Pereiti prie turinio

kde

VIP nariai
 • Pranešimai

  6.209
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  98.4%

Visas kde turinys

 1. Reikia dviejų peišinių susijusių su lietuviška tematika(apyrankių pynimas kaip hipiai ir pan pina, lietuviškos spalvos turi būti) vieno reikia linksmo, o kito tokio rimtesnio jie bus naudojami kaip intro page ir baneriuose. darbus atlikti reiktų iki 2015.01.22. Visa info AŽ
 2. iš vis siūlyčiau pasiimti i5 arba i7 su atskira vga ir nesukti galvos.
 3. š geriau pasiimk ir susirink dėžutė + hdd, nes ir hdd gali pasirinkti ir dėklai šiti kur pateikiau laiko pas klientus labai gerai laiko, kadangi jungtį sudėtingiau sugadinti. hdd http://www.skytech.lt/hts721010a9e630-vidinis-diskas-hitachi-travelstar-7k1000-1tb-sata3-7200rpm-32mb-p-144474.html dėžutė http://www.skytech.lt/mysafeclip-itec-mysafe-clip-sata-usb-external-usb-hdd-enclosure-p-130247.html Suma: 81.68 € / 282.02 Lt
 4. Su prestigio pas kolegą buvo tai panašios problemos, restartas, neprisiskambinti irpan. Mobililinija patestavo sąko viskas ok, pasiėmė atgal ir vis vien tas pat š.
 5. Siūlau repeaterį pasiimti signalui ir tiek geriausias sprendimas. Jei kažką iš profesionalesnio nori ir gerų konsultacijų tai pasiskambink: http://www.katalita.lt/informacija/apie_mus.html
 6. Kokia maksimali suma ir ar su win ar android nori ?
 7. https://www.locator.lt/locator/ tik reikia patvirtinimo :)
 8. Asmeniškai aš už LG G3 tuomet pasiimk ir nesuk galvos, sony turi saugumo spragą.
 9. Jei baterija labai gerai laiko 300-350, geriau už panašią sumą pasiimti x61, tai geresnis variantas bus
 10. Pasižiūrėk iš BenQ su flicker-free technologija mažiau akis varginantis dalykas kiek teko skaitytis. http://www.skytech.lt/search.php?sand=1&pav=0&sort=5d&grp=1&page=1&pagesize=100&page=1&pagesize=100&keywords=flicker-free&x=0&y=0&search_in_description=0&
 11. Priklausant pas kurį provaiderį, bet ir aš įtariu kad rodo Thread. O ne tik fizinius branduolius :) nebent OS nepalaiko arba nėra optimizuota. Tokio dalyko paklausti geriau pačio provaiderio.
 12. Nelabai skirtumą jausi apart kainos, nebent kiti parametrai skiriasi kaip ekrano raiška ir pan. Tačiau norėdamas kad pilnai važiuotų vienas iš variantų pasiimk SSD diską. O ateityje jei RAM'o trūks dasipirksi 4 ar 8 GB plokštelę :)
 13. mamkė iškepus gali būti :D šiaip variantas pabandyk išimti hdd ir startuoti su ram jei nesustartuoja išimk po vieną plokštelę ram ir pažiūrėk ar sustartuoja jei ne tuomet geriau pas meistrus nešk :)
 14. Man rodos greičiau traukinys nuneštų nuo bėgių nei bausmės sulauktum.
 15. nelegalus turinys duoda garantuotą kelią į ban 4 ever tavo adsense paskyrai, gali kitą susikurti bet vėl bus problemų. tau rašo dizaino versiją o ne wp versijai kadangi 1.4 versijos nebuvo.
 16. tau tą iso kompaktą reikia išsikepti, restartuoti pc, užbootinti iš cd, suupdatinti kaspersky engine ir tada skanuoti :)
×
×
 • Sukurti naują...