Pereiti prie turinio

mant4s

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  229
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Sveiki, reikia Amazon vartotojo profilių. Geriausiai būtų senesni, tačiau galiu naudoti ir naujai užregistruotus. Apmokėjimas už darbą PayPal. Daugiau informacijos PM.
 2. Sveiki, ieškome dizainerio, kuris galėtų padėti kuriant marškinėlių dizainus. AŽ lauksiu darbų pavyzdžių su labai trumpu prisistatymu, būtų gerai, jei tarp darbų pavyzdžių būtų ir keletas marškinėlių dizainų. Ačiū!
 3. Sveiki, parduodu Huawei Watch, buvau vieną kartą užsidėjęs, o šiaip visą laiką dėžutėje pragulėjo. 200eu. Vilnius.
 4. Jeigu neklystu, Swedbank bankomatas priima po 10 Lt kupiūras (bent jau Akropolyje, Vilniuje).
 5. Sveiki, reikėtų parsivežti krovinį iš Italijos: 1 dėžė - 85 x 34 x 65 cm 2 dėžės po 79 x 53 x 60 cm Visos jos kartu sudėjus sveria 50 kg. Miestas - 80035 - Nola (NA) Italy. Jeigu kas galit pagelbėti - suteikite informacijos. Būčiau dėkingas!
 6. Kaip ir minėjo visi, žalias dyzelinas - lygiai toks pat dyzelis, tik nudažytas žalia spalva :) Pažįstamas su tokiu varikliu bei kuru važinėja ~2 metus, jokių problemų.
 7. Nes tas paveiksliukas gana neblogai paaiškina, kas yra "dropas" :D
 8. Venipak visoje Lietuvoje pristato, kaip ir visos kitos padorios kurjerių tarnybos.
 9. Panašu į tai, jog vokietis bando apgauti. Visi duomenys sutampa tik dėl to, kad, greičiausiai, jie yra tikrai to automobilio, kuriuo pats vokietis ir važinėja. Tačiau esu girdėjęs ir pats matęs tokių atvejų, kai yra primygtinai siūlomos kažkokios neaiškios kompanijos, kurios "pristatys" automobilį tiesiai į vietą ir dar NEMOKAMAI! Tad tokius variantus iškart atmesdavau :) Tiesa, šioje vietoje gana keista yra tai, jog avansą prašo sumokėti į įmonės, o ne savo sąskaitą. Dėl to yra įdomu - ar tą įmonė yra kažkaip susijusi su žmogum, ar atėjus apmokėjimo metui jis duos savo sąskaitos duomenis?
 10. VAT yra PVM mokestis, CY reiškia Kiprą. CY VAT - Kipro valstybės PVM mokestis. Pirkti be jo tu, kaip fizinis asmuo,0 negalėsi, nebent esi PVM mokėtojas :)
 11. :D manau, jog dauguma vyrų tikrai tikėsis daugiau nei apsikirpimo :D O jeigu jau tik ties šitomis paslaugomis būtų apsiribojama, tai abejoju, jog tinkamai ir kokybiškai dirbančios kirpėjos norėtų dirbti tokiomis sąlygomis.
 12. Palauk šiek tiek, turėtų susitvarkyti.
 13. Super variantas... Nebesuprantu jau Swedo aš : ) Kiek esu pirkęs, trūkstant pinigų visiškai visada VISA WEB kortelę atmesdavo ir orderis nepavykdavo. Taip kad bankas šitoje situacijoje tikrai turi būti kaltas, mano nuomone, nes pati kortelė yra debetinė, kas iš esmės prieštarauja kredito davimui. "Debeto kortelė (ISO 7810) – atsiskaitymo kortelė, naudojama kaip alternatyva gryniesiems pinigams atsiskaitant. Fiziškai beveik tokia pat, kaip kredito kortelė (tik kortelės numerio skaitmenys neiškilūs), bet debeto kortele galima atsiskaityti tik banko sąskaitoje esančiais pinigais – dėl to teor
×
×
 • Sukurti naują...