Pereiti prie turinio

Miskai

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    51
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Miskai sureagavo į Andriuslink Uzdarbis.lt verslininkai   
    Na jau, tikrai ne :) Žiauriai džiaugiuosi, kad pamėginau. Svarbiausia patirtis. Kelios dešimtys straipsnių ir studijos neatstojo to, ką išmokau vos per kelis mėnesius. Tai buvo tikrai ne paskutinis bandymas :) Toliau bus tik įdomiau.
     
    Jau mintyse delioju sekantį projektą, tik reikia kapitalą šiokį tokį sukaupt.
  2. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo Tuskis Bitininkystė - Verslo įdėja   
    ASU yra bitininkystės paskaita kaip LPD(laisvai pasirenkamasis dalykas), ją galima pasirinkti nuo atro kurso antro semestro (bent jau pernai taip buvo). Dauguma ten susirenka pamalt š... ir lengvai praslyst pro LPD, bet norint galima labai daug ko išmokt apie bitininkystę, nes dėstytojas A.Amšiejus tikrai yra šios srities specas.
    P.S. gali ir būdamas pirmakursiu bandyt susirast jį, pasakyt apie savo planus - manau tikrai turėtų padėt. Be to gali ir su trečiakursiais ar antrakursiais eit neakivaizdžiai į tą paskaitą, nes ten prisirenka labai daug žmonių, tai ten dėl vieno kito žmogaus tikrai niekas galvos nesuka. :)
  3. Patinka
    Miskai sureagavo į justas E-parduotuve ? Vis dar verta?   
    Kiek kainuoja el. parduotuvė?
     
    „Per kiek laiko galite sukurti elektroninę parduotuvę ir kiek tai kainuos?“ – vienas pirmųjų ir dažniausių klientų klausimų. Atsakyti keliais žodžiais neįmanoma, taigi pabandysiu išdėstyti, nuo ko priklauso el. parduotuvės sukūrimo kaina ir kokie yra kainų rėžiai Lietuvoje.
     
    Elektroninės parduotuvės sąvoka
     
    Pirmiausia svarbu išsiaiškinti, kaip užsakovas suvokia el. parduotuvę, ko iš jos tikisi bei ko siekia. Pastebėjau, kad elektroninės parduotuvės samprata labai skiriasi. Kaip ir Užsakovų lūkesčiai. Vieni mano, kad reikia kurti tinklalapį su prekių katalogu ir įdėti užsakymų formą. Kiti galvoja, kad el. parduotuvė - daiktas, kurį galima „įsidėti“ į serverį ir dirbti. Vieni nori kopijuoti kitas el. parduotuves, kiti prašo programuoti pagal jų norus ir dizainą. Vieni el. parduotuvėje nori matyti klientų valdymo, komercinių pasiūlymų rengimo, sąskaitų išrašymo, net logistikos grandinės valdymo galimybes, kiti prašo integruoti el. parduotuvę su apskaitos ar kitomis programomis.
     
    Dažniausiai klausiantieji patys niekada nėra nieko pirkę internete, nežino elektroninė komercijos principų ir ko, be kainos, norėtų paklausti.
     
    Idealu, kai yra norinčių ir galinčių viską papasakoti. Blogai, kai el. prekybos sistemos diegimo partneris pasirenkamas pagal pirminę kainą, galutinę sąmatos eilutę, neįsigilinus į paslaugų turinį ir, tuo labiau, kompetenciją. Dažniausiai paslaugų tiekėjai siūlo itin skirtingus sprendimus, kurių tarpusavyje palyginti neįmanoma.
     
    Patirtis leidžia daryti prielaidą, kad vyrauja du požiūriai į tai, kas yra el. parduotuvė:
    1. Internetinis tinklalapis - katalogas su prekių krepšeliu.
    2. Tinklalapis su rinkodarinių bei verslo valdymo įrankių visuma, kuri leidžia patogiai atlikti kasdieninius darbus.
     
    Reikia pastebėti, kai kurie paslaugų teikėjai dar teikia ir mokymų bei profesionalių konsultacijų paslaugas. Bet apie žinių pirkimą mūsų versle, deja, kalbama mažai, nors mokytis tikrai yra ko… Džiugu, kad bent populiarėja SEO ir Google Analytics mokymai.
     
    Vienareikšmiškai, el. parduotuvės pirkėjo dalis (angl. frontend – tai, ką visi matome užėję į el. parduotuvę) yra tik marketingo įrankis pardavimo procesui automatizuoti. Nematoma el. parduotuvės dalis (ang. backend) – pardavimo, logistikos ir klientų aptarnavimo procesų valdymas, yra bene svarbiausia, tačiau pradedančiųjų el. verslininkų nepelnytai pamirštama.
     
    Projekto apimtis
     
    Be abejo, visada reikia įvertinti projekto dydį. Norint tai padaryti, reikia daugiau žinoti apie patį projektą, užsakovo tikslus. Jau esu rašęs, ko turi paklausti profesionalus el. prekybos sistemų kūrėjas, siekdamas perprasti Jūsų verslo užmojus.
     
    Paprastai didesni projektai skaidomi į etapus:
     
    poreikių surinkimas, analizė ir specifikavimas: surašomi funkciniai ir nefunkciniai projekto reikalavimai;
    projektinė dalis (dizainas, produkto diegimas, naujo funkcionalumo kūrimas, integracijos, mokymai);
    marketingo įrankių gamyba;
    reklamos kampanijų vykdymas ir optimizavimas;
    nuolatinis darbo procesų automatizavimas. Visų įrankių tobulinimas ir naujų gamyba, įvertinus pokyčius rinkoje ir analizuojant pirkėjų elgseną bei atsiliepimus.
     
    Bandant nustatyti kainą, reikia aptarti galimus projekto vystymo etapus, darbo principus ir sutarti dėl darbų apimties. Dar niekam nėra pavykę sukurti idealios el. parduotuvės iš karto, todėl svarbu racionaliai įvertinti, ką reikia padaryti pirmame etape. Idealu, kai pirmas etapas apsiriboja poreikių analize, o gamyba perkeliama į kitą etapą. Pradžioje neverta vystyti itin brangios, sudėtingos sistemos, verčiau daugiau dėmesio skirti marketingui, pirkėjo veiksmų studijoms ir kasdieninių darbo procesų analizei bei optimizacijai.
     
    Reiktų prisiminti, kad nepakanka vien paleisti el. parduotuvę. Kur kas svarbesnė ir sudėtingesnė užduotis yra jos vystymas, kuriam reikalingas vienoks ar kitoks biudžetas. Atlikus detalią analizę, dažnai paaiškėja, kad norai prasilenkia su turimu biudžetu, todėl projekto skaidymas į etapus – dažna praktika.
     
    Lietuvoje įprasta, kad paslaugų tiekėjai konkuruoja kaina. Pradiniame pasiūlyme numatomas tik minimalus planas, įtraukiama nedaug paslaugų, nes dažnai pirkėjas renkasi pagal kainą ir turi mažai patirties. Taip pat kiekvienas diegėjas žino, kad el. versle pardavėjas su sistemos kūrėju tarytum susituokia: nutraukti ryšius vykstant prekybai ne taip paprasta – projekto užsakovas nuolatos turės naujų poreikių ir užsakinės papildomus dalykus. Rimtas paslaugų tiekėjas gerai supranta, kad el. komercijos naujokui projektas nebus sėkmingas be aibės papildomų paslaugų ir kainos minimizavimas tokių paslaugų sąskaita yra paprasčiausiai nesolidus.
     
    Kainų lygiai
     
    Ideali situacija, kai užsakovas gali įvardinti investicijų sumą. Tuomet galima suplanuoti projekto eigą ir parinkti efektyviausius sprendimus. Bet kuriuo atveju, kaina visiems yra labai įdomu todėl pabandysiu įvardinti pirminės investicijos kainų rėžius.
     
    Tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje į el. komercijos sprendimus investuojamos labai skirtingos sumos ir gaunami itin skirtingi rezultatai. El. komercijos projektų kaina dažnai skiriasi šimtus kartų, kokybė bei rezultatai – taip pat. Kaip galima matyti, įprasti kainų rėžiai Lietuvoje yra šie:
     
    El. parduotuvės nuoma. Paprastai nuomojamas standartinis įrankis, kuris ir yra pritaikytas nuomai. Funkcijų kiekis būna minimalus, nes priešingu atveju aptarnavimas taptų labai sudėtingas (mokymai, priežiūra ir kt.). Pardavėjai turi itin mažai galimybių keisti el. parduotuvės išvaizdą, funkcionalumą. Paprastai tokia el. parduotuvė atrodo šabloniškai, bet gali būti pakankamai tvarkinga. Ši paslauga tinka tiems, kurie dar nežino, ko nori. Net šioje kategorijoje kainos skiriasi kelis kartus, pvz.:
     
    Freeshop.lt paslaugų kaina yra 33 Lt/mėn. be PVM,
    Verskis.lt – 170 Lt/mėn. be PVM.
     
    Manau, kad ne itin gerai nuskambėjęs projektas beribu.lt be reikalo kūrė el. parduotuvę – būtų pakakę išsinuomoti savaitei ;) Sąžiningame versle viskas sudėtingiau.
     
    Standartinės el. parduotuvės įsigijimas su šabloniniu dizainu, kuris šiek tiek pakoreguojamas, kad tiktų prie pardavėjo logotipo. Kaina: 2 500 – 5 000 Lt be PVM.
    Standartinės el. parduotuvės diegimas su autoriniu dizainu, įvairių mokėjimų metodų diegimas, duomenų importas, naujų funkcijų programavimas. Dažna web programavimo įmonė už tokio projekto pirminį etapą projektą prašo 10 000 – 30 000 Lt be PVM. Tiesa, gali kainuoti ir daugiau, jei reikia įdėti daug kūrybinio darbo, jei trokštamų funkcijų nėra standartiniame produkte, pageidaujama marketingo ir konsultavimo paslaugų.
    Jeigu reikalinga integracija su apskaitos ar kita programa, atsiranda B2B (didmenos) ir sudėtingesnių funkcijų programavimo darbai, jeigu įskaičiuojame ir marketinginių įrankių kūrimą (pvz. unikalios lojalumo sistemos kūrimas), sistemą ruošiame itin dideliam pirkėjų srautui, kaina viršija 35 000 Lt be PVM. Patirtis sako, kad ši suma yra didelis psichologinis barjeras daugumai pradedančiųjų interneto verslininkų. Visgi jį perlipę jie dažniausiai investuoja ir daug daugiau.
    Unikalaus verslo modelio el. parduotuvės su sudėtingomis integracijomis, pritaikymu skirtingoms rinkoms, kaina viršija 80 000 Lt be PVM. Turėčiau pastebėti, kad virš 200 000 Lt be PVM vertės el. komercijos projektų Lietuvoje sukuriama vienetai. Be abejonės, marketingui ir personalui išleidžiama daugiau.
     
     
    Svarbi ne sukūrimo kaina, o investicijų dydis iki atsipirkimo
     
    Per metus paprastai bent ketvirtadalis pradinės projekto sumos yra skiriamas el. parduotuvės vystymui, bet ši suma gali ir skirtis. Jeigu pardavėjui sekasi, el. parduotuvės tobulinimas pereina į kitą lygmenį: automatizuojami darbo procesai, kai kada iškeliami net dirbtinio intelekto kūrimo klausimai :) Prie SEO, naujienlaiškių ir kitos rinkodaros galima dirbti amžinai… Išleisti galima daug, bet svarbiausia visada matuoti investicijų grąžą.
     
    Tai kiek verta skirti el. parduotuvės kūrimui?
     
    Deja, tokios kiekvienam tinkančios formulės nėra… Jeigu turite unikalią, žinomą ir trokštamą prekę, logistika nesudėtinga, dirbs nedaug žmonių, tuomet reikės mažiau pinigų. Jeigu dirbsite konkurencingoje aplinkoje, bandysite išmokyti vartotojus pirkti jūsų prekę ar paslaugą internete, dirbsite su daug tiekėjų ir reikės automatizuoti daug darbo procesų, investicijos bus didesnės.
     
    Apibrėžtų kainos ribų nėra. Lietuvoje veikia ne vienas el. verslo projektas, į kurį yra investuota daugiau nei milijonas litų. Patyrę verslininkai kalba apie el. verslo pradžiai Lietuvoje reikalingus 100 000 Lt. Į šią sumą įskaičiuojami personalo, marketingo, IT ir kiti kaštai. Bet dažnam prireikia didesnės sumos, kol el. verslas pradeda veikti nepriekaištingai, t.y. atneša pelną :)
     
    Darius Lebedzinskas
  4. Patinka
    Miskai sureagavo į Simonas Pelninga e-parduotuvė   
    Vienareikšmiškai, jis teisus. Yra žymiai svarbiau idėjos pateikimas, nei pati idėja. Nes dažniausiai visos idėjos nėra unikalios, bet sugebėsi žmonėms pateikti - jie pirks tai. Marketinge yra toks dalykas pozicionavimas. Tai reiškia, kad turite surasti kur tu geriausias ir tai reikia pateikti žmonėms.
  5. Patinka
    Miskai sureagavo į RomasJa Pelninga e-parduotuvė   
    Visų pirma tai nėra mano įdėja ir aš tik pasidalinau ją su uždarbiečiais. Visu antra manau ne unikalumas, o pateikimas žmonėms turi didžiausią įtaka.
  6. Patinka
    Miskai sureagavo į s1karolis Individuali veikla. Kaip įregistruoti individualią veiklą?   
    Būtų labai šaunu jai kas parašytų trumpą tutorialą kaip įregistruoti IV, kokios formas reik pateikti už atliktą darbą ar parduotą daiktą, kaip ten su tuo PSD iš tikrųjų yra, kaip metų gale reik pildyt deklaracija ir t.t. :D Ši tema sukurta 2006 metais manau jau daug kas pasikeitė nuo to laiko ir ši informacija būtų labai aktuali kekvienam iš mūsų :D
  7. Patinka
    Miskai sureagavo į Marius01 Pokeris VS Forex   
    Ieskojau informacijos apie forex ir netycia radau sita tema. Perskaiciau ir labai nustebau kaip zmones sugebantys darytis pinigus is investiciju internete taip nusisneka apie pokeri. Apie tai, kad tai tik sekme isvis nekomentuosiu. Esu profesionalus pokerio zaidejas kokius +- 7 metus, jei skaiciuoti ir ta laika kai studiju laikais pasededavau po pora valandu per diena ir laimedavau kokius 300-500usd per men. Dabar visa savo darbo laika skiriu pokeriui. 5 dienos per savaite 6-8valandos per diena, 4dienas zaidziu, viena diena skiriu zaidimo tobulinimui: knygu skaitymai, praitos savaites pralostu partiju analizavimai, kitu pokerio zaideju pralostu partiju analizavimai, aprasymai ir skaitymai ka jie gero parase apie mano partijas. taip pat pora valandu video medziagos ziurejimo ir visokie forumai. Zaidimas per siuos metus nesveikai patobulejo. Kazkada uzteko perskaityt kokiu 20puslapiu stertegijos patarimu ir tu jau laimintis zaidejas. Dabar reikia perskaityti daugybe knygu, perziureti daugybe video, bent jau pusmecio praktikos, gerai butu, bent jau kokiu 10 valandu pasimokyti pas kokius geresnius zaidejus. Lietuvoj tokiu keletas yra kurie siulo savo "pokerio mokytojo paslaugas" ir praso 150-300lt uz valanda. As nekalbu apie tai, kad prisedau, laimejau 5$ turnyra, gavau 2000$ ir as jau profesionalas. Cia kiekvienam gali pasisekt. Kalbu ko reikia, kad menesio pirma diena prisedes zinotum, kad menesio paskutine diena 99% busi pliuse. Asmeniskai zaidziu 60-100$ turnyris vienas pries viena. Per menesi suzaidziu pora tukstanciu ju. Ir kai pasireiskia "sekmes" faktorius ir ateina juodu juodziausias menesis, kai net vemt vercia kaip nesiseka, zinau, kad menesio gale bent 1000$ pelno turesiu. Jeigu kazkas sako kad pokeryje negali buti 100%, kad laimesi. Galeciau lazintis betkokiom salygom, kad pvz zaisdamas kokius nors 15$ vienas pries viena turnyrelius(kaip aukstesniu ipirku zaidejas zinau, kad siame lygyje oponentai neturetu sansu) menesio gale tureciau bent jau 500$ pliuso. Siaip esu 95% isitkines kad ir 1000$+ ispausciau nesunkiai.
  8. Patinka
    Miskai sureagavo į Justinas Kodėl jūsų idėjos nieko vertos   
    Sveiki,
     
    Pakalbėkim apie idėjas, kurias lietuviai taip mėgsta ir vertina - tame tarpe ir aš pats. Nors apie save šia tema turėčiau kalbėti būtuoju laiku, kadangi kąsnelis patirties atvėrė akis.
     
    Kodėl idėjos nieko vertos?
     
    Ilgą laiką, kaip daugelis šiame forume, labai norėjau sukurti savo verslą, uždirbti daug pinigų, tad užsiregistravau čia ir pradėjau skaityti... ir perskaitęs begalybes įvairiausių žmonių pranešimų supratau, kad norint tai padaryti, svarbiausia yra "rasti gerą/orginalią/perspektyvią (įterpkit savo žodį) idėją!". Kadangi man su fantazija problemų nėra, tai aš ir pradėjau - įvairiausios idėjos pradėjo pas mane piltis. Tiesą sakant jų pradėjo atsirasti tiek daug, kad net atskirą sąsiuvinį užsivedžiau:
     
    http://img38.imageshack.us/img38/996/20120303072531.jpghttp://img849.imageshack.us/img849/5027/20120303072349.jpg
     
    Kiek tai tęsėsi? Bent porą metų. Kuo tai baigėsi? Dar didesniu kalnu idėjų, bet nei vienos neįgyvendinau. Bet palikim mane sekundei ir peržvelkim kitus forumo narius, čia "idėjų" irgi, atrodo, netrūksta:
     
    Galime pastebėti, kad visur tiesiog sprogsta šitas skambus žodis. Pagrindinės problemos čia atsiskleidžia:

    Žmonės apsėsti sugalvoti kokią nors idėją
    Mano, kad jų sugalvota idėja iškarto neš nerealius pinigus ir visi bandys ją pavogti
    Idėją aprašo vos pora sakinių per daug niekur nesigilindami, nes ji juk pati savaime nereali, visi tie skaičiavimai ir apmąstymai tėra smulkemos
    Dauguma galvoja, kad savo idėjai įgyvendint jiems būtinai reikės partnerio. Taip, mintis gera, tačiau ieškodami daro dar vieną klaidą - ieško žmonių "norinčių prisidėt", o taip atsitinka todėl, kad žmonių galinčių prisidėt jie tiesiog tingi ieškot, nes norisi savo idėją įgyvendint greičiau nei kiti, kol niekas bloga akim nenužiūrėjo ir nepavogė.

     
    Ką iš to gauname? Užburtą nuolatinį idėjų generavimą ir komentavimą, tačiau vos keli procentai piliečių pereina prie idėjos įgyvendinimo fazės. Taip gaunasi todėl, kad pats idėjų mąstymas ir lyg narkotikas - kai sugalvoji vieną, pabandai į ją pasigilinti, supranti, kad ji ##### ir galvoji antrą, tada pakapstai antrą idėją ir supranti, kad ši taip pat #####, todėl mąstai trečią, o, kad sutaupytum laiko sumąstai dar ir ketvirtą bei penktą, nes jei kuri nors idėja pasirodys vėl nieko verta, turėsi dar dvi likusias.
     
    Žodžiu taip ir žaidi mąstydamas vis daugiau ir daugiau idėjų, bet nustoji jas vertint ir bandyt/galvot kaip įgyvendint, todėl tiesiog lieki prie jų generavimo.
     
    Kas yra kažko verta?
     
    Kas tikrai yra kažko verta, tai darbas ir veiksmai. Jei turit idėjų susijusių su svetainių kūrimu, nustokit malt šūdą ir ieškot suknistų partnerių, sėskit mokytis programuot ir piešt. Gana verkt, kad matematikoj nesat gabūs ir gimėt su abiem kairėm rankom todėl piešt nemokat ar "neturit meninių gebėjimų", todėl jūsų dizainai atrodo lyg iš atsilikėlių mokyklos konkurso. Viskas įmanoma. Jei sugebat valdyt abi rankas ir turit pilnai funkcionuojančią galvą tai tik laiko klausimas, kada abiejų dalykų išmoksit. JEI BANDYSIT.
     
    Jei turi idėjų susijusių su pirkimais-pardavimais, tai nustok ieškot tų tobulų prekių (juokingiausia, kad tokios paieškos yra paklaust forume "a kas daba gerai aina?"), o pasitaupykit pinigų - t.y negerkit ir nerūkykit savaitgalį, arba tėvų duodamus "pietų" pinigus taupykit ir ieškokit ką dabar galit nusipirkt gana nebrangiai ir parduot su šiokiu tokiu antkainiu. Esmė nėra iš karto pasidaryt 10 000 per mėnesį, o suprast kaip pirkėjas mąsto, kaip galit gaut geresnes kainas, kaip tinkamai reklamuot savo prekes ir tūkstantį kitų esminių verslo elementų.
     
    Jei turit kitokių minčių, ne ieškokit tos savo "tobulosios nušvitimo akimirkos", kada verslo planas tiesiog pats pasirašys ir visi jums neš milijonus, bet imkitės daryti bet ką, kas nors truputėlį suvokimo visoj toj srity atneštų. Ką nors remontuot - išrinkit savo dviratį ir bandykit surinkt, kad neliktų laisvų dalių, vest renginius - suorganizuokit kam nors gimtadienį tokį, kad visas kaimas atsimintų, verst knygas - pasiimkit anglišką knygą patinkančia tema ir išverskit pirmą skyrių.
     
    Idėjos dažnai labai gražiai atsisijoja, kai savo fantaziją šiek tiek pagardini realybe. Atsiranda patirtis, naujos idėjos, pažintys, pinigai na ir tada normalus idėjų įgyvendinimas bei pinigai, apie kuriuos visi svajojam.
     
    O jei po viso šito jūs vistiek norėsit rasti tuos savo milijonais besišvaistančius investuotojus, juos vistiek turėsit įtikint ne tik idėja, bet ir kodėl būtent TU gali ją įgyvendint. O ją įgyvendinti galėsi tik tūkstantį kartų bandęs ir dar tiek pat suklydęs. Nes tai neišvengiama. Jei nori kažką mokėti, turi turėti daug patirties, o vienintelis kelias jos įgyti - daryti kažką ir mokytis iš savo padarytų klaidų.
     
    Galvokit apie mums jau gerai žinomus pavyzdžius, Gates'ą, Jobs'ą - juk tokias kompanijas sukūrė, bet pradžioj Bill'ui forumuose nereikėjo rašinėti, ką kiti mano ir ar įmanoma uždirbti, jei kompiuteris turėtų operacinę sistemą, nei Jobs'as klausė "kur būtų galima realizuot asmeninį kompiuterį"? Jie kūrė, mokėsi ir darė ir ne su "norinčiais prisidėti prie projekto", bet su tais, kurie galėjo ir mokėjo kažką daryti ir tikėjo ta pačia idėja.
     
    Ką daryti toliau?
     
    Paskaitykit:
    Kodėl neverta bijoti, kad kas nors pavogs jūsų idėją. Bei kaip visada šaunų Kerniaus komentarąta pačia tema.
     
    Pažiūrėkit:
     
    Kaip visad gera Ilja Laurs kalba. Rekomenduoju šitą, nes jis mėgsta save vis kartoti kiekvienam video, o čia dauguma jo idėjų sudėta į vieną. O jei esat tikrai alkani, tai pažiūrėkit dar ir šitą, kuris yra gana panašus į pirmąjį, bet su keletu naujų įžvalgų, bei šitą, mano mėgstamiausią, peržiūrėtą gal 3 kartus.
     
    Šitą būtinai - apie verslininkų didžiausias klaidas ir svarbiausias savybes.
     
    Mokymuisi:
    Programuoti galit pradėti mokytis:
    http://www.codecademy.com
    http://www.theninjaofweb.com/ - šiek tiek įvairių web develop'inimo pradmenų
    http://www.codeschool.com/courses - čia yra tiek mokamų, tiek nemokamų kursų. Jei tikrai norit išmokt programuot, tačiau vis negalit normaliai prisiverst, siūlau nepagailėt šiek tiek pinigėlių. Motyvacija visai kitokia bus, kai žinosit, kad jau susimokėjot.
    Įvairių mokamų/nemokamų kursų, kurie padės jums tobulėti galit rasti čia:
    http://www.khanacademy.org/
    http://www.udemy.com/ - čia vis akcijos programavimo kursam pasitaiko.
     
    Jei kas dar nesinaudojat:
    laisvą laiką labai verta leisti http://www.ted.com ir http://ecorner.stanford.edu/
     
    Jei vistiek nežinot nuo kurio galo pradėt:
    http://uzdarbis.lt/t157323/verslo-internete-ideju-schema/
    http://uzdarbis.lt/t43883/rimti-darbo-budai-internete/
    http://uzdarbis.lt/t149675/investicijos-i-ateiti-it-verslas/
     
    Ką turit pridėti?
     
    Pabaigai...
     
    Niekieno nenorėjau įžeisti šituo pavadinimu, nes forume yra tikrai labai stiprių asmenybių senokai sukūrusių savo verslus ir sėkmingai juos plėtojančių. Čia skirta visiems tiems "idėjų medžiotojams" laukiantiems išganingosios minties. Nes žinau, ką tai reiškia, kadangi pats ten buvau. Taip pat žinau, kad iš to pagyti beveik neįmanoma, tačiau įmanoma su tuo susigyventi ir šio bei to pasiekti. Įmanoma kurti naujas idėjas, tačiau išmokti kartų vieną po kitos jas įgyvendinti. Didžiausias vaistas nuo šitos bjaurasties yra savo idėjos užauginimas ir pavertimas jos sėkmingu verslu.
     
    Labai džiaugsiuos, jei bent vieną žmogų tai įkvėps imtis darbo pagaliau
     
    Justinas
  9. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo luknei Pokeris.lt plecia savo komanda [darbo pasiulymas]   
    Galiu ištaisyti gramatikos klaidas. :D
  10. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo luknei Pokeris.lt plecia savo komanda [darbo pasiulymas]   
    Galiu ištaisyti gramatikos klaidas. :D
  11. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo luknei Pokeris.lt plecia savo komanda [darbo pasiulymas]   
    Galiu ištaisyti gramatikos klaidas. :D
  12. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo luknei Pokeris.lt plecia savo komanda [darbo pasiulymas]   
    Galiu ištaisyti gramatikos klaidas. :D
  13. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo daMber Bendraminčių stygius   
    Sveiki, manau, nemažai individų gana puikios idėjos tiesiog "nuplaukia" , nes nėra žmonių, kurie padėtų jas įgyvendinti arba bent jau juos palaikytų . Kartais vienam žmogui savo idėją yra net teoriškai neįmanoma įgyvendinti (dėl laiko stokos ir kitų neigiamų aspektų), todėl reikia ieškoti bendraminčių.
    Dažnai tenka susidurti su gan protingais žmonėmis, tačiau beveik arba visiškai neaktyviais. Tokiais, kurie tikisi, kad kažkas jais pasirūpins arba įvyks stebuklas ir jų gyvenimas pasidarys puikus, beveik neįdedant pastangų (o, naivume!). Tenka susidurti ir su labai aktyviais, tačiau ne itin protingais ir keliančiais pasitikėjimą.
    Taigi norėčiau paklausti, ar Jums tenka susidurti su bendraminčių stygiumi, realizuojant savo idėjas arba nebūtinai jas? Pagal kokius aspektus spendžiate apie jo tinkamumą, patikimumą ir t. t.?
    Nežinau, ar čia labai nuosekliai ir suprantamai išdėsčiau savo mintis, bet esmė turėtų suktis apie bendraminčių, o ne investuotojų (ar panašiai), ieškojimą gan artimoje aplinkoje. Dėkui už pasisakymus.
  14. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo daMber Bendraminčių stygius   
    Sveiki, manau, nemažai individų gana puikios idėjos tiesiog "nuplaukia" , nes nėra žmonių, kurie padėtų jas įgyvendinti arba bent jau juos palaikytų . Kartais vienam žmogui savo idėją yra net teoriškai neįmanoma įgyvendinti (dėl laiko stokos ir kitų neigiamų aspektų), todėl reikia ieškoti bendraminčių.
    Dažnai tenka susidurti su gan protingais žmonėmis, tačiau beveik arba visiškai neaktyviais. Tokiais, kurie tikisi, kad kažkas jais pasirūpins arba įvyks stebuklas ir jų gyvenimas pasidarys puikus, beveik neįdedant pastangų (o, naivume!). Tenka susidurti ir su labai aktyviais, tačiau ne itin protingais ir keliančiais pasitikėjimą.
    Taigi norėčiau paklausti, ar Jums tenka susidurti su bendraminčių stygiumi, realizuojant savo idėjas arba nebūtinai jas? Pagal kokius aspektus spendžiate apie jo tinkamumą, patikimumą ir t. t.?
    Nežinau, ar čia labai nuosekliai ir suprantamai išdėsčiau savo mintis, bet esmė turėtų suktis apie bendraminčių, o ne investuotojų (ar panašiai), ieškojimą gan artimoje aplinkoje. Dėkui už pasisakymus.
  15. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo daMber Bendraminčių stygius   
    Sveiki, manau, nemažai individų gana puikios idėjos tiesiog "nuplaukia" , nes nėra žmonių, kurie padėtų jas įgyvendinti arba bent jau juos palaikytų . Kartais vienam žmogui savo idėją yra net teoriškai neįmanoma įgyvendinti (dėl laiko stokos ir kitų neigiamų aspektų), todėl reikia ieškoti bendraminčių.
    Dažnai tenka susidurti su gan protingais žmonėmis, tačiau beveik arba visiškai neaktyviais. Tokiais, kurie tikisi, kad kažkas jais pasirūpins arba įvyks stebuklas ir jų gyvenimas pasidarys puikus, beveik neįdedant pastangų (o, naivume!). Tenka susidurti ir su labai aktyviais, tačiau ne itin protingais ir keliančiais pasitikėjimą.
    Taigi norėčiau paklausti, ar Jums tenka susidurti su bendraminčių stygiumi, realizuojant savo idėjas arba nebūtinai jas? Pagal kokius aspektus spendžiate apie jo tinkamumą, patikimumą ir t. t.?
    Nežinau, ar čia labai nuosekliai ir suprantamai išdėsčiau savo mintis, bet esmė turėtų suktis apie bendraminčių, o ne investuotojų (ar panašiai), ieškojimą gan artimoje aplinkoje. Dėkui už pasisakymus.
  16. Patinka
    Miskai sureagavo į iPodas Chemija. 9 Klasė.   
    Braškių Anglijoje už tave niekas neskins :)
  17. Patinka
    Miskai gavo reakciją nuo GeTTas telefonu verslas   
    Juokas per ašaras čia...
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...