Pereiti prie turinio

nagisa

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.704
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

nagisa paskutinį kartą laimėjo Sausio 28 2011

nagisa patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie nagisa

  • Rangas
    Užkietėjęs dalyvis
  • Gimimo data 2011-01-01

Kontaktai

Profilio informacija

  • Vardas
    Simonas
  • Lytis
    Paslaptis
  • Miestas
    lo
  1. Negi taip „SKUBIAI“, kad mokėtum 99.99LTL/h? Jei taip rašyk pas [email protected] This is a troll attempt
  2. C/C++ kodą irgi galima leisti naršyklėje valgomosios druskos (https://code.google.com/p/nativeclient/) pagalba. Tiesa NaCl yra distributinamas tik su chrome ir turi gan daug apribojimų, tačiau žaidimai veikia https://chrome.google.com/webstore/detail/anelkojiepicmcldgnmkplocifmegpfj.
  3. Algoritminės užduotys. http://www.lmio.mii.vu.lt/?p=viewolympsearchtasks http://train.usaco.org/ (Atsakymus įkelti galima tik C, Cpp ir Paskaliu) http://www.codechef.com/ (Nebandyti) http://community.topcoder.com/tc http://www.codeforces.com/
  4. Yra velnias žino kiek įvairių bibliotekų konvertavimui iš PDF į HTML, nors jie ir netobuli. Ir yra gan geras originalus LaTeX'o outputinimas į PDF. Į pirmą programos dalį nusikopijuoji LaTeX -> PDF, ir tada darai PDF -> HTML – taip pat pasinaudodamas kodo gabaliukais iš kokios nors internete rastos bibliotekos, arba net pačia biblioteka. Galutinis rezultatas tikrai nebus tobulas, bet tai yra pirma mintis šaunanti į galvą darbą norint atlikti greitai ir nebutinai gražiai. O šiaip gi žiūrėk kaip yra parašyti originalūs LaTeX parseriai ir pasiredaguok juos taip, kad output'as būtų n
  5. for i1 in [1..9]: # Iteracija per visus skaičius nuo 1 iki 9 imtinai. for i2 in [1..9]: d = i2 - i1 if 0 < i1 + d * 3 < 10 and d != 0: print(i1, i2, i1 + d * 2, i1 + d * 3) Va tau pseudo kodas pagal kurį pasirašęs programą gausi tai, ko tau reikia.
  6. Priklauso nuo tavo naudojamo API. Iš Blenderio konvertacija į tam tikrus API suprantamus masyvus yra įmanoma praktiškai visada. Taip kad pirma sakyk ką naudoji (OpenGL? D3D?), o tada bus galima kalbėtis apie kažką.
  7. Trink lauk tą šešėlį arba padaryk bent 5x permatomesnį.
  8. Nelabai tiksliai gausis, bet gali naudoti LIKE arba RLIKE. P.S. bet kuri programavimo kalba, kurią tu dabar galėtum naudoti, turėtų turėti būdą perkirpti string'ą per whitespace ženklus (net C turi strtok(3)). Tad argumentavimas tuo, jog negali perkirpti string'o į dvi dalis, nes naudoji ne PHP, yra invalid.
  9. EDIT: Jei labiau mėgsti vaizdinę medžiagą: http://godjango.com/12-pagination/ Kaip realizuoti puslapiavimą # Sukuriamas puslapiavimo objektas. pages = Paginator(model.objects.all(), models_in_page) # Paimami tam tikro puslapio modeliai puslapis = pages.page(tavo_puslapio_numeris) # Juos naudoji kaip bet kokį kitą iteratorių. Paginator.page gražina Page objektą, kuris aprašo metodus iteracijai atlikti. Tai reiškia kad per tą objektą gali be problemų naudoti lygiai tuo pačiu būdu kaip ir list'ą. Taip pat į Paginator konstruktorių nebūtina paduoti būtent modelius. Galima duoti bet kokį ite
  10. Plaintext dokumentas pateiktas aukščiau užima 3.2MB. Programa žodžius ko gero žodžius laikys ta pačia koduote. Taigi bendrai žodžiai masyve turėtų užimti ne ką daugiau.
  11. Kuo skaičius toliau nuo 0, tuo jo paklaida yra didesnė tiek float, tiek double. Normaliomis sąlygomis double niekada nebus pakankamai tikslus, kad galėtų sutalpinti savyje 100 skaičių po kablelio (dėl to ir atsiranda tie nuliai arba devynetai), todėl patariu tą 100 tiesiog sumažinti iki protingos reikšmės, pavyzdžiui 52 arba 23.
  12. Pigiau 1k LTL tikrai negausi, nebent parduodamas visiems kas tik paprašo.
  13. http://justinas.me/wp-content/uploads/2012/03/memes.png (via Silke)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...