Pereiti prie turinio

doined

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  746
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Naudinga
  doined sureagavo į karenla Ką veikiate žiemą?   
  Žiemą dažniausiai einu dirbti samdomo darbo. 
  Šią žiemą planuoju darbintis į kurjerius jei pavyks. 
 2. Patinka
  doined gavo reakciją nuo TurtleRed Paramos smulkiajam verslui   
  Susisiek su užimtumo tarnybos tam tikru specialistu, kuris dirba su paramomis ir tau suteiks visą info. :)
 3. Patinka
  doined sureagavo į diablom Padėkime savam verslui   
  Gal tiesiog kitiems gera daryti tai ką daro ir nesiruošia milijonų uždirbti? Su amžiumi ateina mintys, kad geriau mažiau nervų ir mažiau pinigų, nei turėti milijoną ir gerti antidepresantus.
 4. Patinka
  doined sureagavo į Mikaz Butu nuomos verslas - keletas klausimu   
  Paskaitai tokius kaip Ledukas ir dziaugiesi kad jie isvaziavo...
 5. Patinka
  doined sureagavo į BenasT Servisas/garaziukas perspektyvumas?   
  Nu tu cia ir prifantazavai. Po 5 metų žmonės vis dar važinės su b5 passatais, o garažiukai turės tiek pat darbo kiek ir dabar.
 6. Patinka
  doined sureagavo į finansai Turizmo idėjos Lietuvai   
  Kažkada galvojau, kad Šventosios kurortą (kuris mano manymu yra medituojantis) galėtų paversti Ibiza, Agia Napos tipo pajūrio kurortu. O kad susidomėjimas būtų itin didelis, galėtų leisti rūkyti "žolę". Būtų coffeshopai, daug naktinių klubų. Bent jau vasaros mėnesiais manau populiarumas būtų neįtikėtinas.
 7. Patinka
  doined sureagavo į sportopapildaitau Gal kas gali patart kokios agenturos patikimos darbui uzsienyje   
  facebook.com/workabroad.lt pades susirasti ir neapgaus taip pat uzdarbietis ikures agentura darbui Olandijoje pats dirbau per ji viskas good :)
 8. Patinka
  doined sureagavo į tadassimkus Kokį kompiuterį rinktis darbui?   
  Parasyk sitam zmogui turetu pagelbeti. Man surinko darbini stacionaru, ir viskas sukasi kaip bite.
 9. Patinka
  doined gavo reakciją nuo dzhamshut Įdarbinimo agentūros   
  Užtenka ir anglų kalbos, bet tikrai ne visi Olandai kalba angliškai. Kai kuriose vietose reikalauja ir Olandų kalbos. Dėl darbo gali parašyti man :)
 10. Patinka
  doined sureagavo į Gudruolis Naktinis verslas   
  bonkes galima rinkti, maziau konkurencijos naktimis
 11. Patinka
  doined sureagavo į arijas Dėl automobilio Olandijoje   
  Olandija.. Dviraciu ir zoliapjoviu* salis.
   
   
  *zoliapjove - automobilis ~1-1,2 turio varikliu, galia 40-50 kw.
 12. Patinka
  doined gavo reakciją nuo Auksinis Įdarbinimo agentūros užsienyje   
  Jeigu rinktumeisi Kiprą, tai geriausias variantas yra išsinuomoti kambarį pigesniame hotelyje didesniame mieste ir vaikščioti po viešbučius ar barus ir nešioti savo CV anglų kalba, tai manau geresnės galimybės nei naudotis Lietuvių agentūros paslaugomis, bet geriausiam pasisekimui tai turi daryti sezono pradžioje. Taip pat gali pabandyti Lietuvių gyvenančių Kipre grupę facebooke, ten irgi būna darbo pasiūlymų, arba gali pasiskelbti, kad ieškai darbo. Dirbant viešbutyje, restorane ar bare (dažniausiai) gausi nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą, plius maždaug nuo 800 iki 1200eur ir daugiau, priklauso nuo darbo pobūdžio, plius arbatpinigiai.
 13. Patinka
  doined sureagavo į DjiXas DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti   
  DjiXas, istorija, kurios neturėjote žinoti
   
  Na ką, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, nuspręndžiau pasidalinti ta „žymiaja“ istorija, kurią parašiau dar 2006 metais.
   
  Tikriausiai vienintelė priežastis, kodėl ji tapo tokia populiari buvo ta, kad tais laikais uždarbis internete buvo kaip Sovietų Sąjunga... Visi ieškojo greitų būdų užsidirbti, apgaudinėjo vienas kitą ir šiaip, vyravo tamsusis amžius. Spaudinėdavai reklamas už dešimtadalį cento, o sulaukus emailo, kuris siūlo net 1ct, jauteisi kaip aukso ieškotojas atradęs pilną kapą brangenybių .
   
  Tekstas yra originalus ir pilnas klaidų, tačiau lai būna jis toks, koks yra. Sentimentai vis dėl to daro savo...
   
  Kadangi per sękančius 5-6 metus nutiko daug visokių dalykų, apačioje rasyte ir antrą istorijos dalį, iki pat 2011 12 31. Antrą dalį rašiau sau (kol viską prisimenu), dėl šios priežasties, keletas tik man aktualių detalių buvo iškirpta ar pakeista. Prisipažinsiu, norėjau iškirpti dar didesnę dalį istorijos ir žinau, kad gailėsiuosi kelių čia paviešintų detalių...
   
  Internete pradėjau dirbti būdamas 15-16 metų...
   
  ------------------------------------------------------------------------
  ------------------------------------------------------------------------
   
  Kadangi jau patraukiau jūsų dėmesį...
   
  Gavau kelis laiškus su klasimais, kaip aš viską pradėjau ir t.t. Todėl sugalvojau glaustai viską aprašyti...
   
  O viskas buvo taip...
   
  Pradžia.
   
  O viskas buvo taip, seniau brolis bandė kažką dirbti internete su spedia ir kitomis programomis, per metus ~2-3 USD uždirbo, tada jis metė, o po gerų metų nutariau visą tai pabandyti aš, žinoma, buvo daug neigiamų atsiliepimų ir „patarimų“, jog to daryti neverta. Tačiau aš nepasidaviau :-)
  Pradėjau googlinti PTR‘ų, principą jau žinojau ir maždaug gaudžiausi, kas, kur, kaip :-)
  Pradėjau su tokiais PTR‘ais kaip BankMails, DreamStartMail ir kitais scam‘ais :-) Žinoma, tą sužinojau vėliau, tada atradau #earncash ir kitus IRC kanalus, ten gavau PIRMUOSIUS 10ct į savo e-gold sąskaitą už registraciją, tai buvo kažkas „special“.
   
  From: Smile! It increases your face value.
  Memo: weather-mails .. buk aktyvus, rink refus
   
  Dar iki šiol ieškau, kas man juos siuntė, žinau jog tas žmogus yra uzdarbis.lt, tačiau kas jis, nepamenu.
  Bespaudinėdamas ant linkų rasdavau daug naujų, suradau clicking2rewards.com, kadangi e-golde jau turėjau apie du dolerius už registracijas, nusprendžiau pabandyti gauti ref‘u clicking2rewards, nusipirkau reklamos keliuose puslapiuose už 30ct (taip, seniau tokios sumos buvo :-)) ir gavau pirmuosius ref‘us, atrodo apie 15, taip susipažinau su reklamos efektyvumu ir pradėjau eksperimentuoti su įvairiu tekstu ir t.t.
  E-Gold History pastbėjau, jog keletą pavedimų iš daug.tik.lt su memo: 5 centai, oho, tu jau turtingas , Sekis likuti )), Imk savo likuti http://web.archive.org/web/20040603191604/http://daug.tik.lt/
   
  Lyg mačiau šį žmogų uzdarbis.lt
  Na anyways, dirbau, dirbau, vergavau už centus, registravausi, naudojau pinigus reklamai, jau gaudavau bonus už ref‘us :-) Dauguma adminų prašė promotinti jų puslapius, kadangi šiek tiek apie mane jau girdėjo.
  Uždirbau apie 20 USD, juos išleidau (net nežinau už ką :-)) naudodamas šį memo:
  MP4E Advertising Reseller Affiliate Program Advert
  Google radau:
  http://64.233.183.104/search?q=cache:89Dw4UrS-qUJ:www.freeadvertisingforum.com/archive/index.php/t-124864.html+egold+529097&hl=en&ct=clnk&cd=1&client=opera
   
  Tikriausiai čia buvo HYIP ar kažkas panašaus :-) O gal ir PTR ads.
   
  Pirmasis bandymas.
   
  Mano svajonė buvo atidaryti savo PTR tinklalapį, turėjau apie 20 dolerių, o viso reikėjo 99.99 + domeno, todėl tariausi su skripto kūrėjų, jog leistu paimti išsimokėtinai :-) VISKAS PAVYKO! Atėjo laikas pirkti domeną, kadangi turėjau gražų paveiksliuką su akimi, sugalvojau PTR pavadinti visiblemails.com :-)...
   
  Ah ha! Išsiaiškinau kas man siuntė pirmuosius 10ct :-) NuPagady! Pastebėjau, jog tuo pačių adresu mokėjau jam už domeną :-) Ot NuPagady, gausi lupti už tai, jog žinojai viską, kad aš ieškau, bet tylėjai :-)
   
  Laikas pasakoti toliau... Tačiau iškilo problema: iš ko aš mokėsiu? Sugalvojau, jog atidarysiu Ads Only puslapį, visi pradėjo man „patarinėti“ jog neuždirbsiu nieko, nes niekas nenori tik reklamų, aš su jais nesutikau :-) Nutariau suteikti galimybę, 1000 „ads“ pinigų konvertuoti į 10ct, taipogi siūlyti random payout‘us. Pradėjau dėlioti dizainą ir t.t. Po savaitės ar kelių puslapį atidariau, po 2min. nuo atidarymo, gavau 90 užsakymą, žmogus norėjo GOLD membershipo, todėl tai buvo idealu, tuos 90 USD jis siuntė žmogui, iš kurio pirkau script‘ą. Skolų neliko, pradėjo pirkti reklamą visi, membership‘us ir t.t. Pirmasis mano payoutas buvo XDVX :-)
   
  Toliau e-gold seka keliasdešimt puslapių payoutų ir pirkimų :-) Verslas klesti, nusipirkau pirmąjį daiktą iš savo pinigų – nuosavą kompiuterį (jį naudoju ligi šiol). Darbo buvo ligi kaklo, tūkstančiai support emailų ir payout request‘ų, nenuostabu, jog didelių PTR webmasteriai ankščiau ar vėliau mirdavo, išprotėdavo arba pasitraukdavo, krūvis milžiniškas, sugalvojau, jog man jau gana, (ypa2 po to, kai kelias dienas nebuvo interneto, o email inbox prisikaupė dešimtys tūkstančių laiškų) išmokėjau likusius payout‘us ir visiblemails.com pardaviau už 120 USD, atsidariau antrą PTR‘ą diamondmails.com, priemiau tik kelias šalis, taip padidinau pardavimus, kadangi pirko reklamą tik search engine‘ams promotinti ir sumažinau krūvį, nuostabi išeitis :-) Sukausi toliau... mokėjau, miegojau, mokėjau, miegojau. Gaudavau keliasdešimt pirkimų į dieną, visi stebėjosi ypač gerais rezultatais, kadangi trindavau visus cheaterius, tikrindavau kiekvieną ip, paspaudimą... Aš žinojau ką darau :-)
   
  Pradėjau pats reklamuoti kitų search engine‘us, „susimetėm“ su XDVX, jis tuo taipogi domėjosi, abu individualiai promotinom, viskas buvo puiko apie pusę metų, tačiau man jau pabodo būti tik pavaldiniu, atsidariau IceCubePTR.com (dar vieną PTR), šis nepavyko, buvo skubotas ir neapgalvotas, diamondmails.com pardavimai mažėjo, pinigų šaltinis mažėjo... Reikėjo kažką daryti... Pardaviau DiamondMails.com, IceCubePTR.com ir taupiau pinigus ant savo search engine scripto, sistema kainavo apie 750 USD pradžiai, tėvo atminimui suteikiau pavadinimą # :-)
   
  Prasidėjo vargai, mokinausi elgtis su sistema, hostingo sąskaitos augo, gerų partnerių neturėjau, kurie gerai promotintų mano search engine‘ą. Siunčiau pinigus iš mamos sąskaitos, jog sugebėčiau sumokėti už serverį... Suradau kelis gerus provide‘erius (feed‘us), kurių rezultatus naudojau savo paieškos sistemoje. Pradėjo viskas kilti... (tai užtruko apie pusę metų), tačiau man vis dar trūko pinigų, ieškojau daugiau partnerių, pirkau sistemos patobulinimų, žodžių vargau... Tai truko dar pusę metų), o pelno dar nebuvo, kitaip tariant, daugiau nei metus dirbau dykai.
   
  Gavau daugiau feed‘ų, kilo ir paspaudimų vertė, nustojau naudoti antrarūšius provider‘ius, išsilaisvinau. Vos ne kaip filme, kai jaūnėlis pakeičia senuosius, o jie priversti naudotis jaunėlio paslaugomis. Taip buvo ir man. Žmonės, kuriu rezultatus aš ankščiau naudojau, pradėjo naudoti maniškius, nes jau turėjau šiokių tokių pažinčių, visi tuo laiku populiarųs search engine‘ai naudojo mano rezultatus :-) Didelis pasiekimas. Viskas buvo puiku, stipresnis (aš) pakeitė silpnuosius ir juos įtaukė į savo verslą (jie pradėjo naudoti mano rezultatus), darbo buvo ypatingai daug, dauguma pabijojo kurti paieškos sistemas, vien dėl to, jog nebūtų nieko spėję, Žodžiu viskas truko dar pusę metų :-) Pasikeitė ir tinklalapis.
   
  Lūžis. Nuopolis.
   
  Gavau naujų partnerių, kurie siūlė ypatingai gerus rezultatus ir pasiūlymus, pvz.: wehuntitdown.com, gavau dar daugiau paieškų, verslas augo, jau wehuntitdown turėjau apie 3000+ USD, laukiau payout‘o, jog galėčiau išmokėti visiems ir pats pasiimti 20%, tačiau nesulaukiau, buvau apgautas. Kilo panika mano galvoje, ką aš dabar darysiu, ten buvo mano visi pinigai, žmonės pradėjo rašyti šimtus žinučių į dieną, klausdami, kur jų pinigai, paaiškinau jog mane apgavo, jie nebuvo „supratingi“ ir norėjo tik pinigų, paieškų skaičius krito, skolos augo, panika didėjo, ką daryti, ką daryti!? Tokiais atvejais dauguma pasitraukia. Tačiau aš to nedariau, susikaupiau. Pradėjau naudoti senus partnerius ir siūsti likusias paieškas, už paskutinius pinigus išmokėjau ilgiausiai laukusiems, kadangi mano bid’ai (vertę už vieną click’ą aka paspaudimo vertė) krito praradus partnerius žmonės vistiek nesiuntė tiek daug paieškų, kelis mėnesius gyvenau tokioje nežinioje.
   
  Seni draugai neišduoda.
   
  Įtikinau partnerius, draugus ir toliau man siųsti paieškas, pakilus paieškų skaičiui, gavau pasiūlymų iš kelių kompanijų (feed’ų), jog aš galėčiau naudoti jų rezultatus, viskas buvo puiko, bid’ai kilo, paieškos augo, pelnas didėjo susidomėjusių skaičius, pasiekiau maksimumą, dauguma kitų paieškos sistemų mirę, stambesnės suvalgė mažesnes. Darbo krūviai tapo nežmoniški, nemiegodavau naktimis, o prieš tai jau daugiau nei vienerius metus neturėjau atostogų, ariau kaip jautis, dirbau per šventes, savaitgalius, jokių pramogų. Tapau dirbanti mašina.
   
  Didesnis pelnas – didesnė rizika.
   
  Ieškojau dar geresnių pasiūlymų savo vartotojams, radau lookquick.com, jie siūlė puikias sąlygas, todėl surizikavau, pirmą mėnesį gavau payout‘ą, siunčiau dar daugiau paieškų, o tada... Jie neišmokėjo (tik vėliau sužinojau, jog jie taip daro visiems), praradau apie 7000 USD, šį kartą nieko nedariau, tapau nejautrus pinigams, nebuvo skirtumo, prarasiu 10 ar 10000 dolerių, pinigus gavau iš senų tiekėjų, todėl išsimokėjau.
   
  Vienu žingsniu atgal, dviem į priekį.
   
  Užplūdo iframer‘ių banga, šimtai kvailių pradėjo naudot šį triuką ir pašalino paskutines mažas paieškos sistemas iš rinkos, webmaster‘iai nebemokėjo su tuo kovoti, nes aptikti juos buvo sunku, o dauguma manė, (tie patys vilkai) jog tai neįmanoma, tačiau aš sugebėjau :-) O dabar tiesiai į pasakojimą... Kadangi praradau partnerius, kurie siūlė geras sąlygas, šiek tiek krito ir paieškos, tačiau tai man nemaišė, mane stiprino, vėl pradėjo plūsti žmonės, nes įgavau ypatingai aukšą pasitikėjimo lygį (net apgautas aš nepasidaviau). Pelnas siekę aukštumas. Smegenys kunkuliavo, miego trūkumas, visa užimta diena, reikėjo bent 2 dienų pertraukos, taip ir padariau. Sumažinau darbą perpus, už dviejų dienų gavau skambutį, sakmbino partneriai, su kuriais dirbau nuo pat pradžios dėl vadinamo fraud traffic‘o, jie pranešė jog man teiks tik antro lygio rezultatus, kitaip sakant dauguma feed‘o advertiserių nebenori jog aš jiems siūsčiau paieškas Man buvo šokas, štai ką man padarė petrauka! Puoliau į darbus, stengiausi atitaisyti klaidas, juk tai mano darbas! Tačiau jau vėlų... Viskas... Pelnas krito 90%. Išmoku mėnėsio „algas“ ir siunčiu likusius pinigus namo, viskas, perku lėktuvo bilietus ir po 2 metų be atsotogų skrendu atostogauti.
   
  Šviežios mintys, naujos idėjos.
   
  Atostogaudamas sugalvoju įkurti naują paieškos sistemą su aukščiausiomis technologijomis. Grįžęs puolu dirbti, taip atsiranda kitas mano projektas, (vasaros gale) o toliau... toliau dar tik bus.
   
  Pabaiga.
   
  Nepaminėjau smulkenų, pvz.: hostingo pardavinėjimo, investavimo į hyip‘us, surf‘us, bandymo atidaryti dar vieną PTR‘ą, kuris žlugo dėl ThePlanet kaltės, seo, dauguma apscaminimų dar didesnėmis sumomis ir t.t. tačiau tai jau kita tema.
  Dabar žinote kaip tapau tuo, kuo tapau. Gali būti klaidų. Pasakojimą rašiau gana greitai ir glaustai.
   
  Situacija šiuo metu: dirbu savaitgaliais, tačiau tiek, kiek noriu, galiu praktiškai leisti sau tinginiauti, tačiau tai tik per šventes, bet kiekvieną dieną stengiuosi viską suspėti, krūviai nėra tokie dideli, nes daug visko daro mano sistema, tačiau kartais tenka ir kelias paras nemiegoti
   
  Papildyta:
   
  Pamiršau paminėti, kad turėjau ir dar vieną paieškos sistemą, kuri gyvavo kartu su pirma sistema.
   
  http://www.djixas.com/story/p4.png
   
  Iš archyvų ištraukti screenshot, gaila, kad pusės paveiksliukų neberodo.
   
  http://www.djixas.com/story/visiblemails.png
   
  http://www.djixas.com/story/diamondmails.png
   
  http://www.djixas.com/story/p2.png
   
  http://www.djixas.com/story/p3.png
   
  ---------------------------------------------------------
  ---------------------------------------------------------
   
  Antra dalis, 2006-2011
   
  2006 vasarą grįžau iš atostogų ir puoliau planuoti naująją paieškos sistema. Šį kartą viskas turėjo būti tobula...
   
  2006 rugsėjo / spalio mėnesį paleidžiu dar vieną PPC ir išsiunčiu laišką seniesiems savo klientams. Problemų pritraukti žmonių nebuvo,visi senoliai žinojo apie mano naująjį projektą, todėl traffic’as augo sparčiai.
   
  http://www.djixas.com/story/m.jpg
   
  http://www.djixas.com/story/240-400.jpg
   
  http://www.djixas.com/story/300-600.jpg
   
  Iš archyvų ištrauktas screenshot. Ignoruojant kelias klaidas bet dingusius paveikslėlius, puslapis daugmaž taip ir atrodė.
   
  Nežinau kas čia rašė ir kodėl tokį screenshotą turiu išsisaugojęs, bet toks tekstas pakėlė nuotaiką:
   
  http://www.djixas.com/story/p1.jpg
   
  Anyway, su nauja paieškos sistema atėjo ir nauja cheater'ių karta. Šį kartą, juos pagauti nebuvo taip paprasta, nes neįsigilinus, traffic'as (lankytojų srautas) atrodė 100% natūralus.
   
  Šie žmonės buvo tos srities profesionalai, žaidimai su iframes (kuomet nematomas script'as įdedamas į puslapį ir atėjus lankytojui, jis to nežinodamas paspaudžio ant reklamos) buvo pakeisti sudėtingais algoritmais, kurie sukeldavo didelį galvos skausmą. Toks jau tas darbas...
   
  WebMasterio Košmaras
   
  Praėjus mažiau nei metams po projekto paleidimo, išaušo dar vienas rytas... Tai buvo 2007 Birželio 09 diena...
   
  Įsijungiau kompiuterį ir patebėjau, kad mano tinklalapis nebeveikia. Hmm, kažkas blogai su failų nustatymais. Prisijungiau prie cPanel ir netrukus išvydau klaidą... Parašius support‘ui išgirdau nelabai malonų atsakymą:
   
  HDD gedimas, sugadinti duomenys.
   
  Nieko tokio, pagalvojau... Juk būtent tam ir pirkau serverius su 2 kietaisiais diskais. Vienas backup‘am laikyti.
   
  Tais laikas pats serverių neprižiūrėjau ir į visą valdymą nesigilinau. Paprašiau, kad atstatytų duomenis iš atsarginės kopijos (buvau prašęs, kad jas darytų kiekvieną dieną), tačiau sulaukiau tokio atsakymo:
   
  Backup‘ų scriptas buvo netaisyklingai sukonfiguruotas. Pilnos atsarginės kopijos nėra.
   
  Mano širdis pradėjo plakti greičiau. Jaučiau didelį adrenalino antplūdį ir nieko su juo negalėjau padaryti... Liko tik paprašyti, kad pabandytų atstatyti prarastus duomenis ir laukti.
   
  Po kelių dienų nežinios ir daug išlietų nervų, visi įmanomi duomenys buvo atstatyti. Dėja, to nebuvo gana, mad mano pagrindis projektas vėl veiktų. Griebiausi šiaudo ir paprašiau, kad mirusį HDD atsiųstų paštu. Yra pilna bendrovių, kurios už nekuklią sumą atstato duomenis. Dėl man nežinomų priežasčių, to padaryti jie nesutiko... Laikas bėgo, o mano puslapis ir toliau merdėjo. Pabendravus su advokatais, jie pagaliau atsitokėjo ir sutiko atiduoti kietąjį diską...
   
  Praėjus maždaug mėnesiui po visų įvykių, mano puslapis jau veikė. Išsiunčiau žinutes visiems klientams ir pranešiau apie sutvarkytą problemą.
   
  Dėja, greitai teko nusiviliti, lankytojų srautas pasieke vos 20% prieš tai buvusių skaičių (ir per 6 mėn. nukrito iki 10%). Kadangi kitos paieškos sistemos gaudavo rezultatus būtent iš manęs, jiems neliko nieko kito kaip naudoti mažiau mokančius partnerius. To pasakejo sumažėjo tiek jų uždarbis, tiek norinčiųjų tą programą naudoti webmasterių skaičius.
   
  Aukso amžiaus pabaiga
   
  Nors tinklalapis ir nepasiekė buvusio projekto populiarumo, tačiau tikrai buvo ką veikti. Pvz.: iš senų laiku prisimenu štai ką:
   
  - Nemiegojimas iki tol, kol prasideda haliucinacijos
  - Tokių produktų kaip BSN NO Xplode vartojimas, tik ne sportui, o darbui
   
  Krūviai sumažėjo, tačiau to neužteko, nes jokio gyvenimo apart kompiuterio nebuvo. Tiesą sakant, apie tai net negalvojau, kadangi toks gyvenimo būdas man labai patiko.
   
  Mažėjant tokių paieškos sistemų populiarumui (kadangi mano paieškos rezultatus naudojo bene visi tokių sistemų sąvininkai, vadinamosios krizės anksčiau nelabai ir jaučiau) ir dar taip nukritusiam lankytojų skaičiui, buvo akivaizdu, kad toks projektas ilgai nesilaikys, reikėjo kažką keisti... Kitaip sakant, pasiekiau dugną, iš kurio išsikapstyti reikėjo laiko bei idėjų. Apsvarsčiau tuo metu „uždarbio rinkoje„ esančias galimybes:
   
  PTR mirė, paieškos sistemos (PPC) merdėjo, o HYIP bei AutoSurf, kurie ir taip niekada nedomino, buvo ties išnykimo riba...
   
  Naujų uždarbio būdų beieškant
   
  Dar dirbant su paieškos sistemomis, po truputi plėtojau savo verslą. Hostingas bei affiliate sale‘s buvo keli iš jų. Aktyviau domėjausi ir SEO, todėl buvo tik laiko klausimas, kada atsistosiu ant kojų.
   
  Vienos bemiegės nakties metu, sugalvojau atidaryti blogą, kurį paleidau 2007 m. vasarą. Nors pradžioje uždarbio ir nebuvo (keli doleriai per mėnesį), blog‘o tematika buvo viena iš mano „aistrų“, todėl jį pildyti buvo gana linksma ir dėl pinigų nesiskundžiau.
   
  Labai senai (2004), turėjau lietuvišką įvairių pamokų portalą (projektas.talte.net > projektas.ten.lt > pamokos.net, kurį rodė ir tuo metu populiari „NKTV“). Jo dėka išmokau naudotis Photoshop (nes pamokas reikėjo kažkam rašyti), to pasekoje, pradėjau kurti įvairius dizainus, o tas man labai patiko.
   
  Kadangi jokių, ypač laiką eikvojančių įsipareigojimų neliko ir spaudimo dirbti taipogi nebuvo, plaukiau pasroviui... Pradėjau aktyviau reikštis forumuose, naudojau IRC ir kitaip švaistyti savo laiką. Žinoma, buvo dienų, kai dirbau nuo ryto iki vakaro, tačiau kovos su vėjo malūnais baigėsi.
   
  Paleidau daug mažų projektų, adult, affiliate, forumai, direktorijos ir pan. Toliau mokinausi SEO bei žaidžiau su dizainu.
   
  Nors aukso amžius baigėsi, jaučiausi visai gerai. Turėjau laiko nueiti į mokyklą, o to pasekoje susiradau net ir tikrą draugą (10-11 kl.). Keistai skamba, tačiau tokia jau ta realybė.
   
  Tik jo dėka, išlindau į šviesą. Per ateinančius metus turėjome nuostabų laiką, atšventėm vaikystę, kurios niekada neturėjau. Atsirado draugės, vakarėliai soduose ir pan. Gal ne veltui sakoma, kad ne piniguose laimė...
   
  Dėja, daugumai įstojus į universitetus, po truputi vienas nuo kito atitolome, o gal subrendome... Iš mūsų „gaujos“ likome tik aš bei geriausias draugas. Po kelių dienų mokslų, supratau, kad toks dalykas ne man ir viską mečiau. Ėjau tik į anglų kalbos paskaitas, kurios man labai patiko. Niekada nemėgau tokios švietimo sistemos, buvau įsitikinęs, kad man diplomo neprireiks ir niekam niekada nedirbsiu...
   
  Bėgant metams, augo ir žinios. Mano dizainus pradėjo naudoti tokios firmos kaip AMD bei NVIDIA, hosting‘as bei blog‘as populiarėjo, o SEO sekėsi puikiai.
   
  Be visa to, susidomėjau ir investicijomis akcijų biržoje, domino greiti pinigai, o akcijos tai ir siūlė. Visiškai nieko apie tai nenutuokiau, todėl pirmau RIMM (Research in Motion), AAPL (Apple) ir GOOG (Google) akcijas. Kodėl? Nes kilo... Dėja, sprogus nekilnojamo turto burbului ir prasidėjus krizei iš mano investiicjų mažai kas ir liko. Nenaudojau nei stop loss, nei take profit, nes gyvenau iliuzijų pasaulyje, kuriame akcijos turejo kilti amžinai...
   
  Tuo metu dalyvavau ir SEO konkursuose, nes mėgau konkurenciją, tačiau greitai supratau, kad to man negana. Norėjau karo, todėl sugalvojau pasiimti viena iš pačių populiariausių raktažodžių „buy viagra“ ir kilti į viršų.
   
  Po bene pusės metų, mano puslapis jau sedėjo top 3 (yahoo.com paieškos sistemoje), o „viagra“ top 10, jaučiausi SEO dievu, o sukauptas žinias pritaikiau ir kituose puslapiuose...
   
  What could possibly go wrong? O buvo 2008...
   
  Prasideda
   
  Nei iš šio nei iš to pradėjau viduriuoti, atrodo nieko blogo, tačiau tai tesėsi ir tesėsi. Bėgant savaitėms, pajaučiau intensyvius širdies skausmus, pirmą skausmą ignoravau, kadangi buvau plonas ir problemų prieš tai niekada neturėjau, tačiau vieną vakarą kažkas nutiko... Pradėjo suktis galva bei kretė drebulis, teko kviesti greitąją. Jiems atvykus, aš jau kračiausi savo lovoje ir galvojau, kad dar nenoriu mirti. Greitoji mane nuvežė į ligoninę ir padarė įvairius tyrimus, diagnoze: tachikardija dėl kalio trūkumo.
   
  Išrašė daug vaistų (~15-20 tablečių per dieną) ir išleido namo. Jaučiausi kaip pensininkas, kadangi tokių kiekių niekada neteko gerti. Sveikata buvo prasta. Pastoviai sukosi galva, jaučiau silpnumą, intensyviai plakė širdis. Dienas leidau lovoje, o vakare sukaupęs paskutines jėgas atnaujindavau blogą, taip jau reikėjo... Dar ne vieną kartą keliavau su greitąją pagalba...
   
  Kadangi daktarai tiksliai nežinojo kodėl vis dar tęsiasi viduriavimas (gydė viską, nuo nervinio išsekimo iki neaišku ko), nervavausi, o to pasekoje atsirado ir opa, dar viena problema... Susitarėme su viena gydytoja, kad mane pagultys į ligoninę. Kitą dieną ten nuvykus, jie pasake, kad čia dar nėra ypač problema ir galima gydytis namie (mačiau iš jos pinigų trokštančių akių, kad ji nori kyšio). Kyšių niekada nedaviau ir neduosiu (toks jau esu), išvažiavau namo...
   
  Bėgo mėnesiai, o aš vis dar kankinausi, užmiršau ką reiškia būti sveiku žmogumi ir dieną praleisti be problemų. Bene po pusės metų tokio „gyvenimo“ bei dietos opai nuraminti (tik virtas maistas, jokių prieskonių, riebalų ir pan.), problemos po truputi aprimo, o vėliau ir visiškai dingo... Grįžau į gyvenimą...
   
  Tais metais beveik nieko naujo nenuveikiau, tačiau džiaugiausi, kad buvau sveikas. Toliau pildžiau blogą, plėtojau kitus puslapius bei ieškojau hostingo klientų. Gyvenimas ėjo savo vaga.
   
  Smūgis žemiau juostos
   
  Buvo 2009m. vasaros vakaras, sedėjau prie kompiuterio ir žiūrėjau Starcraft Korea finalą. Staiga, pajutau silpnumą ir pagalvojau, kad tuoj nualpsiu... Užplūdo adrenalino banga ir drebulys, jau žinojau, kas manęs laukia...
   
  Buvo iškviesta greitoji, ir vėl kračiausi savo lovoje... Ir vėl mane išvežė... Šį kartą kalio trūkumo nebuvo ir visi tyrimai buvo idealūs. Išleido namo...
   
  Ir vėl sekė eilė tyrimų, pastovus bendravimas su daktarais bei pasivažinėjimas greitąja. Viskas priėjo iki tokio lygio, kad greitosios personalas jau mane pažinojo. Dėja, niekas nežinojo kas man yra.
   
  Buvau apimtas nevilties... Būdavo dienų, kai visą laiką žiūrėdavau į tuščią sieną, kol suskambėdavo priminimas ir ėjau pildytį blog‘ą bei tikrinti el.paštą...
   
  Visas gyvenimas tapo tikru pragaru ir tikrai niekam nelinkiu to patirti. Prasidėjo viso kūno skausmai, bėrimai, atsinaujino opa, atsirado temperatūros šuoliai, pykinimas, kraujas iš tokių vietų, kur ten jo neturėtų būti, silpnumas, galvos svaigimas, padidėjusi blužnis, drebulys, tirpdavo visos kūno vietos (nuo nervų) ir pilna kitų simptomų... Svoris nukrito iki 53 kg (man buvo 21-23 metai). Pirma kaltino nervus, tačiau kai po raminamųjų būdavo tas pats, suprato, kai tie ne jų kaltie.
   
  Nakties pradėjau bijoti labiau nei velnias kryžiaus. Užmigus prabusdavau nuo konvulsijų, kartais nuo oro trūkumo, nebegalėjau kvepuoti, drebančiom rankom ieškodavau telefono, kad paskambinti kitam kambaryje budinčiai mamai, jog ji atbėgtų ir iškviestų greitąją, ir taip bene kiekviena naktį... Ryte žinojau, kad vakare ir vėl manęs laukia kova, kurią aš turiu tęsti.
   
  Nieko labiau nenorėjau, tik gyventi...
   
  Vieną vakarą atvažiavo brolis, buvo eilinis vakaras, tačiau man ir vėl pasidarė blogiau, pamenu kai greitajai mane išvežant, jis pagriebė man už rankos, tai buvo vienas iš šilčiausių mano prisiminimų...
   
  Gulėjau vieną vakarą lovoje, rytojus buvo svarbi dieną, kadangi turėjau sužinoti kraujo vėžio tyrimo rezultatus... Gulėjau ir galvojau apie savo gyvenimą ir ką darysiu, jeigu rezultatai parodys, kad aš jį turiu. Verkiau, nes galvojau apie ateities planus, planus pakeisti tai, kas mano buvo ir yra labai svarbu... Privalėjau gyventi... Atėjau pasiimti tyrimo rezultatų, man juos padavė ir nieko nepasakė, prašiau, kad perskaitytų, bet pažiūrėjus atsisakė... Nuėjus pas gydytoją paaiškėjo, kad nieko baisaus nerado, todėl nusiraminau... Dėja, tai tik reiškė, kad ir toliau jie nežino, kas man yra. Išrašė dar vaistų...
   
  Mačiau, kad šeima ypač nervavosi, todėl turėjau kažką daryti... Per tiek laiko jau supratau, kad šie simptomai nėra mirtini, todėl stengiausi juos nuslėpti taip, kaip galėjau. Apsimečiau, kad man viskas gerai, tapau įtikinamas aktorius tiek šeimai, tiek aplinkiniams. Tik prieš mėnesį (2011 11) šeima sužinojo, kad viską nuo jų slėpiau...
   
  2010 sausį pradėjau lankyti sporto klubą. Pradžioje buvo sunku, kadangi jaučiausi prastai, tačiau po truputi viskas pradėjo gerėti. Pats sau susidariau ypač griežtą dietą: jokio cukraus, saldumynų, padažų, rukytų gaminių, picų, alkoholio (kurio ir taip jau nevartojau), čipsų, riebesnės mėsos, jokio kepto maisto ar pusfabrikačių, ypač maži kiekiai druskos. Valgiau tik košes, daržoves, salotas ir vaisius. Mėsą ar žuvį valgiau ne daugiau kaip kartą dienoje, kurią troškinau garuose ar viriau vandenyje.
   
  Sportas ir toks gyvenimo būdas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi, kurią pradėjau dievinti. Nepirkdavau nieko kas turėjo raidelę E, viską dariausi pats ir labai tuo džiaugiausi.
   
  Po truputi atsigavau, nors ir toliau kankino tos pačios problemos (prie kurių jau buvau įpratęs), simptomai nebuvo taip dažnai pasikartojantys ar labai intensyvūs, todėl gyventi buvo galima. Susitikus su draugais ar pažystamais ir toliau vaidinau, visi galvojo, kad man viskas gerai.
   
  Meilė iš pirmo žvilgsnio
   
  Dar būdamas 16 metų kalbėjau su vienu klientu, kuris užsiminė, kad bandė užsidirbti Forex, tačiau pinigus prarado. Nežinojau, kas yra Forex, tačiau tas žodis man sukėlė įvairiais emocijas, kažkur širdyje žinojau, kad tai yra skirta man... Tuo metu dar dirbau su paieškos sistema, todėl šis pokalbis greitai užsimiršo...
   
  Kadangi dažnai gulėdavau lovoje, kildavo visokių minčių ir štai, vieną vakarą (2010 pradžioje) prisiminiau apie Forex... Prisėdau prie kompiuterio ir pradėjau ieškoti informacijos, greitai supratau kas tai yra ir kaip iš to galima uždirbti. Tokie pasakymai kaip: tai sudėtingiausias mechanizmas pasaulyje, 90-99 procentai investuotojų ten praranda pinigus ir t.t. mane tik užvedė.
   
  Draugai bei šeimos nariai manęs nesuprato. Norėjo, kad aš veikčiau kažką kito, nes investicijos yra labai sudėtingas dalykas. Tačiau aš niekada neklausiau kitų ir paisiau tik savo nuomonės. Ne jie, o aš žinau, kas man geriausia. Kai jie dvejojo mano sugebėjimais, man net nebuvo toptelėjusi mintis, kad man nepasiseks.
   
  Laukiau tos dienos, kada galėsiu juos visus pasikviesti į savo iš Forex pinigų pastatyą namą ir paleisti šį video:
   
  http://www.youtube.com/watch?v=6tZTojhZJ98
   
  Kadangi niekur nedirbau, Forex galėjau studijuoti ir visą dieną. Susiradau pilną resursų (pradėjau nuo Forex lietuviškai YouTube video) ir įdėmiai klausiausi. Nugrimzdau į FX pasaulį ir daugiau apie nieką negalvojau. Ignoravau visus savo simptomus, pradėjau rėkti ant paties savęs (man the fu*k up), nebegalėjau sustoti... Grįžau į savo senąjį „Aš“. Mokymosi ciklas buvo maždaug toks:
   
  - Pusryčiai (klausantis audio knygų apie investavimą, psichologiją)
  - Po jų žiūrėdavau Forex video tol, kol pavargdavau
  - „Pertraukos“ metu skaitydavau apie Forex, nes video buvo jau per daug, darydavau taip tol, kol pavargavau. Tada sekė arba daugiau video arba pietūs.
  - Sporto klubas
  - Prekiavimas tikra sąskaitą (niekada nenaudojau demo)
  - Pietūs (klausantis audio knygų apie investavimą, psichologiją)
  - Prekiavimas Forex
  - Mailai, blogo atnaujinimas, hostingo support
  - Forex video, audio, tekstas ir taip iki nakties.
   
  Taip mokinausi tol, kol baigiau visus atrinktus video kursus (~3 mėn studijų), (knygas skaitau iki šiol). Kai telefonas nebūdavo išjungtas, skambinantieji paklausę „ką veikiu“ visada girdėjo tą patį atsakymą: mokinuosi Forex. Jaučiau nepaprastą malonumą, jeigu sapnuodavau, sapnuodavau grafikus, rytais šokdavau iš lovos ir puldavau studijuoti Forex, sužinojęs kiekvieną naują triuką krykštavau kaip maža mergaitė. Tokias emocijas jaučiu iki šiol.
   
  Kadangi vaidinau sveiką žmogų, 2010 balandį sugalvojome aplankyti Amsterdamo Trance Energy šokių festivalį. Nuėjus į pre-party, pradėjo suktis galva ir pajaučiau silpnumą. Stovėjau vietoje vaidindamas, kad šoku, tačiau mintyse norėjau, kad viskas kuo greičiau baigtūsi. O dar tik buvo pati renginio pradžia. Atsisėdau ant odinio kampo ir žiūrėjau į telefoną, nežinau kiek laiko ten praleidau, tačiau aš buvau ne vienas. Po kelių valandų, draugams renginys atsibodo ir visi nusprendėme važiuoti į viešbutį. Išėjus į lauką, draugas pasakė, kad mano lūpos visos melynos. Dėja, tokių dalykų nuslėpti negalėjau. Nusijuokiau ir visi važiavome išsimiegoti... Kitą dieną sekė pagrindinis vakarėlis, ten jaučiausi lygiai taip pat.
   
  Grįžus namo daugiau nieko nenorėjau, kaip tik išsimiegoti, taip ir padariau...
   
  Toliau prekiavau Forex ir mokinausi iš savo klaidų. Atėjus gimtadieniui, net nežinojau kiek man metų, pamiršau apie viską, kas nėra Forex.
   
  Forex + Dietą + Sportas buvo viskas, ko norėjau. Keldavausi naktimis, jeigu būdavo specialūs seminarai, klausydavausi ir semiausi žinių. Dabar planas buvo toks: uždirbti daug pinigu, kad galėčiau nuskristi į Japoniją ar Švecariją, kur mane ažiūrėtų ir galbūt padėtų diagnozuoti tai, ko negalėjo Lietuvos medikai. Atšventus 2010 Kūčias bei Kalėdas, pradėjau ruoštis vienai svarbiausių savo kelionių...
   
  2011 Sausį išskrendu į Londoną, susitinku su savo Forex mentoriumi... Išmokstu daug neįtikėtinų dalykų bei susipažįstu su nuostabiais žmonėms iš viso pasaulio (tarp jų ir vienas Danijos Lietuvis).
   
  Mano mentorius (kuris savo vardo nenorėjo minėti (ir jeigu jūs jį atpažinote, būtų šaunu, jeigu taipogi neminėtumėte)), buvo ir yra vienas iš mano įkvepėjų. Tačiau ne todėl, kad turi pinigų ar todėl, kad prekiauja Forex... Ne.
   
  Tiesą sakant, jis man primena mane patį. Tai toks žmogus, pas kurį bemiegės naktys yra kasdienybė, kuris jaučia Forex aistrą ir dirbą tiek, kiek gali. Būtent todėl jam ir jaučiu pagarbą, nes tokių žmonių, kurie TIKRAI dirba sutikti daug neteko. Nežmoniška pagarba iš mano pusės. Pralenkti jį yra vienas iš mano tikslų, tik ne todėl, jog noriu pasmaukyti ego, o todėl, kad parodyčiau, koks jis geras mokytojas.
   
  Tai žmogus, kuris gerbia savo kūna ir jį prižiūri (buvo linksma sužinoti, kad mūsų dietos bei hobiai yra +- identiški). Jis yra visiškai atsidavęs Forex, nors jam virš 40 metų, jis neturi jokios žmonos ar vaikų, nes visą laiką praleidžia FX. Žinau, kad daugumai tai neatrodo priimtina, tačiau tai yra būtent tai, ko aš noriu.
   
  http://www.djixas.com/story/pic.jpg
   
  (Mentoriaus nuotrauka iš Olimpinių žaidynių)
   
   
  Aplamai, jaučiu pagarbą tokiem žmonėm, kurie atiduoda viską, jog pasiektu savo tikslo. Tokie žmonės kaip Andreas Munzer (nors ir esu prieš steroidų vartojimą), Mentorius ar animacinio serialo personažas Vegeta, yra asmenybės, kurios mane įkvepia. Žmogaus valia yra nuostabus dalykas, kurio dėka mes galime pasiekti viską.
   
  http://www.youtube.com/watch?v=3alS4rTR-bQ
   
  Paskutinį vakarą Londone pavakarieniavome, pakalbėjome apie mums svarbius dalykus bei atsisveikinom. Ryte palikau viešbutį ir patraukiau link oro uosto... Jaučiausi gerai.
   
  Įsėdau į lėktuvą, išsitraukiau Forex užrašus, paleidau Depeche Mode grojaraštį ir pradėjau skaityti... Tada nutiko įsimintiniausias dalykas 2011 metais.
   
  Skridau vienas, buvau toli nuo namų... Niekas nežinojo kas man yra, kiti net nežinojo, kad aš kažkuo sergu. Apart Mentoriaus, niekas manimi netikėjo... Bavau pratęs prie negatyvaus aplinkinių mąstymo, dar prieš pradedant dirbti internete. Visi sakė, kad užsidirbti neįmanoma. Tada sake, kad PTR, kuris nemoka tikrų pinigų niekada neuždirbs, PTC miršta, neapsimoka nieko daryti, neįmanoma vienam žmogui užkelti „buy viagra“, kad ir į top 10, tam reikia labai daug investicijų. Forex neapsimoka dirbti, nes tai sudėtingiausias mechanizmas pasaulyje ir iš to uždirba tik „išrinktieji“. Per visus tuos metus, Mentorius buvo pirmasis žmogus, kuris manimi patikėjo. Galbūt jis pamatė mano tikrąjį charakterį, suprato, kas aš esu.
   
  Per tuos metus nebendravau su niekuo, praradau beveik visus vaikystės draugus, beveik visas santaupas (susprogdinau 7 Forex sąskaitas). Atrodo, kad apart Forex daugiau nieko neturėjau...
   
  Beskaitant išgirdau šią dainą ir pajaučiau neapsakomas emocijas...
   

   
  Tuo momentu supratau, kad Forex yra tikrieji mano namai... Neberūpėjo man nei pinigai, nei sveikata, nebenorėjau nieko kito, tik prekiauti Forex, jaučiausi vieningas su visata.
   
  2011
   
  Atvykęs namo ir toliau studijavau Forex, sekėsi puikiai. 2011 pradžioje atidariau privatų investicijų fondą. Ir vėl grįžau į savo ritmą: miegas, dieta, sportas, Forex.
   
  10:30 jau gulėdavau lovoje, o 7:30 ryto keldavausi. Taip darau iki šiol, nesvarbu, tai šiokadienis ar Naujieji Metai.
   
  Laikui bėgant atradau savo Forex stilių, nebenaudojau nieko (apart pagrindų), ką mane išmokė Mentorius, viską perimė mano paties intuicija bei praktika. Nesidomėjau niekieno metodais, nes tik aš vienas žinojau savo silpnasias ir stipriasias vietas.
  Susisiekiau su Mentoriumi ir papasakojau apie savo ateities planus, planus, kurių niekas iki tada nežinojo. Papasakojau, kad Forex kelionę noriu tęsti vienas. Greitai gavau ir tokį palinkėjimą:
   
  http://www.djixas.com/story/picccc.jpg
   
  Forex sekėsi puikiai, ir toliau bendravau su Mentoriumi, bei dalinausi savo patirtimi. Iš jo tuo metu norėjau tik vieno: daugiau jokių FX patarimų. Jis tokio prašymo metu tik nudžiugo, kadangi skatino individualų mąstymą.
   
  Mėtams bėgant, po truputi pradėjau pardavinėti savo senuosius puslapius. Pasilikau tik hostingą, blogą bei didmeninės prekybos įmonę, kurią dabar 24/7 valdė mano geras draugas.
   
  Ir vėl atejo mano gimtadienis, ir vėl sužinojau kiek man metų... Jį atšvenčiau valgydamas grikių košę bei gerdamas vandenį. Visas nesveikas maistas bei alkoholis man kėlė didelį šleikštulį.
   
  Po gimtadienio supratau, kad reikia susitvarkyti sveikatą, juk kankinausi jau daugiau nei du metus... Pats pradėjau domėtis medicina, ėjau į privačias klinikas pas visus specialistus iš eilės (nuo A iki Z). Pats susigalvodavau kokius tyrimus atlikti, sumokėdavau pinigus ir laukdavau rezultatų. Šiandin darysiu skydiaulkės bei šiuos kraujo tyrimus. Mokėjau ir mokėjau pinigus, tačiau kaip nieko nerado, taip ir nerado. Tai dar buvo tik pati pradžia.
   
  Po tiek metų nežinios, mano nervai jau buvo visiškai išderinti, o tiesą sakant, jų ten visai nebuvo. Menkiausia smulkmena man sukeldavo nepaprasta pyktį. Pradėjau gerti raminamuosius, tačiau jie manęs neveikė, reikėjo didinti dozes.
   
  Ir toliau tesiau paieškas, nes žinojau, kad ankščiau ar vėliau kažką surasiu. Daktarai visada sakydavo tą patį: tai nervinio pagrindo sutrkimai, tačiau aš jiems aiškindavau, kad tokių problemų turėjau dar prieš tai, kai buvau sugadinęs nervus.
   
  Pradėjau važinėti į kitas klinikas, kalėti su pažystamais. Lapkričio mėnesį sekė dar daugiau tyrimų ir staiga, po vieno tyrimo man pasake: radome pakitimų smegenyse, įtariame epilepsiją.
   
  Nusiraminau, nes kažką rado, tačiau žinojau, kad toks dalykas nėra labai geras mano ateičiai. Gydytojai siūlė apriboti tuos dalykus, kurie mane nervuodavo, tačiau aš tik nusijuokiau, nes Forex tikrai nebuvo meditacija. Išrašė vaistų, tačiau aš jų negėriau.
   
  Grįžau namo, pasileidau Depeche Mode - Home ir priemiau sprendimą, toliau prekiauti Forex ir ieškoti antros nuomonės. Kaip mano Mentorius sakė: galutinis tikslas yra svarbiau už skausmą. Tokiu principu ir gyvenau.
   
  Tačiau tai manęs nesustabdė ir aš toliau vaikščiojau pas kitus specialistus. Ir toliau sakė, kad man viskas gerai, tačiau mokėjau pinigus už visus įmanomus tyrimus ir ėjau iki galo, braukydamas savo „check list‘ą“. Lapkričio gale – Gruodžio pradžioje pasidarė šiek tiek blogiau kol galų gale daktarai ir vėl kažką rado, šį kartą tai buvo daug rimčiau...
   
  Daktarai man paaiškino, kad reikia daugiau tyrimų, sukvietė visą savo komandą bei puolė tartis. Man buvo uždrausta sportuoti, o to aš labai nenorėjau. Žinojau, kad tai buvo tik laikina... Nutraukus sportą grįžo keli simptomai, o seni paaštrėjo, naktimis tirpdavo visas kūnas, ko labiausiai nemėgau. Priedusulio ir konvulsijų jau buvau pripratęs.
   
  Sezono finalas
   
  Vieną vakarą vedžiojau šunį... Eidamas miške nukritau, atkirto kojas. Adrenalinas užplūdo mano venas, tačiau aš nieko negalėjau padaryti, išsikviečiau pagalbą... Mano nuvedę namo ir liepė laukti paskirtos datos. Pažiūrėjau į savo kojas, pilvą ir išsigandau. Koja buvo ryškios geltonos spalvos, žinojau kas manęs laukia...
   
  Vienas daktarų vizitas sekė kitą, o kalendoriuje pažymėtos dienos parodė, kiek dar tokių vizitų manęs laukia...
   
  Po Kalėdų daktarai paskiria chemiją, tačiau aš žinau, kad Naujuosius metus sutiksiu taip pat, kaip ir praeitus: prie kompiuterio ekrano, prekiaujant Forex...
   
  Pabaigai
   
  Visada girdėdavau tokį pasakymą iš draugų bei artimųjų: sveikata yra svarbiausias turtas, tačiau aš tik juokdavausi, nes jaučiausi nenugalimas ir galvojau, kad man niekada nieko nebus. Galiu pasakyti tik tiek: sveikata tikra yra didžiausias turtas ir aš atiduočiau viską, kad ją galėčiau susigražinti. Mūsų kūnas yra vienintelis dalykas, kurį mes turime. Nesuprantu tų, kurie jo negerbia. Knygos protui, o sportas ir gera mityba - kūnui.
   
  Masės žmonių ir toliau valgo šlamštą, rūko, bei geria. Kodėl? Jie žino, kad tokie dalykai sukelia mirtį, tačiau apie mirtį galvoti juk yra per daug baisų, todėl tai yra ignoruojama, o jie toliau daro tą patį.
   
  Žinau, kad per tuos metus buvo daug žmonių, kurie galvojo / galvoja, kad esu arogantiškas ar išleptinas, bet tiesa yra kitokia. Tikrai man nulis sveikų, ką jūs apie mane galvojat, bet pabaigai pasakysiu tai, ko daugiau niekada nekartosiu:
   
  Niekada nesigyriau savo pasiekimais ar uždarbiu (nėra pasaulyje nei vieno žmogaus, kuris žinotų apie mano uždirbtus skaičius). Vieninteliai žmonės, kurie žino šia istoriją esate jūs. O žinote tik todėl, nes aš čia galiu išlikti anonimu. Galbūt jūs mane jau žinote, o gal dar tik pažinsite, tačiau jeigu nežinojote iki šiol, taip niekada nežinosite, kad aš galiu būti „tas“ uzdarbis.lt narys, kuris parašė šią istoriją...
   
  Geriausias kada gautas uzdarbis.lt komplimentas buvo iš nario Vaidas*, kuris rašė: Vienas iš nedaugėlio kuris iš šio forumo nesiekia jokios finansinės naudos, ir dalina nemokamus patarimus kitiems.
   
  Tokie žodžiai man reiškia daug...
   
  2006 pirmą dalį rašiau tikrai ne todėl, kad tapčiau metų forumiečių (nors dauguma taip manė). Istoriją rašiau todėl, nes norėjau kažkam išsipasipasakoti, kaip jau minėjau, niekas tokių dalykų nežinojo.
   
  Jaučiu didelę nepagarbą tiem žmonėm, kurie pastoviai skundžiasi gyvenimu, nors niekada sunkiai nedirbo, toliau sėdi Facebook, žiuri TV (kurio nebuvau įjungęs jau 3 metai) ir kitaip švaisto laiką. Tik jūs patys esate atsakingi už savo likimą, valdžia jums nėra nieko skolinga. Tokie žmonės nori gauti viską už nieką, bet kai gauna, jiems vis negana ir negana.
   
  Ne pirmą ir nepaskutinį kartą sakau:
   
  Jeigu tie, kurie verkia dėl blogo gyvenimo ir keikia valdžią per tą laiką paimtu kelias knygas apie politiką ir jas perskaitytų, tai po 5-10 metų galėtų patys ten eiti ir daryti tarką.
   
  Bet kadangi geriau nieko neveikti, gerti alų sėdint ant kampo, tai kaip buvo tokia valdžia, taip ir bus.
   
  Ir vėl politikai kažką pavogė? Kai tie patys žmonės slepia pajamas ar algą moka vekeliuose. Taip ir nesuprantu, kodėl jie skundžiasi, jeigu patys daro tą patį. Tokie politikai buvo ir bus, nes iš visuomenės jie ir ateina. Kol nepasikeis visuomenė, tol nepasikeis ir valdžia.
   
  Kodėl aš ir toliau mokinausi Forex, nors praradinėjau pinigus? Kodėl visada dariau tai, ko kiti nerekomendavo? Nes tik aš esu savo likimo kalvis. Nes aš nebijojau eiti ten, kur niekas nebuvo nuklydęs.
   
  Paimkime namo statybą. Jūs nieko apie tai nežinote, tačiau sugalvojote sau pasistatyti namą. Statėte pirmą kartą ir nesugebėjote pakloti net pamatų, pasimokėte iš savo klaidų ir toliau dirbote, kai visi tuo tarpu juokėsi, kai draugai ar šeima siūlė jums eiti pailsėti. Jūs statėte sienas, kurios griuvo, tačiau nepasidavėte... Bėgant metams jūs jau žinote daug dalykų apie namo statybą, įgijote patirties... Po dešimčių bandymų jūs pradėdavote iš naujo, nes savo valios dėka jūs artėjote prie užsibrėžto tikslo.
   
  Jūs prisiminėte tuos laikus, kai net nemokėjote pastatyti pamatų ir žnusijuokėte. Žinojote, kad jeigu ir toliau dirbsite bei mokinsitės iš savo klaidų, viską įmanoma pasiekti.
   
  Patys pagalvokite, jeigu dirbsite prie vieno dalyko vėl, ir vėl, ir vėl, ar įmanomas toks variantas, kad ankščiau ar vėliau jūs tai išmoksite padaryti? Kaip gyventume dabar, jeigu Edisonas kuriant elektros lemputę būtų pasidavęs po 10, 20 ar 500 kartų? Tik po tūkstančio bandymų jis pasiekė tai ko norėjo, tačiau kaip jis pats pasakė: I have not failed 1,000 times. I have
  successfully discovered 1,000 ways to NOT make a light bulb.
   
  Valia yra nuostabi dovana, kuria reikia naudotis. Pamenu, kai brolis pasakė, ką man už nugaros kalbėdavo sporto klube esantys žmonės.
   
  - Turime naują žvaigždę
  - Nesveiki krūviai
  - Dar niekada nemačiau, kad kas taip intensyviai sportuotu
   
  Visada juokdavausi, kai daug stambesni už mane žmonės, pririję steroidų negalėdavo pakelti tokių krūvių, kai treneris klausdavo, ar aš kažką vartoju... Ne, viska dariau „ant sauso“, skatinamas tik valios ir vidinio troškimo. Kodėl neparodžius ką tu gali? Kodėl nebūti geriausiu savimi? Kodėl negyventi virš šimto metų?
   
  http://www.youtube.com/watch?v=yjs_K76NUBc
   
  When your mind changes, your body will change.
   
  Žinau, kad jūs perskaitysite šią istorija ir greitai viską užmiršite. Tačiau galbūt iš visų tų žmonių bus vienas, vienas žmogus, kurį priversiu susimastyti ir pakeisti savo gyvenimo būdą. Galbūt jis pradės bėgioti rytais, gal mes rūkyti, o gal pagriebs bent vieną knygą (Way of the Peaceful Warrior: A Book That Changes Lives). Kai taip atsitiks, žinosiu, kad aš pasiekiau savo. Tas vienas žmogus yra vienintelė priežastis, dėl kurios aš paviešinau antrąja istorijos dalį...
   
  Kalbate apie likimą, sakote kad jums viskas nulemta? Tuoj aš jums pasakysiu apie likimą: valia, o ne likimas skatino mane dirbti dienomis ir naktimis, tik valios dėka aš nepasidaviau ir toliau dariau tai, ką jaučiau širdyje. Ne likimas, o valia mane privertė keltis iš savo lovos ir dirbti agonijoj. Likimas nežino nieko apie pasiaukojimus bei discipliną, kurių dėka aš pasieksiu savo.
   
  Dėjau ant likimo.
 14. Patinka
  doined sureagavo į Stanley Auto tralas   
  Traliukas 3,5t + priekaba 3,5t, tada užtenka BE. Bet su tokia priekaba jau didesnių mašinų nepaveši, tik kibirus. Aišku kas veža niekas į tai nežiūri, važiuoja su viršsvoriu.
 15. Patinka
  doined gavo reakciją nuo dzhamshut Įdarbinimo agentūros   
  Užtenka ir anglų kalbos, bet tikrai ne visi Olandai kalba angliškai. Kai kuriose vietose reikalauja ir Olandų kalbos. Dėl darbo gali parašyti man :)
 16. Patinka
  doined gavo reakciją nuo Auksinis Įdarbinimo agentūros   
  Keturis mėnesius dirbau per Headex Olandijoje, logistikos warehouse Action. Darbinantis į agentūrą iškart buvom apgauti, nes apie mėnesį laiko buvo nukelta mūsų išvažiavimo data - nesurinko pakankamai darbuotojų, nors sakė kitaip. Už visą mėnesį buvo žadėta kompensacija, bet išmokėjo tik 250eur. Galiausiai po mėnesio laiko išvažiavome, pirmas dvi savaites gyvenome kempinguose, po to buvome perkelti į tikrai tvarkingą ir naujai įrengta namą. Pats Headex žmonėmis nesirūpina nei kiek, niekas jiems neįdomu, dažniausiai net nesuteikia jokios informacijos, kad algą sumokėtų reikia priminti, apie priedus taip pat reikia priminti kas kartą, net algalapiai ir tie ateidavo savaitė po atlyginimo... Vienintelis dalykas kuris ten padėjo, tai tas kad jie turėjo tikrai gerą tarpininką Olandą, kuris mus "prižiūrėjo" ir taip pat surado mums namus - tai už tai, kad gražiai gyvenome ir už visa kita galime būti dėkingi tik jam. Pats darbas buvo nesunkus, gerai sutarėme su viršininkais. Atrodo viskas pirmus kelis mėnesius buvo gerai, bet tada prasidėjo dažnesni nedamokėjimai ir panašiai, tad pradėjome kariauti su Headexu ir to pasėkoje jie surado naują darbų vadovą, kuris jau kurį laika buvo dirbęs Headex ir dirbo tik jiems, buvo kaip žiurkė, tad atleidus mūsų darbų vadovą didžioji dalis mūsų komandos paliko darbą. Kiek teko girdėti dabar, kad ir praėjo apie ~4 mėnesius Headex dar vis nesugeba surasti pakaitinių darbuotojų, vis bando ką nors įkišti į mūsų vietas, arba siūlo sugrįžti kaikuriems kurie išėjo taikiai. Jie nesupranta, kad mums išėjus jų toks pelningas projektas sugriuvo. Mano nuomone, su jais prasidėti neverta, tai tik nervų gadinimas. Nebent neturi kur dėtis, tada gali išvažiuoti su jais mėnesiui ar dviem ir per tą laiką bandyti kažką susirasti pats jau vietoje, jeigu moki užsienio kalbą, kitaip nesiūlyčiau rizikuoti, be kalbos niekaip.
 17. Patinka
  doined gavo reakciją nuo Auksinis Įdarbinimo agentūros   
  Keturis mėnesius dirbau per Headex Olandijoje, logistikos warehouse Action. Darbinantis į agentūrą iškart buvom apgauti, nes apie mėnesį laiko buvo nukelta mūsų išvažiavimo data - nesurinko pakankamai darbuotojų, nors sakė kitaip. Už visą mėnesį buvo žadėta kompensacija, bet išmokėjo tik 250eur. Galiausiai po mėnesio laiko išvažiavome, pirmas dvi savaites gyvenome kempinguose, po to buvome perkelti į tikrai tvarkingą ir naujai įrengta namą. Pats Headex žmonėmis nesirūpina nei kiek, niekas jiems neįdomu, dažniausiai net nesuteikia jokios informacijos, kad algą sumokėtų reikia priminti, apie priedus taip pat reikia priminti kas kartą, net algalapiai ir tie ateidavo savaitė po atlyginimo... Vienintelis dalykas kuris ten padėjo, tai tas kad jie turėjo tikrai gerą tarpininką Olandą, kuris mus "prižiūrėjo" ir taip pat surado mums namus - tai už tai, kad gražiai gyvenome ir už visa kita galime būti dėkingi tik jam. Pats darbas buvo nesunkus, gerai sutarėme su viršininkais. Atrodo viskas pirmus kelis mėnesius buvo gerai, bet tada prasidėjo dažnesni nedamokėjimai ir panašiai, tad pradėjome kariauti su Headexu ir to pasėkoje jie surado naują darbų vadovą, kuris jau kurį laika buvo dirbęs Headex ir dirbo tik jiems, buvo kaip žiurkė, tad atleidus mūsų darbų vadovą didžioji dalis mūsų komandos paliko darbą. Kiek teko girdėti dabar, kad ir praėjo apie ~4 mėnesius Headex dar vis nesugeba surasti pakaitinių darbuotojų, vis bando ką nors įkišti į mūsų vietas, arba siūlo sugrįžti kaikuriems kurie išėjo taikiai. Jie nesupranta, kad mums išėjus jų toks pelningas projektas sugriuvo. Mano nuomone, su jais prasidėti neverta, tai tik nervų gadinimas. Nebent neturi kur dėtis, tada gali išvažiuoti su jais mėnesiui ar dviem ir per tą laiką bandyti kažką susirasti pats jau vietoje, jeigu moki užsienio kalbą, kitaip nesiūlyčiau rizikuoti, be kalbos niekaip.
 18. Patinka
  doined gavo reakciją nuo Auksinis Įdarbinimo agentūros   
  Keturis mėnesius dirbau per Headex Olandijoje, logistikos warehouse Action. Darbinantis į agentūrą iškart buvom apgauti, nes apie mėnesį laiko buvo nukelta mūsų išvažiavimo data - nesurinko pakankamai darbuotojų, nors sakė kitaip. Už visą mėnesį buvo žadėta kompensacija, bet išmokėjo tik 250eur. Galiausiai po mėnesio laiko išvažiavome, pirmas dvi savaites gyvenome kempinguose, po to buvome perkelti į tikrai tvarkingą ir naujai įrengta namą. Pats Headex žmonėmis nesirūpina nei kiek, niekas jiems neįdomu, dažniausiai net nesuteikia jokios informacijos, kad algą sumokėtų reikia priminti, apie priedus taip pat reikia priminti kas kartą, net algalapiai ir tie ateidavo savaitė po atlyginimo... Vienintelis dalykas kuris ten padėjo, tai tas kad jie turėjo tikrai gerą tarpininką Olandą, kuris mus "prižiūrėjo" ir taip pat surado mums namus - tai už tai, kad gražiai gyvenome ir už visa kita galime būti dėkingi tik jam. Pats darbas buvo nesunkus, gerai sutarėme su viršininkais. Atrodo viskas pirmus kelis mėnesius buvo gerai, bet tada prasidėjo dažnesni nedamokėjimai ir panašiai, tad pradėjome kariauti su Headexu ir to pasėkoje jie surado naują darbų vadovą, kuris jau kurį laika buvo dirbęs Headex ir dirbo tik jiems, buvo kaip žiurkė, tad atleidus mūsų darbų vadovą didžioji dalis mūsų komandos paliko darbą. Kiek teko girdėti dabar, kad ir praėjo apie ~4 mėnesius Headex dar vis nesugeba surasti pakaitinių darbuotojų, vis bando ką nors įkišti į mūsų vietas, arba siūlo sugrįžti kaikuriems kurie išėjo taikiai. Jie nesupranta, kad mums išėjus jų toks pelningas projektas sugriuvo. Mano nuomone, su jais prasidėti neverta, tai tik nervų gadinimas. Nebent neturi kur dėtis, tada gali išvažiuoti su jais mėnesiui ar dviem ir per tą laiką bandyti kažką susirasti pats jau vietoje, jeigu moki užsienio kalbą, kitaip nesiūlyčiau rizikuoti, be kalbos niekaip.
 19. Patinka
  doined gavo reakciją nuo Auksinis Įdarbinimo agentūros   
  Keturis mėnesius dirbau per Headex Olandijoje, logistikos warehouse Action. Darbinantis į agentūrą iškart buvom apgauti, nes apie mėnesį laiko buvo nukelta mūsų išvažiavimo data - nesurinko pakankamai darbuotojų, nors sakė kitaip. Už visą mėnesį buvo žadėta kompensacija, bet išmokėjo tik 250eur. Galiausiai po mėnesio laiko išvažiavome, pirmas dvi savaites gyvenome kempinguose, po to buvome perkelti į tikrai tvarkingą ir naujai įrengta namą. Pats Headex žmonėmis nesirūpina nei kiek, niekas jiems neįdomu, dažniausiai net nesuteikia jokios informacijos, kad algą sumokėtų reikia priminti, apie priedus taip pat reikia priminti kas kartą, net algalapiai ir tie ateidavo savaitė po atlyginimo... Vienintelis dalykas kuris ten padėjo, tai tas kad jie turėjo tikrai gerą tarpininką Olandą, kuris mus "prižiūrėjo" ir taip pat surado mums namus - tai už tai, kad gražiai gyvenome ir už visa kita galime būti dėkingi tik jam. Pats darbas buvo nesunkus, gerai sutarėme su viršininkais. Atrodo viskas pirmus kelis mėnesius buvo gerai, bet tada prasidėjo dažnesni nedamokėjimai ir panašiai, tad pradėjome kariauti su Headexu ir to pasėkoje jie surado naują darbų vadovą, kuris jau kurį laika buvo dirbęs Headex ir dirbo tik jiems, buvo kaip žiurkė, tad atleidus mūsų darbų vadovą didžioji dalis mūsų komandos paliko darbą. Kiek teko girdėti dabar, kad ir praėjo apie ~4 mėnesius Headex dar vis nesugeba surasti pakaitinių darbuotojų, vis bando ką nors įkišti į mūsų vietas, arba siūlo sugrįžti kaikuriems kurie išėjo taikiai. Jie nesupranta, kad mums išėjus jų toks pelningas projektas sugriuvo. Mano nuomone, su jais prasidėti neverta, tai tik nervų gadinimas. Nebent neturi kur dėtis, tada gali išvažiuoti su jais mėnesiui ar dviem ir per tą laiką bandyti kažką susirasti pats jau vietoje, jeigu moki užsienio kalbą, kitaip nesiūlyčiau rizikuoti, be kalbos niekaip.
 20. Patinka
  doined sureagavo į 24bazar Gamyba. Kur ieškoti pirkėjų/klientų?   
  tu bent zinai kas yra europalete ir kodel jos yra superkamos? nes jei galetu betkas pagamint ir parduot i supirktuve, tai turbut lietuvoj niekas nieko daugiau ir neveiktu, tik europaletes kaltu...
   
  kokiam mieste tavo patalpos?
 21. Patinka
  doined gavo reakciją nuo TrueX Koki miesta pasirinkti?   
  As taip pat galvoju apie Kauna, nes atrodo geriausias susisiekimas
 22. Patinka
  doined sureagavo į ModestN [ Apklausa ] Jūsų darbo aplinka   
  Mano:
   
  http://imageshack.us/a/img203/1011/img1968m.jpg
   
  Nieko įpatingo. ;) Nelabai patinka, nes trūksta dar vieno ekrano ir galingesnio kompo. :| laukiu Mac Pro atnaujinimo ir tada reikės monikus naujus išsirinkt.
 23. Patinka
  doined sureagavo į DomantasN Šunų dresavimas, nuo ko pradėti?   
  Bet kokį šunį galima dresuot, nesvarbu koks amžius ir kokia veislė. Amžius ir veislė tik parodo, kiek darbo reikės įdėti į dresūrą. Pats bandžiau dresuoti Sibiro Haskį, tai labai labai daug laiko trukau, kol išmoko komandą „sėdėt“, bet jis ją išmoko. O va, Vokiečių aviganis komandą išmoko mažiau nei per tris minutes! Belgų aviganis Malinua taip pat komandą „sėdėt“ išmoko per 2~5 minutes! Nuo ko pradėt
   
  Pirmiausia reikia užsitarnauti šuns pagarbą, ir parodyti kas yra alfa. Geriausias būdas tai padaryti, išmokyti vedžioti su pavadėliu. Šuo privalo žinoti, kad jūs vadas, ir jūs vedate jį, o ne jis jus. NIEKADA neleiskite augintiniui tempti pavadėlio, taip jis jums rodo nepagarbą ir galvoja, kad jis yra alfa, o jūs tik maitintojas. Jei jusite, kad šuo jus pradeda tempti, tai patraukite pavadėlį prie savęs. Jei šuo jau pagyvenęs, o gražiai su pavadėliu niekaip neina išmokyt vaikščiot, jums reikia nusipirkti tramdomąją apykaklę. Ši apykaklė yra su mažais spygliais, kurie duria tada, kai šuo tempia pavadėlį.
   
  Komandą „gulėt“
   
  Pati svarbiausia komanda, atsiminkite tai. Jei šuo atsigula kai jūs liepiate, tai reiškia, kad jūs esate alfa. Šuo atsiguldamas kai jūs tą liepiate daryt parodo, kad jis yra ištikimas jums. Pirmiausia, norint kad šuo atsigultu, reikia turėt pavadėlį. Aš savo šunis mokinau taip, padėjau kokį dešros gabaliuką ant žemės, ir su rodomuoju pirštu rodžiau į dešrą, o tada sakiau „gulėk“, bet jam neleisdavau paimt dešros, šuo suka ratus aplink ranką, kol galiausiai lenkiasi vis arčiau žemės, o tada atsigula. Kai atsigula duokite jam tą dešros gabalėlį. Ir taip kartokite kol šuo įpras atsigult ant žemės kai parodysite rodomuoju pirštu į žemę.
   
  Komanda „sėdėt“
   
  Viena lengviausiai išmokomų komandų. Pirmiausia paimkite į delną kokį skanėstą, duokite šuniui jį apuostyti, o tada delną kelkite virš šuns nosies, ir kartokite komandą „sėsk“ arba „sėdėt“ čia jūsų pasirinkimas. Šuo atsisės, arba bandys pašokt prie delno, jei šoks, trenkite per nosį su delnu nestipriai. Ir taip kartokite komandą, kol išmoks.
   
  Komanda „pas mane“
   
  Komanda, kuri labai svarbi, nes gali kartais ir išgelbėt šuns gyvybę, nes jei pvz. išbėgtų ant kelio. Dabar reikės labai ilgo pavadėlio, kuo ilgesnis tuo geriau. Pavadėlį prikabinkite prie šuns apykaklės, leiskite jam nueiti, o tada sugniaužkite kumštį taip, kad matytus, jog turite skanėstą. Ir tada atkreipkite jo dėmesį šaukdami „pas mane“. Šios komandos greit neišmoks, reikės vis praktikuot ir praktikuot. Kai šuo ateis pamatęs sugniaužtą delną su skanėstu, tada jau reiks mokint vien tik balso komanda. Sugniaužkite kumštį BE SKANĖSTO, ir pakvieskite jį ateiti. Kai ateis duokite jam skanėstą, o jei nenorės eiti, tai su pavadėliu jį po truputį traukite link savęs, skamba kiek grubokai, bet nemanau, kad šuo labai supyks. Kai šuo įpras ateiti vos išgirdus komandą, tada jau praktikuokite be pavadėlio.
   
   
 24. Patinka
  doined sureagavo į August4s Ką jau esate pasiekę?   
  Galiu ir aš savo šiokia tokia "istorija" pasidalint.
   
  Pradėjau sau pinigus uždirbinėt, jei neklystu, būdamas 12 ar 13 metų. Pirmas uždarbis - 400lt, kuriuos su daug nervu uždirbau "stumdydamas" kinietiškus mp4 plėjerius lietuviam su ~80proc. antkainiu :D Už pirmą uždarbį įsigijau taip trokštą iPod Touch. Vėliau sekė telefonų pardavinėjimai iš tų pačių kiniečių, čia jau šiek tiek daugiau užsidirbau (šįkart su beveik 100proc. antkainiu juos pardavinėdamas), jei neklystu, apie 2000lt. Tuo metu turėjau apie 14 metų. Neiššigandau tų pinigų, kažkaip nuo mažens mokėjau su jais tvarkytis. Neišmėčiau jų. Dar nesulaukęs 15 metų, koks pusmetis iki gimtadienio, baisiai užsimaniau motociklo. Bet tikro motociklo, bėginio, ne taip vadinamos "pyrdos". Domėjaus ir sužinojau, jog yra toks dalykas kaip A1 kategorija, kurią galima laikytis turint 16 (motocikliukai iki 125ccm kubatūros). O aš juk 14-metis buvau... Ech, koks buvo sunkus laukimas, kol galėsiu laikytis teises. Neturėjau nei plano kaip uždirbsiu pinigus ant motociklo, teisių, tik žinojau, kad baisiai noriu. Užsispyriau ir siekiau. Taigi pradėjau taupyt kaip galima tuos pinigus, rinkt.
   
  Paskui, draugas man netyčia, net netiesiogiai, pakišo vieną mintį, pats to net nežinodamas(ir iki dabar nežino :D). Sugalvojau kaip užsidirbti pinigų. Nenoriu perdaug iššiplėsti, nes kažkodėl labai nemėgstu atskleisti visų subtilybių to, ką darau, bet maždaug: bendrauju su vienu dyleriu iš Kinijos ir internetiniuose aukcijonuose pardavineju jo produkciją(drabužiai) brangiau nei jis man ją duoda. Jis taip pat ir išsiunčia viską pirkėjams, tad prekės manės nė nepasiekia. Aš esu ta tarpinė grandis, kuri duoda adresą pardavejui ir pas kurią nusėda pinigai atmetus tai, ka pasiima pats dyleris. Nu lyg ir dropshippingu pardavinėju. Visą tai dariau per PayPal sėsės vardu, nes, kaip minėjau, buvau nepilnametis (pradejau tai maždaug po 15 gimtadienio). Artėjo 16 gimtadienis, o pinigai plaukė tikrai neblogi dar nepamirštant to, jog dirbau gal tik ~3h per savaitę(labai neatsakingai žiurėjau į visa tai, kvailys...). Taip atsirado pinigų ir teisėms, tad nesulaukęs gimtadienio, dar 15metis, pradėjau lankyti kursus ir netgi nesulaukęs gimtadienio, dar likus ~2 mėnesiams iki jo, pilnai už savus pinigus nusipirkau savo išsvajotąjį motociklą - Yamaha YZF r125 už 6700LT(ant tokio daikto užsidirbti nė nesitikėjau, masčiau apie kažką paprastesnio, iki kokių 5000lt, bet praėjus keliems itin pelningiems mėnesiams galėjau sau leisti ir šį :) ). Reiktų nepamiršti ir to, jog gyvenime nebuvau važiavęs su bėginiu motociklu, kai važiavau pirkinio apžiūrėti, tai prašiau, kad savininkas pravežtų mane, kad įsitikinčiau, kad tvarkoj viskas :D. Iš tėvų neėmiau nei cento. Taip pat užtekdavo savų pinigų ir laisvalaikiui, drabužiams, merginai. Mėgdavau šiek tiek pamėtyt pinigus eBay, kartais įsigydamas tai, ko man ne visai ir reikėjo... Na, kaip sako, easy come - easy go.
   
  Dabar man be nepilno mėnesio 18 metų. Motociklą pardaviau spalį, su mintimi jog jau pirksiu mašiną. Nuo to laiko vis dar daugiau mažiau save išlaikau, įsigijau savom jėgom kompiuterį padoresnį nešiojamą, taip pat susimokėjau ir už vairavimo kursus, kuriuos jau esu baigęs(B kategorijos šįkart). Savo "verslą" buvau šiek tiek sustabdęs, nebesisekė taip gerai kaip ankščiau, tačiau partaruosius pora mėnesių vėl atsistojau ant kojų. Dabar šiek tiek daugiau "košės" galvoj, atsakingiau elgiuos su pinigais, veduos šiokią tokią buhalteriją, daugiau skiriu laiko tam vadinamam "verslui". Galiu va pasidalinti džiaugsmu, jog balandžio mėnesį uždirbau maždaug tris minimalius lietuviškus atlyginimus(dabartinius). Dabar planai, kaip jau sakiau, pirmasis automobilis. Planuoju pirkti BMW 320d e46. Tą darysiu jau ne už ilgo, poros savaičiu bėgyje, o 18-iolikos sulaukiu birželio gale.
   
  Nuo šio mano verslo pradžios iki dabar praėjo maždaug 24 mėnesiai. Apytiksliai apskaičiavus, jei visus per tą laiką uždirbtus pinigus padalinus per visus mėnesius po lygiai, gautusi, kad kiekvieną mėnesį gavau šiek tiek mažiau nei seną lietuvišką minimalų atlyginimą (turint omeny tai, kad kai dirbdavau, tai dirbdavau minimalų laiką ir buvo nemažai mėnesiu kai apskritai nedirbau, bent kokie penki). Ir toliau uždirbinėju. Daug ką įsigijau už pinigus gautus, daug tėvų pinigų sutaupiau. Taip pat įgavau neįkainojamos patirties tokiuose dalykuose bei supratau, ką reiškia išlaikyti save. Be to, nuo bendravimo su klientais anglų kalbą dar labiau pagerinau, nors su anglų visad sekės labai neblogai.
   
  Konkrečių ateities planų dar, kad ir kaip gaila, neturiu. O laikas jau spaudžia (baigiu 3-ią gimnazinę klasę, meteliai beliko) Galbūt norėčiau turėti savą verslą, na normalų, tikrą verlą, kuriantį darbo vietas ir darantį kažką reikšmingo. Galbūt kažką sieti su medicina. Viskas sekas kaip ir neblogai, tačiau konkrečiai nusprendęs, ką veiksiu, dar nesu. Bet nepražūsiu :)
   
  Tokia ta mano "istorija".
 25. Patinka
  doined gavo reakciją nuo DjiXas Kokį telefoną pirkti? Patarkite   
  HTC nenoriu, rinkausi tik is Nokia ir Samsung. Na is pradziu nenorejau su Windows OS del zaidimu, bet pasiziurejau, kad yra visai neblogu ir man uzteks, tai pagal viska man truputi geriau su Windows OS.
×
×
 • Sukurti naują...