Pereiti prie turinio

kaarolis

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    215
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Visas kaarolis turinys

  1. Ieškau straipsnių rašytojo, kuris domėtųs bei galėtų rašyti IT temomis įmonės blog'ui. Dalį straipsnių rašysiu ir aš, ir norėsiu tik paredagavimo, klaidų ištaisymo.
  2. Turėti šviesesnę, ramesnę galvą yra labai geras tikslas turėti, ir tegul niekas tau nebando pasakyti kitaip, šaunuolis :thumbsup: atrodo daugelis uždarbiečių nesuvokia, kad tikslai neprivalo būti susieti tik su materijos siekimu. Kasdienė meditacija, šaltas dušas, sportas, skaitymas, yra tobuli įpročiai vystyti. O jei šiuo metu nežinai tiksliai ką nori veikti karjeros prasme ar pan., bet nori produktyviai išnaudoti laiką, tai kasdien investuoti į naujų įgūdžių ugdymą niekada nepakenks. Gali tai daryt per knygas, kursus, stažuotes, eksperimentus ir t.t.. Dar, nereikia užsiciklinti ieškant "tob
  3. Įdomu kaip padarei tą vartotojų falsifikatorių :) Kokiu principu generuojamos žinutės ir kokiu būdu jos atnaujinamos, ar per tą patį intervalą ar per dažniau? Kas pastoviai stumia tas žinutes, tiesiog Javascript intervalo funkcija ar kažkas daugiau ten slepiasi?
  4. Internete visvien ne tas pats kas gyvai pasikonsultuot, ir be to tik porą valandų į savaitę. Gitaros pamokų irgi pilna online, bet daug lengviau jei tau gyvai kas nors gali kiekvieną savaitę ką nors paaiškinti, suteikti konstruktyvios kritikos ir pan. Dar pridursiu, kad čia ne mano sprendimas dėl to mokytojo, vaiko mama taip nori, ir man pačiam irgi atrodo nebloga idėja. Bet jei žinot kur yra tinkamų resursų vaikams lietuvių kalba, kadangi anglų kalba dar netokia stipri, mielai prašom pasidalint.
  5. Istorija tokia. Draugo brolis susilaužė kaulus ir dabar pora mėnesių negalės niekur eiti. Jam mama instaliavo kažkokią mokamąją programą vaikams, kur ale turėtų mokinti programavimo, spėju kažkaus panašaus į Scratch. Tačiau jis visvien nevisai supranta. Ar yra čia esančių, arba ar pažįstatę kokių žmonių, kurie moka dirbti su vaikais ir galėtų suprantanama lietuvių kalba padėti jam po kokias 2-3 valandas per savaitę mokintis programavimo?
  6. Mokiaus A-levels koledže. Nemanau, kad man dabar nuo to nei blogiau, nei geriau. Būčiau visvien įstojęs į to pačio lygio universiteto, tiek pat padaręs ir t.t. Nebent jei tu sieji konkrečiai savo ateitį su ta šalim, gal tada ir geriau ten baigt mokslus, bet kitu atveju nesugalvoju jokių pranašumų. Asmeniškai besimokydamas koledže po dviejų metų supratau tik kaip man nepatinka UK. Aplankyt ten išties yra daug ką, bet gyvent...visiškai kitokia ir man nepriimtina kultūra, sunku gaut kokybiško maisto ir daug kitų dalykų, kuriuos pamatai tik ten gyvendamas. Mokslų prasme daug kas skundžiasi Lietu
  7. Perskaičiau ir niekuo nepadėjo. Ten parašyta kaip sukurt naują piniginę, bet man nereikia naujos piniginės, aš žinau savo piniginės adresą, bet nemoku prie jos prisijungt.
  8. O kaip iš CryptoNote Miner programos iškastus MXR pasižiūrėti savo pačio piniginėj? Nes man automatiškai sugeneravo failus wallet, wallet.address ir t.t. ir aš matau savo piniginės kodą, bet nesuprantu kur pati piniginė? Pabandžiau pasinaudot simplewallet, tai ten tiesiog sugeneravo dar vieną naują pinignę :blink: Sorry už noob'iškus klausimus, bet tikrai gan painu čia viskas, bet įdomu užtai.
  9. Čia ( http://pool.cryptoescrow.eu/#getting_started ) parašyta, iškart po 'Getting Started'. mine.cryptoescrow.eu , dar gali pasirinkt port'ą pagal sudėtingumą. Bet nelabai suprantu ką tas sudėtingumas duoda ar keičia.
  10. Aišku, o tai kaip čia veiktų tada, nusiperki procesorių ir kažkaip jungi prie kompo, nelabai suprantu šito proceso? Radau internete jau kaip pasidaryti minerį, bet visi daros būtent su GPU, kaip kad čia pavyzdžiui http://www.coinminingrigs.com/quad-7970-mining-rig/ . Tai įdomu kodėl, nes tu būtent siūlai priešingai? Be to, kodėl kai bandau pasitikrinti kiek jau prikasiau, rašo jog 'Total hashes submitted' yra 322000 , o uždirbta visvien 0.0000000XMR ? EDIT: viskas normaliai jau.
  11. Įsiintaliavau pabandymui, viskas veikia, traukia senukas mano 80H/s, džiaugiuos :) Bet jeigu mano laptopas ir tai vargšas ir visuomet apkrautas ir nesinori jo dar labiau kankinti, ar galima nusipirkti tiesiog vaizdo ploktšę ir ant jos paleisti? Kaip tai padaryti, ar yra aprašymų kur nors?
  12. Supratau, mano matyt šiek tiek pasaulio vaizdas iškreiptas ir taip gavos, kad paskutiniu metu tiesiog per daug esu apsuptas Windows'ų :D Kažką naujo išmokt bus įdomu ;) Sorry, kad prikibau, dar aprašyme pasigedau kas bus mentoriai ir kas skaitys pranešimus, manau daug kam būtų įdomu.
  13. Sveikintinos tokios iniciatyvos ir matyt, kad apsilankysiu, ačiū organizatoriams! VIenas tik pastebėjimas ne vien apie šį renginį, bet bendrai kas vyksta Lietuvoj, tai kad atsibodo jau jog lietuvoj Microsoft taip prastuminėja save ir būtų įdomiau jei pusė renginio nebūtų vien apie Windows Phone, o taip pat būtų vietos ir kitoms platformoms ;)
  14. Tu parašei tą pati kaip ir pirmam savo komentare, tik kitais žodžiais, aš jau supratau kad tu netiki jog raktažodžiai kažką nurodo. Aš vertinu kritiką, bet tik jeigu sulaukiu ir kažkokio naudingo patarimo, kitaip gal tu tiesiog blogos nuotaikos ir neturi ką veikt, ką aš žinau. Kolkas nei pagrindei kodėl raktažodžiai negali būt bent vienas iš rinkos potencialo indikatorių, nei atsakei į klausimą kokios galimas alternatyvos. Nusivyliau, petrask :( Galbūt nevisai tiksliai save paaiškinau. Pats verslas 'off-line' veikia pelningai, bet man įdomu išsiaiškinti ar verta dėti daug pastangų į tinklapį
  15. Gali būt, aš neišmanau per daug SEO. Esu anksčiau porą kartų naudojęs Google Keywords, jei jis taip vadinas, net nebepamenu, tai ten būdavo parodytas konkurencingumas ir kiti rodikliai, pagal kuriuos galima nustatyti rinkos potencialą. Ir jei manai tai bevertis rodiklis, kokias galėtum pasiūlyti alternatyvas? :) Galbūt raktažodžių analizė yra ne tai ko ieškau, galbūt bendrai rinkos analizė tiktų labiau, bet nežinau kaip ją padaryti neišleidžiant kosminių pinigų.
  16. Taigi, turiu ideja sukurti svetaine. Taciau pradzioj reikia, kad kazkas atliktu nuodugnia raktazodziu analize, surastu kitu tinkamu raktazodziu, ir paaiskintu ar toje rinkoje yra bent kazkokio potencialo. Laukiu pasiulymu su kainomis bei patirtim i PM :)
  17. Taigi, darbas paprastas. Visi failai įkelti į naują serverį, duombazė sukurta. Tačiau aš nemoku dirbt su Symfony ir neįsivaizduoju kaip ką daryt, kur ten sukonfiguruot duomenų bazės kodus, filepaths ir pan. Laukiu pasiūlymų su kaina ir darbo trukme į PM arba skype 'thebrownieable' ;)
  18. Kažkada iTunes Store buvau atradęs lietuvišką podcast'ą apie verslą, buvo visai įdomu, bet dabar praradau visą ta gėrį. Gal kas žinot koks tai galėtų būti podcast'as ( arba tinklalaidis lietuviškai :D ) ?
  19. Meditacija toks nepavydėtinas terminas, kur daugeliui iš karto kyla asociacijos su mistiniais dalykais ir dar bele žino kuo. Man nesvarbūs vieno trolio tauškalai, bet noriu, kad kiti skaitantys šitą temą nesusidarytų klaidingos nuomonės dėl vieno žmogaus neišmanymo. Meditacija jeigu išvis supaprastinus jos apibrėžimą yra siekis būti samoningam. Pavyzdžiui, šiandien tu jau dešimtą kartą žadi atsidaryti Facebook ir scroll'inti žemyn. Bet prieš tai darydamas pagalvoji, o gal man no nereikia, gal vietoj Facebook, jeigu man nuobodu, nueisiu pasivaikščiot į lauką, visvien daugiau naudos. Arba va dar
  20. Limpfaks, siūlau negaišti daugiau savo ir kitų laiko. Kalbi apie tai, ko nesupranti, tad diskusija visiškai bevertė.
  21. enjoy straipsnis tikrai geras, o ellypse ką aprašė tai visai ne meditacija, o tiesiog atsipalaidavimo būdas. Meditacijos esmė nėra vien atsipalaiduoti. Meditavimas daugeliui asocijiuojasi su budizmu, dvasiniais dalykais ir pan. Tačiau iš tikrųjų, tai yra tiesiog mūsų minčių srauto ignoravimas, būdas atsiriboti nuo mūsų kvailų smegenų, kurios nuolatos dėl visko jaudinasi ir nepaliaujamai galvoja. Jei samoningai pabandytumėt pastebėti savo mintis, pastebėtumėt kiek jose yra šiušklių ir kaip dažnai jūsų smegenys peršoka nuo vienos minties iki kitos, visiškai be priežasties. Nežinau, kodėl taip
  22. Padariau testą būtent šiam scenarijui http://jsperf.com/uzdarbis-test . Frix teisus, jQuery("div p") yra bene 3x greitesnis , o ID selectorius išvis pats greičiausias ant jQuery, iki šiol buvau lyg ir skaitęs, kad ne, nors man irgi logiškai atrodė, kad ID turėtų būti pats greičiausias, reiškias buvau disinformuotas :rolleyes:
  23. Gio, ką aš maišau būtent? Aš tik remiuosi informaciją, kurią iki šiol skaičiau. Pats testų nedariau. Štai suradau straipsnį kur pirmą kart apie tai perskaičiau http://css-tricks.com/efficiently-rendering-css/ . Taip pat ir čia, šiek tiek įdomesnis straipsniukas - http://screwlewse.com/2010/08/different-css-techniques-and-their-performance/ . Tam antram straipsny parodo, kad ID šiek tiek tiek greitesnis už CLASS, bet pasirodo skirtumas mažesnis nei tikėjaus. Didžiausią įtaką daro ilgi klasių arba ID pavadinimai, keletą kartų netgi. O dėl jQuery ( ir native Javascript taip pat ) tai tu teisus,
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...