Pereiti prie turinio

Eimantas123

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  42
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Perku old fashion žadintuvą ( tokio tipo : http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Dj3EQtljL._SY300_.jpg ). Labiau domina senesnio dizaino variantai, bet neatmetu ir naujesnių. Norėčiau įsisprausti į <50 litų. Tačiau neatmetu ir šiek tiek brangesnių variantų. Su pasiūlymais AŽ. :)
 2. Sveiki, gal žinote, kur būtų galima pažiūrėti 2013 metų minimalius konkursinius balus? domintų VDA, VDK.
 3. Galėsi pirkt ir su 80proc. nuolaida mėnesinį, pasiemęs studento pažymą iš savo uni.
 4. “Find what you love and let it kill you.” ― Charles Bukowski “Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.” ― Albert Camus
 5. Na, o daugiau ką nors įmanoma padaryt apart to? Yra svarbių man failų ten.
 6. Taigi, stovėjo kompas keletą dienų nejudinamas, vakar įsijungiau ir žiūriu, kad kompas po WINDOWS logo nė krust. Juodas ekranas su pelytė ( ji - veikia ). Bandžiau jungt per Safe Mode, bet rezultatas tas pats. Taip pat task managerio atsidaryti neišeina. Gal kas esate susidūrę su panašia problema ir žinote, kaip tai išspręsti?
 7. Sveiki, ieškau naudoto touchscreen telefono su android OS, kuris būtų naudojamas pagrinde everyday appsams, gerai, kad būtų geras GPS, kartas nuo karto žaidimams. Taip pat pravartu gera baterija,foto kamera ir šiek tiek didesnis ekranas, būtų privalumas. Koki telefoną galėtumėt pasiūlyt <500 litų riboje?
 8. Sveiki, ar yra studijuojančių šią sritį? galbūt galėtumėte pasidalinti įspūdžiais ( ko tikėjotės, ar pateisino lūkesčius) ?
 9. Galite laisvai permiegoti oro uoste. Miegojęs ir aš Berlyno oro uoste, tik nepasakysiu kuriam.. bilietų neprašė rodyt, niekas lauk nevarė.
 10. Jau paskelbti anglų k. egzamino rezultatai :)
 11. Patariu visiem bent kartą kitą duoti kraujo. Nežinau, ar čia daugeliui taip, bet man davus kraujo, pagerėjo savijauta - atsirado daugiau energijos, rytai tapo nebe tokie mieguisti.
 12. O nenori žvilgtelt į sisteminius fotoaparatus? Bus patogiau kelionėse, nebus toks griozdas.. o ir šventėms įamžint užteks. kokybė tikrai nenusileidžia veidrodiniams..
 13. Nejaugi sunku pačiam perskaityti tą tekstą ir atsakyti į klausimus?
×
×
 • Sukurti naują...