Pereiti prie turinio

Pjeras

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  50
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Pjeras

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

Paskutiniai lankytojai

864 profilio peržiūros
 1. Sveiki, su šventėmis! Siūlau backlink'us vyrų auditorijai. Laukiu Jūsų žinučių.
 2. Laba diena, Ieškau maketuotojo/dizainerio vienkartiniui darbui, reikia padaryti mėgėjišką vyno etiketę, vienspalvę, keli užrašai, keli simboliai, reikia tiesiog įgivendinti paprasčiausią jau sugalvotą idėją (pvz. prisegti), kartu susėdus per kelias valandas per skype. Biudžetas: 50lt. Lauksiu PM
 3. Siūlau backlink vyriškos auditorijos puslapiui (adresas AŽ): Lankomumas: ~1000 unikalių per dieną (~13000 parodymų per dieną); PR3 Baclinkas: bus matomas visuose puslapiuose Laikotarpis: 6 mėn. Kaina: 30eur Dėl puslapio adreso laukiu AŽ ;)
 4. Sveikas, ar vis dar domina reklamos pirkimai?
 5. Laba diena, Ieškau žmogaus, kuris dirba su Joomla. Užduotis: surasti puslapyję trojaną, jį pašalinti ir įdiegti (atnaujinti) apsaugos priemones, kad pakartotinai puslapis nebūtų nulaužtas. Lauksiu Jūsų pasiųlymų per PM.
 6. Dėkui, visiems dalyvavusiems. Sulaukėme tikrai daug ir įvairių darbų. Puikiai padirbėjote B-) gphoto: matomai tikrai tavo darbas, asmeniškai aš jį laikiau favoritu, nes mano manymu jis atitinka visus reikalavimus logotipui yra paprastas ir aiškus. Tačiau forumo dalyviai manė kitaip. Didelis dėkui ir sėkmės darbuose. Laimėtojas: prans, su pirmu logotipu esančiu #26 žinutėje. Forumo dalyviai palankiausiai įvertino šį logotipą, todėl pasvarstę nusprendėme pasilikti prie šio varianto.
 7. Viskas tvarkoje, prans, tik truputį nesusikalbėjom, pirmą logotipą iš http://uzdarbis.lt/t164031/konkursas-oldtimerslt-logotipui-sukurti-prizas-150lt/view/findpost/p/1561566 šį logotipą gal pabandytum parodyti balta juodą variantą. Dėkui.
 8. Rebus67: nelabai į temą. MDiz: logotipas sunkiai suprantamas iš pirmo žvilgsnio geezmo: dėkui, už bandymą Saint Stephan: #59 įdomios formos, tačiau netinka forumui, #60 standartinis auto, bet tiesiog mums reikia kažko paprasčiau prans: gal gali dar pateikti logotipą (tą su .lt galūnę) juoda-balta, balta-juoda Vertiname darbus, ryt vakare bus paskelbtas nugalėtojas. Dėkui.
 9. Deree: na jau čia nieko kaip ir nelieka keisti, eisi į finalą. Etukas: dviratis irgi transporto priemonė, tačiau pas mus pagrinde motorinės transporto priemonės. HiXsas: dėkui, bet manau ateityje geriau ką sugalvosi. Viskasore: deja, užmetus akį sunkiai asocijuojasi su senovinėm transporto priemonėmis. Beto dviguba O raide ir dar ratas.. Gphoto: dėkui, už pataisymus. Pirmas logo variantas keliauja į finalą. Prans: logotipo su geltona spalva gal pakeičiam į kokią kitą tamsesnę spalvą? Beje, tavo pirmas logo esantis #26 pranešime keliauja į finalą. Saint Stephan: dėkui, bet logotipas per ,,sun
 10. Etukas: vis dėl to nusprendėme, kad rinksimės logo su užrašu, ne tik užrašą (nebent tas užrašas galėtų atstoti logo, o čia pernelyg paprastas). Dėkui, už bandymus. Prans: idėja tikrai nebloga. Apsistojam su logo kur su domeno galūne .lt dabar ta galūne likusi neįkomplektuota į logo, atrodo pasimetus. Pabandyk pataisyti. Saint Stephan: logotipas per daug panašus į Lietuvoje esančios senovinių automobilių asociacijos www.retromobile.lt logotipą. Deree: Automobilis šiek tiek didokas pagal užrašą, tiesiog gremėzdiškas. Paties patarimuose rašoma kaip turi būti viskas ,,simple“, o čia atvirkščiai
×
×
 • Sukurti naują...