Pereiti prie turinio

Deazent

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  804
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Deazent

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Rokas
 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Sportas, psichologija
 • Buvęs
  iRokasi

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. O kaip dėl 130kw, atrodo, lyg ir populiariausi šiuo metu skelbimuose.
 2. Ačiū. Randu informacijos, kad senesnių modelių pagal variklio kodą - BVG, BVS, BBA, BRD, BRE. Alyvos siurblio ir purkštukų problemos tam varikliui netaikomos. O vat, BPW, BNA, BRF, BLB - pasitaiko dažnai. O nuo 2011 - pagal variklio kodą CGLC - dažna problema dėl tepalo ašelės. Kaip paties nuomone, turinčio patirties dėl šitų variklių, ar čia teisinga informacija pateikta?
 3. Sveiki, planuoju ateityje atsinaujinti auto į audi a6 2.0 tdi, mechanine, 2012-2013 metų. Šiuo metu turiu senesnę audi (2005) su tokių pačiu varikliu ir žinau, kad dažniausios problemos yra su tepalo ašele ir purkštukais. Kiek teko domėtis pvz ant volkswagen grupės auto, tai purkštukų ir tepalo ašelės problema ištaisyta su blue-motion modeliu. O kaip dėl audi? Nuo kokių metų jau yra šitos bėdos sutvarkytos, nes internete konkrečios informacijos nerandu ir galbūt čia yra auto specu būtent dėl šito variklio 🙂
 4. Sveiki, galbūt jau buvo tokia tema, bet gal kas turite informacijos, ar keliaujant iš Vilniaus į Berlyną ir atgal (su Ryanair oro bendrovės linijomis) nėra problemų pasiimant kartu barzdaskutę į rankinį bagažą? Ar visgi geriau išvengti to, ir nepasiimti jokių barzdos skutimosi priemonių. Taip pat klausimas ir iš merginos pusės - kaip dėl įvairių kosmetikos priemonių? Skrisime pirma kartą naudojantis Ryanair oro bendrovės linijomis ir šiek tiek nerima keletas klausimų.
 5. Sveiki, galbūt yra žmonių, kurie investuojat į profitus.lt? Reiktu informacijos apie patį tinklalapį, jų veikla bei įžvalgos iš investuotojo pusės. Ar verta investuoti į nekilnojamąjį turtą per internetinį tinklalapį? Ar vertėtų taupyti didesnį kapitalą ir tik jį sukaupus nusipirkti realų nekilnojamąjį turtą? Šiuo metu investuoju į akcijas ir svarstau diversifikuoti portfilį panaudojant kaip alternatyvą profitus.lt pateiktus nekilnojamų turtų pasiūlymus, tačiau neradau pakankamai informacijos ir didesnių atsiliepimų būtent apie šį tinklalapį bei jų investavimo riziką, saugumą.
 6. Prikelsiu šiek tiek temą. Ar tikrai viršijus 500 eur pelną yra privalomas 15% GPM? Teko skaityti 15 min straipsnius, kad tik viršijus 2500 eur pelno per metus yra taikomas 15% GPM, ar klystu ?
 7. Jeigu persivesčiau 5k pajamų į savo banką sąskaitą, ar yra didelė rizika, jog VMI susidomės manimi? Ar jie stebi tokias suma, ar yra kažkoks tai pajamų standartas į kuriuos jie nelabai kreipia dėmesį
 8. Sveiki, gal yra žinančių, ar yra galimybė iš Trading212 account'o pervesti pinigus pas kitą brokerį, pvz: Interactive Brokers? Jei taip, yra nuskaičiuojamas pervedimo mokestis?
 9. Sveiki, galbūt yra žinančių ar turi patarimų, kokiomis treniruotėmis reikėtų užsiimti norint tapti ,,ne medžiu". Norėtųsi užsiimti treniruotėmis kurios orientuotos ne į jėgą, o į lankstumą. Teko girdėti apie crossfit treniruotes, ar jos padeda? Domintų Kaune.
 10. Sveiki, gal turite patarimų kokį žibintą ant galvos įsigyti ar ką patys naudojate? Jis daugiausiai būtų naudojamas automobiliui. Reikia biudžetinio varianto. Kadangi variantų daug, tai sunku apsispręsti, todėl prašau Jūsų pagalbos.
 11. Sveiki, gal turite rekomendacijų kokį telefono laikiklį automobilyje įsigyti, jei turiu telefoną, kurio ekranas 6.1 colio. Turėjau mažą laikiklį, kuris buvo skirtas iphone 8 ir to pakako. Dabar įsigijus telefoną didesnį, šis laikiklis "nebenulaiko" telefono ir jis tiesiog krenta. Laikiklio nereikia pačia brangiausio, nebus naudojamas kasdien, tačiau reikalingas.
 12. Teko girdėti, jog šiuo atveju padeda undervolt. Nebandei ? Kiek teko matyti visokių review, tai kompiuteris atrodo iš ties gerai surinktas. Tačiau kyla klausimas ir dėl darbinės temperatūros, dažnai tokie kompiuteriai labai kaista.
 13. Laba diena Planuoju pirkti nešiojamąjį kompiuterį skirtą žaidimams/mokslui - t.y LENOVO LEGION Y540. 512 GB SSD, Intel Core i5-9300H „Coffee Lake“, 16GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 2060. Tačiau kyla klausimas, ar tokiam kompiuteriui būtų reikalingas aušinimo padas? Žaidimai būtų žaidžiami praktiškai kiekvieną dieną. Bei kokiu atveju rekomenduotumėte naudoti aušinimo padą?
 14. Aš pats studijuoju maisto mokslą ir technologijas KTU. Kaip tu teigi, jog užtenka šiek tiek motyvacijos, tam, jog pabaigtum šias studijas - netiesa. Apskritai, ką studijuosi KTU tas bus sunku. Bet kalbant apie šias studijas būtent šiame universitete, mokytis labai sunku, labai daug kas priklausys nuo tavęs, tačiau viską įvertinus studijos ne kiekvienam. Turi be galo mėgti chemija bei biologija, tačiau pagrindas chemija. Dėstytojai labai reikalauja ir kiek teko girdėti daug studentų nepraleidžia 4-tame kurse. Specialybė tikrai įdomi, žinoma, I ir II kurse bendri dalykai, kurie nėra įdomus (
×
×
 • Sukurti naują...