Pereiti prie turinio

Deazent

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  799
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Deazent

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Rokas
 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Sportas, psichologija
 • Buvęs
  iRokasi

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Prikelsiu šiek tiek temą. Ar tikrai viršijus 500 eur pelną yra privalomas 15% GPM? Teko skaityti 15 min straipsnius, kad tik viršijus 2500 eur pelno per metus yra taikomas 15% GPM, ar klystu ?
 2. Jeigu persivesčiau 5k pajamų į savo banką sąskaitą, ar yra didelė rizika, jog VMI susidomės manimi? Ar jie stebi tokias suma, ar yra kažkoks tai pajamų standartas į kuriuos jie nelabai kreipia dėmesį
 3. Sveiki, gal yra žinančių, ar yra galimybė iš Trading212 account'o pervesti pinigus pas kitą brokerį, pvz: Interactive Brokers? Jei taip, yra nuskaičiuojamas pervedimo mokestis?
 4. Sveiki, galbūt yra žinančių ar turi patarimų, kokiomis treniruotėmis reikėtų užsiimti norint tapti ,,ne medžiu". Norėtųsi užsiimti treniruotėmis kurios orientuotos ne į jėgą, o į lankstumą. Teko girdėti apie crossfit treniruotes, ar jos padeda? Domintų Kaune.
 5. Sveiki, gal turite patarimų kokį žibintą ant galvos įsigyti ar ką patys naudojate? Jis daugiausiai būtų naudojamas automobiliui. Reikia biudžetinio varianto. Kadangi variantų daug, tai sunku apsispręsti, todėl prašau Jūsų pagalbos.
 6. Sveiki, gal turite rekomendacijų kokį telefono laikiklį automobilyje įsigyti, jei turiu telefoną, kurio ekranas 6.1 colio. Turėjau mažą laikiklį, kuris buvo skirtas iphone 8 ir to pakako. Dabar įsigijus telefoną didesnį, šis laikiklis "nebenulaiko" telefono ir jis tiesiog krenta. Laikiklio nereikia pačia brangiausio, nebus naudojamas kasdien, tačiau reikalingas.
 7. Teko girdėti, jog šiuo atveju padeda undervolt. Nebandei ? Kiek teko matyti visokių review, tai kompiuteris atrodo iš ties gerai surinktas. Tačiau kyla klausimas ir dėl darbinės temperatūros, dažnai tokie kompiuteriai labai kaista.
 8. Laba diena Planuoju pirkti nešiojamąjį kompiuterį skirtą žaidimams/mokslui - t.y LENOVO LEGION Y540. 512 GB SSD, Intel Core i5-9300H „Coffee Lake“, 16GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 2060. Tačiau kyla klausimas, ar tokiam kompiuteriui būtų reikalingas aušinimo padas? Žaidimai būtų žaidžiami praktiškai kiekvieną dieną. Bei kokiu atveju rekomenduotumėte naudoti aušinimo padą?
 9. Aš pats studijuoju maisto mokslą ir technologijas KTU. Kaip tu teigi, jog užtenka šiek tiek motyvacijos, tam, jog pabaigtum šias studijas - netiesa. Apskritai, ką studijuosi KTU tas bus sunku. Bet kalbant apie šias studijas būtent šiame universitete, mokytis labai sunku, labai daug kas priklausys nuo tavęs, tačiau viską įvertinus studijos ne kiekvienam. Turi be galo mėgti chemija bei biologija, tačiau pagrindas chemija. Dėstytojai labai reikalauja ir kiek teko girdėti daug studentų nepraleidžia 4-tame kurse. Specialybė tikrai įdomi, žinoma, I ir II kurse bendri dalykai, kurie nėra įdomus (
 10. Kaip organine chemija, chemine analize, procesu inzinerija (skysciu transportavimas, heterogenines sistemos, dujų suslėgimas..)?
 11. Sveiki, galbūt kas nors žinote, ar esate patys susidūrę, su šia problema. Bandau pasidaryti SMART-ID ant savo telefono, tačiau viską suvedus teisingai, priėjau etapą, jog reikia įvesti saugumo kodą, kurį turiu gauti SMS būdu. Problema tame, kad aš negaunu jokio kodo į telefoną, bandžiau siųsti patvirtinimo kodą dar kartą, patikrinau numerį ar tikrai toks, iš naujo įsirašiau programėlę, tačiau vis tiek jo negaunu.
 12. Gal kas pasiūlymų Kaune žinote, kur smagiai Naujus būtų galima praleisti? :)
 13. Sveiki, galbūt yra žmonių, galinčių padėti su šiais dviem pratimais? Būčiau be galo dėkingas. ;) 1) Kiek mililitrų 70% HNO3 (tankis 1,41) reikia 20g sieros visiškai oksiduoti? 2) Kokio tūrio 2,25 N KOH tirpalo reikia 1,16g fosforo pentachlorido hidrolizės produktų neutralizuoti?
×
×
 • Sukurti naują...