Pereiti prie turinio

Enslaved

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    530
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo mansa Lietuvių VBE samprotavimo rašinio teiginiai   
    Aplenks ant kiek, 0.1 balo? Pas visus bus skirtingas kiekis gramatinių, stiliaus klaidų, kiekvienas remsis begale skirtingų kultūrinių pavyzdžių. Ir stojant ne tik lietuvių k. sudaro balą, bet ir kiti egzai. Jei nesugebi užsiimti sau vietos nekišant kojos kitiems, tai ir nesireišk čia.
  2. Patinka
    Enslaved sureagavo į TonY B Palinkėjimas, Tau, Uždarbieti!   
    Labas, Uždarbieti,
     
    Praėjo 2014-ieji metai, ką per juos nuveikei?
    Tikiuosi atsakymas ilgas ir metai Tau buvo tikrai geri. O aš norėčiau padėkoti visiems bendruomenės nariams, naujiems ir seniems, padėkoti už puikius ir aktyvius metus. Smagu, kad atsirado gan daug naujų narių, kurie yra tikrai aktyvūs bei keli itin aktyvūs, kurie šiuo metu varžosi Metų Forumiečio rinkimuose. Linkiu, kad visi nariai būtų aktyvesni ir turėtume daugiau įvairių iniciatyvų - konkursų, susitikimų, balasvimų, konsultacijų ir pan.
     
    Manau Tau ir Tau, ir kiekvienam uždarbiečiui šis palinkėjimas būtų tiesiai į dešimtuką:
     
    "Po dvidešimties metų tu būsi labiau nusivylęs dėl to, ko nepadarei, nei dėl to ką padarei. Taigi atsikratyk pančių. Palik saugų uostą. Pagauk palankų vėją. Tyrinėk. Svajok. Atrask." Markas Tvenas"
     
    http://happynewyear-cards.com/wp-content/uploads/2014/12/Happy-New-Year-Images-2015-3d-3.jpg
  3. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Chaos SwedBank minusas   
    http://www.manokortele.lt/#!/_
     
    Kažin kaip ši naujovė. Nereiktų banko keist, nors tas nuolatinis pervedinėjimas irgi minusas...
  4. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo mansa Lietuvių VBE samprotavimo rašinio teiginiai   
    Aplenks ant kiek, 0.1 balo? Pas visus bus skirtingas kiekis gramatinių, stiliaus klaidų, kiekvienas remsis begale skirtingų kultūrinių pavyzdžių. Ir stojant ne tik lietuvių k. sudaro balą, bet ir kiti egzai. Jei nesugebi užsiimti sau vietos nekišant kojos kitiems, tai ir nesireišk čia.
  5. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo BruceLee automatika ir valdymas-KTU?   
    Baigsiu pirmą kursą KTU automatikos, tai nors dar pats daug nežinau bet galiu kai ką pasakyti iš savo pusės.
     
    1. Jei mokysies univere- problemų nekils. Pirmą semestrą išvis excelį, wordą ir visio gliaudėm. Antram semestre C programavimas. Realiai nuo nieko pradedant tikrai sunku, ypač su mūsų dėstytojų paaiškinimais. Bet jei randi kantrybės išsikamantinėti juos, tai jie asmeniškai jau gan neblogai padeda.
     
    2. Vėlgi jei mokaisi- tikrai nesunku. Ta prasme bus vietų kur WTF??, bet kada gali dėstytojui rūpimu klausimu parašyti į paštą, per paskaitą klausti- visad padeda. Aišku teorinėse paskaitose niekad niekas nieko nesupranta. Praktikoje tuo momentu visi pagauna esmę (bent pas mus. O ir grupė gan nebloga susidarė).
     
    3. Pagrindai visad gerai. Nors galima visko išmokti nuo nulio, o jei apskritai nori tapti specialistu, o ne tik diplomą gauti- ta kibirkštėlė visada turi būti.
     
    4. Dauguma draugiški. Yra tokių, kur atrodo nesusikalbėsi, bet jei imiesi iniaciatyvos, tai visad padeda.
     
    5. Asmeniškai- taip :D Studentiškas gyvenimas ir tiek. Univere kožna paskaita su savais pričiūdais ir iš dėstytojų ir iš studentų pusės. O ar patys dalykai įtraukiantys, tai su tokiu informacijos kiekiu (palyginus su mokykla) tikrai įtraukiantys :D
     
    6. Kažkas kažkur rašė, kad iškristum dar reik pasistengti. Teoriškai įmanoma- praktiškai nelabai :)
     
    Pats laikiau matematiką, istoriją, LT, fiziką. Atitinkamai 100, 76(??), 46(??), 79. 2012 kiek pamenu min balas buvo ~13 į nemokamą, o man stojant pakilo iki ~15. Mano paties balas buvo 18,9.
     
    Jei kas dar įdomu, klausk į pm :)
  6. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Follow Pasiruošimas istorijos egzaminui (failas)   
    Sveiki, trumpam laikui buvau gavęs šią knygą:
     
    Todėl pasidariau nuotraukas, ir įkėliau į failų talpyklą. Kito būdo kaip išsaugoti informaciją neradau, tad jei kam bus naudinga, prašom. Kadangi egzamine nebeliko antikos, tai ją ir praleidau.
     
    Siųstis: https://docs.google.com/file/d/0B7GYK8glCVegT0hkdGlOWmJnVGM/edit
     
    P.S. Praneškit jei neveikia, ar kokios problemos, pirmą kart failą talpinau :D
     
    P.P.S. Pavyzdinės nuotraukos:
     


  7. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  8. Patinka
    Enslaved sureagavo į cnqq Sekantys metai bus sėkmingesni!   
    Artėja nauji metai, o aš sėdžiu ir mąstau, ką gi aš gero nuveikiau per šiuos metus. Sudedu daugybę prisiminimų, vienus išbraukiu, naujus pridedu ir žiūriu kas gaunasi. Nenuostabu, bet gaunasi visiškas balaganas. Kažko ypatingo labai ir nenuveikiau. Turbūt kiekvienas esat prisižadėję sau, draugei, šeimai, kad kitais metais būsit geresnis, sėkmingesnis ir panašiai. Nebursiu labai magiškai nieko, bet keletą dienų pasvarstęs sumąsčiau keletą idėjų, kaip gi tapti geresniu, sėkmingesniu kitais metais. Žinoma nereikia visko taikyti tik kitiems metams, bet kitai dienai, savaitei ar mėnesiui.
     
    1. Baigti tą ką pradėjai. Dauguma žmonių pradeda kažką daryti, bet niekaip nepadaro iki galo. Pavyzdžiui aš - pradėdavau bėgiot, bet vis mesdavau, o vėliau graužiau save, kad mečiau. Visi nori nubėgti maratonus, pasiekti žvaigždes, padaryti kažką dėl ko kiti tave gerbs ir prisimins. Paklausus gatvėj ar žinot "bėgiojantį žmogų" pasakytų, kad tai AŠ. Kad tai aš galiu nubėgti maratoną, galiu nubėgti iki žvaigždžių. Dabar bėgioju jau kurį laiką ir turiu nusibrėžęs dabar nubėgti 10km. Pradedu bėgt ir viskas būna taip: "Taip! Aš šiandien pagerinsiu savo asmeninį rekordą! Tiesiog žinau, kad tai padarysiu!". Prabėgu 3km: "Ar man viskas gerai??". Prabėgu 7km: "Aš tai padarysiu!, auch. Aš tai padarysiu!, auch. Prabėgu 9km: "Kur ta finišo linija!?!". Nubėgu visus 10km: "Buvo nuostabu! Įdomu kada pagerinsiu šį rekordą!!". Čia aš neteigiu visko tik apie bėgimą, čia tik kaip pavyzdys, nes gyvenime būna tas pats. Žmonės turi tokį kvailą padarą savyje, kuris visada tam pačiam momente sako, kad tu nori baigti. Mes nueiname taip toli, bet tuomet mūsų smegenys lyg persikrauna ir pasako mums, kad tai yra per sunku. Tu esi tam įpareigotas, bet vis baigi nepabaigęs, nes tai atrodo sunku. Projektas, darbas, santykiai. Atsimink dėl ko visa tai pradėjai ir judėk toliau. Kuo daugiau stoviniuosi ir galvosi apie pasitraukimą, tuo daugiau laiko reikės pasiekti rezultatui. Arba blogiausiu atveju, tu niekada nesužinosi ką reiškia pasiekti finišo liniją.
     
    2. Nustoti būt auka. Visada verkiau, kaip ir dauguma, kad vat jis turi geresnį namą, geresnę mašiną, jis priima geresnius sprendimus, o aš neturiu kito pasirinkimo tik daryti taip kaip darau dabar. Stop. Visi turi pasirinkimą. Tu nesi toks beviltiškas, kad turi susitikinėti būtent tik su tuo žmogum. Grybauskaitė ir ekonomika neverčia tavęs pasilikti senam darbe. Yra kitų vietų kur galėtum gyventi. Ir ne tavo grafikas tau trukdo būti sveikam. Mūsų socialinės grupės labai moka skųstis. Mes visi diskutuojam apie savo problemas su draugais ir tai yra gerai, bet yra tam tikros ribos. Visi gauna galimybę paverkšlianti apie sunkumus, bet jeigu tu ieškai patarimo ir jį gauni, tai neatsakinėk "aš negaliu to padaryti" daugybę kartų, nes oficialiai tu tampi auka. Galiausiai reikėtų savęs paklausti kada gi norėjai kažką pakeisti ir sutvarkyti tą problemą.
     
    3. Gana tikėtis, laikas daryt. Prieš keletą mėnesių kalbėjausi su vienu darbininku, kuris visą savo karjerą pradirbo vienam darbe, buvo pats geriausias savo darbo specialistas, bet niekaip negavo paaukštinimo nors jis ir žinojo, kad jis jam pasiruošęs. Pirmas ir turbūt vienintelis klausimas, kuris man kilo: "Ar tu prašei paaukštinimo?". Labai reta kompanija, kuri tiesiog ima ir paaukština kažką iš niekur nieko. Ypač senos ir puikiai išsivysčiusios kompanijos. Jei tu tikėsiesi, kad kompanija tave paaukštins, kai tu būsi tam pasirengęs, tai gali pralaukti 10 metų. Tavo bosas yra kaip tavo mama,tėtis, draugė ar žmona. Jis neskaito tavo minčių. Jis žinos ko tu nori tik tada, kai tu tai pasakysi. Jeigu tu tikrai kažko labai nori (kaip paaukštinimo), turi kalbėti apie tai. Jeigu tu nekalbėsi apie tai, reiškia tu paliksi spręsti viską už tave. Tikėkis.
     
    4. Jokių rytoj. "Pradėsiu nuo rytojaus" gana dažnai naudojama savoka šiais laikais, bet na ką rečiau "juk vakar sakei, kad rytoj". Rimtai, gana taip daryti! Atidėti ar užvilkinti kažką kas yra svarbu tau reiškia du dalykus. Tu bijai pradėti, nes tai reikš didelius pasikeitimus tavo gyvenime arba tu nori to dėl netinkamų priežasčių (privertė daryti). Taip, ta nauja sveika mityba, kurią tu nori pradėti bus labai sunki ir turbūt nemaloni. Tu kiekvieną dieną lauksi kol pradėsi maitintis sveikai, bet kitą dieną tiesiog tai nurašysi kitam kartui. Tikinsi save, kad kitas kartas bus, kai baigsiu mokyklą, pradėsiu sportuot, įsigysiu tinkamą šaldytuvą ar pasidarysiu storas, bet ar tai yra tikrai ta priežastis kodėl to turi laukti? Ar dėl to, kad to darymas nėra toks įdomus, kaip kad ką darai dabar? Ir kol tai darai, nustok aukoti pinigus sporto salėms, nes jie tavęs nematė jau keletą mėnesių.
     
     
     
    Daugiau pamąstymai nei rimtas straipsnis, bet jeigu nors vienas žmogus perskaitęs susimąstys, kad gali būt sėkmingesnis ir geresnis žmogus negu yra dabar, tai bus mano sėkminga valanda :).
  9. Patinka
    Enslaved sureagavo į moon4 Pirmoji/ antroji fotomanipuliacija   
    Sveiki,
     
    Pristatau pirmąją savo fotomanipuliaciją. Paprastai tuo neužsiimu, tačiau noras pabandyti kankino jau senai :)
     
    Ačiū už nuomones :)
     
    http://www.rytise.deviantart.com/art/Attempt-1-408461757
     
    (norėdami peržiūrėti spauskite ant nuotraukos)

  10. Patinka
    Enslaved sureagavo į zawe „Silicon Valley comes to the Baltics“ (nemokamas)   
    Lapkričio 8-10 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje vyks du nemokami renginiai, kurių formatai atpažįstami daugelyje pasaulio valstybių – tarptautinė konferencija „Silicon Valley comes to the Baltics“, kurią organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“ ir 54 valandų mobiliosios dirbtuvės „Startup Weekend Lithuania“, kurias rengia bendruomenė KTU StartupSpace kartu su VšĮ „Versli Lietuva“.
     
     

     
    Daugiau info:
    Registracija ir oficiali svetainė.
    Straipsnis 15min
  11. Patinka
    Enslaved sureagavo į ReikiaPuslapio Naujienlaiškis apie web-projektų kūrimą   
    Noriu pristatyti ReikiaPuslapio.lt naujienlaiškį, kurį pradėjau šią savaitę ir jau išsiunčiau keturias serijas.
    Laiškuose yra surinktos įdomios ir naudingos nuorodos apie web-projektų kūrimą - tiek apie programavimą ir dizainą, tiek ir apie vystymą ir marketingą.
     
    Štai kaip atrodo pavyzdinis laiškas:
     
    http://reikiapuslapio.lt/naujienlaiskis.png
     
    Prenumeruoti galite šiuo adresu.
     
    Serijas planuoju siųsti arba kasdien, arba kas dvi dienas - žiūrint kaip greitai pririnksiu įdomių nuorodų, nes bet ko juk siųsti nesinori.
     
    Gero skaitymo!
  12. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  13. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  14. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  15. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  16. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  17. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  18. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  19. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Įstojau tik šiais metais, dar nė mėnuo nepraėjo nuo pirmo atėjimo į univerą, tačiau jau spėjau susiplanuoti ateitį (maždaug, planai juk visad gali keistis), ir jame ši mokslo įstaiga užimą pagrindinę vietą ir tik vėliau eina savo idėjų įgyvendinimas. Kodėl? Todėl, kad studijuoju tokį įdomų dalyką- automatiką. Taip, be diplomo galima išmokti programuoti, patapti ekonomistu ir dar daug kuom, bet labai retai inžinieriumi. Viena, kai tau užtenka tik kompiuterio ir laisvo laiko. Visai kita, kai reikia įvairių, ne kiekvienam eiliniam piliečiui įkandamų prietaisų. Universitete tu gali naudotis šimtatūkstantinio brangumo laboratorijomis ir taip mokytis, kai sėdėdamas namie, negalėsi nieko atlikti praktiškai. Kitas dalykas, kaip minėjo, savo verslumais gali užsiimti ir po studijų- laisvo laiko per akis. Juolab universitete tiek daug chebros, kad:
     
    A) Gali savo „Home certified“ paslaugas įkišti kone bet kam, tik spėk jų pinigus graibyt.
    B) Tie patys žmonės gali tapti gerais, vėliau gal net įtakingais pažįstamais, arba šiaip iš oro šnekučiuojant kažkokią gerą idėją numesti, esmė- bendrauji.
    C) Gali pabendrauti su dėstytojais, kurių patirtis gali būti neįkainojama. Gal ką šiaip patars, gal perspės nedaryti kokių klaidų. Kai, tuo tarpu, vienam tektų tas klaidas padaryti, ir dar pasimokyti.
     
    Nežinau kaip jūs, bet studijuočiau net jei ir diplomo neduotų. Vis vien atėjęs pas darbdavį, sakyčiau išmokau to ir ano, jei reikia, galiu įrodyt. O apie verslo kūrimą- spėsi ar taip ar anaip.
  20. Patinka
    Enslaved sureagavo į Karolis Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Studijos toli gražu daug laiko nereikalauja. O jei dar turi galvą ant pečių, tai išvis mažai reikalauja, o ir plius sužinai kažką naujo. Kiek šitam forume yra PHP programerių, kurie neturi supratimo, wtf is pointer/reference, nemoka tinkamai dirbti su klasėmis OOP, nemoka ir nežino, kas yra normalus ir įskaitomas kodas (therefore kai lenda bugai ir užsakovas kreipiasi į kitą programuotoją, tai jam norisi originalo gamintoją nušaut)? Dafiga. O univeras tokius naikina.
     
    Tiems, kuriems atrodo, kad studijos maišo sukurti verslą, tai jie teisina save, nes:
    1. Nežino, ko nori;
    2. Nesugebėjo įstoti ten, kur nori.
     
    Studijos, jeigu jos normalios (ne verslo vadiba, socialinis darbas ar panašios), suteikia garantiją, kad ateityje, nepasisekus įgyvendinti savo idėjų (o taip būna dažnai), rasi darbą, kuriam užsiimsi savo mėgiama veikla, o dar ir gausi ne 1000 Lt/mėn. Verslą įkurt, domėtis kažkuo papildomai, gaminti kažkokį produktą studijuojant nėra jokių problemų - laiko yra pakankamai ir verslui, ir pramogoms ir dar kam tik nori, o dar ir bendraminčių universitete rast yra nemaža tikimybė.
     
    Studijos reikalauja mažiau laiko ir duoda daugiau žinių nei darbas maximos kasoje. Taip, kad rinkitės, kas Jums labiau prie širdies laukiant kol verslo idėja pradės nešt pelną.
     
    Studijuoju VU ir tai man nesutrukdė įkurti savo įmonę.
  21. Patinka
    Enslaved sureagavo į Ramūnas Trumpas smegenų "praplovimas" norintiems studijuoti   
    Nieko nekainavo. Baigęs aš tas studijas (bet sudijuodamas nebuvau tokios nuomonės, kad diplomas = darbas, pinigai).
     
    Ir tada, ir dabar pinigus uždirbu be diplomo. O diplomas uždirba kitus pinigus, ir jeigu skaičiuosim finansiškai, man jis "atidirbo" visų studijų išlaidas per 9 mėnesius. Niekas nekaltas, jeigu baigi mokslus ir dirbi už minimumą.
     
    Beje, jeigu gyvenat iliuzijom, kad darbdaviui reikalingas popieriukas - esate neteisūs. Galite pasidaryti su printeriu namuose tą popieriuką ir jį neštis į darbo pokalbius, bet studijų žinios, patirtis, pažintys su tokiu popieriuku neatsiras.
     
    Sėkmės kuriant verslus nuo 0 :)
  22. Patinka
    Enslaved sureagavo į ReikiaPuslapio Mano keturios e-knygos apie web-projektus - nuo šiol NEMOKAMAI   
    Nuo 2008 metų turiu tokį tinklaraštį skaitykit.lt, į kurį jau senokai neberašau ir nebeplanuoju - pasikeitė prioritetai.
     
    Jo platformoje buvau parašęs keturias elektronines knygas, kurias bandžiau ten pardavinėti, ir nuo šiandien nusprendžiau tiesiog dalinti jas nemokamai. Visiems. Be jokių registracijų ar mokėjimų. Tiesiog.
     
    Knygos yra:

    "Kaip kurti web-projektus"
    Knyga tiems, kurie nori kurti savo projektą internete – ar tai butu web-verslas, ar tiesiog bendruomenės svetainė, ar savo sumanytas laisvalaikio portalas. 50 patarimų iš realios 10 metų patirties – po vieną A4 formato lapą kiekvienam patarimui.
    "Pusę metų dirbu sau"
    Nori išsivaduoti iš darbo ofise ir turėti laisvės? Ar vilioja žodis “freelanceris”? Tada paskaityk, kaip sekėsi man šiame kelyje – knygoje papasakosiu įspūdžius iš pirmojo pusmečio.
    "CodeIgniter: nuo ABC iki pirmo web-projekto"
    CodeIgniter yra vienas iš populiariausių framework’ų PHP programavimo kalbai. Jis gali padėti programuotojams greičiau sudėlioti projekto griaučius ir struktūrizuoti kodą, o taip pat turi labai daug pagalbinių bibliotekų ir funkcijų. Apie visa tai – šioje knygoje, kurios pabaigoje bus sukurtas realus web-projektas.
    "PHP Pamokos Pradedantiesiems"
    Ši knyga skirta tiems, kas nori pradėti kurti tinklalapius ir tam panaudoti PHP programavimo kalbą. Pasakojama viskas nuo pagrindų – kokioje programoje rašyti PHP programinį kodą, kas yra kintamieji, sąlygos sakiniai, ciklai, masyvai ir t.t. Iš viso yra 16 skyrių, po kurių perskaitymo galėsite sukurti savo pirmąjį PHP projektą.

     
    Kur parsisiųsti: šiuo adresu http://www.skaitykit.lt/knygos
     
    Kaip man sekėsi jas pardavinėti:
     
    Įdomumo dėlei, papasakosiu apie skaičius. Pirmą e-knygą išleidau dar 2010 metais, ir uždėjau simbolinę kainą - 2 Lt. Vėliau už panašią kainą išėjo antra ir trečia knyga, vėliau ir ketvirta. Vėliau pakėliau kainą iki 5 Lt (kas vis tiek yra simboliška). Tikslas buvo ne užsidirbti pinigų, bet uždėti bent kažkokį mokėjimą - neatiduoti savo "žinių" nemokamai.
     
    Pardavimų rezultatai - iš visų knygų kartu sudėjus ir atskaičiavus įvairius mokesčius, uždirbau apie 500 Lt. Tai nė iš tolo neatperka laiko, skirto jų parašymui, bet už tai jų pagalba radau ne vieną rimtą klientą web-programavimo darbams, taip pat ir galėjau lengviau patarti kitiems - tiesiog pacituodavau skyrelį iš savo knygos.
     
    Kodėl dabar nusprendžiau dalinti nemokamai - kelios priežastys: visų pirma, įsitikinau, kad Lietuvoje e-knygos yra mažai perkamos ir mažai skaitomos (na, ir popierinėms knygoms irgi sunkūs laikai). Kitas dalykas - principas "be expensive or be free": geriau tegul knygos būna nemokamos, tada daugiau žmonių perskaitys, ir teoriškai net jei ir vienas iš jų norės su manimi bendradarbiauti (ar kartu daryti kokį projektą, ar užsakyti mano paslaugas), tai apsimokės labiau nei tie keli litai "ant alaus".
     
    Tai jei kas iš jūsų turi idėją rašyti e-knygą ir ją pardavinėti dėl pinigų - patariu persigalvoti ir nuveikti kažką naudingiau.
    Anyway, gero skaitymo!
  23. Patinka
    Enslaved sureagavo į maruxz Iššūkis: 30 naudingų straipsnių per mėnesį   
    Jūsų prašymu - apie darbo namuose privalumus ir trūkumus
     
     
    Darbas namuose – privalumai ir trūkumai
     
    Straipsnis skirtas visiems, kas dar dirba namuose ir kas jau ruošiasi dirbti namuose.
     
    Tai 15 iš 31 straipsnio šį mėnesį.
  24. Patinka
    Enslaved gavo reakciją nuo Loganas Nupirkti straipsniai - Nepilnamečio verslininko sėkmės istorija   
    Čia turėtų būt klausimas ne kokia straipsnio prasmė, o kokia prasmė jį skaityt, jei nepatinka. Asmeniškai, manau, kad tikrai jis nupirktas, BET man tai nė motais. Jei žmogus tikrai suteikia gerą paslaugą, tai aš pas jį eisiu, nepaisant kaip jis atrodo viešoje erdvėje. O pasireklamuot visiems reikia, nematau aš čia nieko blogo, tik nereikia labai pasiduoti tokių straipsnių įtakai, geriau pačiam susisiekti, pasinaudoti šio verslininko paslauga ir tada galima įsitikinti- puikuojasi ar rimtai dirba.
  25. Patinka
    Enslaved sureagavo į Silke Dvi IT idėjos. Reikia patarimų.   
    Excel?
     
    O šiaip, manyčiau, įgyvendinimas daug sunkesnis šios idėjos :) Kaip sakei pats, kol kas neturi žinių, o kol išmoksi programuoti GUI, specifinėms OS, elgtis su grafika, taip pat reikės nusimanyti matematikoje... Ir t.t. :) Drįsičiau netgi sakyti, kad vienam sukurti ir vystyti tokią programą bus pakankamai sunku.
     
    Galima ir lengviau, jei tik atiduoda normalų RSS/Atom – viską susigaudyti iš ten. Bent jau standartizuotas interfeisas. Kitu atveju tikrai reiks specifinio kodo. Bet kokiu atveju, čia tikrai nėra nieko ypač sunkaus. Aišku, programuotojui nieko sunkaus :)
     
    Tiesa... http://visosnaujienos.lt/
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...