didesnius pinigus už tai , ko minimalūs vartotojai vistiek neišnaudos, be galimybės pasirinkti.
   
  Ką forumiečiai mano?
   
  Keisčiausias man atrodo tele2 atstovo atsakymas
   
  "„Vartotojų, linkusių rinktis paslaugas su skaičiuojamomis minutėmis, kiekis labai sparčiai mažėjo, o besirenkančių vadinamuosius „flat rate“ planus, kuomet minutės ir žinutės siūlomos neribotai, gausėjo. Todėl, įvertinę poreikį, nusprendėme atsisakyti paslaugų, ribojančių pokalbių trukmę."
   
  tai ok, o ar valgyt prašo tų pigių planų palikimą savaiminiam išnykimui?
   
   
  „Tele2“ atsisakė pigiausių ryšio paslaugų planų
   
  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/tele2-atsisake-pigiausiu-rysio-paslaugu-planu-646-1134462
 11. Patinka
  taimeris sureagavo į Mikaz Vending aparatai   
  Man sove ideja uzsiimti namu statyba bet nesu nei states nei pirkes namo. Gal kas galit truputi pasakoti kaip viskas vyksta?
 12. Patinka
  taimeris sureagavo į Miratas Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Įdomu.
 13. Patinka
  taimeris sureagavo į Miratas Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Įdomu.
 14. Patinka
  taimeris sureagavo į Tmaster Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  sorry, bet skamba, kaip veganų, hipių, ir kitų "kitokių" žmonių susibūrimas. Labai liūdnas ir nuobodus renginys turėtų būti
 15. Patinka
  taimeris sureagavo į bratkax Roatrip'as JAV (San Franciskas - Los Andželas - Las Vegasas)   
  2018-ųjų spalį su dar dviem draugais keliavau į Kaliforniją ir Nevadą. Sukom tradicinį roadtrip’o ratą San Franciskas – Los Andželas – Las Vegasas – San Franciskas. Užtrukom 10 dienų, nuvažiavom 2800 km ir pamatėm visai nemažai.
   
  Pamatėm didžiuosiius miestus, pasivažinėjom šalia vandenyno, atsižiūrėjom (ir atsiuostėm, nes smirda :D) jūrų liūtų, buvom Universal Studios, itin daug trynėmės Los Andžele, lošėm Las Vegase, lenktyniavom superautomobiliais, aplankėm du nacionalinius parkus (Yosemite ir Death Valley).
   
  Nusprendžiau aprašyti savo kelionę, nes kai pats ruošiausi skaičiau kitus panašius blogus ir man labai padėjo susiplanuoti. Ir šiaip patinka skaityti apie kitų keliones, tai, sakau, pasidalinsiu ir savo.
   
  Tam tikslui sukūriau šiokį tokį blogą, o kiekvienai dienai paskyriau po atskirą postą. Čia pradžia:
   
  Spausti ir skaityti
   
  Gal nesupyksit, kad įdedu tik nuorodą, bet taip buvo patogiau viską surašyti ir sudėti. Vėliau tam bloge gal atsiras ir kitos mano kelionės. Kol kas aprašiau tik šitą, užtruko nemažai laiko.
   
  Jei patys ruošiatės į kažką panašaus ir turit klausimų - rašykit čia arba bloge, pasistengsiu padėti.
   
  Šiek tiek nuotraukų:
   

   

   

   

   

   

 16. Patinka
  taimeris sureagavo į Skraidytojas Bandau versti savo hobį į verslą   
  Matau kad dabar Tavo mąstymas yra toks:
   
  - Turiu X pinigų gamybai, iki tam tikros užsakymų ribos
  - Reikia kažkaip ten internete pasireklamuoti, bandysiu daryti viską pats
   
  Taip mąsto "dirbantys sau", bet ne verslininkai. Verslininkas mąstytų taip:
   
  - Kaip su turima pinigų suma maksimizuoti pardavimus. Į kokius reklamos kanalus įdėti 80% kapitalo? Kokius konsultantus samdyti?
  - Ko reikia mano klientams, kaip padaryti produktą pačiu geriausiu?
   
  Verslas turi judėti. Kai tik pradėsi daryti normalius pardavimų srautus - prie tavęs rikiuosis žmonių eilė, kurie norės tau skolinti pinigus apyvartai ir augimui. Neleisk sau galvoje įsistatyti rėmų apie ribotas gamybos ar darbo jėgos išteklius.
   
  600 EUR iš kelių mugių nėra rimtos pajamos.
   
  Kaip verslininkas, mąstau taip: Jeigu darau verslą, tai turiu jį sureguliuoti taip, kad jis nuo pat pradžių darytų bent 3x daugiau pelno negu vidutinis atlyginimas ten kur gyvenu. Na, pvz., jeigu gyvenu Vilniuje ir čia vidutinis atlyginimas yra 12 000 EUR/metus, tai verslas turi pradinėje stadijoje daryti bent 36 000 EUR pelno per metus. Jeigu mažiau - neverta gaišti laiko ir gadinti nervų, nes tai ne verslas o hobis. Dirbk samdomą darbą toliau ramiai nesukdamas galvos ir kaupk kapitalą bei tobulink savo verslo sistemą iki tol kol bus verta ją įgyvendinti.
   
  Verslo esmė yra gerai sureguliuoti skaičiukai. Turbūt visi mano, kad pardavinėti benziną yra labai geras biznis. Na, turbūt - bet dalis kompanijų vis vien bankrutuoja.
   
  O kaip su ausų krapštukais? Arba plastmasiniais šaukšteliais? Pirkėjų - milijonai! Geras biznis? Žinoma! Ar būsiu milijonierius pradėjęs pardavinėti ausų krapštukus? Gal taip, gal ne. Esmė skaičiukuose :) Tas, kuris daro 1ct pelną nuo šaukštelio - gali būti Forbes žmonių sąraše, o tas kuris daro 0.8ct - galbūt jau bankrutavo.
   
  Taigi, sėkmės darant verslą. Tikiuosi, kad tai neliks hobiu. Mąstyk apie pardavimus, efektyvumą, pinigų srautus, galbūt produkto tobulinimą - o visa kitą palik savo srities profesionalams!
 17. Patinka
  taimeris sureagavo į MrJames23 Xiaomi redmi not 6 vs samsungai   
  Na jau turiu kaip savaite ir ka galiu pasakyt.
  1. Batarke super! Laiko 2 paras stabiliai, naudojantis gan intensyviai.
  2. Nelagina. Greitai viska apdoroja. Na naujas visdelto kitaip ir neturetu but.
  3. Klaviarura buvo nepatogi tai atsissiunciau is playaus kaip ir narsykle samsungo prie kurios jau buvau priprates.
  Is minusu tai tik tas kad ziurint video betkoki is youtubes matosi kvadraciukai mazuciai, nezinau del ko cia taip gal kad ekranas didelis 6.2 coliu ar gal nustatymus reik kokius tvarkyt.
 18. Patinka
  taimeris sureagavo į Stanley Kebabų versliukas   
  Būtų pas mus kebabai iš kačių ar žiurkių, tai dar būtų ok. O toje neaiškioje masėje mėsos nė kvapo, tiek perkeltine, tiek ir tiesiogine prasme.
  Vokietijoje pas turkus nors pagaminimas žymiai geresnis, bet mėsa beveik tokia pati, tik vietoj kiaulienos tą neaiškią masę vadina jautiena arba aviena (nes turkiškas kebabas negali būti su kiauliena). Tikros mėsos gali rasti nebent pas graikus, jie valgo kiaulieną ir jų kebabas vadinasi Gyros, nors realiai toks pats.
 19. Patinka
  taimeris sureagavo į Stanley Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Jie taip daro tam, kad tik atvažiuotum. O atvažiavęs jau gal ir nupirksi. Kas keisčiausia, kad kaikuriems tai veikia. Atvažiuoja žiūrėti penkto lavono iš eilės ir nuperka, nes jau atsibodo važinėt. Nesuprantu tokių, iš principo neperku iš pardavėjo, kuris meluoja. Geriau toliau ieškosiu, arba modelį pakeisiu.
  Arba kai atvažiuoja iš toli ir perka tik todėl, kad nebūtų važiavimas veltui. Nesuprantu tokios logikos. Vistiek jau atvažiavai, vistiek turėsi važiuoti atgal. Tik turi pasirinkimą ar išmest pinigus ir grįžt su lavonu ar grįžt su pinigais kišenėj ir už juos po to nupirkt gyvą variantą.
 20. Patinka
  taimeris sureagavo į J0ker Telefonas vaikams   
  Xiomi dabar, kaina ir kokybė garantuota.
 21. Patinka
  taimeris sureagavo į Loganas Naudokite tik unikalius slaptažodžius.   
  Sveiki, per pastaruosius porą metų buvo keletas Uždarbiečių anketų užgrobimų atvejų nors narys neturi viruso, neatiduoda slaptažodžio, bet vis tiek susilaukia nekviestų svečių anketoje. Visų šių užgrobimų braižas tas pats, prisijungiama sėkmingai iškart, o jei nesėkmingai, tada yra mėginama maždaug kas mėnesį, su tikslu patikrinti ar tas narys pasikeis slaptažodį būtent į tą. Na, o po to, ta anketa yra naudojama ''pirkti'' bitcoinus.
   
   
  Štai keletas pavyzdžių kada buvo užgrobtos narių anketos:
   
   
  https://uzdarbis.lt/...aris89-sukcius/
   
  https://uzdarbis.lt/...te-perkant-btc/
   
   
  Kažkas su tam tikra duomenų baze naudojo narių informaciją bei ieškojo Uždarbyje narių su identiškais/panašiais slapyvardžiais ir jei jų automatizuota programa prisijungia prie nario su patvirtinta tapatybe - jo acc yra panaudojamas vagystei. Buvo nustatyta jog tai buvo padaryta naudojantis 2016 metų pabaigos įvairių ir gerai žinomų užsienio puslapių leakintų duomenų bazių rinkiniu. Tiesiog visi žinomi dideli užsienio puslapių leakai sudėti į vieną krūvą (2016m ir senesnė informacija). Pasitikrinti kuriuose leakuose Jūsų el. paštas/slaptažodis figūravo, galite čia: https://haveibeenpwned.com/
   
   
  Nariai, kurie yra pašalinti iš forumo dėl šios ar kitos priežasties bei manantys jog turi teisę grįžti, yra raginami susikurti laikiną profilį ir sukurti pagalbos bilietą (jokiu būdu su juo nekomentuoti temose). Jei naudojantis Jūsų vartotoju buvo padaryta žala - ją reikės atlyginti (visą, nebent nukentėjusysis sutiktų su mažesne kompensacija).
   
  Tad kaip ir visada, raginame JOKIU BŪDU nenaudoti slaptažodžių, kurie buvo naudoti bet kokiuose kituose puslapiuose.
   
   
  Jei dabar naudoju visiškai unikalų ir niekur nenaudotą slaptažodį ar esu visiškai saugus?
  Taip, bet nepamiršk pasirūpinti ir el. paštu. Būtent šioje situacijoje niekas el. paštų nevogė, bet jei el. pašte naudojamas neunikalus slaptažodis, kuris buvo naudojamas puslapyje, kurio DB buvo leakinta (Adobe, LinkedIn, MySpace, 000Webhost ir pan.) - jis yra visiškai nesaugus.
   
   
   
  Kitos naujienos
  Bankai, keityklos ir mokėjimo sistemos -> Bankai, valiutos, keityklos ir mokėjimo sistemos
  Papildytas forumo skilties pavadinimas kadangi joje būna daug diskusijų susijusių su kriptovaliutomis.
  Atnaujintos forumo šypsenėlės - emoticons (pašalintos neveikiančios, pridėta naujų).
   
 22. Patinka
  taimeris sureagavo į Algiz Forumo naujienos (2018, Birželis)   
  na dėl mažo aktyvumo jau niekam nebeįdomus rangai, o tuo labiau nebūtų aktuali mokama narystė. Reikia normalios forumo mobilios versijos. Tai kiek dabar liko administratoriu moderatoriu ? Loganas vienas ? Kas su forumo įkūrėju ? Ar jau jam nebeaktualus forumas, kur žadėti super atnaujinimai ?
 23. Patinka
  taimeris sureagavo į SofteriZ Forumo naujienos (2018, Birželis)   
  Taipogi, jei jau judat į priekį, svarbu paminėt, kad būtų tiesiog nuostabu, jog mobiliojoj versijoj veiktų narių profiliai. 2018 metai, o sklandžiai veikiančios mobiliosios versijos vis nėra. :)
 24. Patinka
  taimeris sureagavo į Stanley Forumo naujienos (2018, Birželis)   
  Norėčiau galimybės kad viršuje paspaudus "Naujas turinys" būtų galima pasirinkti skiltis iš kurių noriu matyti naują turinį, o iš kokių ne. Nes norint surasti naujas diskusijas tenka prafiltruoti labai daug visokių skudurų skelbimų, kurie neatitinka šio forumo tematikos. O į kai kurias temas jau net pykina žiūrėti vėl ir vėl, kaip kad 3 metus pardavinėjamas generatoriaus dirželis :D Taip pat pvz., visokios lažybos man visiškai neįdomi tematika.
   
  Kadangi Uždarbis.lt yra "verslo ir technologijų forumas" reiktų atskiros automobilių skilties, nes automobilis tai irgi technologija ir naujos temos atsiranda kasdien. Galėčiau būti tos skilties moderatorius.
   
   
  Tik iš smalsumo paklausiu - kodėl facebook pardavimai draudžiami?
 25. Patinka
  taimeris sureagavo į antler Forumo naujienos (2018, Birželis)   
  Su mokama naryste, manau, kad būtų problemų. Forumas jau ir taip apmiręs, iš skelbimų forume jau ir taip jaučiasi vis mažesnė nauda lyginant kelis metus atgal. Mokama narystė būtų gerai tokiu atveju, jeigu iš renkamų pinigų būtų skelbiami forumo konkursai, kurie neštų kažkokią naudą tiek konkursų dalyviams, tiek stebėtojams. Geras pavyzdys buvo Mykolo rengiamas konkursas, pradžioje susidomėjimas buvo didelis, bet galiausiai taip ir dingo jis su savo žadėtais prizais.
   
  Buvo įdomūs seo konkursai, lyg ir buvo "geriausio" straipsnio konkursas, kur tikrai buvo kuriamas kokybiškas ir įdomus turinys.
   
  Aplamai, forumui trūksta kokybiško turinio. Seniau galėdavai skaityti įdomius "blogus" kaip žmonės dalinasi patirtimi, bandydami kažkokius online ar offline verslus, ko dabar labai trūksta. Kai kurios forumo skiltys visiškai numirė, jose nebėra tokios naudingos informacijos arba ji pasenusi.
   
   
  Aš manau, kad reiktų kažkaip spręsti būtent šią problemą t.y. kaip sudominti senus bei naujus narius kokybišku turiniu, kurio šiuo metu labai trūksta. :)
×
×
 • Sukurti naują...