Pereiti prie turinio

ovsas1

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.606
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo As Justas BŪSTO PIRKIMAS. The good, bad and ugly istorijos.   
  Už kiek įsigijo ir kiek vertas dabar?
 2. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo As Justas BŪSTO PIRKIMAS. The good, bad and ugly istorijos.   
  Kdl kvaila, jeigu kaip tik įdomu kiek dbr viršija buvusią kainą pike.
 3. Patinka
  ovsas1 sureagavo į Stanley BŪSTO PIRKIMAS. The good, bad and ugly istorijos.   
  Buvau aprašęs namo pirkimą, bet manau aktualu ir perkant butą: 
   
  Nepasidomėjau kokie bankai teikia būsto paskolas. Nes buvau įsitikinęs, kad jas duoda tik 3 pagrindiniai, kurie nedavė paskolos norimam namui, po to sužinojau, kad jau buvo atsiradęs Šiaulių bankas, kuris būtų davęs paskolą, bet jau buvo per vėlu. 
   
  Gailiuosi, kad nepirkau anksčiau kai buvo pigiau. 
   
  Nuliūdino: pačią pirmą dieną kai tik gavom raktus ir pirmą kartą įėjom jau į savo namus - pasitiko lašantis stogas ant galvos 😄 Laimei tai buvo ne pagr. namo, o tik verandos stogas, pavyko sutaisyti su draugų pagalba. 
  Taip pat perkant sutarėm, kad paliks kelis baldus, o visą kitą išsiveš. Jie kraustėsi kokį mėnesį, kasdien važiuodamas pro šalį mačiau kraunamą mikroautobusą, bet kai įsikraustėm vistiek buvo paliktos krūvos visokių senų daiktų, reikėjo daug laiko viską iškuopti. Taip pat pardavėjai nusikabino liustras ir užuolaidas, paliko tik baisiausias, bet negaliu pykt, nes apie juos kalbos nebuvo. 
  Pradžiugino: Po pusmečio radau slaptą kambarį palėpėj 😄 Na ir kaimynai pasirodė gan draugiški. 
   
  Vengti bendrauti su agentais perekupais, nes jie realiai nieko apie tą objektą nežino, nieko naudingo jums nepasakys, jų tikslas yra ne kuo skaidresnis sandoris, kad abi pusės būtų laimingos, o kuo greičiau parduoti objektą ir užsidirbti savo %, todėl meluos apie privalumus, nutylės trūkumus ir šnekės bet ką, kad tik įtikinti. Todėl geriau mažiau su jais bendrauti, daugiau žiūrėti patį būstą, o klausimus uždavinėti tiesiai savininkams. 
  Niekada nepriimkite sprendimo pirkti būsto apžiūros metu, nes tai bus tik emocijomis grįstas sprendimas. Ne kartą buvo taip, kad vietoje jau atrodė, kad imsim, bet grįžę namo, atvėsinę galvas ir pasvėrę pliusus ir minusus atmetėm tą variantą. 
  Pirminę apžiūrą gali atlikti pats, bet prieš perkant būtinai pasiimk specialistą ar bent jau kokį draugą, kuris be jokių emocijų padės apžiūrėti ir objektyviai patars. 
  Visos sandorio detalės - kas lieka, kas turi būti padaryta, kas už ką moka, užstatai ir t.t. turi būti surašytos ant popieriaus. Jokių susitarimų žodžiu, kad ir kokie patikimi žmonės atrodytų. 
   
  Sakyčiau mažiau rinkis, greičiau pirk 😄 Sutaupyti nepavyks, iškart žiūrėk brangesnį būstą už maksimalų biudžetą. 
 4. Patinka
  ovsas1 sureagavo į agadyz Automobilio perdažymo kaina 2022   
  O tai kai nudažo chujovai, jūs vistiek mokant pinigus sukandę dantis ar kaip ten? Ar iškart pasako padarysiu chujovai bet pigiau?
  Man buvo padarę chujovai vienas dažytojas, perdaryt nenorėjo, tai liko be pinigų 🙂 Kitą kart pagalvoja žmonės prieš šudą darydami.
 5. Patinka
  ovsas1 sureagavo į Stanley Rumunija   
  Teko pakeliauti Rumunijoje, nors važiavom į bekelės ekspediciją su visureigiais, kas šiame forume kažin ar kam bus aktualu, bet visgi teko pakeliaut ir asfaltu. Taigi aprašysiu trumpai šią kelionės kryptį, kuri nepopuliari tarp lietuvių, o be reikalo. Buvome tik dalyje šalies, taigi informacija nebus pilnai apie visą šalį, galbūt kituose regionuose viskas skiriasi. 

  Visų pirmą vos išgirdus žodį "Rumunija" daugeliui iškart kyla asociacijos su taboru ir pan. Iš tikro vos nuvažiavęs supranti, kad didžioji dalis vietinių yra rumunai, kurie yra visiški normalūs žmonės kaip ir bet kurie kiti europiečiai, tos kitos tautybės (patys žinot kokios) yra labai mažai ir jie nelabai trukdė keliaut, tik vieną kartą buvo paprašę centų prie parduotuvės. 
  Pirmiausia nustebino tai, kad Rumunija nėra Šengeno zonos narė, taigi buvo pasienis ir reikėjo rodyt dokumentus. Įvažiuot tik žvilgtelėjo į ID ir paklausė kur važiuojam, išvažiuojant jau buvo ilgesnė eilė, paprašė mašinos dokumentų, atidarė bagažinę, bet supratę, kad mes turistai nieko nekraustė. 
  Valiuta - Leja, kursas beveik toks pats kaip Lenkijos zloto - 4,80, pavažiavus toliau nuo sienos 4,90. Nors daug kur priima kortele, bet ne visur, būtina turėti grynų. Parduotuvėse, viešbučiuose ir degalinėse korteles priėmė visur, restoranuose priėmė tik 2 kartus iš 5 - tai nėra interneto, tai jau paskaičiavo grynais, susidarė įspūdis, kad jie specialiai vengia atsiskaitymų kortele. Turgeliuose, suvenyrų kioskuose žinoma tik grynais. 
  Kainos mažesnės nei Lietuvoje ir net Lenkijoje, tiek nakvynės tiek restoranų tiek parduotuvėse. Taigi ieškant biudžetinės šalies atostogoms - puikus pasirinkimas. 
  Aišku reikia turėti omenyje, kad tai viena vargingiausių, o gal ir vargingiausia ES šalis, taigi ekonominės ir vidutinės klasės restoranai ir viešbučiai bus kažkiek apdriskę, padėvėti, lyginant su vakarais ar net Lietuva, bet vistiek tai lieka Europa ir nebus tokio kultūrinio šoko kaip Azijoje ar Afrikoje. Vienas iš viešbučių atrodė taip (tas tolimesnis po kaire), kainavo 73€/5asm. rezervuojant kelias valandas prieš atvykstant: 

  Kadangi dažniausiai valgėme laukinėje gamtoje, tai restoranuose teko lankytis retai, bet iš tų kelių kartų dažniausiai maistas nebuvo skanus. Rumunijos virtuvė ir negarsėja kaip labai skani. 
  Vietiniai dažniausiai kalba tik savo vietine kalba, jokių kitų (anglų, vokiečių, lenkų, rusų) kalbų nežino, dažnai nežino net bazinių anglų k. žodžių, pvz., paprašius black tea atnešė vaisinę 🙂Kiek pastebėjau kalba panaši į italų, tai galbūt kalbantiems itališkai būtų lengviau. Bet rumunai nėra buki palyginus su kai kurių kitų šalių gyventojais ir su jais galima nesunkiai susišnekėti gestais. 
  Kelių kokybė: Autostrados idealios, geresnės nei Lietuvoje. Miestų gatvės panašios. Užmiesčio, kaimų keliai kažkiek prastesni. Su įprastu lengvuoju auto be labai žemo profilio padangų galima važiuoti drąsiai, bet jeigu yra galimybė visgi rinkčiausi kokį bent jau Subaru Outback klasės auto, kad galima būtų pavažiuoti neasfaltuotais kalnų keliukais, pvz kaip čia: 


  Benzas ir dyzelis pigesnis nei Lietuvoje, kainų nerašysiu, nes jos kasdien keičiasi. LPG kaina tokia pati kaip Lietuvoje. Dujų antgalis toks pats, tačiau negalima pačiam piltis, visada pila operatorius. Taip pat siurbliai lėti, dažniausiai net nepripildavo pilno bako. Miestuose LPG degalinių pilna, bet kalnuose, kaimuose šimto km spinduliu gali nebūti nei vienos degalinės. Kartą pasibaigus dujoms neaiškioje kaimo degalinėje užsipyliau benzo ir pasigailėjau, nes iš karto pasijautė galios trūkumas, iššoko check'as, diagnostika parodė liesą mišinį. Kolegoms su dyzeliu problemų nebuvo. 

  Ką galima pamatyti? 
  Kažkada buvo minčių nuvažiuoti į Rumunijos kalnus, bet pasiguglinęs susidariau nuomonę, kad įspūdingų aukštų kalnų ten nėra, visi kalnai maždaug žemutinių Tatrų dydžio. Tačiau klydau, realybėje yra labai gražių aukštų kalnų, pasiekiamų asfaltu, aišku ne Alpės ir ne Kaukazas, bet pamatyti tikrai verta. Teko važiuoti per Transalpina https://goo.gl/maps/RBNXdZeG9yGpDPr88:

  ir Transfagarasan https://goo.gl/maps/iBPM6rTAyUEDXwiv8 kalnų perėjas, vaizdai buvo nerealūs: 


  Iš didesnių miestų teko lankytis tik Brasov, 7 pagal dydį, maždaug Klaipėdos dydžio. Visiškai nepatiko, nieko įdomaus, atrodo kaip 99% Europos miestų, tik kad labiau apdriskęs. 

  Mažesniuose miestuose irgi nieko gero, Rumunija graži ne miestais, o kaimeliais ar gamta. Kalbant apie kaimelius tai jie visi labai skirtingi, nėra jokio vientisumo. Vienas kaimas bus labai paprastas, neišsiskiriantis, lygiai toks pats kaip Lietuvoje, sekantis bus apgriuvęs su sąvartynu kiemuose kaip kokioj Rusijoj, sekantis bus kuklus, bet švarus ir prižiūrėtas kaip Baltarusijoje, sekantis bus idealus kaip iš atvirtutės kaip kokioj Šveicarijoj ir pan. Viename kaime visi namai bus vienodi, kitame kaime visi namai bus skirtingi. Teko matyti kaimą, kur kiekvienas namas atrodo kaip dvaras. Teko sutikti ir tokių įdomybių: 


  Iš turistinių objektų teko lankytis Drakulos pilyje. Nieko siaubingo ar šiurpaus ten nepamačiau, pilis daug mažesnė nei galima tikėtis, maži kambariukai, siauri koridoriai, statūs laiptai. Bilieto kaina apie 9€, už tiek verta aplankyti jei važiuoji pro šalį, bet specialiai važiuoti iš tolo mano subjektyvia nuomone neapsimoka. 


  Taip pat buvom karaliaus pilyje https://goo.gl/maps/UQtWh5yGx7K3fQto8 Bilietų kainos keistos, viso 3 aukštai, kaina suaugusiam po 10€ už aukštą, studentams po 2,5€. Suaugę ėmė vieną aukštą, studentai ėmė visus, tai išvada tokia, kad suaugusiam mokėti 30€ už visą pilį neapsimoka, o studentams 7,5€ apsimoka 🙂 Šiaip ir vieno aukšto pilnai užtenka, kad susidaryti nuomonę. Pilis labai didelė, kiekviena salė skirtinga, viskas rankų darbo, net sunku suvokti kiek reikėjo pastangų visą tai padaryti. Verta aplankyti bent vieną aukštą. Tik geriausia prisijungti prie kokios nors ekskursijos, kad išgirsti įdomių faktų, pvz., kad tai buvo pirmas pastatas pasaulyje su centriniu šildymu, taip pat ten įrengtas didžiulis atidaromas stoglangis vedinimui, kuris veikia iki šiol. 


  Suvenyrų parduotuvėse kainos nedidelės, pvz., nusipirkau marškinėlius už 8€, raktų pakabuką už 2€. 

  Na ir šiek tiek negatyvo. Teko apsilankyti aukso kasykloje: 

  Šalia kasyklos yra štai toks dirbtinis ežeras. Visos foto to paties ežero, tik iš skirtingų pusių: 

  Netyčia nusukę ne į tą keliuką pamatėm krūmuose užslėptą vamzdį iš kurio pilamos cheminės atliekos iš gamyklos. Kaip matom foto ežeras jau apsėmė laukus, stulpus ir tuoj apsems šalia jo esančius namus. Tuo tarpu kitoje pusėje spec technika tik aukština užtvanka, kad galima būtų pilti daugiau. Tas momentas kai valdžia tau sako mokėt taršos mokestį arba nepraleidžia TA kai CO 0.3 vietoje 0.2, nes tai reiškia, kad tavo auto labai taršus ir kenkia planetai, tuo tarpu kur sukasi pinigai ten pilamos cheminės atliekos tiesiai ant žemės ir oficialiai niekam netrukdo. 

  Grįžtant prie temos - Rumunija normali europietiška šalis puikiai tinkama tiek laukiniam keliavimui stovyklaujant gamtoje, tiek patogiam keliavimui asfaltu gyvenant viešbučiuose ir valgant restoranuose. Galbūt vaizdai ir mažiau įspūdingi nei Alpėse, bet ir kelionės biudžetas gausis mažesnis. Atstumas taip pat panašus kaip iki Alpių - apie 1200km. Neskubant nuvažiuojama per pusantros dienos nakvojant Slovakijoje ar Vengrijoje važiuojant į ten ar Lenkijoje grįžtant atgal. Išvažiavus anksti ir paskubant galima įveikti ir per vieną dieną. 
  Važiuoti geriausia taip: 
  Augustow (arba Suwalki važiuojant iš Kauno) - Lomža - Warszawa - Lublin - Rzeszow - Prešov (SK) - Košice - Miskolc (HU) - Debrecen - Oradea (RO). 
  Važiuojant lėtai, netaupant laiko ir taupant kilometrus galima važiuoti Augustow - Bialystok - Bielsk Podlaski - Lublin. Kelias geras, tiesus, tik kad ne greitkelis, todėl pakeliui bus kaimų. 
  Lenkijoje minėti keliai nemokami.
  Slovakijoje autostrados mokamos, reikia pirkti vinjetę, bet pakeliui bus tik trumpa atkarpa mokamos autostrados tarp Prešov ir Košice, todėl labiau apsimoka ją apvažiuoti nemokamu keliu negu gaišti laiką vinjetės pirkimui. 
  Vengrijoje per visą šalį eina autostrada, todėl geriau nupirkti vinjetę ir greitai pralėkti tranzitinę šalį negu gaišti laiką kaimo keliukuose. Kaina degalinėje 11€/10 dienų, kioskuose buvo 18€. 


  Na ir desertui šiek tiek vaizdų: 

 6. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo santosjer Etsy33 com - klausimas   
  Tai svarbu tu nekišk, o jie pasimokys ir tiek 😄
 7. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo santosjer Etsy33 com - klausimas   
  Tai svarbu tu nekišk, o jie pasimokys ir tiek 😄
 8. Patinka
  ovsas1 sureagavo į juodagalvis Elektrinis dantų šepetėlis, kaip pasirinkti?   
  Aš asmeniškai turiu šitą:
  https://www.aliexpress.com/item/1005002425415260.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.201f1802Wb9NYe
  Srovė gera, skirtingi antgaliai. Turiu metus laiko ir veikia be problemų 🙂
 9. Patinka
 10. Patinka
  ovsas1 sureagavo į Paulius. problema su kaimynu is apacios   
  Smagu, kad žmonės 50m vis dar gyvena tokiu ritmu.
 11. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c SKUBIAI DĖL KARO Ukrainoje   
  Per ką kainos nebūtų pakilusios?
 12. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo Domis5 Investicija į tauriuosius gėrimus   
  Nesuprantu, kodėl kai kurie tiek kabinėjatės prie temos autoriaus. Labai įdomus hobis, o dar ir pelną neša. Man tai klausimas kyla, kur sandėliuoji gėrimus? Nes kaip suprantu, nemažai esi užsipirkęs, kur juos sandėliuoji, ar laikai tam tikroje temperatūroje ir pan.?
 13. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo Mr Kent Apie Jungle King turnyrus   
  Cirkas ir tiek. Yra žmonių pasaulyje, kurie gaidžių peštynių eina stebėti, o čia daug klounų vienoje vietoje, tai kad tiek žmonių renka nieko nuostabaus 😄
 14. Patinka
  ovsas1 sureagavo į TEGAS Autobusų parkas   
  Forumas mirsta, nes uzduodami klausimai, i kuriuos galima atsakyti is bendro isprusimo, pvz kaip apskaiciuojami autobuso keliones kastai..  
  Arba susirasti google, kaip pvz gaut nuolatinį reisą nuo miesto iki miesto. Google: keleivių vežimo autobusais taisyklės, per 5 min suzinojau jog marsruta pastovu gali gauti laimejes LTSA (tarpmiestiniai) konkursa, vietinius (iki 50 km) iš savivaldybiu konkursai. Gali ir pats savo marsruta be konkurso padaryti, tam reikes savivaldybes leidimo. 
  Taip pat belekiek infromacijso apie bendra veikla, reikalingus leidimus, licencijas, kitus reikalavimus. 
  Kitaip sakant jog per 5-10 min kaip veikia autobusu verslas gali suzinoti is google. 
  Ir dabar pats durnai jauciuosi kodel as turejau gaisti savo laika - surinkti info ir atsakyti. Kai is autoriaus posto iskart buvo aisku , jog be sansu jam, vien pagal klausimus ir kur atsakymu bando ieskoti.. 
  Nebebukit tokie woke - nereik zmoniu sugar coutinti. 
  Kokie klausimai tokie atsakymai.. 
   
   
   
 15. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo Mr Kent Apie Jungle King turnyrus   
  Cirkas ir tiek. Yra žmonių pasaulyje, kurie gaidžių peštynių eina stebėti, o čia daug klounų vienoje vietoje, tai kad tiek žmonių renka nieko nuostabaus 😄
 16. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo Mr Kent Apie Jungle King turnyrus   
  Cirkas ir tiek. Yra žmonių pasaulyje, kurie gaidžių peštynių eina stebėti, o čia daug klounų vienoje vietoje, tai kad tiek žmonių renka nieko nuostabaus 😄
 17. Patinka
  ovsas1 sureagavo į Paulius. Apie Jungle King turnyrus   
  Prastas kaip kurinys muzikine prasme, bet geras kaip humoro forma sukurta daina.
  Tai cia tas pats, jei ziureti kaip i sporto rengini ir ieskoti ten profesionalumo tai bus labai blogai. Jei ziureti kaip i freak show, megeju kovas tai  as nemanau, kad ten kazkas ne taip.
 18. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo Mr Kent Apie Jungle King turnyrus   
  Cirkas ir tiek. Yra žmonių pasaulyje, kurie gaidžių peštynių eina stebėti, o čia daug klounų vienoje vietoje, tai kad tiek žmonių renka nieko nuostabaus 😄
 19. Patinka
  ovsas1 sureagavo į summerday Apie Jungle King turnyrus   
  Jus turbut juokaujat mokedami ir skatindami toki turini 😄
 20. Patinka
  ovsas1 sureagavo į DavidH Apie Jungle King turnyrus   
  Mačiau šiandien vykusį turnyrą. Vienas žodis kuris jį apibūdina - graudu:
  Graudu tai, kad Jungle King daugiau investuoja į ringo merginas nei med personalą; Graudu tai, kad tie mėgėjai lipdami į ringą nesupranta, kad labai smarkiai rizikuoja savo sveikata (dalis net nesiruošia fiziškai); Graudu tai, kad dalis dalyvių nežino taisyklių; Graudu tai, kad organizatoriai paprasčiausių logo, perėjimų ir t.t. negali padaryti, sukurti (fiber specialistai tai padarytu už 5€). Jeigu dar kils minčių, kas buvo graudu, papildysiu.
  Taip pat nors ir KOK yra apgailėtina organizacija (apgailėtina sakau, nes pristato savo turnyrus kaip žiūrimiausius, kaip vieną rimčiausių organizacijų Europoj ir t.t, bet nesugeba parduot 20k transliacijų). Taip organizuodami turnyrus kaip dabar organizuoja Jungle Kings vistiek yra šviesmečiais atsilikę nuo KOK.
   
   
 21. Patinka
  ovsas1 sureagavo į ubeR Degalinėse fiksuojamos „kosminės“ kuro kainos: benzinas ir dyzelinas kainuoja virš 3 eurų už litrą   
  Penktadienį socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti nuotraukos iš Lietuvos degalinių, kuriose buvo užfiksuotos „kosminės“ kuro kainos. Pamatę tokias kuro kainas žmonės buvo pasipiktinę ir negailėjo neigiamų komentarų.
  Pranešimai su nuotraukomis, kuriose užfiksuotos kuro kainos pradėjo plisti Reidas Official vairuotojų bendruomenės informacijos kanaluose. Vienas po kito grupių nariai dalinosi nuotraukomis, kurias užfiksavo vienoje ar kitoje mūsų šalies degalinėje.
  Iš pat ryto po kiekviena pasidalinta nuotrauka su degalų kainomis pasipylė krūva komentarų. Ir nuotraukomis besidalinantis asmenys, ir jas soc. tinkluose pastebėję negalėjo patikėti savo akimis.
  Skaitykite daugiau: Degalinėse fiksuojamos „kosminės“ kuro kainos: benzinas ir dyzelinas kainuoja virš 3 eurų už litrą
   
 22. Patinka
  ovsas1 sureagavo į Haroldas Z KAUNAS - Ieškau partnerio savo smulkiam verslui.   
  Labas visiems!
  Kaip ir supratote iš antraštės, tai ieškau partnerio savo smulkiam verslui. Pati idėja yra tokia, kad kartu tobulinti, dalintis idėjomis ir taip papildyti pačią veiklą į gerąją pusė.
  Produktas labai paprastas ir nieko įspūdingo. 2021-04-16 dieną sukūriau produktą pavadinimų „Daryk Arba Išgerk“, tai stalo žaidimas vakarėliams jaunimui, pats žaidimas susilaukė labai didelio susidomėjimo iki naujų metų, pardavimai tikrai buvo geri, šiai dienai turėjau tapti privalomu PVM mokėtoju, tai yra jei bendra apyvarta viršija 45.000 tūkst. Eurų.
  Per šį laiko tarpą nuo 2021-04-16 iki dabar kas nuveikta:
  Paleisti trys žaidimai: „Daryk Arba Išgerk“, „Daryk Arba Išgerk – Merginoms“, „Daryk Arba Išgerk – Beer Pong“. Visi žaidimai LT kalba. Žaidimas prekiaujamas per PIGU.LT platforma. Žaidimą taipogi perka didmėninkai "Brain Games" visoje Lietuvoje. Taipogi žaidimas išleistas ir į Latviją, latvių kalba. Yra ofisas, kadangi namuose nelabai yra vietos kur kišti tiek žaidimų. Noras: Kaip ir minėjau ieškau žmogaus kuris norėtu prisidėti prie šios idėjos tobulinimo. Ieškau tokio žmogaus kuris būtų užsidegęs ir norėtų spręsti iškilusias problemas, teikti idėjas kaip geriau visą padaryti, ką pakeisti. Nesakau, kad visko prašau. Šį smulkų verslą kūriau su draugu, tik, kad per šį laiką visi žaidimai buvo sugalvoti mano, į kitą šalį prekiauti pradėjome per mane, nes atlikau 100% darbą.
  Noriu tokio, kuris norėtų kažką sukurti ir turėti.
  Vieta: KAUNAS
  Tinklapiai:
  LT – https://www.darykarbaisgerk.lt/
  LV – https://www.darivaidzer.lv/
  Plačiau viską galėsiu papasakoti asmeniškai jei kils klausimų.
  Rašyti man į gmail: [email protected]
  P.S O galbūt galėsime sukurti ir kažkokį naują produktą. AŠ IN.
  P.S.S. Labai nekritikuokite jei produktas juokingas ar ieškau per daug, tam ir davė mums burnas ir liežuvius, kad kalbėtume. Peace
 23. Patinka
  ovsas1 sureagavo į arman kiek verti šie domenai?   
  Mažiau nei registracijos kaina.
 24. Patinka
  ovsas1 gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Lietuvis Maskvoje - blogas apie gyvenimą Maskvoje   
  Kaip reikalai rusijoje? Dauguma prieš valdžios veiksmus ar už? 
 25. Patinka
  ovsas1 sureagavo į AudriusN SKUBIAI DĖL KARO Ukrainoje   
  Jį gali sustabdyti tik pati tauta ir šone sėdintys.
×
×
 • Sukurti naują...