Pereiti prie turinio

iPodas

Nariai
 • Pranešimai

  519
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  0%
 1. Šaunus puslapis. Dar labai patiktų, jei būtų galimybė susikurti savo accountą ir taip pat talpinti muziką (Ją matytų tik pats vartotojas). NA ta prasme irgi toks išdėstymas būtų kaip pagr. puslapyje. Šaunu būtų susiorganizuoti muziką ir klausytis pagal stilius.
 2. Tai kam tu tada čia sėdi? Pilna miškų, mesk viską lauk ir gyvenk gamtoje kaip laukinė.
 3. O man patiko šis jų kūrinys :) http://www.youtube.com/watch?v=jmp-PCXhEHY
 4. Kad ir kokie jie būtų, vistiek už tave raštingesni.
 5. O kodėl laptopas nr. 2 negali iškart jungtis prie routerio?
 6. 1. Nereikia žvalgytis ką KITI padaro norėdami praturtėti, reikia tiesiog pačiam išsiaiškinti ką PATS padarytum norėdamas praturtėti. Jei tai darai sąžiningai ir t.t. kodėl gi nepagerinus savo finansinės padėties? 2. Dėl ko praturtėti? Tikriausiai tam, kad galėtų užtikrinti savo, bei savo artimųjų finansinę gerovę ir gyventi taip, kaip visada norėjo.
 7. :huh: :huh: :huh: Tai kokia prasmė mokytis visus 12 metų, stoti kur nors, pabaigti mokslus, susirasti darbą, keliauti po įvairias šalis, kurti šeimą ir t.t. ? Juk vistiek mirsi. Geriau eiti gyventi į gatvę kartoninėje dėžėje?
 8. Taip, kaip ryšku ir gražu! :) http://www.gungus.com/images/2008/iphone.jpg Android meniu, bg ir t.t. koreguoti galėsi pats ir jei jau ten niūru, tai čia jau paties problemos. Sunku gaudytis Android'o meniu?? Kiek jums metų? Niekada nesu turėjęs jokių problemų dėl tokių dalykų, nusipirkus nauja telefoną jau po pusės valandos viskas būdavo aišku kas kur. Atvažiavę į naują miestą, tikriausiai, irgi nelystumėt į lauką, nes bijotumėt pasiklysti? Tai jau tikrai, Apple savo gaminiams tikrai duoda daug laisvės :lol: Sinchronizuok per iTunes visada, žiūrėk vien į tas pačias kaladėles išdėstyt
 9. Aš irgi šitą modelį nusižiūrėjęs esu. Gan neblogai atrodo specifikacijos. Kiek žiūrėjau ir GTA 4, ir kitus žaidimus ant high be didesnių problemų "velka".
 10. Gal dar Apple pasiūlysi? :D Kaip jums toks variantas? http://www.varle.lt/#!/nesiojami-kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-dell-xps-17-l702x-aluminum-109099.html
 11. Pataisiau postą, sumaišiau benchmarkus. O tų klaustukų pridėjai tiek, lyg HD 7670 būtų už GT 630M galingesnė 2 ar net daugiau kartų :) Manau iki 3500lt išeitų rasti ir su GT 555M.
 12. Na vaizdo plokštė tikrai ne iš galingųjų. Jau ir GT 630M galingesnė. EDIT: Oi ne, sori, susimaišiau.
×
×
 • Sukurti naują...