Pereiti prie turinio

ovsas1

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.647
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

ovsas1 paskutinį kartą laimėjo Liepos 29 2022

ovsas1 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie ovsas1

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Ovidijus
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

12.346 profilio peržiūros
 1. Data: 2023-11-28 Vieta: Radisson Blu Hotel, Vilnius Registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZy1sko99gM3iybVxNfOuYbzOcXJLImwgGLWHhcLBdMqZ8qw/viewform?fbclid=IwAR3zLc4z8WLCAvMbZhZWpTQ7-0RGJsURcJXXdoKiij94PJf7vSncx2vHFwg Pirmą kartą Lietuvoje dalyvauja gyvai World Blockchain Summit, Dubai 2023 pranešėjas Michael English ir Marius Dubnikovas –ekonomistas, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas bei kiti. Renginys nemokamas. Galite eiti, jeigu ir neturite įmonės. Galite ateiti ir vėliau, nebūtinai nuo pradžios 🙂 Programa: 8.30 val. Durys, pasiti
 2. Dabar laikosi 2020m kainos. Autopliuse prie kiekvienos auto yra kainų grafikas. Gali pasižiūrėti.
 3. Jeigu sekėsi su dalimis, kodėl nedarius to paties. Plėstis, pasisamdyti kažką, kad pačiam mažiau reikėtų vargti. Šią sritį reiškia labai gerai išmanai. Iš šono taip atrodo protingiausiai ir perspektyviausiai.
 4. Labas, dirbai sau, uždirbai 200k, kodėl nebedarai to paties?
 5. Visos mašinos genda ir visas reikės remontuoti, bet tau patinkančią remontuoti nėra taip skaudu. Nuvažiuok į bent vieną aikštelę ir pravažiuok su patinkančiom. Svarstai tarp 5 ir 7 klasės, tai ir išbandyk jas. Dar kokią kitą markę ir tada žinosi, ko ieškai 🙂 Man irgi bmw patinka. Pats turiu f10. Kelia geras emocijas kaskart atsisėdus už vairo 🙂
 6. Daugiau tokių sapnuotojų yra moterų ar yra ir vyrų tiek pat? 😄
 7. Go3 -30% nuolaidos kodas Su kodu TOPFILMAI - Go3 televizijos planus „Filmai“ bei “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida. Ji taikoma pirmiems trims mėnesiams. Planą nutraukti galėsite bet kada. Panaudoti kodą čia -> https://go3.lt/subscriber/voucher?code=TOPFILMAI Kodu TOPFILMAI galite pasinaudoti iki šių metų gruodžio 31 d.
 8. Pritariu irgi dėl prestashopo, turėjau su ~5k prekių.
 9. Go3 -30% nuolaidos kodas Su kodu TOPFILMAI - Go3 televizijos planus „Filmai“ bei “TV ir filmai” galite įsigyti su 30% nuolaida. Ji taikoma pirmiems trims mėnesiams. Planą nutraukti galėsite bet kada. Panaudoti kodą čia -> https://go3.lt/subscriber/voucher?code=TOPFILMAI Kodu TOPFILMAI galite pasinaudoti iki šių metų gruodžio 31 d.
 10. Same. Man kaip tik praėjusią savaitę skambino 😄 😅
 11. Tai kad sako. 😄 amžina kova, kaip tarp bmw ir audi 😄
 12. Laukiu, kada bus f30 😄
 13. Nepatikimas. Prašo avanso, pervedus avansą darbų neatlieka.
×
×
 • Sukurti naują...